Bitcoin Forum
June 17, 2024, 08:31:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Koliko je pametno sada uloziti u Ripple?  (Read 1256 times)
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
December 29, 2017, 08:56:17 PM
 #21

Videcemo, imam 150 komada, zaradio sam duplo na njemu za 2 dana, videcemo kako ce da se ponasa ubuduce.

investitor
Member
**
Offline Offline

Activity: 120
Merit: 10


View Profile
December 29, 2017, 09:05:04 PM
 #22

Izašao si kad je prešao $2 ?
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
December 29, 2017, 09:44:59 PM
 #23

Izašao si kad je prešao $2 ?
Kupio sam ga po ceni od 1.07, ostavicu ga neka cuci, pa sta bude, necu da ga prodajem jos. Svidja mi se rast cene i svasta nesto sam citao o njemu. Videcemo kako ce da bude ubuduce.

pegla
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 119
Merit: 1


View Profile
December 29, 2017, 11:17:01 PM
 #24

Provjerio coinmarketcap prije nego sam izašao van, XRP bio na ATH oko 1$, reko neću po toj cijeni, promatrati ću još.
Vratim se kući, on na 2.14$.
Sad sam u debati sam sa sobom da li da prebacim nešto prije nego idem spavati. Mislim da ću ipak ići razumom i ne dopustiti da FOMO dopre do mene
ojzika
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
December 30, 2017, 08:35:49 AM
 #25

Ja ne bi ulagao sad u Ripple

I sada o tome razmisljam da sad je vec kasno. Imam par drugara koji su jos kupili po 0,28 i kazu da i dalje vredi uloziti, mada sumnjam. Ali ko zna. Ipak su banke uvek bile na prvom mestu sto se tice politike i novca, a ripple je skoro to. Ipak, ja sada vec necu uloziti u njega...ima dosta drug potencijalnih coina
pegla
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 119
Merit: 1


View Profile
December 30, 2017, 11:25:53 AM
 #26

Ja ne bi ulagao sad u Ripple

I sada o tome razmisljam da sad je vec kasno. Imam par drugara koji su jos kupili po 0,28 i kazu da i dalje vredi uloziti, mada sumnjam. Ali ko zna. Ipak su banke uvek bile na prvom mestu sto se tice politike i novca, a ripple je skoro to. Ipak, ja sada vec necu uloziti u njega...ima dosta drug potencijalnih coina

Čekiraj XLM akone misliš u Ripple ulagati. Ogromni potencijal, pogotovo sa vijestima oko IBM-a i FairX-a
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
December 30, 2017, 09:38:34 PM
 #27

Videcemo kako ce da se odvija situacija u narednih par meseci. Ne mislim da ce ripple da poraste nesto mnogo ali mislim da je $5 mnogo realna cena.

Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
December 30, 2017, 10:15:07 PM
 #28

Ja ne bi ulagao sad u Ripple

slazhem se sa tobom mada bi mogao josh da raste kao shto je i eter rastao , bice ono "ko uzme kajace se, ko ne uzme kajace se"  :-)

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
kunsh
Member
**
Offline Offline

Activity: 145
Merit: 16


View Profile WWW
January 01, 2018, 02:36:05 PM
 #29

Danima istrazujem ripple, jos nista nisam ulozio, ne zato sto nisam hteo nego nisam stigao.
Ali... samim tim sto vec velike banke stoje iza ripple coina i vec ga koriste za prenos nekih svojih transakcija bojim se da ce neko od onih koji poseduju jako mnogo coina dumpovati sve ili veci deo i napraviti haos na ripple berzi. Jer kada se pogleda koliko je koina u opticaju je jedna stvar ali kada se pogleda koliko je netaknutih ripple koina u walletima to je druga stvar koja je ogroomna i bode oci jer ako neko te netaknute koine stavi u promet tj proda ih, kraj nece biti dobar i plakat ce mnogi. Uzmite u obzir da neko dumpuje stotine hiljada ili miliona koina sada a kupio ih je za par centa davno, sta moze da se desi. A posto su banke u pitanju, znamo kako se oni saosecaju sa nama kada su takve stvari u pitanju. Ne kazem da ce se tako nesto desiti ali ima sanse da se neko tako lepo isprazni... ufff. To je moje misljenje ali ne znam sta ce da bude kraj.
bartusv
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 2


View Profile
January 01, 2018, 02:57:27 PM
 #30

Ja ne bi uložio više. Cena je porastao jako i puno coina imaju napolje. Treba jako puno da se pumpa u njega. Realna cena mu je oko 3 dolara

▄ ◤ DAGO Mining ◥ ▄
▐░ ECOLOGICAL BITCOIN MINING ░▌ (https://dago-mining.com)
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 01, 2018, 05:38:45 PM
 #31

Ja ne bi uložio više. Cena je porastao jako i puno coina imaju napolje. Treba jako puno da se pumpa u njega. Realna cena mu je oko 3 dolara
Slazem se da ga ima jako puno, ali i dalje mislim da sto ga vise kompanija podrzi da ce cena da mu raste. Citao sam clanak da ce Juzna Koreja da investira u njega, sad nisam siguran da li je samo FOMO ili nesto drugo.

CroDam
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 209
Merit: 100



View Profile
January 01, 2018, 05:52:23 PM
 #32

Nikako nebi ulagao u Ripple. To je coin koji se po meni kosi s osnovnim nacelima crypto ideje.
Preminiran, pod velikom kontrolom banaka i centraliziran.
ojzika
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
January 01, 2018, 07:30:05 PM
 #33

Moj drug je kupio za 0,65$ i prodao na 2.3$ jer je negde citao da je ripple jako naduvan. Lepo je zaradio na njemu.
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 01, 2018, 09:48:45 PM
 #34

Moj drug je kupio za 0,65$ i prodao na 2.3$ jer je negde citao da je ripple jako naduvan. Lepo je zaradio na njemu.

Dobro je prosao, pogotovo ako je kupio nekoliko hiljada komada. Smiley

cryptopannonia
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
January 02, 2018, 10:14:46 AM
 #35

Ja ne bi ulagao sad u Ripple

I sada o tome razmisljam da sad je vec kasno. Imam par drugara koji su jos kupili po 0,28 i kazu da i dalje vredi uloziti, mada sumnjam. Ali ko zna. Ipak su banke uvek bile na prvom mestu sto se tice politike i novca, a ripple je skoro to. Ipak, ja sada vec necu uloziti u njega...ima dosta drug potencijalnih coina
Ripple ce ove godine prestici I Bitcoin.
Ko ulaze dugorocno nije kasno ni sada kupovati.
Mada Sam ja pocetnik, Ali rizik kid Ripple je Mali.
DI_TE
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 27
Merit: 0


View Profile
January 02, 2018, 12:49:32 PM
 #36

Mnogi veruju da i ripple ima dobru perspektivu 😀
Mi5h0
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 560
Merit: 273



View Profile
January 02, 2018, 02:03:24 PM
 #37


Ripple ce ove godine prestici I Bitcoin.
Ko ulaze dugorocno nije kasno ni sada kupovati.
Mada Sam ja pocetnik, Ali rizik kid Ripple je Mali.

A na osnovu čega ti to zaključuješ? Ili je to samo tvoj osobni 'feeling'?
Rekao bih da je vrlo nezahvalno davati bilo kakve savjete za investiranje osim ako ti je to profesionalno zanimanje...
ojzika
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
January 02, 2018, 02:25:45 PM
 #38

Ja ne bi ulagao sad u Ripple

I sada o tome razmisljam da sad je vec kasno. Imam par drugara koji su jos kupili po 0,28 i kazu da i dalje vredi uloziti, mada sumnjam. Ali ko zna. Ipak su banke uvek bile na prvom mestu sto se tice politike i novca, a ripple je skoro to. Ipak, ja sada vec necu uloziti u njega...ima dosta drug potencijalnih coina

Čekiraj XLM akone misliš u Ripple ulagati. Ogromni potencijal, pogotovo sa vijestima oko IBM-a i FairX-a


Vec sam kupio XLM kada je bio 0,35 dolara. Takodje mislim da ima velik potencial da jos naraste.
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
January 02, 2018, 03:06:32 PM
 #39

Nikako nebi ulagao u Ripple. To je coin koji se po meni kosi s osnovnim nacelima crypto ideje.
Preminiran, pod velikom kontrolom banaka i centraliziran.
Imaš isti razlog zbog kojeg ja nikad ne želim ulagati u Ripple, a gledo sam ga i pretprošle godine i mogao sam zaraditi lijepo na njemu, ali baš zbog ovog razloga sam ga preskočio

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 02, 2018, 04:04:35 PM
 #40

Ja ne bi ulagao sad u Ripple

I sada o tome razmisljam da sad je vec kasno. Imam par drugara koji su jos kupili po 0,28 i kazu da i dalje vredi uloziti, mada sumnjam. Ali ko zna. Ipak su banke uvek bile na prvom mestu sto se tice politike i novca, a ripple je skoro to. Ipak, ja sada vec necu uloziti u njega...ima dosta drug potencijalnih coina
Ripple ce ove godine prestici I Bitcoin.
Ko ulaze dugorocno nije kasno ni sada kupovati.
Mada Sam ja pocetnik, Ali rizik kid Ripple je Mali.

Na osnovu cega mislis da ce tako da bude? Uveren sam da ripple nikad nece moci da prestigne BTC sto se tice cene, i ja sam uveren u to da ce da mu raste cena ali da ce da prestigne BTC, nema sanse.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!