Bitcoin Forum
June 14, 2024, 06:05:35 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Twitter altcoin analizcileri  (Read 524 times)
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
January 02, 2018, 02:47:54 PM

psikolojileri kaldırmıyor sanırım bir yerden sonra.

kendinden 3. şahıs olarak bahsedenler, kumandanlar prensler bir garip ortam. fidelitas lex, altuğ öztürk, şant manukyan kendilerini ve psikolojilerini bozmadan bilgi aldığım entelektüel düzeyleri yüksek hesaplar.

süpriz coin buldum adı bitcoinciler, en iyi altcoin bitcoin diyen şakacılar. coinmarketcalender'dan olay öncesi grafik boyayıp atanlar, yabancı hesaplardan tweet gelince tweet atanlar. sizi de seviyorum. başarılı olan herkesin yaptığı işe ve harcadığı emeğe saygım sonsuz. ama insanları salak yerine koymazsanız daha iyi olur.

bu arada erkin şahinöz beyefendi sana da laflar hazirladim. 2013'te bitcoinle ilgili 3 tweet atmışsın 3'ü de btc aleyhinde. bir tweetinde bankaların yasaklamasıyla ilgili yerinde karar demişsin. şimdi baktım silmişsin. ne olduysa bu sene birden bitcoin neferi oldun. paralı konferanslar havada uçuşuyor. ye tabi ekmeğini de senin vizyonunu ben 2009-2013 tweetlerinde aradim. tahmin et noldu. bulamadim : ) ekonomi bilgin hakkında zerre söz söyleyemem önünde eğilirim. ama bu konuda bu itirafı yaptığın güne kadar söylediklerini dinlemiyorum.

yabancı hesaplar içinde de negatif algı yapan 50 bin üstü takipçili hesaplar var. takibinizi yapın. herkesin her dediğine inanmayın.

benim efsanelerim forumda da yazan notsofast, sicarious, bitcoin dad, cryptoboater, topkek1337d, ve kendisini çok seven turk kardesimiz cryptowisdom. criptomickey- crypto mocho low cap konusunda efsane 2 haftada 3 tane 50x buldular. ayrıca 50 takipçili twitter hesaplarının neler bulduklarını da görüp şaşıracaksınız bazen. benim şu an aklıma gelenler bunlar. eve dönünce daha detaylı bir analiz yollarim. paralı grubuna çağıran olursa, neyse...

not: şimdi aklima geldi john wick kendini özletti
myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
January 02, 2018, 07:14:56 PM

makinvestment vardı çok efendi ve bilgili bir insandı ancak tweet atmama kararı aldı bir süreliğine yakında belki tekrar döner.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
January 02, 2018, 07:25:41 PM

Twitter alt coin analizcileri olsun whatsapp grup yöneticileri olsun tamamen kendi topladıkları koinlerin pozisyonlarına göre takipcilerini yönlendiriyorlar bu kesin. Bu tuzağa bu piyasada olup da düşmeyen neredeyse yok gibi. Amaçlarını bilsenizde bazen insan yanılıp peşlerine takılıyor.
internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 07:43:57 PM

sansarlara dikkat edin. herkese güvenilmez. ben bunları iddaa kuponu satanlara benzetiyorum. madem tutacak kuponu yada artacak tokeni biliyorsunuz niye elaleme para karşılığı verirsiniz ki. üç kuruş kazanmak için bu kadar çok uğraşır mısınız.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 02, 2018, 07:46:57 PM

adamlar uyanıklar önceden aldıkları coini yazıolar illaki inanıp alanda çıkıo biraz kar görünce satıyolar onlara kesnlikle kanmamak lazım
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
January 02, 2018, 07:49:56 PM

Benim takip ettiğim 3 kişi var. Dlavrov oldukça iyi telegram üzerinden ve tradingview üzerinden analiz paylaşıyor. paylaşım yaptığı zaman coinler ufak bir oynama yapıp düşüş oluyor ama genelde analizleri başarılı oluyor. ilk olarak tradingview e bilgi gönderir sonra twitter a bilgi gönderir, ardından telegrama yazar. Telegramda  22.500 takipçisi var.

https://twitter.com/TheDLavrov
https://t.me/dlavrov_tch
https://www.tradingview.com/u/DLavrov/

MAK çok çok iyiydi dün ayrılacağını söyledi ama bu kadar seveni varken bırakacağını düşünmüyorum.

https://twitter.com/makinvestment

The_Magician başarılı buluyorum takip ederseniz güzel bilgiler paylaşıyor.
https://twitter.com/CryptoTrader_TR

Genel olarak şunu al şunu sat diyen pek yok ama lavrov şu seviyelerden girilir şu seviyelerde çıkılabilir gibi önerilerde bulunuyor. Twitter da bilmediğim çok iyi analizciler vardır ama çoğunun boş olduğunu düşünüyorum.. başkalarının analiz ekran görüntüsünü alıp 2-3 cümle ekleyip takipçi kasıyorlar.

Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 02, 2018, 10:43:53 PM

Twitter bu tarz insanlarla doldu herkes kendisini bu işin piri sanıyor.Hemen bir refli link altına da yazayım yatırım tavsiyesi değildir diye tamam.Bu işi gerçekten iyi yapmaya çalışanlar da var açıklamalarıyla nedenleriyle felan ama bunların payı çok az geriye kalanların içinde.

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: