Bitcoin Forum
May 28, 2024, 04:23:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Twitter altcoin analizcileri  (Read 524 times)
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 26, 2017, 07:19:46 PM

Arkadaşlar twitterdan şöyle bir bitcoin altcoin aratayım dedim bir sürü analizci çıktı işte iismleri crypto burak crypto kemal falan filan.
içeriğe baktım adam tüm coinlerle ilgili yorum yapmış 10 da 3 ü tutuyor gerisi zarar ziyan.
Sonra bide altına şey yazıyor yatırım tavsiyesi değildir.
Ulan madem yatırım tavsiyesi değil ,yorum yaptığın coin bala göte pump yapınca neden bunu belirtiyorsun alkış istiyorsun ?.
birde giweaway diye bir nane uydurmuşlar işte ledger nano falan veriyorlar rt yapıp favlayınca.
Cheesy bakın işin en komik tarafına gelin.
bu adamların genel özellikleri ve ortak yönleri şudur ki sabitledikleri tweet her zaman.
Binancenin ref linkidir Cheesy
hay Allahım ne günlere kaldık şu foruma yıllarını veren adamlar böyle abuk sabuk şeylerle uğraşmıyor.
bir çekiliş yapıp 10 bin kişiyi binance reften sokmaya çalşıyor ameleler.
suram
Full Member

Activity: 560
Merit: 113

View Profile
December 26, 2017, 07:27:15 PM

Ben de farkettim çok değişik oluşumlar var bana şu iddaa maçları veren grupları falan hatırlattı  Grin aynı onlar gibi grup oluşturmuşlar parayla giriyosun.

ADVERTISEMENT SPACE FOR RENT, PM
holderman
Member
**

Activity: 285
Merit: 12

View Profile
December 26, 2017, 08:00:03 PM

İçlerinde en düzgün iş yapan altcoinrookie'dir bence, kötü zamanlarda bile kazandırma yüzdesi yüksek, normal zamanlarda baya kazandırabiliyor en kötü %8-10 alıp çıkıyorum genelde, diğerleri hakkında pek bilgim yok o kemali felan pek sevmedim ben.

waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
December 26, 2017, 08:17:26 PM

Bazı hesaplar projeleri ayrıntılı olarak anlatıyor o tarz tweetler iyi olabiliyor.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 26, 2017, 08:21:03 PM

O binance olsun cex olsun ref link verenlere ifrit oluyorum. O kadar analiz yapıp millete kazandırabiliyorsan senin zaten milyon doların olması lazım. Kıçı kırık bi ref'e mi kaldın?
Alp de öyle mesela. Her mesaja her videoya ref link atmasa olmaz.
Kaliteyi düşüren şeyler bunlar. Bu kadar paragöz olunmamalı.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 26, 2017, 09:22:59 PM

Bide odunherif diye biri var saçmapan bir sayfası vardı
3 milyon takipçisi.
Adam btc analizcisi oldu birden
izmirligencforvet
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 26, 2017, 09:26:31 PM

altcoin rookie ve rukiye diyorklar halk arasında. tavisye ederim takip etmeni. eski analizlerinede bakarsan nasıl biri olduğunu görürsün.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 28, 2017, 09:23:05 PM

Bide odunherif diye biri var saçmapan bir sayfası vardı
3 milyon takipçisi.
Adam btc analizcisi oldu birden
Tam dangalak o. 2 günde btc master kesildi.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
December 28, 2017, 09:25:20 PM

Ben de farkettim çok değişik oluşumlar var bana şu iddaa maçları veren grupları falan hatırlattı  Grin aynı onlar gibi grup oluşturmuşlar parayla giriyosun.

iddiada kesin tuyo diyip mac satanlar gibiler haklisiniz. cok takip edip dinlemeye gerek yok.
redhack
Legendary
*

Activity: 1860
Merit: 1015

View Profile
December 28, 2017, 10:18:00 PM

Bunlar bu piyasadan para kazanabilse böyle refle falan uğraşmazlardı. Tamam Binance aldığı feelerin yarısını reflere veriyor ama kaç tane büyük trader bulup refiniz yapabileceksiniz? 7/24 ref kovalayıp yüzlerce üye yaparak ayda 300-500 lira gelecek diye bu işlerle uğraşmaz buradakiler. Zaten ref yaptıkları üyelerin çoğu trade bile yapmayan tipler. 1000 lirayla borsaya girip sürekli soru sorarlar. Kim uğraşsın bunlarla?
AvAreS
Member
**

Activity: 212
Merit: 13

View Profile
December 28, 2017, 10:47:35 PM

Bu tarz kişilere göre yatırım yapmayın kesinlikle arkadaşlar..Bunlar kumarbaz gibi bir çok şeyi zamanında borsada viopta forexte kaybetmiş kişiler.24 oradalar bu işlerle uğraşmaktan ailelerini felan kaybetmiş kişilerde var malesef. Şimdide coin piyasasına dadandılar ve umut satıyorlar.10 analizden 3 ü tutuyor ewt ancak zaten her coin 1 ayda bir kere pumplanıyor. Sonra adam bildi deyip şeyh hz.lerini müritler uçuruyor..Onlar hiç zarar etmezler hep kardadırlar. X coin yükselecek felan diye süslü grafikler hazırlarlar..Sonra gecenin saat 3 ünde birşey olur işler ters gider..Bizim twitter fenomeni arkadaş o saatte malı satmıştır ve sabah tekrar twit atar gece karla çıktım yada stop yaptım diye..Mal elinizde kalır ve mecburi hodl yapmak zorunda kalırsınız..
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
December 28, 2017, 11:02:34 PM

Aralarında bir kaç tane güzel hesap var diğerleri hepsi cidden çöp hesaplar herkesin değindiği gibi çoğu binancenin ref linkini sabitliyor sanki bunla kayıt olanlardan ne kadar kazanabilcek eğer ki büyük trader isen zaten o ref linkine hiç ihtiyaçları olmazdı.Birde bu aralar twiter fenomenleride bu işin içine  girdiler 2 günde büyk trader olmaya başladılar.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 28, 2017, 11:12:23 PM

Bu piyasada kimseye güvenip yatırım yapmayın.Okuyun araştırın sorgulayın ama son kararı kendiniz verin.Genelde paylaştıkları coinler kendi ellerinde olan coinler fiyatın çıkmasını istemeleri bundan dolayı normal gözüküyor.Az da olsa güvenilir insanlar var onları bulmak da zor.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 29, 2017, 06:26:27 AM

Bilmeniz gereken tek şey kimsenin hiç bişey bilmediğidir. Kimse bir bok bilmiyor arkadaşlar kendiniz araştırmadan yatırım yapmayın.
h4yfans
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 29, 2017, 09:13:48 AM

https://twitter.com/bitaffleck

şu arkadaş iyi gibi. yatırım tavsiyesi vermiyor sadece fırsatı gösteriyor isteyen girer isteyen girmez şeklinde. başka bi insanın fikrini görmek sağlıklı oluyor bazı durumlarda. sorular sorularada cevap veriyor. bakın derim bi.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
December 29, 2017, 09:40:00 AM

Dikkatli bir şekilde yap araştırmanı .. Elinde ki paradan da olabilirsin. Misal telegram grupları da var bu işler için , tamamen şişirmasyon . 2 ekip oluyor genel de 1 .nci ekip haberi yapmadan önce toparlıyor . Ulaştırabildiği kadar insana yayıyor . Ucuzdan aldıklarını çıkartıyorlar ellerinden. Temkinli olmakta fayda var.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
December 29, 2017, 12:20:31 PM

Iki grafik çiz iki yorum salla nasıl olsa bilgisiz büyük bir çoğunluk var. Piyasa manipülasyona çok açık blockchain dünyasının en sevmediğim yönü işte bu.

yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 29, 2017, 01:24:24 PM

O tür kişiler sadece Btcnin bir kripto para olduğunu biliyor. Başka bişey bilmiyor. Tabi ülkemizde milyonlarca kişi kripto para konusunda bilgili olmadığı için orda yazılanları doğru sanıyor. Ne günlere kaldık 😁😁😁😁

desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 29, 2017, 01:27:03 PM

Neyseki Twitter hesabım yok. Aksi durumda eminim ben de bu tip kullanıcıları takip eder ve zararlara uğrardım. Bence ön sezilerimize de gereken değeri vermeliyiz  Smiley

nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
December 29, 2017, 02:48:35 PM

Vurun daha ölmediler.  Grin Şaka bir yana çok kaliteli hesaplar var bu kadar peşin hükümlü olmayın.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: