Bitcoin Forum
June 26, 2024, 02:29:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Koliko je pametno sada uloziti u Ripple?  (Read 1256 times)
dado7
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 141


View Profile
January 06, 2018, 09:00:46 PM
 #61

Ripple je jako dugo stagnirao i recentno je skočio u vrijednosti 8x. Vjerojatno će sada opet malo stagnirati.
Također, ako malo primijenimo matematiku i pogledamo količinu Ripple-a u opticaju i usporedimo to sa vrijednošću ostalih kriptovaluta, on je sada tu negdje koliko prema sadašnjim uvjetima može vrijediti.

Naravno, cijeli market cap će ići gore pa će tako vjerojatno i vrijednosti Ripple-a, ali sve je to mid i long-term. Osobno bih, kada bih išao ulagati u njega, pričekao da zeru padne i kada se nađe neki stabilni support bih uložio kada bi bio blizu njega. Osobno također ne bih nikada ulagao u Ripple jer je cijeli smisao kripto tehnologije bio u tome da se stane na kraj bankarskim špekulacijama. Stoga investirati u nešto za što se zalažu banke po meni nema nikakvog smisla osim zbog osobne koristi.

ShuttIe
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 11:42:02 AM
 #62

Mislim da ce narasti kroz godinu dvije,ja sam ulozio nesto malo tek toliko da imam
mimicalo
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 10:06:24 PM
 #63

Nazalost ja sam prodao kod 2.62 Smiley Ali nikad se ne zna.

Na binance se vraćao na tu vrednost ovih dana...

Možemo samo da nagađamo. Prekretnica će biti u martu kada vidimo da li su ostvarene najave... Imaju jak marketing, naravno da su mišljenja podeljena, ali poenta je da se o njemu najviše priča. Ja nisam uložila previše, najviše imam u ETH. Ali ne bih ni da prodajem XRP. Za sada čuvam, pa ćemo videti šta će biti...
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
January 08, 2018, 07:26:34 AM
 #64

ja mislim da mu je ovo bio vrhunac i da vishe nece rasti , mozhda samo na kratrko da se ljudi prime i kupe ga :-)

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 08, 2018, 08:25:00 AM
 #65

ja mislim da mu je ovo bio vrhunac i da vishe nece rasti , mozhda samo na kratrko da se ljudi prime i kupe ga :-)

Ja i dalje mislim da ako Coinbase prihvati ripple da ce cena da mu ode na $5 ali to je to. Ne mozemo da ocekujemo neku cenu od tipa $100 ali 5-10 dolara je realno. Kao sto neki rekose shitcoin, slazem se, ali to ne znaci da cu da propustim priliku da pokusam da zaradim nesto na taj shitcoin.

ojzika
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 70
Merit: 0


View Profile
January 08, 2018, 08:44:20 AM
 #66

Ripple je jako dugo stagnirao i recentno je skočio u vrijednosti 8x. Vjerojatno će sada opet malo stagnirati.
Također, ako malo primijenimo matematiku i pogledamo količinu Ripple-a u opticaju i usporedimo to sa vrijednošću ostalih kriptovaluta, on je sada tu negdje koliko prema sadašnjim uvjetima može vrijediti.

Naravno, cijeli market cap će ići gore pa će tako vjerojatno i vrijednosti Ripple-a, ali sve je to mid i long-term. Osobno bih, kada bih išao ulagati u njega, pričekao da zeru padne i kada se nađe neki stabilni support bih uložio kada bi bio blizu njega. Osobno također ne bih nikada ulagao u Ripple jer je cijeli smisao kripto tehnologije bio u tome da se stane na kraj bankarskim špekulacijama. Stoga investirati u nešto za što se zalažu banke po meni nema nikakvog smisla osim zbog osobne koristi.

Jako se slazem stobom. Gde ima banaka tamo samo za njih ce biti dobro...nazalost. Tako da moj savet je da se ulaze u drugi koin.
kamenix
Member
**
Offline Offline

Activity: 75
Merit: 10


View Profile
January 10, 2018, 12:34:50 PM
 #67

Prijatelj je uložio nedavno i zaradio je kad se digao. Mislim da je i dalje dobra ideja.

bitobran
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 2


View Profile
January 10, 2018, 03:38:49 PM
 #68

nikako nisam za nesto centralizirano, ali valja ulozit u te bankare dok se moze zaradit, zarada je zarada
mimicalo
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
January 11, 2018, 12:16:08 AM
 #69

ja mislim da mu je ovo bio vrhunac i da vishe nece rasti , mozhda samo na kratrko da se ljudi prime i kupe ga :-)

Ja i dalje mislim da ako Coinbase prihvati ripple da ce cena da mu ode na $5 ali to je to. Ne mozemo da ocekujemo neku cenu od tipa $100 ali 5-10 dolara je realno. Kao sto neki rekose shitcoin, slazem se, ali to ne znaci da cu da propustim priliku da pokusam da zaradim nesto na taj shitcoin.

Ako ripple bude imao vrednost oko 6-7 dolara, biće vredniji od bitcoin-a. Naravno da ne može da poraste preko 10 kada postoji velika količina u opticaju. Napravili su ga tako da ne može imati veću vrednost. Svakako niko ne kupuje npr. 300 ripple-a, nego za 300 dolara (ako razumeš šta hoću da kažem)...
Po meni je njegova maksimalna cena oko 5 dolara.
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 14, 2018, 07:26:14 AM
 #70

Iskreno se nadam da ce da skace jos, sa $0.25 je skocio na $3.85 za veoma kratko vreme. Sad je pao dosta, evo $2 je. Mislim da je morao da napravi tu korekciju i da ce za neki mesec da se vrati na 3-3.5 dolara.

Praskatoon
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 07:02:43 PM
 #71

Ripple često raste i pada, osobno mislim da će sigurno rasti i da je isplativa valuta za uložiti..

U zadnja 2 mjeseca cijena je varirala od 0,20 centi do 3 dolara, tako da ova cijena ne zvuči toliko loše..
Tocko
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 1


View Profile
January 18, 2018, 08:58:03 AM
 #72

imam ga ali mi se ne cini da cu tu nesto puno zaraditi.previse je 100milijardi coina

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 18, 2018, 09:42:57 AM
 #73

Ja ga ne diram dok se ne vrati na $3 makar. Zeznuo sam se sto ga nisam prodao na $3.85. Jos je sad sve palo nedaj boze, ali dobro, idemo polako na gore. Smiley

Denijal
Member
**
Offline Offline

Activity: 224
Merit: 12


View Profile
January 19, 2018, 01:34:49 PM
 #74

Mislim da je ripple sasvim ok investicija.

To je tipična fondovska kriptovaluta.

A nemojte misliti da je ovaj snažni rast u prosincu bio slučajnost.

Kao fondovska kriptovaluta na kraju godine kreće pumpanje cijene kako bi se napumpao profit i samim time menadzeri isplatili veće bonuse.

Koja god cijena ripplea bila sada, u prosincu će biti veća.
MaliRudar
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile
January 19, 2018, 03:17:41 PM
 #75

Mislim da je ripple sasvim ok investicija.

To je tipična fondovska kriptovaluta.

A nemojte misliti da je ovaj snažni rast u prosincu bio slučajnost.

Kao fondovska kriptovaluta na kraju godine kreće pumpanje cijene kako bi se napumpao profit i samim time menadzeri isplatili veće bonuse.

Koja god cijena ripplea bila sada, u prosincu će biti veća.

kao i svemu ostalom Smiley
EnF0Rc3r (OP)
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 128
Merit: 100


M. PD&S


View Profile
January 20, 2018, 07:54:46 AM
 #76

Znaci da cekamo kraj godine pa da dump sve. Smiley

zutigenij1000
Member
**
Offline Offline

Activity: 154
Merit: 12


View Profile
January 21, 2018, 09:48:18 PM
 #77

Budući da banke i Wall Street ulaze u kripto svijet, svakako je Ripple dobra investicija. Za nekih 5-7 godina, vrijedit će puno više, još ima primjenu umjesto Swift coda, pa će se u budućnosti vjerovatno lakše unovčiti nego drugo valute, bare, 5-10 % tvog ulaganja nek bude ripple, jer nikad ne znaš što se može dogoditi s tvojim ulaganjima, a on je centraliziran, a same banke vole valute koje one mogu kontrolirati.

Tocko
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 129
Merit: 1


View Profile
January 22, 2018, 09:43:45 AM
 #78

ja ga imam ali mi se ne cini da je nesto bas dobra investicija.previse je novcica u opticaju a i oni drze za sebe 60%.ali drzacu ga pa sto bude

★ PRiVCY ➢ Own Your Privacy! ➢ Best privacy crypto-market! ★
✈✈✈[PoW/PoS]✅[Tor]✅[Airdrop]✈✈✈ (https://privcy.io/)
Follow_mee
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
January 23, 2018, 07:01:14 PM
 #79

Smatram da se svakako isplati.   Banke stoje iza njega, još ako u tu priču nadodamo špekulacije o Coinbase-u, trenutna cijena može ići samo gore.

Eh sad..do koje granice..?    Ovaj ATH koji je imao na 3,80$ ako se ne varam, je vrlo vjerovatno bio uzrokovan FOMO-m, tako da se već tu, tj. tada mogla fina lovica uzeti ako se ušlo na vrijeme i s ok količinom.

Vjerujem, tj. poprilično sam uvjeren, što će se više kotrljati priča oko Coinbase-a, da bi se scenarij mogao ponoviti. Svaka predviđanja su nezahvalna, ali evo moj lucky guess za neki mid-term je oko 8-9$.


Iako sam ne vjerujem previše u ovaj coin, nekako mi sve miriše da bi u budućnosti mogao izgledati kao USDT.

Ali


bitna je zarada jel  Grin
blacklemon49
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
January 23, 2018, 09:25:08 PM
 #80

ja mislim, da sad dok je nisko če sigurno narasti za max 50%, nije pa za long term.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!