Bitcoin Forum
July 08, 2024, 10:02:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Rebellious Token. ‏Geleceğin parlayan yıldızı olacak  (Read 3059 times)
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 14, 2018, 07:40:56 PM

Steakler dağıtıldı mı dağıtılmadı mı bilmiyorum ama kişi başı 220 lira gibi net bir rakam hem de hiçbirşey yapmadan. Bilemiyorum ne kadar gerçekçi.
instr_3535
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
April 14, 2018, 07:45:27 PM

220 tl iyi bir meblağ ama çok da gerçekçi değil açıkçası bu koşullarda ki eğer link koysaydın biz de inceleyebilirdik dostum.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 14, 2018, 08:33:27 PM

sağlam bir projeye dayalı olan ve belli bir miktarda yatırımcı kitlesine ulaşan her türlü coin geleceğe ışıkla devam eder.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Payitaht
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 14, 2018, 10:03:39 PM

Rebellious gerçekten çok iyi para kazandırdı insanlara. Airdrop token'i olarak piyasaya çıkması biraz talihsizlik gibi gözükse de bunu yenebileceklerini gösterdiler dağıttıkları miktarla Cheesy

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
KarateSensei
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
April 14, 2018, 10:08:17 PM

İddia ettikleri gibi kendi blockchainlerini kurarlarsa o zaman parlayan yıldız diyebilirim. Airdrop tokenı olarak geniş bir kitle elde ettiler. Akıllıca hamleler bunlar. İsmini duyur, sözünü tut, kendini göster ve parla. Ben 300 400 $ için elimdekileri bozmam diye düşünüyorum. Uçarsa beraber uçarız. Düşer kaybolur giderse de canımız sağolsun deriz. Olay basit.
PowerLike
Member
**

Activity: 244
Merit: 20

View Profile
April 14, 2018, 10:26:47 PM

Paylaştığım bilgi kendi resmi sitelerinde var, linki paylaşıyorum.

https://www.rebellious.io/token/

Şu bilgiyi paylaşmışlar :

ERC20 token to REBL blockchain coin
Swap Q3 2018
In Q3 2018, all Rebellious token holders will be able to swap their ERC20 REBL tokens to REBL coins on our own blockchain. More information about the token swap process will be communicated in the near future.

Kendi block zincirlerine geçecekleri için swap yapılacağından bahsetmişler, yakın zamanda swap detayları paylaşılacakmış.
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
April 14, 2018, 11:01:23 PM

ilk geldiği zamanlarda satsaydım 700-800 dolar civarı falan ediyordu beklettik daha da artar diye ama iyice dibi gördü umarım keni block zincirine geçer de fiyatı artar
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196

View Profile WWW
April 14, 2018, 11:03:17 PM

ilk geldiği zamanlarda satsaydım 700-800 dolar civarı falan ediyordu beklettik daha da artar diye ama iyice dibi gördü umarım keni block zincirine geçer de fiyatı artar

fiyatı aşırı düştü de bilemiyorsun işte. satıyorsun sonra 10x yapıyor satmıyorsun 10da birine düşüyor. Bu kadar düştükten sonra beklemeye devam artık.
luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
April 14, 2018, 11:43:33 PM

airdropla verdikleri tokenler bile acaip derece de katlandı ve hatrı sayılır bir miktar etmeye başladı proje sağlama benziyor ve değerlenecek gibi görünüyor şu aşamada
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 15, 2018, 12:29:32 AM

En son siteyi güncellediler ve kendi blockchainlerini yazıcaklar biliyodum başka napıyolar son durum nedir bilgisi olan varmı rebl hakkında
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 15, 2018, 01:44:40 AM
Last edit: April 15, 2018, 02:08:09 AM by jopen

Biraz önce cüzdanımda bir tane tokenin geldiğini gördüm fakat token transfer olmadan Etherscan'da yeni bir token olarak gözüküyor. Toplam 1000 adet gönderilmiş AdToken diye birşey. Neyse tokenin contract adresine girip holders'lara bakarken sadece cüzdanında REBL token olarak geldiğini gördüm. Hatta tokenin açıklama kısmında bir link vardı merak ettim tıkladım başka bir taracayıdan Smiley Youtube videosu çıktı Shrek yaptığı hareketler falanda sanki sizi düdükleyeceğiz tarzda birşeydi. Holders'lara 4-5 sayfa inceledim hepsinde 4000 adet REBL mevcut ama başka token veya eth mevcut değil. Sanki bu Rebellious'un scam olduğunu birileri anlatmak mı istiyor ne bilemedim. Birde siz inceleyin.

https://etherscan.io/token/0xf92aac1c1efbc2589639bac4ff8ced198a8bfb4d#balances

Eminim cüzdanlarınızda bu tokenden göreceksiniz.
maximhkn
Newbie
*

View Profile
April 15, 2018, 01:57:14 AM

Biraz önce cüzdanımda bir tane tokenin geldiğini gördüm fakat token transfer olmadan Etherscan'da yeni bir token olarak gözüküyor. Toplam 1000 adet gönderilmiş AdToken diye birşey. Neyse tokenin contract adresine girip holders'lara bakarken sadece cüzdanında REBL token olarak geldiğini gördüm. Hatta tokenin açıklama kısmında bir link vardı merak ettim tıkladım başka bir taracayıdan Smiley Youtube videosu çıktı Shrek yaptığı hareketler falanda sanki sizi dütükleyeceğiz tarzda birşeydi. Holders'lara 4-5 sayfa inceledim hepsinde 4000 adet REBL mevcut ama başka token veya eth mevcut değil. Sanki bu Rebellious'un scam olduğunu birileri anlatmak mı istiyor ne bilemedim. Birde siz inceleyin.

Hocam bende bakayım dedim cüzdanda görünmüyordu ama adrese tıklayınca cüzdana geldi. ilginç. ama başka bir eth adresimde denedim ona da geldi hack falan yapmasınlar şüphelendim şimdi
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
April 15, 2018, 02:04:44 AM

Biraz önce cüzdanımda bir tane tokenin geldiğini gördüm fakat token transfer olmadan Etherscan'da yeni bir token olarak gözüküyor. Toplam 1000 adet gönderilmiş AdToken diye birşey. Neyse tokenin contract adresine girip holders'lara bakarken sadece cüzdanında REBL token olarak geldiğini gördüm. Hatta tokenin açıklama kısmında bir link vardı merak ettim tıkladım başka bir taracayıdan Smiley Youtube videosu çıktı Shrek yaptığı hareketler falanda sanki sizi dütükleyeceğiz tarzda birşeydi. Holders'lara 4-5 sayfa inceledim hepsinde 4000 adet REBL mevcut ama başka token veya eth mevcut değil. Sanki bu Rebellious'un scam olduğunu birileri anlatmak mı istiyor ne bilemedim. Birde siz inceleyin.

Hocam bende bakayım dedim cüzdanda görünmüyordu ama adrese tıklayınca cüzdana geldi. ilginç. ama başka bir eth adresimde denedim ona da geldi hack falan yapmasınlar şüphelendim şimdi

Ben başka kullandığım adresde bu tokenden göremedim ama holders'lara bakınca sadece rebl olanlarda gördüm en az 100 adrese bakmışımdır. Rebellious'un türkiye telegram kanalına da yazdım ama oradakiler bi haber bu olaydan. Hack olabilecek bir durum yok ben linke de tıkladım youtube videosu çıktı Smiley shrek almış eline bir şey onunla ilişkiye giriyordu Smiley

Videonun altındaki tüm yorumlar Ruscaydı. Bir kaç güne kokusu çıkar diye düşünüyorum.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
April 15, 2018, 02:12:39 AM

ben ilk geldiğinde satmıştım bayağ iyi para bırakmıştı  Grin
usakli64
Full Member

Activity: 1022
Merit: 152

View Profile WWW
April 15, 2018, 07:12:39 AM

Bu tokena karsi ilgim var ama elimde yok.  Biraz vardi cuzdanda getiriside olmustu hatta ama 30 gun beklememe ragmen alamamistim.  Bende satmistim bu yuzden.  Hala yakin takipteyim. 

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Notcoini kacirdiysaniz Time oyununu şiddetle tavsiye ediyorum.
https://t.me/TimeFarmCryptoBot?start=GMlVFAxvqLOnjyWv
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
April 15, 2018, 08:04:19 AM

5 milyon dolarcık market hacmi var, güzel proje gibi ama sorun ne acaba bunlardaki, bir patlarsa çok rahat 20 30 kat yapabilecek fiyatlarda şuan ama niye bukadar ucuz niye düzgün bir borsada yoklar bunları tam bilmiyorum.

burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 15, 2018, 10:00:40 AM

Konuyu açtığınız da bir sürü insan eleştirmiş ama bana rebellious airdroptan yaklaşık olarak 4000 tane coin geldi, sizin konudan girip görmedim ama denk gelmişti, katılmıştım airdrop a zamanında 500 dolar ettiği zaman oldu, bir sürü kişi yok 220 tl lik vermezler falan yazmışlar, şuan 140 dolar ediyor, şuan dahi 500 tl para yaklaşık, o yüzden bu piyasada herşey mümkün, sürprizlere açık bir piyasa.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 15, 2018, 09:54:21 PM

Rebel'i bounty zamanından beri ara sıra takip ediyorum. Vote kampanyasına katılmıştım, hak ettiğim miktarı göndermemişlerdi. Bit-z borsasına kimlik doğrulaması istemişlerdi.
Borsalara ilk girdiğinde 0.35 USD civarındaydı. Ayı piyasasından baya olumsuz etkilendi. Şu sıralar 0.03 USD civarlarında gidip geliyor.
Dolaşımdaki adedinin 169 milyon olması yükselmesi için de önünü açıyor. Yol haritalarının gelişimine bağlı her şey.
vezirrr
Full Member

Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
April 15, 2018, 11:50:49 PM

Rebellious, ICO lara ve para babası balinalara yönelik yapılmış en güzel projelerden birisi, ayakta alkışlarım. Sırf bu yüzden bile ekibe desteğim tamdır. Herkese eşit bir şekilde airdrop yaptılar, multi hesaplar yok muydu illaki vardı. Rebl'i neblioya benzetenler var ki öyle olursa geleceği yerleri siz düşünün. Kısa bir zaman sonra kendi blockchainlerine geçecekler diye biliyorum. Halihazırda stake yapılan cüzdanlarından bahsetmek gerkirse çoğu sağlam proje dediklerimiz bile böyle güzel bir stake cüzdan yapamadı.  Cheesy Ekip çok iyi gerçekten çok çalışkanlar, twitter'da da çok aktifler. Bağlantıları da kuvvetli diye biliyorum, kısa bir süre sonra güzel bir kaç borsaya çıkarlar bundan hiç şüphem yok. Yani market cap hazır yerlerde sürünüyorken yatırım yapılmasında yarar var ben yaptım şahsen. He yüklü miktar kesinlikle girilmez! Ama en az 20x potansiyeli var bu da es geçilemez. Benzer olarak daha değerine kavuşamamış bir coin isterseniz unify diyebilirim size, unify token değildir bu arada.

smdnxt
Newbie
*

Activity: 82

View Profile
April 16, 2018, 12:10:53 AM

Geleceği çok parlak bir proje. Ekip çok çalışkan ve karakterli. Bu şekilde çalışmaya devam edelerse çok çok iyi kazanç sağlanabilir. Şuan için en büyük eksikliği düzgün bir borsada yer almamalı. Binance yada bittrex'te listelenmeyi başarırlarsa bu fiyatları bir daha göremeyebiliriz.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 »  All
  Print  

Jump to: