Bitcoin Forum
June 20, 2024, 11:03:24 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Rothschild ailesinin finanse ettiği bir coin varmi ?  (Read 1383 times)
cptwalker
Jr. Member
*

Activity: 116
Merit: 4

Simple Liquidity – Fueled by NEO

View Profile
January 18, 2018, 10:52:10 PM

Böyle bir şeyin arkasında birinin olduğunu hiç sanmıyorum.

●●▬▬  Spotcoin: Simple Liquidity. [ICO: MAY 1]  ▬▬●●
We make Digital Currencies work for Everyone [Fueled by NEO]
https://spotcoin.com/]
TheCryptoChaser
Member
**

Activity: 154
Merit: 25

View Profile
January 19, 2018, 03:10:41 AM

Kesinlikle bir kac tane coinleri oldugunu dusunuyorum. Yakinda bir kac trilyona ulasacak pazarda olmayacaklarini da dusunmek cok zor.
ginshimura
Newbie
*

Activity: 85
Merit: 0

View Profile WWW
January 19, 2018, 08:57:05 PM

Olsa bilinirdi herhalde, hacim biraz daha büyürse illa ki birini tamamen satın alırlar.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
January 20, 2018, 01:24:54 AM

doların üzerinde piramit resmi var.

illuminati her ne kadar çoluk çocuğun diline düştükten sonra dalga konusu olsa da ben önemli kriptolarda yine bu tarz sembollerin olacağını sonra xxx coin illuminati mi diye tartışmaların yaşanacağını düşünüyorum.

logo olarak en baba sembol ark coinde var. pergel + piramit. mason sembolüdür.

ha birde size tüyo.

domainlerine bakın coinlerin.

3-4 harf com uzantı kullanan projeler o domaini almak için iyi para ödemişlerdir.
mesela bancor .com uzantıyı kullanır. matchpool com uzantı kullanır..

net org gibi dandik uzantılar fakir işidir. com uzantılı coinlere sıraya girseniz zarar etmezsiniz.

yani Rothschild bir coin projesi yapıyorsa com domaini kullanır.
themystick
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

eHarvestHub

View Profile
January 20, 2018, 11:12:17 AM

Ya allah aşkına şu halk efsanelerinden bi bıkmadınız ya. RAKİFELLER'IN DA KOİNİ VAR

devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
January 20, 2018, 07:28:07 PM

blockchainin arkasinda bunlar var. cashless society diye aratin.
kadirmon
Member
**

Activity: 75
Merit: 10

View Profile
January 20, 2018, 11:42:06 PM

Her yatırımcı gibi bunlarda btc almıştır. hatta başka coinlerde vardır sepetlerinde.
Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 05, 2018, 08:27:07 PM

Madem burayı yakalamışsınız şuradan devam edin. Keywordu veriyorum "new world order"
Google it  Wink

zorlama çocukları, iki gün sonra paranoya olup çıldırıyolar. zaten ne kadar araştırırsan araştır habire değişiyor ve de sadece 1000de 1 ini bilebiliyoruz. anca tahmin yürüt dur, 3-5 değişmez kural ve bi kaç gizemli sayı etrafında. neyse, ne diyoduk, haaa evet, bu ne pintilik arkadaş, 31 meritte kaldım, imkanınız olsa çeyrek takacaksınız.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
asd1224
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 06, 2018, 01:19:10 PM

Gerçek parayı adamlar buldu sayılır, bu tarz birşey de yapabilirler veya blokchain in gideceği yöne karar verirler
Sagaris
Jr. Member
*

Activity: 267
Merit: 6

Crypto Worker

View Profile
February 06, 2018, 01:27:41 PM

Bitcoin'in büyük yatırımcısı olabilirler. Bilinmeyen birçok büyük yatırımcı bulunuyor.

If you like it, you can give Merit!
hagiyatmaz
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 07, 2018, 04:15:22 PM

Aynı derginin sağ üst kösesinde "Takeshita comes to town" yazıyor. Harflerin yerini değistirdiginizde Satoshi Nakomoto çıkıyor.
pancupan1903
Jr. Member
*

Activity: 364
Merit: 5

View Profile WWW
February 07, 2018, 05:36:14 PM

ripple ın abd merkezli olduğunu duydum ama detayını bilmiyorum

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
yakupcoach
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
February 14, 2018, 03:14:55 AM

Rothschild ailesinin bitcoine ihtiyacı yok ailenin 7 trilyon dolar bilinen serveti var. Amerikan merkez bankasının parasını bunlar basıyor yetkileri altında. Anlıcağınız tek kafa sallamayla amerikayı bitiricek güçleri var.
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 14, 2018, 03:18:59 AM

Dünya ekonomisini yöneten insanların kriptopara piyasasında olmaması mümkün mü

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
akanus
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
February 14, 2018, 07:01:17 AM

Dünyanın ilk ve en büyük zenginlerinden Amerikalı Sanayici Rockefeller, Temsilciler Meclisine hitaben şöyle seslenmişti:
"Bütün kanunları siz çıkarın, para basma yetkisini bana verin"...

Rothschild ve Rockefeller isimlerinin para adının geçtiği yerde geçmemesini düşünmek için poliana olmak gerekir. Gelişmekte olan ve gelişmiş ülkelerin merkez bankalarında bu iki ismin ya da bir tanesinin mutlaka hissesi vardır. Afrika'daki X ülkesinin merkez bankasının hissesini alan adamların, milyonlarca doların döndüğü coin piyasasından uzak olduğunu düşünmek, ekvatora ne zaman kar yağacağını düşünmekle aynı şeydir.

Bu adamlar kanuni yolları asla benimsemez. Yukarıdaki cümlede belirttikleri gibi, onlar için önemli olan tek şey paradır.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 14, 2018, 12:48:16 PM

Sirkülasyonda olan 16.8 milyon BTC'nin 2 milyonunun kayıp olduğunu düşünürsek... Geriye kalan 14.8 milyonun da yarısı orta ölçekli iş adamları ve ufak yatırımcılar arasında gidip-geliyor diye bakarsak... Geriye 7.4 milyon BTC kalıyor. Winklevoss ikzlerinin elinde 2 milyon BTC olduğu tahmin ediliyor. Birkaç zengin aileyi de eklersek, geriye çok fazla bir şey kalmıyor. Yani Rothschild ailesinin büyük ölçüde etki edecek bir BTC miktarını tuttuğuna ihtimal vermiyorum. Belki ilk 100'de yer alan ve sirkülasyon adedi daha fazla olan coinlerden almış olabilirler.
Dergi kapağı ve bununla ilgili yazılan yorumlar dikkatimi çekti. Komplo teorilerine de ilgim var zaten Smiley Konuyu ben de araştırıcam.
ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
February 14, 2018, 10:04:20 PM

Geçtiğimiz 10 yılın para babası olduğunu ve kendilerinden habersiz ekonomik anlamda bir değişimin olamayacağını düşündüğüm için oluşumda etkileri olduğunu tahmin ediyorum
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 15, 2018, 08:24:25 PM

Belki de satashi nagomoto denilen anonim yapıda parmakları vardır. Ama kapak gerçekten tüyleri diken diken ediyor.
grkmtml
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
February 16, 2018, 12:51:35 PM

bitcoin asya ağırlıklı olmasına rağmen hisse çoğunluğu kimdeyse onun sözü geçer, her kokuyu erken alan roth lar bitcoin e dahil olmuşlardır bile.
oktalik
Newbie
*

Activity: 31

View Profile
February 16, 2018, 01:30:35 PM

Dananın altında buzağı aramayın.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: