Bitcoin Forum
June 19, 2024, 04:38:34 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: TRX Coin hakkinda ne dusunuyonuz?  (Read 130 times)
safram (OP)
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 5

View Profile
December 24, 2017, 10:45:51 AM

TRX hakkinda dusunceleriniz nedir? senelerdir biriktirdigim tam olarak 50 BTC TRX e yatirdim 360dayken su an 295 ve sabit duruyor halen baya dustu bendende.. pismanlik duyuyorum sanki.. kalkar mi sizce?
mtntrn
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 12:14:03 PM

50 BTC'yi tek coine yatırmak biraz kötü olmuş bence. Tek coine girmek yerine 4-5 coine dağıtsaydınız riski azaltırdınız. Şu an benim de ufak bir yatırımım var ve ben yükselmesini bekliyorum. Tahmini olarak 1 hafta içerisinde 390 bandına gelir diye düşünüyorum. 400'lü seviyeleri kırabilirse 500 bandına kadar ilerleyebilir diye teknik analiz yorumları gördüm ve bu analizlerin başarılı olacağını umuyorum. YTD.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 25, 2017, 02:10:10 PM

Trix'r kaçtan girdiğinize bağlı bu biraz da.25 satoshi iken aldıysanız bekleyin çıkarsa satarsınız ama yüksekten almışsanız risk her an düşme riskini de göze alın.Bu tür coinler al sat için uygun uzun vade beklenmez.Ne yapacağı belli değil aşağı mı yukarı mı tamamen risk.
OldToken
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
December 25, 2017, 02:29:45 PM

TRX'in ne kadar ilerleyip düşeceği bu gün belli olacak gibi. Binance ile beraber düzenledikleri promosyon bugün bitti. Bittikten sonra "Justin Sun" gücü ne kadarmış onu göreceğiz. Çünkü millet çok çok ucuzdan aldı. Ben ilk çıktığında ETH ile bir kaç defa al sat yapmıştım. ETH ile 500-600 seviyesinde alıp 1000 civarına satıyordum. Geleceğine yatırım yapılırmı dersen. Ben hiç bir zaman öyle bakamadım. Çünkü doğru düzgün bir takım yok. Herşey Justin Sun etrafında dönüyor. Onun fazlaca medyatik olması coin de etkili oluyor.

Benim yaptığım maksimum yatırım 2 Eth civarında olmuştu hep. Asla üstüne çıkmadım. Hep de kazandım bu coinden. Enkinlik tarihlerini felan yakalarsan gir çıklar ile para kazanılır. Gerisine ise benim bakışım çok olumlu değil. Yani bir POWR veya MTH değil benim gözümde. Ama yanlış görüyor olabilirim. Kesinlikle bir yatırım veya satış önerisi olarak yazmıyorum bunları. Sadece kendi takibim ile gördüklerimi yazıyorum.

https://www.binance.com/activity-TRX2.html
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 25, 2017, 02:33:08 PM

Nasıl yani şu an da 50 btc sizde trx mi var ? Yani bu yatırım gerçekten tehlikeli olmuş gibi. Ama umarım zarar etmeden direk karınızı alır almaz bölme yapmanız mantıklı olacaktır..
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 25, 2017, 02:41:20 PM

50 btc si olan birisi bu kadar mantıksız yatırım yapmaz. Riski böler, sepet yapar.
Binance ın pump dump coini gibi oldu sanki.

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
December 25, 2017, 07:13:35 PM

yok canıım 50 btc tek coine gömmek??? bilmıyorum cok gariip gelıyor bana face sayfalarında bunu durmadan övüp duruyolardı tavan tavaan giderken övüyolar taban yapınca birden unutuyolar gruptan atıyolar flan Cheesy ama buna gidip 50 btc yatırcagına gidip las vegasta takılırdın en azından eğlenirdin
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 25, 2017, 07:17:30 PM

Newbie gelmiş 50 btcm var diyor. Gitmiş birde o parayı trx yatırmış öyle mi. Sallayın nasıl olsa soracak olan yok

Pages: [1]
  Print  

Jump to: