Bitcoin Forum
June 26, 2024, 01:50:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: EMC2 Pump Dump Kurbanı oldum  (Read 423 times)
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 01:03:45 AM

%33 kayıptasınız gibi gözüküyor %33 kayıp bu tip piyasalar için çok çok düşük meblağlardır. bir dahakine daha dikkatli olmaınızı öneririm.
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
December 27, 2017, 04:55:44 AM

Bunlar hep tecrübe, insanalr her gün artıro dur ben de atlayayım şuna derken çakılıyorlar, bir coin her gün çıkıyorsa bi gariplik var bi pislik var bu işin içinde diceksin, ben bunu öğrendim şu piyasada. Bidahaki dikkatli alış satışlarla rahat kaparsınız zararı hocam.

KaraSena
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 27, 2017, 08:46:06 AM

Valla trade işlerinde okuyup bilgi sahibi olduğum kadarıyla bir token/coin ' e körü körüne bağlanmamak gerekiyor . Belirli bir kar sağlayınca anında çıkış yapmak gerekiyor . Yoksa piyasa da herkes ters köşeye düşüyor. Kaybınız için üzüldüm .
mypat3op
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 27, 2017, 12:15:55 PM

Einsteinium Emc2 0.90 doları yakalamış, Ekim ayında alanın muazzam karı var. Kar edenler çıkış yapınca yarı yarıya değer kaybı olmuş. İniş çıkış grafiklerinin ortalarından işlem yapılınca para kazandırır böyle altcoinler.
osmanismet
Full Member

Activity: 182

Hakuna Matata

View Profile
December 27, 2017, 03:32:35 PM

Yalnız değilsin. Zarar da olsa kabul edilebilir miktarda olduğu için sıpttım çıktım.
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
December 27, 2017, 03:45:21 PM

Aynı tarz soruyu soran ne ilk ne de son kişisiniz, bu tarz konular 300-500-1000 öğrencinin birleşmesinden çok öte bir konu.. tavsiyem altcoinler yeşillendi diye tabiri caizse sazan gibi dalgalara kapılmayın elinizdeki avucunuzdakinden de olmayın.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
December 27, 2017, 05:07:34 PM

Geçmiş olsun, bu piyasaya giren herkes ilk zamanlarında da ustalaştım dediğim dönemlerde de tokatlar yiyebilir.sonuçta dünya üzerindeki en volatil piyasada işlem yapıyoruz ve kazanç ne kadar mümkünse zarar etmekte o kadar mümkün.genelde pump yemiş coinlere girmiyorum çünkü çoğunda kucağa bırakıyorlar.bazen tren yeni kalkmışta kazanç oluyor ama 10 da 1 inde anca denk geliyor

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 27, 2017, 05:40:00 PM

Merhaba kardeşim geçmiş olsun, bu konuda biraz dikkatli olmak gerekiyor. Bende dün ELTCOInlerimi çok iyi fiyatta sattım derken bir baktım 1 eth olarak satanlar oldu ama ben en fazla aldıgım 0,45eth nereden baksan 0,55 eth zarara girdim ama olsun airdropdan gelmişti.
ArmaDildo
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 27, 2017, 06:10:52 PM

Kardeşim balinaların kurbanı olmakla alakalı bir durum yokki, sen balinalara gelin beni yiyin demişsin, Emc2'nin burn olayına kadar artıp sonrasında düşeceğini herkes biliyordu,
o coin 2 dolarlara 1 centlerden çıktı, trene kaza yapacakken atlamışsın sen

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
December 27, 2017, 06:13:38 PM

Olaya bide iyi yanından bak yolun başında piyasadan ilk dersini almışsın, belki bu sayede ilerde yaşayacağın çok daha büyük kayıpların önüne geçmiş oldun.Artık daha temkinli olur ve  her bacağını açıp gel gel yapana gitmemeyi öğrenirsin.bir musibet bin nasihattan iyidir
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 28, 2017, 09:20:29 AM

Kardeşim balinaların kurbanı olmakla alakalı bir durum yokki, sen balinalara gelin beni yiyin demişsin, Emc2'nin burn olayına kadar artıp sonrasında düşeceğini herkes biliyordu,
o coin 2 dolarlara 1 centlerden çıktı, trene kaza yapacakken atlamışsın sen
Aynen öyle hocam, insanlar nxt alın diyordu 2-3 gün önceye kadar. Millet 3de bir fiyattan aldı bikaç hafta önce, sonra millete alın alın diye diye onlara da aldırdı kendileri tepedeyken çıktı, şimdi yarı fiyattan ellerinde kaldı, ignis sonrası daha da düşecek. Araştırmadan giriyor yeni arkadaşlar, sıkıntı bundan kaynaklı.

cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
December 28, 2017, 09:40:35 AM

Millet kim ne derse ona giriyor gram araştırma yok, başımdan geçen bi olayı anlatayım bi kaç gün önce arkadaşımın biri aradı 'abi ether almamız lazım sen bu işle ilgileniyorsun nasıl yapcaz falan' dedi.haftasonu olduğu için borsadan alamazsınız dedim ben satarım dedim ve yanına gittim.meğerse dükkan sahibi tekstilci bi bayan arkadaşı istemiş bundan eth'i.neyse gittik bayanın yanına sattık ne yapacaksınız diye sordum verge alacağım dedi şaşırdım.millet daha btc yi bilmezken piyasayla tanışalı 2 gün olmuş kişi ben verge alacağım diyor.iyi siz bilirsiniz dedim borsadan nasıl alacağını falan gösterdim çıktım.verge 17 centti.
Sonra ne yaptı  bilmiyorum hiç sormadım.çoğu kişi böyle bilinçsiz alım yapıyor sağın solun lafıyla.kulağıma gelene göre bi kısımda fena halde nxt ye girmiş şimdi ağlıyorlardır
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
December 28, 2017, 09:54:16 AM

Millet kim ne derse ona giriyor gram araştırma yok, başımdan geçen bi olayı anlatayım bi kaç gün önce arkadaşımın biri aradı 'abi ether almamız lazım sen bu işle ilgileniyorsun nasıl yapcaz falan' dedi.haftasonu olduğu için borsadan alamazsınız dedim ben satarım dedim ve yanına gittim.meğerse dükkan sahibi tekstilci bi bayan arkadaşı istemiş bundan eth'i.neyse gittik bayanın yanına sattık ne yapacaksınız diye sordum verge alacağım dedi şaşırdım.millet daha btc yi bilmezken piyasayla tanışalı 2 gün olmuş kişi ben verge alacağım diyor.iyi siz bilirsiniz dedim borsadan nasıl alacağını falan gösterdim çıktım.verge 17 centti.
Sonra ne yaptı  bilmiyorum hiç sormadım.çoğu kişi böyle bilinçsiz alım yapıyor sağın solun lafıyla.kulağıma gelene göre bi kısımda fena halde nxt ye girmiş şimdi ağlıyorlardır

Bu tür insanlara bu kayıplar az bile. Kolay para kazanma yöntemi olduğunu düşünen herkes böyle hatalar yapıyor. Kısa sürede zarar edip bu piyasadan uzaklaşacaklardır.
Madem para kazanmak istiyorsun önce oku, araştır, öğren. Kimse kimseye karşılıksız para vermez, acemi şansı ile kazanırsa kazanır.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
December 28, 2017, 10:34:27 AM

foruma yeni katılan arkadaşlara tavsiyem öncelikle ellerinde btc tutsunlar her hangi bir altcoin sermayelerinin erimesine yol açabilir. 30 gün kadar forumda ve borsalarda vakit geçirdikten sonra küçük rakamlarla alsat işlemleri onlar için faydalı olacaktır
zdrovie
Full Member

Activity: 420

View Profile
December 28, 2017, 10:50:30 AM

yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.bence kaybınıza üzülmeyin aldığınız ders için sevinin.bu piyasa biraz şuna benziyor dayak yiye yiye dayak atmayı öğreniyorsunuz.Ama her zaman galip gelemiyorsunuz tabi ki ileriki dönemde de zarar olabiliyor.Ama anapara kurtarıldıktan sonra biraz rahatlıyor insan

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
linkstronghappy
Member
**

Activity: 98

View Profile WWW
December 28, 2017, 02:06:16 PM

Önce Btc alın önerisi mantıklı.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 28, 2017, 02:11:04 PM

Sadece sizin için değil herkes bilinçsiz şekilde duyduğu coine yatırım yapıyor. Sadece fiyat grafiklerine bakarak bile yatırım yapabilirsiniz. Tepelerde sakın alım yapmayın.

CoinSlayer
Member
**

Activity: 238

View Profile
December 28, 2017, 02:25:40 PM

geçmiş olsun aynı duurm nxt'te başıma geldi baya eridi param airdropdan gelenleri bekleyecem mecbur neyse sağlık olsun
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 28, 2017, 02:27:44 PM

Emc2'nin sazan avı olduğu çok açıktı bana kalırsa keşke gelmeseydiniz bu oyuna umarım tekrardan toparlama fırsatı bulursunuz ancak bana kalırsa bu baya zor bir ihtimal gibi gözüküyor.
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
December 28, 2017, 02:30:56 PM

İlk önce geçmiş olsun. Emc2 olayına tekil bakmak yetmez. Pump geldiğinde bir ara tabloların hepsi yeşil renkteydi. Bir ara ise kırmızı burda önemli olan analiz ve daha önceki iniş çıkışları incelemek.

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: