Bitcoin Forum
May 28, 2024, 09:53:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitfinex'e bulasmayin  (Read 286 times)
goodsson (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 26, 2017, 04:27:29 PM

Su anda cok kotu durumda, hicbir withdrawal (cekim) yapamiyorsunuz. Hash olusmuyor yani daha coin/token HitBTC'den cikipta blockchain'e miner'lara bile gitmiyor, ve sikayet sayisi surekli artmaya basladi.

Ozellikle ETH tabanli tokenlar buyuk problem, benimki 6 gun pending'de bekledikten sonra transfer oldu. 6 gun ne demek aq saka mi bu.

2 tane de BTC transferim pending'de takili kaldi su anda.

Son mallarimi kaciriyorum (kacirabilirsem) bir daha bulasmam bu illete.

Biliyorsunuz Aralik 11'de HitBTC'ye bulasmayin demistim, ordan sonra zaten hala orda kalanlarin sikintilari giderek artti, bugun hala devam etmekte.

Simdide soyluyorum Bitfinex'e bulasmayin, bircok insan withdraw sorunu yasamaya baslamis burnuma kotu kokular geliyor. Onun disinda Tether ile zaten surekli belese para bastiklari icin onlar yuzunden cokucek piyasa bi gun (Mt. Gox ver 2.0).

Simdiden erkenden onleminizi alin cekin paranizi Bittrex veya Binance'a, sonra binlerce support ticket olduktan sonra sira size gelmiyor diye buraya gelip dert yanmaya basliyorsunuz, ne yazikki kimsenin elinden birsey de gelmiyor yapicak.

Polo'yu da tavsiye etmiyorum. Binance / Bittrex en duzgun borsalar su anda.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
December 26, 2017, 04:38:45 PM

Uyarı için teşekkürler. Bir miktar iota tutuyordum orada. Uzun süredir aklımda çekmek ama nedense üşeniyordum hesaba girmeye. Başlığını görünce üşenmeyip binance'a aktardım iotaları.
cilgindansci
Member
**

Activity: 504
Merit: 10

umachit.fund

View Profile
December 26, 2017, 05:17:34 PM

Mümkün olduğu sürece Bittrex ve Binance kullanıyorum ben de. Gerçekten diğer borsalar birer birer gözden düşüyor ama bu ikisi güven veriyor.

avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
December 26, 2017, 05:20:01 PM

bittrex çok mu iyi  düne kadar kafasına göre hesap dondurdu..yok sen pump yaptın yok sen ortadoğu ülkesisin..dondurdum falan..üstelik onaylı hesaplarında bundan etkilendiğini okuduk burda...etherdelta ve türevleri şart  Cool

hitbtc ye sakın bulaşmayın bu arada konusu da var forumda
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 26, 2017, 05:27:03 PM

Her excahangede ara ara sorunlar oluyor.5-6 ay önce polo 2 gün kapandı onun içinde aynı şeyler söylendi. Bitfinex in batması felan yada paraları alıp kaçması pek mümkün değil..Öyle birşey olur ise Bitcoin bile 800-900 dolara kadar düşer.Kripto piyasası diye birşey kalmaz.En büyük hacim Bitcoinde Bitfinexte dönüyor..Öyle mtgox felan olayına felan benzetmek çok saçma olmuş..
coderben
Full Member

Activity: 854
Merit: 113

View Profile
December 26, 2017, 06:38:27 PM

2 günde anca withdraw yapabilmiştim o günden beri bitfinex kullanmıyorum ben de resmen belalı site, nasıl bukadar büyük hacim var ve insanlar koca 1 2 günde çekilmesine bişey demiyor anlamıyorum, acil çekmem lazımdı çekememiştim kötü olmuştu.
goodsson (OP)
Member
**

Activity: 350
Merit: 25

View Profile
December 26, 2017, 07:24:01 PM

Bir kere iyi borsa diyebilmen icin kesinlikle deposit / withdraw olabildigince hizli olmali, arbitraj sansi vermeli insanlara. Benim gordugum bittrex ve binance en hizli 2 borsa bu konuda, hic sorun yasamadim desem yeridir. Yeni acilan asya borsalari Kucoin, Coinegg vs. denemedim ama iyi seyler duyuyorum haklarinda.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 26, 2017, 07:25:06 PM

Niye ya ben aventus almak için hesap açmıştım şimdiye kadar bir sorun çıkmadı ayrıca havadan para bastıkları falan yok denetleniyor uydurmayın.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
nasilyani
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 12:36:25 AM

bu işi belirli bir bütçenin üzerine yapan herkese hardwallet veya softwallet kullanmasını tavsiye ederim. en güvendiğimiz exchange sitelerinin kapatılmayacağının veya başına bir iş gelmeyeceğinin hiç bir garantisi yok. al sat yapan arkadaşlar biraz mecbur kullanıyorlar ama orta ve uzun vade yatırım yapanların kendi walletlarını kullanması daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 12:56:10 AM

geçen hafta hit btc de büyük problemler çıkmıştı, şimdi aynı problemler Bitfinexte baş gösterdi, valla allah sonumuzu hayır etsin ne diyeyim.
coingainer01
Member
**

Activity: 266

View Profile
December 27, 2017, 05:13:34 AM

Bir kere iyi borsa diyebilmen icin kesinlikle deposit / withdraw olabildigince hizli olmali, arbitraj sansi vermeli insanlara. Benim gordugum bittrex ve binance en hizli 2 borsa bu konuda, hic sorun yasamadim desem yeridir. Yeni acilan asya borsalari Kucoin, Coinegg vs. denemedim ama iyi seyler duyuyorum haklarinda.
Aynen öyle hocam, arbitrajı geçtim çekip başka bişeye yatırım yapmak istiyorsun yapamıyorsun, neymiş 1 gün beklicekmişsin, adamlar kral gibi ne isterlerse onu yapıyorlar. Kimse kullanmasa bakalım bu artistlikleri devam edicek mi, 3 günde anca withdraw yaptım.

Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
December 27, 2017, 08:22:47 AM

withdraw işlemlerinde whitelistte olmayan adreslere gönderim çok zor. Buda bitfinex in değişik bir güvenlik politikası.

Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
December 27, 2017, 08:28:05 AM

Uyarı için teşekkürler. Şuan bittrex ve binance iyi durumda. Bittrex üyelik alımlarını yakında açacak.
TRooP3R
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 09:03:38 AM

sağolasın hocam bi miktar ltc vardı binance'a çekeyim deyip üşendiğim şimdi çekim yaptım 10 dk da geçti hesaba
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
December 27, 2017, 09:37:45 AM

Bu piyasayı patlatırsa bitfinex ve tetheri patlatacak.Hatta konu bile açmıştım.Bence çok tehlikeli bu ikili.

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
December 27, 2017, 09:48:56 AM

Hiçbir borsa güvenilir değil, bittrex de iranlıların hesaplarını bloklamış, her an herşey olabilir bu piyasada.
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
December 27, 2017, 09:56:58 AM

Su anda cok kotu durumda, hicbir withdrawal (cekim) yapamiyorsunuz. Hash olusmuyor yani daha coin/token HitBTC'den cikipta blockchain'e miner'lara bile gitmiyor, ve sikayet sayisi surekli artmaya basladi.

Ozellikle ETH tabanli tokenlar buyuk problem, benimki 6 gun pending'de bekledikten sonra transfer oldu. 6 gun ne demek aq saka mi bu.

2 tane de BTC transferim pending'de takili kaldi su anda.

Son mallarimi kaciriyorum (kacirabilirsem) bir daha bulasmam bu illete.

Biliyorsunuz Aralik 11'de HitBTC'ye bulasmayin demistim, ordan sonra zaten hala orda kalanlarin sikintilari giderek artti, bugun hala devam etmekte.

Simdide soyluyorum Bitfinex'e bulasmayin, bircok insan withdraw sorunu yasamaya baslamis burnuma kotu kokular geliyor. Onun disinda Tether ile zaten surekli belese para bastiklari icin onlar yuzunden cokucek piyasa bi gun (Mt. Gox ver 2.0).

Simdiden erkenden onleminizi alin cekin paranizi Bittrex veya Binance'a, sonra binlerce support ticket olduktan sonra sira size gelmiyor diye buraya gelip dert yanmaya basliyorsunuz, ne yazikki kimsenin elinden birsey de gelmiyor yapicak.

Polo'yu da tavsiye etmiyorum. Binance / Bittrex en duzgun borsalar su anda.

Eğer sen bilgili biri olsaydın binance veya bittrex yerine merkezsiz(Dex) bir borsa önerecektin. Benim de buradakilere tavsiyem bütün merkezi borsalar bu şişkinliğe ve sorunlara gebe borsalardır. Sıkıntı yaşamamak ve güvende olmak için merkezsiz borsalara yönelin. Mesela Waves platformun merkezsiz borsası on numara ve güvenli bir borsa. Hızı cabası! Hadi rastgele
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
December 27, 2017, 10:45:26 AM

Daha önce HitBTC ile ilgili çok söylem görmüştüm şimdi aynısı Bitfinex için konuşuluyor. Bu borsaları kullanmadım hiç Binance, Bittrex ve tokenler için etherdelta kullanıyorum nede kadar sevmesemde.
cbIpok
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 250

View Profile WWW
December 27, 2017, 10:48:46 AM

Önce HitBTC şimdilerde ise Bitfinex, borsalar giderek sıkıntıları çoğaltmaya başlıyor. Büyük sıkıntılardan biri bu borsalarda yaşanacağını apaçık gösteriyor ben açıkçası uzak durulması gerektiğini düşünüyorum sadece. Binance'dan gerisi yalan.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 27, 2017, 11:17:37 AM

Ben Bitfinex'in yakın ara içerisinde tekrar eski düzenine gireceğini düşünernlerden biriyim. Bitfinex gibi büyük borsalarda zaman zaman böyle sıkıntılar baş gösteriyor daha önce Poloniex'te de benzer sorunlarla eminim karşılaşanalr mutlaka olmuştur olmayada devam edecektir diye düşünüyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: