Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:03:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: 9 Değişik Altcoine Yatırım Yapmak İstiyorum  (Read 186 times)
Aksakal (OP)
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
December 26, 2017, 03:14:16 PM

Merhaba geleceğin zengin insanları. Aşağıdaki coinlere yatırım yapmak istiyorum; bunu en kısa ve güvenli şekilde nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz? Digipara hesabımı açmış bulunmaktayım.

Soru1: Digipara hesabımdan en az zararla ve en güvenli şekilde hangi borsadan BTC çekebilirim. kullanışlı ve güvenlir bir BTC cüzdanı önerebilir misiniz?
Soru2: Her popüler olmayan altcoin için kendi cüzdanını mı edinmeliyim pc'de? ve tek tek bulundukları borsalarda hesap mı açmam gerekecek?

ReQ Network 
VeChain     
Breakout     
Stratis     
ETHLend     
EquiTrader   
XTRABYTE     
Oyster Pearl
Xspectra     

(Alttaki 5'linin moon shoot yapabileceğini düşündüğüm için daha büyük paya sahipler)

Teşekkürler. Marsta görüşürüz Smiley
1715551382
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715551382
Reply with quote  #2

1715551382
Report to moderator
Every time a block is mined, a certain amount of BTC (called the subsidy) is created out of thin air and given to the miner. The subsidy halves every four years and will reach 0 in about 130 years.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
nasilyani
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
December 27, 2017, 12:40:51 AM

reg ne olur bilmem ama stratis tarafı mantıklı görünüyor. diğer coinleri bilmiyorum ama fırsat bulduğumda inceleyip birşeyler karalamaya çalışırım.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 12:55:24 AM

ReQ Network  XTRABYTE     VeChain      Stratis       XTRABYTE      Oyster Pearl, bu 6 sının geleceğini sağlam görüyorum. yatırım yapmakta fayda var.   

Aksakal (OP)
Newbie
*

View Profile
December 27, 2017, 04:01:52 AM

Herkesin favorisi vardır kendisine göre elbette. ilk ikiliyi GVT ve 0x olarak revize ettim bu işler biraz da şans işi hayırlısı olsun diyelim.

Asıl önemli nokta soruma cevap alabilmem arkadaşlar rica ediyorum yardımcı olun.

Soru1: Digipara hesabımdan en az zararla ve en güvenli şekilde hangi borsadan BTC çekebilirim. Digipara kullanmadan daha kısa yolu varmı?
Soru2: 0x, GVT, Xspec Vb.. satın alabilmek için herbirinin kendi cüzdanını mı edinmeliyim pc'de? ve tek tek bulundukları borsalarda hesap mı açmam gerekecek? Yoksa daha kısa bir yolu var mı?

Teşekkürler.
Aksakal (OP)
Newbie
*

View Profile
December 27, 2017, 08:50:46 AM

3 yabancı borsada da hesap açtım ve Electron cüzdanıma da BTC leri yolladım. Geriye sadece bu Altcoinleri satın almak kaldı.

Şimdi bu Altcoinlerin herbiri için kendi walletini mi indirmem gerekiyor? tek yazılımda, hepsini bir arada toplama imkanım yokmudur?
mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 11:54:00 AM

Bitcoin çekmek için Btc Türk kullan. Ledger Wallet getirt yurtdışından. Bazı altcoinlerin kendi cüzdanları var onlardan edinmelisin. Hangi coin hangi borsada satılıyorsa o borsada hesap alman gerekli.
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
December 27, 2017, 12:18:55 PM

yazdığın coinler güzeller ama biraz uğraş istiyor. arkadaşların dediği gibi kendi cüzdanları var onları edinmen gerekmektedir.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 27, 2017, 01:57:37 PM

crypto piyasasına yeni mi giriyorsun yoksa yatırımınımı çeşitlendiriyorsun bilmiyorum ama yatırım yaptığın coinler kadar btc de de kalman en azından kayıplarını aza indirmek açısından faydalı olur. Yatırımının en az %30 luk bir kısmı btc de bıraksan ve bu koinlere 1 yıl dokunmazsan yatırımının katlanacağını tahmin ediyorum.
Pa1n
Member
**

Activity: 294

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
December 27, 2017, 02:23:53 PM

Teşekkürler 9 tanesinden 4 tanesin de hold durumundayım. Umarım hep beraber kazanırız

holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 27, 2017, 05:34:45 PM

Vechain özellikle dikkatimi çekti pek bilinmez, buaralar bakıyordum ona. Fakat 9 tane biraz fazla mı olmuş, sepet yapılcaksa genelde 5-6 maksimum olacak şekilde yapmaya çalışıyorum.

funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
December 27, 2017, 05:42:29 PM

Şuan değerleri stratis dışında alım için uygun gibi, belli bir süre bekledikten sonra zarara gireceğini sanmıyorum ben, usd bazında tabi
Pages: [1]
  Print  

Jump to: