Bitcoin Forum
June 14, 2024, 02:05:59 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: Waves alım fırsatı  (Read 2448 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
January 14, 2018, 03:36:28 PM

Waves forumun populer koini çünkü çok fazla reklamı yapılıyor bu koinin türk forumunda, ama hala buna rağmen bir artış göstermiş değil,

bu kadar övüldüğüne göre bir mahareti vardır deyip alıp köşeye koyup unutun bu koini derim ben,

Var tabii ki olmaz mı en başta merkezsiz borsa. Eksiklikleri var zaten olmasaydı alın diyemezdi kimse çünkü alım fırsatı olmazdı. Sistemde Türk lirası tokeni bulunuyor "WTRY" digilira sitesini duymuşsundur görmüşsündür.
TL tokeni aldıktan sonra bitcoin, waves, ethereum alabiliyorsunuz. Alternatif olarak tercih edilebilir kullanabilirsiniz. İlla ki waves alıp beklemeniz gerekmiyor kendi borsası platfomu var yararlanabilirsiniz. Sisteme btc, eth gönderir bozdurup WTRY tokeni alır daha sonra digilira sitesinden banka hesabına çekebilirsiniz. Fiyatı yükselsin yükselmesin önemli değil çoğu şekilde kullanabilirsiniz işinizi görebilirsiniz. Fiyatın istikrarlı oluşu da bence yabana atılmamalı transfer ücreti hem düşük ve çok hızlı onay alıyor takılma onaylanmama gibi saçmalıklarla uğraşmıyorsunuz. 
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
January 14, 2018, 05:28:19 PM

türk forumlarında wawes konusmayanı dövüyolar o yüzden bende deyim ki alım fırsatı cook güzel yerlere gelecek btc yi geçecek flan filan işte YERSEN!!!! vizyonlu projeler bir gün hepimizin dikkatini çeker umarım
bitpazari
Hero Member

View Profile
January 14, 2018, 05:51:12 PM

türk forumlarında wawes konusmayanı dövüyolar o yüzden bende deyim ki alım fırsatı cook güzel yerlere gelecek btc yi geçecek flan filan işte YERSEN!!!! vizyonlu projeler bir gün hepimizin dikkatini çeker umarım

Forumda boş konuşmayanı da dövüyorlar herhalde, ha gayret 60. mesajına az kalmış.
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 14, 2018, 07:34:09 PM

Elinde btc si hazırda bekleyenler için bu piyasa da fırsatlar hiçbir zaman bitmez, elde her zaman btc bekletmek lazım, waves için de daha çok alım fırsatı gelebilir diğer coinler içinde

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 14, 2018, 07:42:31 PM

Wawes güzel kazanç sağlayabilir ama bu daima olacak değil. Bahsedildiğinden çok fazla abartılıyor wawes üzülmeyin sonra

samuel3414
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

View Profile
January 14, 2018, 09:16:26 PM

Bu piyasaya giren ne kadar Türk varsa mutlaka waves almıştır diye düşünüyorum artık açıkçası Cheesy Bu kadar çok reklamı yapılan başka bir altcoin görmedim valla nedeni ney ben de merak ediyorum doğrusu.
bitpazari
Hero Member

View Profile
January 14, 2018, 09:26:40 PM

Bu piyasaya giren ne kadar Türk varsa mutlaka waves almıştır diye düşünüyorum artık açıkçası Cheesy Bu kadar çok reklamı yapılan başka bir altcoin görmedim valla nedeni ney ben de merak ediyorum doğrusu.

Digilira ağ geçidinin etkisi oldu yoksa bu kadar konuşulmuyordu. Waves platform içinde WTRY tokeni mevcut, digilira aracılığı ile para yatırarak token alabiliyorsunuz daha sonra direkt waves veya bitcoin gibi coin'leri borsadan almak mümkün. Digilira ile tanışan pek çok yeni üye waves ile tanışmış oldu. Digilira'nın konusu bulunuyor ayrıca bounty dağıttılar daha çok üye ilgilenmeye başladı, hatta daha önce olumsuz yazan üyeler farklı yazmaya başladı.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
January 15, 2018, 03:56:03 AM

Daha önce Türkiye'de Waves'den daha çok reklamı yapılan Ethereum vardı hatırlayanlar vardır. Hatta tamda 11$ falandı fiyatı o zamanlar. Ayrıca sanki sadece Türk forumunda konuşuluyor gibi bir algı var fakat genelde de konuşulan bir coin Waves.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 15, 2018, 06:38:58 AM

Strat ile Waves sanki kardeş bazı koinler var böyle birlikte hareket ediyorlar. Waves çıkıyor arkasından strat  , strat çıkıyor arkasından waves. Şimdi stratın zamanı o da gerekli hareketi yaptıktan sonra tahminim yine bir hareket yapacaktır waves.
rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
January 15, 2018, 07:40:24 AM

Waves uzun vaade de her zaman kazandırdı, bundan sonrası içinde muhtemelen durum değişmeyecektir ama ben bir patlama beklemiyorum, hele ki ayı piyasası dönemine girmişken.
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
January 15, 2018, 09:44:29 AM

Wavesi şu konuda çok seviyorum.
Btc artış azalmalarında can yakıcı bir şekilde düşmüyor.
Bu yüzden güvenli liman olarak görüyorum.
Gerçi şu sıralar hiç artmıyor ama bir seri yakalayıp enteresan rakamlara ulaşacağini düşünüyorum.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 15, 2018, 10:28:59 AM

Wavesi şu konuda çok seviyorum.
Btc artış azalmalarında can yakıcı bir şekilde düşmüyor.
Bu yüzden güvenli liman olarak görüyorum.
Gerçi şu sıralar hiç artmıyor ama bir seri yakalayıp enteresan rakamlara ulaşacağini düşünüyorum.

Oldukça derinden gidiyor . Katılıyorum söylediklerine .
Çoğu pump coininden ziyade en önemli olan özellik fiyatını koruması . Bu kadar sessizlik alamet değil . Çok yakında sanki uçuşa geçecek gibi duruyor .
Vaktimiz çok , acelemiz yok .
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 15, 2018, 01:38:57 PM

Waves dash'a benzemeye başladı dashı bekledik bekledik bi anda patladı yükseldi. Sıra wavesde diye düşünyorum stratis bile yürüdü. Sıra wavesın yükselişini izlemekte.
TheFiendishOne
Full Member

Activity: 147

View Profile
January 15, 2018, 02:41:39 PM

Waves uzun vadede prim yapan coinlerin arasında geliyor. Kısa vadede para kazanmak isteyen almaz. Güvenli bir liman her fiyattan alınır bu forumda mavi elbise çok fazla benim gibi.

sundure
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
January 15, 2018, 04:32:06 PM

2018 waves yılı olacak diyorlardı henüz birşey yok bakalım ne zaman ne ne kadar artacak
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
January 15, 2018, 04:44:30 PM

wavese karşı hiçbir güvenimin kalmadığını çok açık bir şekilde söylemek zorundayım çünkü uzun zamandır bekliyorum 5 dolardan yatırım yaptım bütün coinler 4x 5x yaptı waves hala 2x de yerinde sayıyor bu çok üzücü

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 15, 2018, 04:48:32 PM

tarihler güncellendi. fırtına öncesi dip yakalayabilecek miyiz bakalim : )

mahmure
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
January 15, 2018, 04:51:29 PM

waves alım için çok uygun daha ne olsun arkadaşlar
pma17
Newbie
*

Activity: 61

View Profile WWW
January 15, 2018, 05:22:11 PM

waves yükselicek diyolar ama böyle hiç kıpırdamadan aynı yerde durmasıda insanları kanser ediyor
munhunbe
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 15, 2018, 05:25:37 PM

waves her zaman iyi bir coin dolayısıyla alıp bir miktar tutulabilir

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: