Bitcoin Forum
May 28, 2024, 06:53:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Rebellious Token. ‏Geleceğin parlayan yıldızı olacak  (Read 3050 times)
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 28, 2017, 08:35:21 AM

oy kullanma karşılığında 700 token aldım Smiley
unutalım bakalım belki bir gün yemek parasına satarız.
toplamda ne kadar üretileceğini bilen var mı?
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
December 28, 2017, 08:35:38 AM

Kayıt olmştum tam emin olamamıştım kayıt olduğumdan ama bugün 2000 tane Rebellious göndermişler cüzdanımda. Şu anki 2000 tane fiyatı 0.044 ETH yapıyor satmalımı satmamalı mı bilemedim. Dursun bakalım cüzdanda belki dump yer. Bilgi için tekrardan sağolasın.
Pump olmasın o Cheesy
haklısın dostum kusura bakma yahu kafam biraz dalgın editliyorum hemen. Pump yazacağım yerde dump yazmışım Smiley kim ister cüzdanda duran tokenin dump yemesini Smiley

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 28, 2017, 08:40:31 AM

Kayıt olmştum tam emin olamamıştım kayıt olduğumdan ama bugün 2000 tane Rebellious göndermişler cüzdanımda. Şu anki 2000 tane fiyatı 0.044 ETH yapıyor satmalımı satmamalı mı bilemedim. Dursun bakalım cüzdanda belki dump yer. Bilgi için tekrardan sağolasın.
Pump olmasın o Cheesy
haklısın dostum kusura bakma yahu kafam biraz dalgın editliyorum hemen. Pump yazacağım yerde dump yazmışım Smiley kim ister cüzdanda duran tokenin dump yemesini Smiley
Aynen.Bana da 4000 tane gelmiş.Oy karşılığı verilecek 700 tane REBl' ın gelmesini bekliyorum.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
December 28, 2017, 09:32:05 AM

Pump olmasın o Cheesy
Aynen.Bana da 4000 tane gelmiş.Oy karşılığı verilecek 700 tane REBl' ın gelmesini bekliyorum.

hocam 2 gün önce yapmıştım görevleri. Mew hesabımdan token balances bölümünde rebl token sıfır gözüküyor. Sırayla mı yolluyorlar yoksa yanlış yere mi bakıyorum, bilgin var mı?
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
December 28, 2017, 09:49:38 AM

Pump olmasın o Cheesy

hocam 2 gün önce yapmıştım görevleri. Mew hesabımdan token balances bölümünde rebl token sıfır gözüküyor. Sırayla mı yolluyorlar yoksa yanlış yere mi bakıyorum, bilgin var mı?
Dağıtım sürüyor diye biliyorum. Buradan adresini yazarak kontrol edebilirsin gelip gelmediğini.MEW de gözükmez.MEW'e eklemen lazım coini.Öyle gözükür.
coinbergh
Member
**

Merit: 29

View Profile
December 28, 2017, 10:00:31 AM

Pump olmasın o Cheesy

Dağıtım sürüyor diye biliyorum. Buradan adresini yazarak kontrol edebilirsin gelip gelmediğini.MEW de gözükmez.MEW'e eklemen lazım coini.Öyle gözükür.
ethereum adresimi siteye yazdığımda gelen giden bir şey yok gözüküyor, demek ki, hala dağıtıyorlar. Bir de legendary form'daki bit-z oylamasıyla ekstra 700 tokenlik oylama aynı şeyler mi? Legendary airdrop formunu tamamlarken 100 vtc oy kullanmıştım zaten. Diğerini ayrı yapsak 700 alabiliyor muyuz?
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 28, 2017, 10:01:11 AM

Oy kullanmak için kimlik onayı istiyor. Ancak bu borsa güvenilir mi? Tereddüt ediyorum.
sanjunipero
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
December 28, 2017, 11:18:56 AM

ben de airdrop'tan 2000 RBL aldım. trade yapan arkadaşlar bir yardımcı olabilir mi? ben işlem gördüğü bir borsa bulamadım. nereden eht'ye çevirebilirim?
Smoke06
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 28, 2017, 11:26:34 AM

Airdrop kayıtları hala devam ediyor mu yoksa kayıtlar kapandı mı? Hala açıksa kayıt olmak isterim güzel olacağa benziyor. En azından 100-200 birşeyler bırakacağa benziyor.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 28, 2017, 11:40:33 AM

ben de airdrop'tan 2000 RBL aldım. trade yapan arkadaşlar bir yardımcı olabilir mi? ben işlem gördüğü bir borsa bulamadım. nereden eht'ye çevirebilirim?

etherdelta üzerinden güzel bir rakama satmıştım, oradan eth' ye çevirebilirsiniz.
sanjunipero
Newbie
*

Activity: 38
Merit: 0

View Profile
December 28, 2017, 01:36:48 PM

etherdelta üzerinden güzel bir rakama satmıştım, oradan eth' ye çevirebilirsiniz.

çok teşekkür ederim. Bu sitenin arayüzü milattan öncesinden kaldığı için itinayla uzak kalmaya çalışmıştım ama buraya kadarmış Smiley
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
December 28, 2017, 02:54:32 PM

Etherdelta işlem yapıyor.
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
December 28, 2017, 05:09:02 PM

Kayıtlar kapandı.
Brainstorming
Member
**

Activity: 146

View Profile WWW
December 28, 2017, 08:14:25 PM

Her çıkan coin yıldız olur mu?
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 28, 2017, 08:23:40 PM

Airdrop a katıldık ama tokenler ne zaman gelir. Bilgisi olan var mı?

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
December 29, 2017, 03:48:36 PM

Etherdelta'dan başka borsada işlem görüyor mu?

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

aborjin
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
December 29, 2017, 04:27:23 PM

pcye wallet indirmeyi şart koşuyor, yoksa katılacaktım
Ben direkt indirmeden kendi walletimi kullandım kabul etti bence siz de o şekilde yapabilirsiniz ne kadar vereceğine inanmasam da denemekten zarar gelmez.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 01, 2018, 09:07:06 PM

Ben sadece oy kullandım bit-z borsası üzerinden. REBL sitesinden de formu doldurup ekran görüntüsünü attım. Ama token falan gelmedi MEW'e. Bilgisi olan var mı?
elcezireex
Full Member

Merit: 151

View Profile
January 01, 2018, 09:13:48 PM

Bende katılmıştım airdropa 2000 tane gelmiş etherdeltada resmi olarak işlem görsün daha da artar düşüncesindeyim zaten pek fazla birşey etmiyor
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
January 01, 2018, 10:32:17 PM

bende airdrop'a katılmıştım 2000 tane rebl gelmiş 0.090 eth yapıyor şu anda sizce satılmalımı yoksa beklenmelimi biraz daha artış sağlar mı veyahut düşüş yaşar mı?
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: