Bitcoin Forum
July 25, 2024, 10:27:57 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Sahte bitcoin mi yaptılar ?  (Read 813 times)
Hidrofor
Member
**

Activity: 189
Merit: 10

View Profile
April 22, 2018, 08:02:24 PM

Şuanki teknolojiyle yapılması imkansız gibi blok zincirini kırıp yeni bir zincir eklemesi yapması lazım bu durumda piyasa direkt dibi görür  Undecided

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
by24
Member
**

Activity: 238

View Profile
April 25, 2018, 06:49:09 PM

Her şeyin sahtesini yapıyorlar sadece bizim ülkemizde değil dünya çapında bitcoinin de yapmış olabilirler bence. Şimdi yapmadılarsa bile ileride yaparlar kesin.
fragilesun
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
April 25, 2018, 07:30:20 PM

sahte bitcoin üretmek blockchain sisteminde imkansız,  özellikle de bu sistemde buna imkan verecek bir açık henüz yok. ama ileride bulanamaz diye bir şeyi söylemek imkansız.

✦ ETHA ✦
First Decentralized Remittance Solution Platform
jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1666
Merit: 304

kycfree

View Profile
April 26, 2018, 10:04:26 PM

Öylesine ortaya atılmış bir haber bence tamamen spekülasyon yani. Bunlara kafayı takmayın derim ben. Böyle bir şey olmasına imkan yok yani.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
April 27, 2018, 12:12:02 AM

blockchaine sahte bir tx girdirmek istiyorsanız öncelikle hangi bloğa tx'i sokacaksanız sokup devamını mine edip tüm blockchaini tekrar kurup ağa saldığınızda da %50+1'den kabul görmeniz gerekmekte. ben şahsen kabul etmem Wink Antpool Bitclub Network'de etmez, F2P un da edeceğini sanmıyorum. yani imkansız. ha dersin ki bunlar yapamaz mı? zamanında cex.io %50yi geçtiğinde asla böyle bir şey yapıp BTC'e zarar vermem diye açıklama yapmıştı. nitekim %50den fazla mining gücüne ulaştığımda da normal üretime devam etmişti. çünkü yapılsaydı ozamanlarda 500-600 $ olan BTCnin değeri sıfırlanırdı. ama ilerde yapılmaz mı yapılır mı göreceğiz.
Gelecekte sadece gucun yuzde 51ine sahip olmak yetmeyebilir daha farkli seylerde dusunuluyor mesela dogrulama islemlerinin bir bolumunu cuzdani acik tutanlara yaptirmak gibi.
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
April 27, 2018, 01:04:06 AM

Sahte Bitcoin üretmek nasıl mümkün olabilir ki? Büyük konuşmak istemiyorum ama bu imkansız. Hesapta bir sistem hatası vardır. Sahte üretim yapılsa dahi bu sahte Bitcoin nasıl piyasaya sokulabilinir?

ST39
Member
**

Activity: 167

View Profile
April 27, 2018, 06:41:00 AM

Bunun olabileceğine inanmıyorum çünkü bitcoin medenciliğe bağlı çalışan bir sistem  o yüzden sahtesi biraz zor gibi geldi bana
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
April 27, 2018, 09:14:48 AM

sahte bitcoin yapmanın pek mümkünatı yok. kaynak kodlarına müdahale etsen bile olacak gibbi deeğil.  fork yaparssın onun da en iysinin bile belli. yaptılar diyelim bitcoinde inanılmaz dumplar görülür. 50+1 kaos teorisi ha bunu yaparsan fiyatı dumplatırsın.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
patlicanmoru
Member
**

Activity: 239
Merit: 14

View Profile
April 27, 2018, 02:22:05 PM

Sahte olacağını düşünmüyorum teknik bir problemdir bence
Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile
April 27, 2018, 03:08:08 PM

Orada teknik bir sıkıntı olmuştur ondan öyle göstermektedir,açıkçası bende sahte olacağını düşünmüyorum ,eğer sahtesi yapılırsa btc nin ipi çekilir
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
April 27, 2018, 03:59:20 PM

Multisig adreslerle ilgili şurada ilgili bir makale var :

https://blockchaingroup.io/parsing-the-unparsable-the-case-of-missing-p2sh-addresses/
hannapulu
Jr. Member
*

PLATIO - Smart Banking Ecosystem

View Profile
April 27, 2018, 05:01:55 PM

Sahtecilik blockchainde mümkün değil.

Ben de sistemin iş ispatına dayalı olduğu için sahtekarlığın mümkün olmadığını bir teknik aksama ya da sıkıntıdan dolayı böyle bir durumun ortaya çıkabileceğini düşünüyorum.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
April 27, 2018, 05:59:00 PM

sahte bitcoinin mümkün olacağını düşünmüyorum. blockchainle mümkün değil yani. o teknik bir sorun oluşmasından kaynaklanmış olabilir.
kulmagu
Member
**

Activity: 308

View Profile
April 27, 2018, 10:25:30 PM

Bitcoinin sahtesinin yapılması teknik açıdan imkansız gibi birşey. Dijital paraların piyasaya çıkış sebeplerinden biride sahtesinin yapılamaması. Bana çok inandırıcı gelmedi bu haber.
heidikim
Full Member

Activity: 602

View Profile
April 27, 2018, 10:36:21 PM

Bu işin ortaya çıkış düşüncesine ve mantığına ters, böyle bir şey daha önce olsa ya da buna yönelik bir sezgi bile olsa bütün yatırımcılar kaybeder piyasayı çökertir
konteskarlo
Newbie
*

Merit: 0

View Profile
April 27, 2018, 10:54:17 PM

zannetmiyorum öyle bir şey olacağını.sonuçta bitcoin bir cod ve blockchain üzerinde bir sırası var.o yüzden sahtesinin olması mümkün değil diye düşünüyorum.
matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
April 27, 2018, 10:59:46 PM

Kripto paraları çıkaranların en büyük iddiası sahtesinin yapılamıyor olması değilmiydi. Özellikle arkasındaki blok zincir teknolojisi onu çok iyi koruyor deniyordu. Nasıl oldu da sahtesi üretildi. Bu haber ne kadar gerçek birde o var.
Otisabi
Member
**

Merit: 12

otisbey

View Profile
April 28, 2018, 06:11:33 AM

sahte bitcoin yapmamaları imkansız birşey bu bitcoinin temel prensibine aykırı bir olay bitcoin çoğaltılamaz kopyalamaz özellikte onlar alan haberdir kafa karıştırmak için

Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 28, 2018, 09:22:28 AM

Bu mümkün değil ya bu teknoloji kalpazanlığı bitirme vaadinde de bulunuyordu simdi bir de modern kalpazanlar da mı çıktı yani pek ihtimal dahilin de göremiyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 28, 2018, 09:23:31 AM

Şuanki teknolojiyle yapılması imkansız gibi blok zincirini kırıp yeni bir zincir eklemesi yapması lazım bu durumda piyasa direkt dibi görür  Undecided
Piyasanın dibi görmesi korkunç senaryo + bu teknolojiye yapılan tüm yorumlar falan hiçbirin de böyle bir tehtidden bahsedilmiyordu. Gerçek dışı görüyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: