Bitcoin Forum
May 05, 2024, 08:59:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 »  All
  Print  
Author Topic: Rebellious Token. ‏Geleceğin parlayan yıldızı olacak  (Read 3050 times)
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
April 16, 2018, 06:48:14 AM

Geleceği çok parlak bir proje. Ekip çok çalışkan ve karakterli. Bu şekilde çalışmaya devam edelerse çok çok iyi kazanç sağlanabilir. Şuan için en büyük eksikliği düzgün bir borsada yer almamalı. Binance yada bittrex'te listelenmeyi başarırlarsa bu fiyatları bir daha göremeyebiliriz.

stormla cok kıyaslanıyor, ikisi de airdroptan geldiği için, fakat stormun mcap değeri ile rebl in arasında dağlar kadar fark var, şu aşamada rebl in büyük borsaya girmesi mucize olur, böyle giderlerse daha sonralarda girmesi olası...
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714942798
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714942798
Reply with quote  #2

1714942798
Report to moderator
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
April 19, 2018, 05:17:43 PM

bir iki gündür inişli çıkışlı bir grafiği var, ben orta ve uzun vadede güzel paralar kazandıracağını düşünüyorum REBL'in.

Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
April 19, 2018, 08:51:51 PM

Sonuç ne oldu arkadaşlar merak ettim baya süre geçmiş varmı bilgi verebilecek Smiley

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1750
Merit: 345

View Profile
April 22, 2018, 07:58:42 PM

492 satoshi civarında dolaşıyor bugün, 499 satoshiye kadar çıkmış günün en yüksek değeri olarak rebl token yüzde 2 artmış.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

ElmasKafa
Member
**

Activity: 224

View Profile
April 22, 2018, 08:12:28 PM

Rebellious token bir airdropun tokeninden daha fazlası olduğunu hep savundum dost meclislerinde burada da savunmaya devam edeceğiz.
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 22, 2018, 08:14:04 PM

sitesi çok hoşuma gitmişti ama baktıgın zaman yaptıgı işler hiçe sayılcak şeyler değil e airdropla reklamlarınıda yaptılar o yüzden düze cıktıklarında güzel para edeceğini düşüyorum bekliyoruz...
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
April 22, 2018, 08:52:57 PM

airdroptan cok güzel verdi hatta o ara bayada yükseldi o ara elimdem cıkarmayı düşündüm ama heryerde rebel konusuluyordu o yüzden cıkarmadım bekliyorum bakalım.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
blogmanya
Member
**

Activity: 364

GR

View Profile WWW
April 25, 2018, 07:56:29 AM

Rebellious ekibi cok aktif calisiyor.  Yeni zincir basliyacak sanirim,  biraz daha hacimli borsaya girmesi lazim.  Bit-z cok manipülasyon yapiyor fiyatlarda,  su ara piyasayla paralel ilerliyor ne bir arti ne bir eksi yani.  Bakalim bir pump gelebilir.

BITMART CRYPTOCURRENCY EXCHANGE
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
April 25, 2018, 11:51:18 AM

hocam o kadar da abartmamak lazım tamam güzel token ama vaatleri büyük yani
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
April 25, 2018, 12:50:31 PM

Cebimde 5 kuruş yokken tatil planı ortaya çıkmasından dolayı elimdeki rebllerin hepsini sattım 5 gün tatil yapıp geldim rebl daha da artmış Cheesy bozdururken de biliyordum aslında artacağını ama böyle tüm tokenleri elinde tut tut nereye kadar ara sıra bozdurup gerçek hayatta karşılığını almak gerekiyor Cheesy Ama ilk alım fırsatında geri almayı düşünüyorum
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 25, 2018, 03:54:52 PM

Düne kadar uzun zamandır yükselişini sürdürüyordu ki bugünkü birçok coindeki düşüş (btc bazlı ayrıca) rebelliousu da etkiledi. %10 gibi bir düşüş var şu an.

mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 29, 2018, 07:57:44 PM

100 bin adediyle masternode kurulacağı bilgisini yayınladılar bugün. 3. ya da 4. çeyrekte kendi blockchainlerinde olacak. geleceğe yatırım yapmak isteyen arkadaşlar takip ediyordur muhtemelen
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
April 29, 2018, 08:05:33 PM

100 bin adediyle masternode kurulacağı bilgisini yayınladılar bugün. 3. ya da 4. çeyrekte kendi blockchainlerinde olacak. geleceğe yatırım yapmak isteyen arkadaşlar takip ediyordur muhtemelen

Masternode için şu anki fiyatla 5k dolar civarında bir yatırım yapmak gerekiyor. Projeye şöyle bir bakınca uzun vadeli olarak çok değil bu tutar. Masternode coini kovalayan varsa değerlendirmeyi düşünebilir.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
April 29, 2018, 09:11:08 PM

Bugün gördüm ben de yayınlanan mesajı. 100k token rebl için çok değil. MN için gelecek vaad eden bir proje Rebl. Alıp kenara atmak masternode'u bir an önce çalıştırmak lazım.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
April 29, 2018, 10:08:19 PM

Şu masternode olayını oldum olası anlayamadım. Masternode olunca ne oluyor herkes bir masternode tutturmuş gidiyor. Masternode aktif olunca ne olucak kim neden 100k REBL alıcak mesela amaç ne?
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 29, 2018, 10:25:11 PM

Şu masternode olayını oldum olası anlayamadım. Masternode olunca ne oluyor herkes bir masternode tutturmuş gidiyor. Masternode aktif olunca ne olucak kim neden 100k REBL alıcak mesela amaç ne?

masternode kurunca çok kaba bir anlamda madencilik yapıyorsunuz. pasif gelir oluyor. mastenode'ları cüzdanınıza kilitlediğinizde ve bu coinler işlem doğrulamada kullanıldıkça size ödül olarak coin veriyor. getirisine ve işleyişine göre zamanla masternode kurmak isteyenler coin topladığından talep artıyor ancak bir yandan da coinler kilitli durup piyasadan çekildiği için arz da kısıtlı kalıyor. bu da fiyatı şişiriyor.

masternode üzerine her gün saçma sapan projeler çıktığı doğru ancak bir çok insanın masternodelar üzerinden gelir elde ettiği gerçeğinden çok da habersiz kalmayın
Crypt1x
Sr. Member

Activity: 378
Merit: 250

View Profile
April 29, 2018, 10:34:42 PM

2-3 gündür deli gibi bir hacim ve yükseliş var üzerinde umarım bu gidişatı bozulmaz çok şey bekliyorum bu coinden valla ben, uzun vade de iş yapacaktır kesinlikle
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 29, 2018, 10:45:18 PM

Bi ara dağıttığı parayla çok çok büyük sükse yarattılar ancak airdrop tokeni olarak ne kadar yol gidebilecekler gerçekten büyük bir muamma gibi gözüküyor.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 29, 2018, 10:45:51 PM

2-3 gündür deli gibi bir hacim ve yükseliş var üzerinde umarım bu gidişatı bozulmaz çok şey bekliyorum bu coinden valla ben, uzun vade de iş yapacaktır kesinlikle
Ben de sizin gibi çok şey bekleyenler listesindeyim hocam. Ancak işleri zor gibi gözüküyor zaman bize neler yapabilececklerini gösterecektir.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
April 29, 2018, 10:59:39 PM

Ben de sizin gibi çok şey bekleyenler listesindeyim hocam. Ancak işleri zor gibi gözüküyor zaman bize neler yapabilececklerini gösterecektir.

Her kafayı kaldırdığın da büyük bir satış geliyor. Ekip elinde ki coinleri alış derinliği olduğu zaman yuvarlıyor gibi me geliyor. İnşallah öyle değildir.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 »  All
  Print  

Jump to: