Bitcoin Forum
May 10, 2024, 09:26:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Digibyte hakkında bilgiyi nasıl alırım?  (Read 205 times)
atima (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

View Profile
December 23, 2017, 04:42:10 PM

Digibyte hakkında bana bilgi lazım bu forumda daha önce tartışıldı mı bilmiyorum bir hafta inceledim denemek için dün 500 adet aldım bugün yüzde yüz arttı pump yoksa devam eder mi artış anlayamadım...
1715333208
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715333208
Reply with quote  #2

1715333208
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
December 23, 2017, 04:51:18 PM

Digibyte bana göre pump/dump coininden başka bişey değildir.

Bu yükselmesinin nedeni de John Mcafee'nin twitter'daki yazdığı şu twit https://twitter.com/officialmcafee/status/944555048880746497

Twitter hesaplarını, digibyte'a ait telegram ve slack gruplarını takip edebilirsin detaylı bilgi için.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
December 23, 2017, 05:11:37 PM

1 ay önce coinler toplansaydı şuan her biri 2 3 kat yapıyor dgb 97 lerdeydi sc 40 larda bu piyasa çok acımasız balina sürüsüne takılıyoruz dgb bir baakrsın 2000 bir bakarsın 200 olmuş ilginç

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 23, 2017, 05:19:17 PM

Digibyte madenciliği olan bir coin.Artışı bence belli bir süre sürecektir.Daha sonra dump gelebilir.Bu yüzden takip isteyen bir coin.Sc,burst,xvg,dgb gibi coinler hızlı yükselip hızlı düşebiliyorlar.O yüzden bu tür coinler de bıçak sırtındaymışsınız gibi hareket etmek lazım.Takibi bırakmadan izlemeli.BTC'nin ters bir hareketinde en çok çıkan bu coinler en fazla dump yiyen coinler oluyor.Tepe noktasında almışsanız çok kötü bir şekilde sizi terste bırakabilir.
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 23, 2017, 05:33:44 PM

Hocam DigiByteın sitesine girerek gerekli linklere ve bilgilere ulaşabilirsiniz.Ama bugünkü hareketine bakarak yatırım yapmamanızı öneririm.Elbette ilerde başarılı olabilir ama bugünki hareketi tamamen spekülatifti.

Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 23, 2017, 05:46:49 PM

Digibyte madenciliği olan bir coin.Artışı bence belli bir süre sürecektir.Daha sonra dump gelebilir.Bu yüzden takip isteyen bir coin.Sc,burst,xvg,dgb gibi coinler hızlı yükselip hızlı düşebiliyorlar.O yüzden bu tür coinler de bıçak sırtındaymışsınız gibi hareket etmek lazım.Takibi bırakmadan izlemeli.BTC'nin ters bir hareketinde en çok çıkan bu coinler en fazla dump yiyen coinler oluyor.Tepe noktasında almışsanız çok kötü bir şekilde sizi terste bırakabilir.

Katılıyorum yoruma. Ayrıca yukarda da bahsedilmiş, bir ara DGB 100 sat altındaki bir fiyattaydı birkaç hafta önce falan. O sıralar alınmış olsaydı BTC bazlı en kötü ihtimalle 6-7 kat gibi bir kazanç yapılmış olurdu. Dolar bazlı olarak bilemiyorum ama en az 6-7 kat da dolar bazlı yükseliş yapmıştır bu bahsettiğim dip fiyatına göre.

Bu arada giriş yapacağınız coin'lerde dikkatli olmanızı tavsiye ederim, insanlar bazen çok kötü yerlerden, yüksekken giriş yapıp üzülüyor.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 23, 2017, 05:49:58 PM

Digibyte bana göre pump/dump coininden başka bişey değildir.

Bu yükselmesinin nedeni de John Mcafee'nin twitter'daki yazdığı şu twit https://twitter.com/officialmcafee/status/944555048880746497

Twitter hesaplarını, digibyte'a ait telegram ve slack gruplarını takip edebilirsin detaylı bilgi için.

Katılıyorum uzak durmak gerek. Ayrıca adamın bunu yazmasının ne anlamı var ki? Bilinmeyen bir şey yazmamış ki yani adamın bir inceleme yaptığı falan yok sadece bilinir biri olduğu için ilgi görüyo gibi?

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
December 23, 2017, 05:52:32 PM

DGB çıkacak fakat bir anda düşüş yaşayacaktır. Nedenine gelince zamanında 2000 sat iken çoğu kişi bu coinden fazlasıyla edindi. Eğer bu kişiler zararına satmayıp ellerinde beklettilerse mutlaka satış yapacaklardır.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
December 23, 2017, 06:57:47 PM

Digibyte hakkında bana bilgi lazım bu forumda daha önce tartışıldı mı bilmiyorum bir hafta inceledim denemek için dün 500 adet aldım bugün yüzde yüz arttı pump yoksa devam eder mi artış anlayamadım...

https://bitcointalk.org/index.php?topic=417293.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2130815.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1920424.0

Kafana takilan her soruya baslik acma bide arastirdim diyorsun 20 tane baslik var digibyte ile ilgili sen baslik aciyorsun post kasanlar dolduruyor forumdan soguttunuz.
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 23, 2017, 07:12:08 PM

dgb birçok borsada mevcut zaten şuan alınırmı bilmiyorum ama almak istersen bittrex  falan var ama binanceyi kullanırsan daha iyi bittrex sanırım yeni hesapta sıkıntı çıkıyor

jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1638
Merit: 304

kycfree

View Profile
December 24, 2017, 09:57:00 PM

Dibyte çok iyi katladı ya keşke daha önceden bilgi alsaymışım ben de daha önce forumda gördüm ama pek oralı olmamıştım. Şu an pişmanım bu yüzden. Bundan sonra böyle artar mı acaba fikri olan var mı ?

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
garipbiri
Member
**

Activity: 105

View Profile
January 12, 2018, 09:50:32 PM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=417293.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2130815.0

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1920424.0

Kafana takilan her soruya baslik acma bide arastirdim diyorsun 20 tane baslik var digibyte ile ilgili sen baslik aciyorsun post kasanlar dolduruyor forumdan soguttunuz.

Eyvallah Hocam. Yorum kasma meselesi baya açık. forumdan ziyade twitterda takılıyorum ben de. Girip bakınmak vakit kaybı gibi geliyor.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 12, 2018, 09:57:38 PM

Digibyte mhan reisde vardı ne yaptı o sattıysa alalım hemen onda duruyorsa digibyte lar almayalım artmaz ama satmışsa dediğim gibi uçacaktır
mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
January 13, 2018, 08:58:05 AM

digibyte bir vakıf projesidir. ekip geçen seneye nazaran biraz daha aktifleşmeye başladı 2018 de. twitterda digibyte türkiye var gerekli bilgileri günlük paylaşım yapıyorlar.aynı sayfanın telegram grubuda var orayada katılabilirsin.

https://twitter.com/DigiByteTr
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 13, 2018, 01:41:37 PM

digibyte yükselecek bi coin ve projeside kötü bir olmayan bir coindir alın ve bekleyin her türlü kazantırır
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 13, 2018, 02:56:42 PM

mcafee twitinden önce dgb her ay 1 kez pump yiyen yine gerileyen bir coindi, şimdi epey fiyatlandı. mcafee cilaladıktan sonra madenciliğinde de oldukça talep arttı zorluğu yükseldi.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 03:09:10 PM

Aralığın ortasından bu yana yükselme trendinde digibyte. Yaklaşık 10 kat yapmış. Şu an 0,1 dolar seviyelerinde. Denenebilir.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
January 13, 2018, 03:12:49 PM

bu piyasa çok karışık ama benim bildiğim şu var bildiğin güvendiğin coinleri al sonra keyfine bak bir süre bakma kendine hedef belirle güzel günler inşallah beklnecektir dgb bende bir zamanlar alıp bekledim 2000 lerde satmıştım 100 kadar geriledi Smiley

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 13, 2018, 06:05:33 PM

Bu DGB nin çok popüler olduğu her yerde söylenir ve meraklıları fiyatı ne olursa olsun tutmaya devam ederler. Bir süreliğine ben de almıştım ama şimdilerde pek niyetim yok. Ama geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: