Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:01:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Alt coin haberleri  (Read 189 times)
volkancode (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
December 23, 2017, 05:26:38 PM

Arkadaşlar merhaba. Ben binanceden vaktim olduğunda (genelde vaktim oluyor) takip ediyorum altcoinleri. Fakat sürekli "keşke" diyerek geçiriyorum. Örneğin bir altcoin değer kaybına düştüğünde alış yapıyorum. sonra bekliyorum. baktım daha da düşüyor satış yapıyorum. ( evet yeniyim ) . Yani gün içinde veya yakın tarihte hangi coinlerin artış yaşayabileceğinin bir yolu yordamı bir kuralı varmıdır? yani detaylı olmasada bana daha akılcı ve tembih edici bir fikir verebilirmisiniz ?

şuan kendimi hiç üzmeyecek bir meblağ ile başladım . düşüncem bu piyasayı öğrenmek bilgi sahibi olmak tecrübe kazanmak . şuan (gülmeyin) 0.002küsür BTC var. Lakin binaceye ilk yatırdığımda 0.0014küsür idi . yani ben en azından ittire kaktıra kar sayabileceğim bir şeylşer yapabiliyorum. bende bir şeyler var ama dahada iyi olaiblir. Cheesy bi yardımcı olaiblirimisiniz. mesela nereleri takip edersiniz neye göre alırsınız neye göre satarsınız.
1715371266
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715371266
Reply with quote  #2

1715371266
Report to moderator
In order to get the maximum amount of activity points possible, you just need to post once per day on average. Skipping days is OK as long as you maintain the average.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715371266
Hero Member
*

Ignore
1715371266
Reply with quote  #2

1715371266
Report to moderator
1715371266
Hero Member
*

Ignore
1715371266
Reply with quote  #2

1715371266
Report to moderator
dikistutmazsabri
Member
**

Activity: 279
Merit: 10

View Profile
December 23, 2017, 06:35:13 PM

sende bir ışık görüyorum hocam biraz daha geliştirirsen iyi işler yapabilirsin Smiley Smiley

sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 23, 2017, 06:43:49 PM

Gayet güzel bir başlangıç olmuş hocam tebrik ederim hatalar yaparak kendini geliştirirsin. Takip etsende etmesende çoğu altcoin hırçın hareketler gösterebiliyor aniden pump dump yediği olabiliyor.  Öncelikle kendini piyasadaki altcoinleri tanımaya ver araştır incele gelecek vaadedebileceğini düşündüklerini not et tüm dna sını bil o coinin sürekli takip et . Güzel yoldasın  Wink

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
December 23, 2017, 06:47:58 PM

coinmarketcal diye bir site var misal orada coinlerle alakalı haberler var oylama felan yapılıyor fake yada gerçek olup olmadığı konusunda onları takip et faydası olur
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 23, 2017, 08:34:12 PM

yanlışlar yapa yapa bu işi öğrenirsin ama şunada dikkat et az yatırım ile bu işi yap yoksa büyük kayıplar yaşayabilirsin dikkatli ol ve sabırlı ol

dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 23, 2017, 09:32:24 PM

grafiklerdeki günlük hareketler tamamen arz talep eğrisi üzerinde, yani belli durumlardan etkilenmeden değerler değişir. Uzun vadede yatırım yapmak biraz daha mantıklı oluyor bu yüzden, en azından roadmapi incelersin
samuel3414
Full Member

Activity: 252

View Profile
December 23, 2017, 09:55:02 PM

Biraz sakin ol işlem yapmadan önce biraz düşün. Paniklersen kaybedersin çünkü. Mesela cuma günü gerçekleşen düşüş beni de korkuttu elimde 13500  dolardan aldığım bitcoin vardı 11 bin dolar seviyelerine düştü btc değeri ama panikleyip bozmadım hemen ve şuan kardayım. Zamanla alışırsın merak etme.
Tadic
Full Member

Activity: 434

View Profile
December 23, 2017, 10:56:53 PM

evet panik yapmamak lazım o iniş zamanları cok kötü bir panik var oluyor ama cogu altcoin bana göre uzun vadede kazandırır 1-2 günlük iniş cıkışlara  bakmayın sakın büyük zararlar edebilirsiniz
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
December 23, 2017, 11:00:53 PM

Kimse yatırımına gülmez merak etme o konuda, ayrıca akıllılık yapmışsın kaybetsen bile üzülmeyeceğin para ile giriş yapmakla. Bu piyasada önemli olan şey sabırdır araştır bilgi edin hata yap ve daha çok öğren başarılar sana.
volkancode (OP)
Newbie
*

View Profile
December 24, 2017, 08:25:12 AM

Hiç böyle pozitif yönlü yorumlar beklemiyordum. Bu yüzden size minnettarım. Sanırım benim en büyük sorunum sabırsızlık. Hepinize ayrı ayrı özel olarak teşekkür ediyorum.
lyons
Member
**

Activity: 294

Vertex.Market, the World's First ICO Aftermarket

View Profile
December 24, 2017, 08:47:24 AM

forumu oku, telegram gruplarına katıl, emin adımlarla ilerle Smiley küçük parayla başlamak iyidir

erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
December 24, 2017, 08:52:56 AM

Hocam twitterda takip edebileceğin çok iyi traderlar var.Ayrıca telegram gruplarına gir.Eğer vaktin bolsa teknik analiz öğren(Bu piyasada çok da işe yaramıyor ama).Coinlerle ilgili haberleri takip et.Bu piyasada en çok haberler etkili.Asla panik yapmayın.Bol kazançlar.

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 24, 2017, 09:25:04 AM

En güzeli twitter orda hızlı habere ulaşabilirsin hatta bu işin kompedanı bazı adamları takip ederek hızlı olursan pump başlangıçlarına yetişebilirsin ama ben trade tavsiye etmiyorum, en güzeli alıp beklemek %30 gorundugunde baska bırıne geçeblılırsın kısa surelı yatırımcı isen yoksa en guzelı 1-2 yıl beklemektir.
volkancode (OP)
Newbie
*

View Profile
December 24, 2017, 02:03:42 PM

En güzeli twitter orda hızlı habere ulaşabilirsin hatta bu işin kompedanı bazı adamları takip ederek hızlı olursan pump başlangıçlarına yetişebilirsin ama ben trade tavsiye etmiyorum, en güzeli alıp beklemek %30 gorundugunde baska bırıne geçeblılırsın kısa surelı yatırımcı isen yoksa en guzelı 1-2 yıl beklemektir.

işte bende takip ettiğiniz mecraların adreslerini istiyorum kısmende olsa .Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Sosyal medyayı çok sıkı kullanan biri dğeilim.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 24, 2017, 02:08:11 PM

http://Http://www.coinmarketcal.com sitesinde alt coinlerin eventleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Orayı takip edebilirsin. Böylelikle pump dumplari kestirbilirsin.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
December 24, 2017, 02:35:48 PM

coinmarketcal sitesini bu başlık sayesinde öğrendiğim iyi oldu. Ben de trade konusunda çok fazla araştırma yapamıyorum ve başkalarının yorumlarına bağlı iş yapmak zorunda kalıyorum. Yükseliş beklenen çok fazla coin olunca ister istemez kafa karışıyor ve seçim yapmakta zorlanıyorum. Bundan gayri buradaki yorumları, coinmarketcal sitesindeki bilgilerle harmanlar ona göre adımlar atarım  Cheesy

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 24, 2017, 02:48:48 PM

Hocam yavaş yavaş öğreneceksiniz o yüzden en iyisini yapıyorsunuz şuan bende ilk başladığımda büyük bir para kaybetmiştim malesef
Güzel analiz yaparak kazanmak zor değil

Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 24, 2017, 03:03:47 PM

Yapıcağın şeyler twitter dan o coinin sahiplerini takip etmek , telegram gruplarına katılmak ve en önemlisi sabretmek . Ufak ufak başlamışssın çok mantıklı keşkelerin küçük olur ilerde büyük oynarsın , saygılarımla

Pages: [1]
  Print  

Jump to: