Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:06:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 2018 Enj Join  (Read 166 times)
nisanci53 (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 01:51:46 PM

Bu join hakkında ne düşünüyorsunuz uzun vadede tutulmalımı
1715386005
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715386005
Reply with quote  #2

1715386005
Report to moderator
1715386005
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715386005
Reply with quote  #2

1715386005
Report to moderator
Bitcoin addresses contain a checksum, so it is very unlikely that mistyping an address will cause you to lose money.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Leonbtc
Full Member

Activity: 266
Merit: 190

View Profile
December 24, 2017, 01:56:42 PM

sende join yo. join ne birader Smiley bunun icin gelip baslikmi actin bise yazsaydin bari ilk mesaja Smiley

nisanci53 (OP)
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 02:01:55 PM

öyledeme dost 12 aralıkta 004 idi dün 19 çıkıp şimdi 13 de
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
December 24, 2017, 02:11:56 PM

Oyun sektörü altcoini diye biliyorum. Minecraft vs bi haberleri vardı. O haberlerden dolayı pump yediğini düşünüyorum. Halihazırda bi kitlesi var.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 24, 2017, 03:48:51 PM

Enjin alınıp tutulması gerekır dıye dusunup cuma gunu anca alabıldıgım yenı yatırımlarımdan bırı oldu. 0.02 dolardan berı ızlıyorum kısa surede buralara geldı, daha cok gıdecek yolu var, alır almaz %50 cıvarı artıs yaptı sevındırıcı, bakalım 1 yıl elımde tutunca neler olucak.
BitPi
Full Member

Activity: 142
Merit: 100

View Profile
December 24, 2017, 05:39:50 PM

Bu coin hızlı yükseldi. Alıp unutulması gereken bir coin. Oyun dünyasında fazlasıyla kullanılıyor. Yol haritası gayet iddalı.

Ekranda gördüğün para senin değil cebine koyduğun para senindir...
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
December 24, 2017, 06:07:11 PM

ben bu coini hala çözmedim nerde var link atın bari join mi dediğiniz fiyatla uyuşan bir coin bulamadım rica etsem link yollar mısnız

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
December 24, 2017, 06:38:42 PM

Binance de var.güzel artış yakaladı.150 satoshi den 1050 satoshiye çıktı.x6 yaptı 20 günde.İstikrarlı bir çıkışı var.Ama şu an alınır mı alınmaz mı bilmiyorum.Kaçırdık gibi geliyor.Düşerse alınır.Güzel bir projesi ve ekibi var.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 24, 2017, 06:48:47 PM

Uzun zamanlı sepetime ekleyeceğim sanırım . Güzel işler yapıyorlar . Binance öyle çöp projeleri almaz . Zamana bırakıcaz .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
paulk11087
Sr. Member

Activity: 987
Merit: 254

View Profile WWW
December 24, 2017, 08:25:32 PM

kardeşim 9 arttı falan demişsin, piyasanın jargonuna hiç hakim değilsin gördüğüm kadarıyla Cheesy
Enjin güzel bir proje kısa vadede yaptı yapacağını ben geleceğinin olmadığını düşünüyorum
h4yfans
Full Member

Activity: 210

View Profile
December 24, 2017, 08:44:42 PM

abi tuhaf tuhaf coinler buluyorsunuz gerçekten. birde bununla ilgili bir konu açmak tuhaf. 2000 tane coin dolu hepsiyle ilgili konu açsa forum ne hale gelir kim bilir.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 24, 2017, 08:57:10 PM

abi tuhaf tuhaf coinler buluyorsunuz gerçekten. birde bununla ilgili bir konu açmak tuhaf. 2000 tane coin dolu hepsiyle ilgili konu açsa forum ne hale gelir kim bilir.
Dostum forum bunun için var zaten, ne yapalım geyik muhabbet mi çevirelim ? ayrıca enjin coin çok popüler yani duymadıysan senin hatan
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 24, 2017, 09:53:56 PM

Evet, burada amaç zaten birimizin farkettiğini diğerlerine de duyurmak değil mi? Gerekirse 2.000 tane de konu açılır, yeter ki post kasmak için değil, gerçekten bilgilendirme için yazılmış olsun. Ayrıca esas herkesin bildiği coinde konu açılmaz, zaten açılmış konular vardır ve forum kirliliği oluşur. İyi ki açmış arkadaş bu konuyu, benim haberim yoktu, dikkatimi çekti.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 24, 2017, 10:09:08 PM

Bu tarz coinlerle alakalı başlık açılması güzel.Zamanında giren güzel kazandı bu coinden ve hala kazanmaya devam ediyor.Ekib ve projesi güzel topluluğu da destekliyor.Bize sadece araştırıp bulmak kalıyor.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 25, 2017, 08:47:23 AM

Garip demenin sebebi sadece ismine bakmandan kaynaklidir, az oturup okursan ne kadar saglam proje olduğunu anlardin hocam.

Enjin zaten elinde saglam musteri kitlesi olan bir sirket diye biliyorum, oyunlarda para yerinr artik enjin coinle de odeme yapilabilcek dediler ve sistemlerinde artik kullanmaya basladilar, gittikce degeri artacaktir diye dusunuyorum, uzun vade icin guzel yatirim benim icin.
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
December 25, 2017, 08:54:05 AM

https://www.enjin.com/ Bu kendi siteleri ben enj coini burda gördüm keşke zamanında haberim olsaydı alım yapardım oyun sektörü bayağı hızlı bi sektör bu proje tutar gibi duruyor, zaten durum ortada sağlanan artış vs vs. Ama oyunlar ile alakalı bir proje vardı MGO ondan sonra bu oyun dünyasında çıkartılan kripto paralara hiç yanaşasım gelmiyor..
byzodiac
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 25, 2017, 09:27:08 AM

Hala yatırım yapılabilir seviyede bence, çok ucuz hala daha, ben 0.05ken almıştım doalr bazında şimdiden x3 yaptı ama daha gidecek çok yolu var enjinin diye düşünüyorum.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 10:33:04 AM

Oyun sektörü ile alakalı bir coin ise araştırmaya değer görüyorum ben. Oyun sektörü muazzam bir dünya. Bu coini araştıracağım.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: