Bitcoin Forum
May 19, 2024, 06:07:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Bittrex Üye Alımını Durdurdu.  (Read 626 times)
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
February 14, 2018, 04:24:52 PM

Bittrex' in başındaki şahıslar paraya doymuş gibi davranıyorlar, evet. Buradaki yorumların doğruluk payı var. Kendilerine göre bir hacim hedefi belirlemiş ve bunu tutturmuş olabilirler. Bu anlaşılabilir bir durum. Yeni üye alımlarının durdurulması bunu açıklayabilir. Çoğu eski kullanıcı uzun ömürlü ve geçmişinde hiç hata olmamasından ötürü Bittrex' e güveniyor ve kullanmaya devam ediyorlar.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 14, 2018, 04:34:09 PM

şuan ki aklım olsa zaten bitrex e üye olmam. en fazla komisyon onlarda özellikle al sat yaparken çoğunluk kesilen fee ücretlerine bakmıyordur tahminim. ben de eskiden bakmıyordum ama sağdan soldan duyunca dikkat ettim gerçekten çok fazla. satım yapacağın yere göre fee ücreti belirleniyor. orada biraz yatırımım var ve beklediğim yere gelince komple satıp çıkacağım. bir daha da uğramam. zaten şu sıralar btc ve alt ların durumundan pek bakamıyorum ilk fırsat ta kaçacağım

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 14, 2018, 05:06:02 PM

Bir ara üye olmuştum ama artık çok daha başarılı borsalar var. Durdururlarsa durdursunlar. Yeni açılacak çok başarılı borsalarda gözüme çarptı, kendileri kaybeder.
kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
February 14, 2018, 06:42:37 PM

Benim sadece binance üyeliğim var. Binancedan sonra en başarılı borsa olduğu söyleniyordu ama bir türlü üyelik açmadığı için bilemicem
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 06:56:08 PM

Çoğu coin artık çıkmıyor bittrexte, oyüzden çok uzun zamandır kullanmayı bıraktım ben de, bi ton fee kesiyorlar vesaire oyüzden kullanmak için bir cazibesi kalmadı açıkçası, niye böyle yaptılar anlamış değilim.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1139

View Profile
February 14, 2018, 07:13:15 PM

kim ne derse desin bana yine en güvenilir borsa bittrex ve polo geliyor, binance'ta da var üyelik ama kullanmıyorum bir ara cryptopia kullandım.
bittrex'in eksiklikleri:
-ddos falan mıdır nedir ondan galiba arada bir login istiyo
-eskiden sayfa otomatik olarak güncellenirdi uzun süredir f5 yapmam gerekiyor
-kafasına göre coin alıp-çıkartıyor (bazı kriterlerimiz var diyor ama muğlak), kurbanlık koyun gibi bekliyor coinler delist edilmek için...
-onaylı hesap işi uğraştırıyor, pasaport alacam sırf bu yüzden bu gidişle...
geçen sene mayıs'a kadar kimse iplemezdi bitrex'i  Cheesy sonra arka arkaya pumplar gelince polo'da da bazı ticker micker sorunları baş gösterince herkes bittrex'e kaydı. 6 ay sonra binance gelişti bittrex kan kaybına uğradı ama geçen gün de binance uzun saatler kapalı kaldı. velhasılı kelam hepsi ayrı bir cins ama abd borsası olması bakımından kolay kolay pılıyı pırtıyı toplayıp kaçabileceklerini falan düşünmüyorum adamı oyarlar. gerçi lehman brothers batmış bittrex daha dünkü bebe, neyse Allah sonumuzu hayretsin... Wink Smiley

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 14, 2018, 08:59:25 PM

Aşırı komisyonlardan üste bide üye alımını durdur hacimler yerlerde. Belli birkaç coin var uzun vade düşündüğüm alırım-satarım ama onun dışında kısa vade al-sat için kullanmıyorum.
HCRT
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 09:16:05 PM

Bittrex git gide kendi ayağına sıkmaya kendini bitirmeye başladı herhalde amaçları bu ne hacim kaldı bittrexte ne de bir şey polo gibi kendilerini yaktılar kendilerini

elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
February 14, 2018, 09:34:27 PM

Aslında borsaların alımları durdurmasın trader için iyi çünkü çok yüklenme oluyor sıkıntılar çıkıyor ama piyasa için kötü para girişinde sıkıntı oluyor alt yapılarını çok iyi yapmaları lazım artık çogu borsa alımları kapatıyolar

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
frarslan
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
February 14, 2018, 09:55:21 PM

baya uğraşmıştım üye olmak için. Ama olamamıştım. Yeni üye demek daha çok para demek. Kendileri bilir Smiley

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 14, 2018, 10:25:57 PM

Bitrex şu anda çok ama çok yavaş kalıyor. bir de arayüzü çok demode kaldı, tipi abd yapımı bir borsa, artık yeni nesil borsalar var,

içlerinde benim en umutlu olduğum OAX,  bence bu yapı çok ama çok iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 14, 2018, 10:27:14 PM

Bence güvenilir borsalardan biri bittrex ama bu üye alımını durdurma muhabbeti saçmalıktan öteye gitmiyor, yoğunluğun varsa altyapında iyileştirmeye git sistemi buna uygun hale getir kardeşim üye almamak nedir.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: