Bitcoin Forum
June 16, 2024, 07:32:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Rothschild ailesinin finanse ettiği bir coin varmi ?  (Read 1383 times)
darqqnight
Jr. Member
*

Activity: 34
Merit: 1

View Profile
January 03, 2018, 08:34:47 AM

Rothschild demek günümüzde para demek. Bu elemanların olmadığı tek bir fianans kaynağı yok. Bir değil birden çok koinin bu elemanlar tarafından  finanse edildiğini düşünüyoum.
Sweizger
Newbie
*

Activity: 122
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 09:13:27 AM

Bütün para kaynaklarının arkasında oldukları için dolaylı yoldan bu sisteminde içindelerdir.
Crypto-Age
Member
**

Activity: 129
Merit: 15

View Profile
January 03, 2018, 09:48:58 AM

Şeytanın desteklediği Koin artacak deseler yatırım yapacak çok adam var demek ki.
Vay be.
alimnts
Member
**

Activity: 116
Merit: 13

Sürekli araştırmacı

View Profile
January 03, 2018, 10:57:29 AM

Ya direk bitcoin yaratıcıları yada ripple arkasındalar.

I have a dream I live to make it come true

my metamask adress: 0xE4B6C4d1a5603Ff0bebEeF37BEAAec5D263A74d0
harsak06
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 03, 2018, 11:33:12 PM

Ben destekledikleri coin den daha çok bitcoinle bir bağlarının mutlaka olduğunu düşünüyorum sonuçta bu aile global dünyanın parasini ciddi anlamda yöneten bir aile bitcoinle ilişkilerinin olması kimseyi şaşırtmaz
cemx
Member
**

Activity: 80

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
January 04, 2018, 05:20:39 AM

Merkezsiz olsa bile bu adamlar, çoğunluğu elinde tutup domine ederler.Tabi tek bir hesaptan değil. Adamların bütün derdi yönetmek paraya zaten ihtiyaçları olmayacak kadar zenginler.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 04, 2018, 09:53:41 AM

BTC ' nin arkasında oldukları aşikardır diye düşünüyorum . Çoğu çıkan projelerle şişirdiklerinin manipüle ettikleri de ortada . Piyasaya yön verenlerin başında olduklarını ciddi ciddi düşünüyorum . Balina diye tabir ettiğimiz adamlarda da yanlarında bok yerler afedersiniz Smiley Sadece kripto bazında değil . Altın rezervleri petrol - döviz - hisse senedi . Direk yön verenlerden ..
drogbacrash1
Member
**

Activity: 392
Merit: 13

View Profile
January 08, 2018, 09:59:36 PM

işin içinde para varsa rothschild ailesi olmazsa olmaz bence tamamen bu sistemi finanse ediyordur yada bir kısmında önünde arkasında biryerinde vardır. onlarsız hiç bir piyasa yürümez diye düşünüyorum
sawyer1453
Newbie
*

Activity: 41

View Profile
January 09, 2018, 02:23:28 PM

işin içinde para varsa rothschild ailesi olmazsa olmaz bence tamamen bu sistemi finanse ediyordur yada bir kısmında önünde arkasında biryerinde vardır. onlarsız hiç bir piyasa yürümez diye düşünüyorum

Dünya üzerinde var olan ve var olacak bütün paralar Rothschild ailesine aittir bunu asla unutmayın.

Şu an cüzdanınızda var olan para da alıp sattığınız bitcoinlerde.
seymenyunus1654
Member
**

Activity: 224
Merit: 14

View Profile
January 09, 2018, 03:47:24 PM

Türkler olarak komplo teorileri üretmeye ne kadar da meraklıyız Smiley
kimsesiz
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 10, 2018, 08:18:10 AM

Ben bunların açıkça şu koin bu koin diye arkasında duracağını düşünmüyorum. Bu adamlar ellerindeki para ile dünya koin piyasasını futbol topu gibi tekmeleyebilecek güce sahipler. Bence piyasaya şekil verme huyları vardır. Ki bende bu kadar paralı olsam uğraşmam hangi koine girsem pump olur. benden sonra gelen kapıda kalır. Sattığım kişininde elinde kalır.
hero_coin
Member
**

Activity: 322
Merit: 16

View Profile
January 10, 2018, 11:30:19 AM

dünya ekonomisini yöneten bir aile sanal parayı bizden sonra keşfedecek değil ya. belki bu seviyelere gelmesinde onların da parmağı var.  anonim sanal para bu seviyelere gelmişse bunlar da bunun içinde olma olasılığı yüksek.

hangi coin olduğunu bilsek de yatırım yapsak .d
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 10, 2018, 12:13:42 PM

bence olamaz.açık kaynak kodlu merkezsin bir ürün bu sonucta.her şeye el atamazlar

o sistemle o parayla atarlar hemde nasıl atarlar. ekonomiyi yöneten insanlar dünya ekonomisinde bi yer almaya calışan sanal parayı göz ardı mı edecekler
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 06:14:25 PM

bu ailenin bitcoini sonradan farketme ihtimalleri yok yani demek istediğim zaten çıkışından beri hatta çıkmadan önce bir parmaklarının olduğunu düşünüyorum finansal destek anlamında da elinden geleni yaotıklarını düşünüyorum
ay-x
Newbie
*

Activity: 153

View Profile
January 11, 2018, 12:33:46 PM

yıllar önce yapmış olduğu olaylar fiiliyatlar gizemini korurken. son günlerde kripto para birimlerindeki yatırımı varsa dahi gün yüzüne çıkması için başka bir teknoloji boyutuna sıçramamız gerekiyor. Cheesy
cenk279
Full Member

Activity: 135
Merit: 101

View Profile
January 11, 2018, 01:03:18 PM

finanse ettiği bir coin var mı bence biraz sade olmuş. öyle bir olaya kalkışsalar piyasanın tümüne hakim olacak şekilde davranırlardı. yoksa aa doge coin var bunu finanse edelim diyerekten uğraşıcaklarını sanmıyorum.  ama tek tek projeleri düşünürsek en mantıklısı ripple olurdu heralde Smiley   ama şu anda hepsine hükmedicek tek bir yüzük.. pardon coin var o da bitcion Smiley
mick42
Member
**

Activity: 182

View Profile
January 11, 2018, 06:13:59 PM

ben bitcoinle kesin olarak bir bağlatılarının olduğunu düşünüyorum fakat bunu açıklamaları biraz zaman alacak gibi en azından artık bitcoinin günlük hayatta kullanılmaya başlandığı zamanlar olabilir mesela
vasfithecoin
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
January 12, 2018, 06:31:43 PM

İyi akşamlar arkadaşlar,

Bu ailenin böyle bir durumu varsa bile kimsenin bileceğini sanmıyorum. onlar zaten bence bugüne kadar her türlü finansal enstrümanı kullanıyordır.
Alucardo
Newbie
*

Activity: 155

View Profile WWW
January 12, 2018, 09:24:20 PM

Bazı kişiler komplo teorisi veya saçmalayın demişler. Bankacılık sistemini kuran aileden bahsediyoruz. Macron bile bunların bankalarında yanlarında çalışmış biri. Sizce bankacılık olayını başlatan, dünya ekonomisini elinde tutup yönlendiren bir aile, geleceğin parası veya geleceğin sistemi olacak dediğimiz bir oluşumun arkasında olmamış olabilir mi? Bu hangisidir tabi ki de bilemeyiz fakat tamamen bu güçlü ailelerden bağımsız olduğumuzu düşünmek bir hayalperestlik olur. Küresel borç haritasını açıp bakın isterseniz. Bu ülkelerin borçları sizce kime ?
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
January 12, 2018, 09:29:30 PM

Birleşik Krallık büyükelçisi Türkiye'ye veda ederken çok hoşuma giden bir söz söylemişti.Siz Türkler komplo teorilerini çok seviyorsunuz demişti.Bizim komplo teorilerimizde bu Rothschild ailesi her zaman baş rolü oynuyor. Grin Bu forumda da adını görmesem şaşırırdım zaten.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x