Bitcoin Forum
June 22, 2024, 02:03:15 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 5 bin liralık yatırımlık coin önerlerileri 6 aylık  (Read 328 times)
poseydon27 (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 06:59:31 PM

Arkadaşlar totalda 5 bin tl yatırımlık coin önerisi istiyorum...

Aslında forumdaki öneriler yüzünden verge de fırsatı kaçırdım ama tecrübeli arkadaşlardan öneri istitorum..

nasıl dağılım olmalı ve neler alınmalı

elimde verge ve str var ekstra daha almak istiyotrum

wrc için ne dersiniz
verge daha alınmalı mı

wawes aldım karla sattım düştü fiyatı wawes in farkı ne herkes wawes diyor.

ucuz ama yatırımlık öneriler istiyorum özellikle tecrübeli arkadaşlardan.

yatırım yapıp borçları ödemek istiyorum da Smiley
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
December 24, 2017, 07:01:44 PM

Merhaba,
Valla iyi arastirma yap derim. Bende de Verge var cok cok ucuzken almistim elimden cikartmayi da dusunmuyorum hatta daha fazla alsaymisim keske.
Bol sans!

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 24, 2017, 08:49:27 PM

bu türklerdeki waves sevgisini bi türlü çözemedim cidden. eskiden dgb vardı şimdi waves var. umarım taklaya gelmeyiz.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
December 24, 2017, 08:54:35 PM

Shift alabilirsin dostum 2018 yılında 15 doları görecektir mutlaka ekip güzel çalışıyor, 2018,in parlayan yıldızı shift olabilir haberin olsun
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 24, 2017, 08:55:54 PM

Waves sevgisi tabiki olucak, ethereumu kaçırmışsın kim böyle başarılı olabilir diye bakıyorsun en yakın aday waves, sonra herkes birbirine gaz vere vere böyle oluyor proje de güzel olunca. Benim de önerim monetha 6-7 aya çok daha iyi yerlerde olabilir inceleyin derim.

e145
Full Member

Activity: 142
Merit: 102

View Profile
December 24, 2017, 09:28:10 PM

monethaya da bir bakabilirsin 6 ay sonra ekibin hedefi 5$, proje sağlam ekipte sürekli yatırımcıyı bilgilendiriyor.
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 24, 2017, 09:37:05 PM

Arkadaşlar totalda 5 bin tl yatırımlık coin önerisi istiyorum...

Aslında forumdaki öneriler yüzünden verge de fırsatı kaçırdım ama tecrübeli arkadaşlardan öneri istitorum..

nasıl dağılım olmalı ve neler alınmalı

elimde verge ve str var ekstra daha almak istiyotrum

wrc için ne dersiniz
verge daha alınmalı mı

wawes aldım karla sattım düştü fiyatı wawes in farkı ne herkes wawes diyor.

ucuz ama yatırımlık öneriler istiyorum özellikle tecrübeli arkadaşlardan.

yatırım yapıp borçları ödemek istiyorum da Smiley

Öncelikle dostum

wawes aldım karla sattım düştü fiyatı wawes in farkı ne herkes wawes diyor. işte sorunun cevabı burada gizli neden birçok insan waves diyor ona bakacaksın . Bak misal Wavesin türkçe konusu https://bitcointalk.org/index.php?topic=1411291 açacaksın okuyacaksın millet ne yorum yapmış bakacaksın sonra kararını vereceksin waves e devam mı etmeli durmalı mı ? Bunu birtek waves de yapmayacaksın diğer coinlerde de yapacaksın yatırım yapacağın coini araştırmadan öğrenmeden yatırım yapmak hedef almadan ateş etmek gibidir. Ve burada birçok kişi sana öneri verecek sadece onların önerisini alarak direk atlama . Ne demiş atalarımız başkasının ipiyle kuyuya inilmez  Wink

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 24, 2017, 10:13:39 PM

Dostum senin kazanman için (+hepimizin) btc bazında artışa ihtiyacı var. neden? 5 bin tl 0.1 btc bile etmiyor şu an, daha bunu alacaksın türk borsasından komisyon verip, üstüne fee ödeyip bittrex'e, binance'a atıcan, komisyon verip altcoin alacan, bozdurmak için yine aynısını tersten yapıcaksın vs...btc belli bir olgunluğa geldi artık fiyat bazında...2020'ye kadar beklerim dersen 400-500k dolar olabilir diyen var ama önümüzdeki sene muhtemelen 50k falan ancak...
her neyse! neticede btc değerlenmeye devam ediyor (arada düşer sen bakma ona), üstüne bir de altcoinden btc cinsinden kâr edersen işte o zaman paran iki defa katlanır. birşeyi alırken "bu ne işe yarar, geleceği var mı" bir de "maximum kaç btc'ye çıkabilir" gibi düşünürsen daha iyi bir plan yapmış olursun. verge'den bahsetmişsin iyi güzel ama artık geçti yani, btc cinsinden market ederi 1000-2000 olanlara bakmanı tavsiye ederim hadi olsun olsun 10-20k, geri kalanın artması zor, niye çünkü btc arttıkça fiyat bazında çıkıyorlar zaten o arada satoshilerden tırtıklıyorlar. madem öyle btc'de kal daha mantıklı! en baba ethereum 15m'dan 1/3'e geldiyse diğerlerini sen düşün. bir de boğa sezonundayız 10 satoshilik eleman olmuş 100-200 satoshi, bol keseden artıyor hepsi, ürün var mı yok! ee niye artıyor, biri tweet atıyor artıyor, öteki "la bu benim komşu arttı ben de artiym" havasında...myriad coin var mesela sırf redd ve doge arttı diye o da arttı  Cheesy hadi digitalnote yine çinlilerin adında da digital geçiyor algoritma falan filan, myriad ne sorsan kim bilir? 6-7x yaptı  Cheesy
her neyse sen kafana göre takıl, düşe kalka öğrenirsin piyasayı, bol kazançlar

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
nasilyani
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 24, 2017, 10:18:24 PM

netbirşey söylemek seni yanıltmak olur. 6 ay sonra ne olacağını net görebilsek evi arabayı satar yatırırız
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
December 24, 2017, 10:23:40 PM

BAT , NEO , MTH , ETH , IOTA hepsinde 1000TL lik al köşeye at araya waves de koyabilirsin tam köşelik olma sepeti ama bu piyasada hiçbirşey garanti değildir
Coffee06
Full Member

Activity: 224

View Profile
December 25, 2017, 07:33:24 AM

ETH ,NEO, Waves ve Stratis 5 bin liranı bu 4 coine bölüştürüp kendine bir sepet yapıp bu sepetide unutman en iyisi olacaktır. Takibini yap ama heyecana kapılıp atıyorum 5$ yükseliş sağladıysa satam sonra düşünce geri alam yapma birden bi fırlar alamazsında. SAbır ile bekle.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 25, 2017, 07:41:58 AM

"Aslında forumdaki öneriler yüzünden verge de fırsatı kaçırdım"
öneriler yüzünden kaçırdım demişsin, yinede gelip öneri istemişsin. Kendine bu kadar güveniyorsan verge tespitini yaptıysan neden başkalarından yatırım alma ihtiyacı duyuyorsun
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
December 25, 2017, 08:15:57 AM

Dovu al baya düşük market cap'ı var ileride çok yükselebilir. Bir de qtum al bu da baya çıkacaktır. Kesinlikle digibyte al hatta 1 yıl tut.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
December 25, 2017, 08:22:00 AM

Yatırdığın meblağ oranında kar / zarar edeceksin. 5000 tl az para degil. Onu biriktirebilmek için aylarca çalışan insanlar var. Benim vereceğim tek tavsiye sepet yap ancak sepetine çok çeşit koyma ilk etapta 2 veya 3 altcoinle gidebilirsin. Sepeti yayınca takibi zorlaşıyor.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
December 25, 2017, 08:35:55 AM

Mart sonunda monethanin guzel haberlerini görücez, 6 ay vadede iyi kazandiracaktir, ama 1 yil elinizde tutarsaniz daha iyi kazandirir orasi ayri.
thenorthblue
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
December 25, 2017, 09:25:40 AM

Buradaki arkadaşlara danışman burada konu açman güzel. Fakat, sen yine de araştırmanı yap, projeyi iyice öğren. Sonrasında yatırım yap dostum.

DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
December 25, 2017, 09:47:43 AM

Arkadaşım bura da elbette güzel tavsiyeler çıkacaktır, ama benim tavsiyem bunu kendin araştırmalısın öncelikle bu form u okuyup yutmalısın. İyi niyetle verilmiş olsa bile tavsiyeler seni yanıltabilir. Elinde ki yatırımın bir bakmışsın ki eriyip gitmiş. Bende vermek isterim oldukça iyi takip etmeye çlışıyorum ama bende terste kalıyorum.
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
December 25, 2017, 12:58:34 PM

Buradaki yorumları iyi analiz et dostum. Daha sonrasında aklına yatan coinleri araştır, ekibi kontrol et. Grafiklerine bak sonrasında yatırımını yap.

Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 25, 2017, 01:08:05 PM

Arkadaşım kim ne kadar profesyonel olursa olsun bu senin paran ve kararı sen vermen gerekiyor 5 bin tl az bir para değil ben sana burada yazarım 6 coin sanki ne olacak ben bir şey kaybetmem. Ama sen tutmaması durumunda kendin baya zarar edersin.
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
December 25, 2017, 01:24:23 PM

kimseyi dinleme derim kendin araştır karar ver.tavsiye veren bilse zaten kendisi kazanır.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: