Bitcoin Forum
June 28, 2024, 12:38:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: NANO  (Read 3316 times)
devotional (OP)
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
April 10, 2018, 01:56:16 PM

https://medium.com/@nanocurrency/nano-foundation-announces-legal-fund-for-bitgrail-victims-b5a39cf02fa8

bitgrail magdurlari bilgilerinizi gonderin esper adli vatandasa ne kadar calindiysa. bilgiler linkte.
parin35
Newbie
*

Activity: 71
Merit: 0

View Profile
April 10, 2018, 05:35:07 PM

Bende bir miktar Nano almıştım (raiblocks eski adı )BitGrail olayından sonra biraz toparlar gibi oldu sonra yine piyasanın aşağı doğru hareketine paralel bir düşüş trendine girdi bu haberde resmen çökertme gibi olmuş iyi olmadı bu 2018 gerçekten kripto camiası için değişik bir yıl oldu gerçekten ...
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
April 10, 2018, 06:08:06 PM

Burada da olaylar karışmış gibi görünüyor nedir durum arkadaşlar, var mı bu haberlerin aslı astarı başımıza yeni bir centra vakası olmasın da, ondan zararı zor çıkardık zaten daha.
Rahip
Full Member

Merit: 111

View Profile
April 10, 2018, 10:37:07 PM

Proje zaten güzeldi şu an aldığı fiyatta gayet normal geliyor bana. 2017nin en iyi kazandıran coinlerinden biri bu yıla kötü başlasa da devamında fiyatının yükseğe doğru şekilleneceğinden hiç şüphem yok ama eskiden toplasak daha iyiydi tabi
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
April 11, 2018, 06:47:51 PM

Bir ara 0.0030000 btcyi geçmişti. Şimdi 0.0007000 btcye kadar düştü. Bitcoindeki belirsizlik her altcoin gibi nanoyu (eski adıyla raiblocks) da olumsuz etkiledi. Piyasa düzelirse ilk ivme alacak koinlerden birisi Nano. Bitgrail borsasındaki yaşadığı olumsuzluktan dolayı çok geriledi.

Her altcoin btcye bakıyor. Btc osursa altcoinler altına sıçıyor.

srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
April 11, 2018, 07:16:18 PM

atı alan üsküdarı geçti adlı coin calısmasında en basta gösterilecek coinlerin basında flamayı ceken coindir

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
batturkey
Full Member

Merit: 100

The World’s First Blockchain Core

View Profile
April 11, 2018, 07:18:45 PM

Bunu bosluklari doldurma oyunu oynayanlara veriyorlardi bedava gibi simdi herkes bitcoinden iyi falan demeye baslamis Smiley Kripto dunyasi nen garip biyer lan.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
April 11, 2018, 07:57:22 PM

eskiden kimse yüzüne bakmazdı. şimdi btc den iyi diyenler mi var buna. nesi iyi kardeşim. hırsızlar ceplerini doldurdular bu nanoyla. bi çakarlarsa görürsünüz fiyatını. centlere iner yani o derece. ben riskli görüyorum. hiç almadım ve ileri dede almayı düşünmüyorum. 1 dolara da inse yine de almayacağım. birilerinin elinde yüklü miktarda bulunan coinleri nedense sevmiyorum. fiyatı stabil kılan şey coin sayısının dengeli dağılımıdır piyasaya. nano da bu durum yok.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
April 11, 2018, 08:37:26 PM

eskiden kimse yüzüne bakmazdı. şimdi btc den iyi diyenler mi var buna. nesi iyi kardeşim. hırsızlar ceplerini doldurdular bu nanoyla. bi çakarlarsa görürsünüz fiyatını. centlere iner yani o derece. ben riskli görüyorum. hiç almadım ve ileri dede almayı düşünmüyorum. 1 dolara da inse yine de almayacağım. birilerinin elinde yüklü miktarda bulunan coinleri nedense sevmiyorum. fiyatı stabil kılan şey coin sayısının dengeli dağılımıdır piyasaya. nano da bu durum yok.
Coinin dağıtımı için zamanında yapılmayanı yaptılar: faucet ile adil bir dağıtım yaptılar. ICO yoktu ve dileyen herkes bedavaya, birkaç tıklamayla XRB sahibi olabiliyordu. Bir borsadaki yazılımsal hata nedeniyle(*) yüklü miktarda NANO çalındıysa burada NANO ekibini suçlamak yanlış olur.
Ayrıca richlist'e bakılırsa ilk sıralarda borsalar var, bu Bitcoin'de de böyle; Bitfinex-coldwallet, Bittrex-coldwallet, Huobi-wallet, Binance-wallet, Bitstamp-coldwallet diye başlıyor liste. Normal olan da bu zaten, insanlar merkeziliğe eğilimli. Bitcoin'i insanlar değil de robotlar kullanıyor olsaydı emin olun dağılımlar daha güzel olurdu, %0.5'in üstüne hiçbir adres çıkamaz hale gelirdi.

NANO'da yapılmış bu adil dağıtımın sonucunda richlist'e baktığımızda güzel dağıtılmış, hiçbir adresin göze batmadığı görülürdü değil mi? Ama öyle olmuyor işte, borsalar merkez haline geliyor insanlar o merkezlere güvendikçe ve paralarını oraya gönderdikçe göze batmaya başlıyor.
freedomforever
Member
**

Merit: 11

View Profile
April 13, 2018, 05:11:19 PM

Ocak ayları başında 30 dolar seviyelerine kadar çıkmıştı şimdi 5'te birine düştü. Çok dikkat etmek lazım bu altcoinlere.

crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
April 13, 2018, 05:57:02 PM

Nano nun düşmesinin sebebi bir borsa vardı.O borsa hacklenince değeri felaket düşüşe geçmişti.Dolar olarak değilde btc bazında incelemek değerlerini haa orada da düştü ama o kadar değil

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 14, 2018, 08:11:05 AM

KuCoin, Nano'daki ağ sorunları çözülene kadar geçici olarak Deposits/Withdrawals işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

https://news.kucoin.com/en/xrb-nano-deposits-and-withdrawals-temporarily-closed/
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
April 14, 2018, 08:29:59 AM

Nano için kötü haberler gelmeye devam ediyor, çok güvenen arkadaşlar vardı ama bir süre uzak kalmakta fayda var sanırım ben de buaralar girmeyi düşünmüştüm bir miktar, bu tarz sorunları görünce vazgeçtim.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
April 16, 2018, 11:57:28 AM

7 mart 2017'de borsalara 0.009 USD'den giriş yapmıştı. Yaklaşık olarak 8 ay boyunca yerinden kıpırdamadı. Resmen süründü durdu aylarca. Herkesin ümidini kestiği bir anda yüklseliş ivmesi yakaladı.
Nano bu bakımdan, aylarca hareketsiz kalan coinlere iyi bir örnek. Bundan iş çıkmaz dendiği anda atağa kalkan pek çok coin/token oluyor. CMC grafiklerine baktığımda, geçtiğimiz aralık ayında 34 USD'yi görmüş.
Yükselişten 1 ay önce sadece 0,03 USD'ymiş. Kaç katı yükselmiş siz hesaplayın artık. Şu sıralar 6 USD seviyelerinde dolaşıyor. Bazı kötü haberler var evet, fakat bunların geçici olduğunu ve aşılacağını düşünüyorum.
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
April 16, 2018, 12:11:35 PM

7 mart 2017'de borsalara 0.009 USD'den giriş yapmıştı. Yaklaşık olarak 8 ay boyunca yerinden kıpırdamadı. Resmen süründü durdu aylarca. Herkesin ümidini kestiği bir anda yüklseliş ivmesi yakaladı.
Nano bu bakımdan, aylarca hareketsiz kalan coinlere iyi bir örnek. Bundan iş çıkmaz dendiği anda atağa kalkan pek çok coin/token oluyor. CMC grafiklerine baktığımda, geçtiğimiz aralık ayında 34 USD'yi görmüş.
Yükselişten 1 ay önce sadece 0,03 USD'ymiş. Kaç katı yükselmiş siz hesaplayın artık. Şu sıralar 6 USD seviyelerinde dolaşıyor. Bazı kötü haberler var evet, fakat bunların geçici olduğunu ve aşılacağını düşünüyorum.
Adını hatırlayamadım ama bugün bir borsadan delist edilecekmiş bilginiz olsun
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 16, 2018, 02:13:16 PM

Nano bir dönem çok güzel gitti, şuan da biraz da piyasadan kaynaklı tüm coinler de olduğu gibi onda da sıkıntı var elbette, iota altyapısına göre yakın bir coin nano, geçen yıl güzel bir dönem geçirdi bakalım boğa sezonu gelince neler yapabilecek.

SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
April 20, 2018, 02:10:13 PM

KuCoin, Nano'daki ağ sorunları çözülene kadar geçici olarak Deposits/Withdrawals işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

https://news.kucoin.com/en/xrb-nano-deposits-and-withdrawals-temporarily-closed/

Kucoin, Nano için Deposits/Withdrawals işlemlerinin tekrar aktif hale getirildiğini duyurdu.

https://news.kucoin.com/en/xrb-deposits-and-withdrawals-are-now-enabled/
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
April 20, 2018, 04:01:12 PM

tuhaf bir şekilde tam yükselmeye başladıktan sonra başladığı yere geri dönüyor. çalınan nanoları borsalarda okutuyorlar mı diye düşünüyorum. pump değil yavaş yavaş yükseliyor breakout mu geliyor derken aniden dump yiyor 5 6 kere oldu bu.
OrtaDirek
Full Member

Activity: 1176
Merit: 159

View Profile
May 21, 2018, 03:00:13 PM

ne düştü be anasını satayım dibin dibi dedik aldık biraz durmadı bir türlü. arada güzel bir bounce olsada çıksam.
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 21, 2018, 07:25:24 PM

Valla geçen binance yarışma yaptı bu coinden sağolsun. Aldık çıkar gibi oldu sonra elimizde patladı. BTC bir hareket çekti, düştü aşağılara...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 »  All
  Print  

Jump to: