Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:12:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion  (Read 2078 times)
bubislav
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 395
Merit: 102


World's First Crowd Owned Cryptocurrency Exchange


View Profile
December 31, 2017, 09:28:18 AM
 #21

Ja sam ga nabrao u prvih par tjedana .... pa nisam bas bio aktivan na forumu ali ljepo se trguje sa njime Cheesy
hvatas svaki petak Smiley
a i mala je jos cijena mora on ici jos gore

1715368344
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715368344

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715368344
Reply with quote  #2

1715368344
Report to moderator
1715368344
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715368344

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715368344
Reply with quote  #2

1715368344
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715368344
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715368344

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715368344
Reply with quote  #2

1715368344
Report to moderator
1715368344
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715368344

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715368344
Reply with quote  #2

1715368344
Report to moderator
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
December 31, 2017, 01:03:04 PM
 #22

Evo ponovo sam nominovan za MVP člana pa ako neko bude htio neka baci oko na pinovanu temu u Deep Onion Talk sekciji i nabaci naki glas da ne pokupe sve ovi trulo bogati zapadnjaci. Cheesy
Prva trojica dobijaju nagradu.
Kolega moj glas si dobio Cheesy

Hvala puno,

Čestitke kolegi AnnarioN na osvojenom "Newbie chance" contestu. Sada se još malo strpi da dođeš do Jr.Membera i eto te i u glavnom airdropu.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
December 31, 2017, 04:12:40 PM
 #23

Ja sam bukvalno oduševljen sa  DeepOnion i želim ga još kupiti ali stalno skače cena pa ću morati da se strpim sa time što imam i ako bog da još koji airdrop :-D

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
PrezoSu
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 67
Merit: 3


View Profile
January 01, 2018, 07:58:41 PM
 #24

Ekipa da pitam kakvog ste misljenja o DeepOnionu?
Dal ste ulozili sta god u njega?
Kasno sam cuo za DO i nisam uspeo komentarima na DO forumu da nakupim 100 oniona. A sada mi je velika cena da kupim 100 oniona.. Nazalost su ukinuli te deep poene.

Svoju srecu cu potraziti na nekom dugom airdropu.Smiley
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
January 03, 2018, 10:45:07 AM
 #25

Ekipa da pitam kakvog ste misljenja o DeepOnionu?
Dal ste ulozili sta god u njega?
Kasno sam cuo za DO i nisam uspeo komentarima na DO forumu da nakupim 100 oniona. A sada mi je velika cena da kupim 100 oniona.. Nazalost su ukinuli te deep poene.

Svoju srecu cu potraziti na nekom dugom airdropu.Smiley
jbg steta sta nisi uspio, ja sam bio te srece i uspio upecat 100 oniona a da sam bio pametan i radio to tog trenutka kad mi reko frend sam mogo imat i 1000 oniona jbg profucko sam priliku da zaradim ih jos vise....

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
jakob_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
January 03, 2018, 11:01:49 AM
 #26

Postoji li negdje kalkulator za izračunavanje airdropa?
Ono, da mogu unijeti broj oniona koji imam pa vidim koliko ću dobiti u airdropu.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
January 03, 2018, 12:13:47 PM
 #27

To se mijenja svaki put jer zavisi od odnosa broja coina koji se dijele u airdropu i broja coina koje učesnici u airdropu imaju u svojim novčanicima. Kako se ovaj broj stalno mijenja nemoguće je znati do trenutka kada airdrop počne.
Ali za neku okvirnu brojku u posljednjih nekoliko rundi je iznos bio između 4 i 5% od toga koliko imaš u novčaniku.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
hi-men
Member
**
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 10


View Profile
January 03, 2018, 12:21:53 PM
 #28

Meni se vise svidja xspec, nekako objedinjuje sve sta imaju security coinovi, a trenutno je po meni jako jeftin...
Tunjevina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 4


View Profile
January 03, 2018, 12:41:57 PM
 #29

Ekipa da pitam kakvog ste misljenja o DeepOnionu?
Dal ste ulozili sta god u njega?

Pozdrav Smiley I ja sam cula da ce Deep Onion samo rasti pa sam ulozila nesto novca u njega kad je bio 6$, mozda sam malo zakasnila al sta je tu je.Znam da su neki predvidjali da ce Deep Onion rasti jos dok je bio 1$, pa su tada ulozili. Malo me je zabrinula informacija da su banovali clana na Deep Onion sajtu, pored postovanja svih pravila, tako da hvala na upozorenju da se pripazimo.. bas razocaravajuce Lips sealed
jakob_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
January 03, 2018, 02:15:02 PM
 #30

To se mijenja svaki put jer zavisi od odnosa broja coina koji se dijele u airdropu i broja coina koje učesnici u airdropu imaju u svojim novčanicima. Kako se ovaj broj stalno mijenja nemoguće je znati do trenutka kada airdrop počne.
Ali za neku okvirnu brojku u posljednjih nekoliko rundi je iznos bio između 4 i 5% od toga koliko imaš u novčaniku.

hvala  Smiley
baga105
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 362
Merit: 250


View Profile
January 03, 2018, 02:27:26 PM
 #31

Pošto je ovaj coin Anoniman, vrijednost mora da mu raste... Sve više i više novih "coina" radi na tomu da budu "sakriti"

Ass, Gas or Grass! No one rides for free!
jakob_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 38
Merit: 0


View Profile
January 03, 2018, 02:27:52 PM
 #32

Pošto nisam u airdropu nisam imao nikakvih problema s njima. Ušao sam rano, kad je bio $0.3 - $0.4 i višestruko sam na dobitku  Grin
Nemam vremena za forume pa se nisam ni trudio za airdrop iako bi sad mogao kad su smanjili limite.

A što se samog DeepOniona tiče, ekipa oko njega se ozbiljno uhvatila posla i ako izvedu sve ovo što imaju u roadmap-u, posebno smart contracts, ne sumnjam da će dogurat minimalno do $100.
hermajani
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 16
Merit: 0


View Profile
January 03, 2018, 04:43:14 PM
 #33

Ja sam ulozila nesto u deeponion i pokupila nesto airdropova i vise sam nego zadovoljna Smiley
johncro_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 107
Merit: 0


View Profile
January 03, 2018, 05:14:53 PM
 #34

svi koji volite privacy coins toplo preporucam da pogledate spectrecoin(xspec) Smiley
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
January 04, 2018, 12:43:24 AM
 #35

ali opet taj tvoj xspec nema zajednicu kao što ima DeepOnion a to je ono što DeepOnionu bude pomoglo u budućnosti

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
johncro_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 107
Merit: 0


View Profile
January 04, 2018, 06:28:27 AM
 #36

ali opet taj tvoj xspec nema zajednicu kao što ima DeepOnion a to je ono što DeepOnionu bude pomoglo u budućnosti

upravo zbog zajednice je xspec narastao x10 u protekla 3tjedna.
developeri su placeni od donacija zajednice,marketing radi zajednica i sto je najvaznije komunikacija developera sa zajednicom na najvisoj je razini.
pocetkom 12. miseca sam ulozio u xspec,phore i deep onion, i na kraju sve prebacio na xspec vecinom radi zajednice koja se takoder povecala sa 100 clanova na 800+ na redditu.
pricas kako  deep onion  ima zajednicu al ne vidim neki pomak, imate airdropove sto je dobra stvar iako ne mogu svi sudjelovati,a sto kad dropovi zavrse, koliko ce to utjecat na comunity jer realno gledajuci dosta ljudi je tu zbog free money ne zbog tehnologije.
johncro_
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 107
Merit: 0


View Profile
January 04, 2018, 06:30:33 AM
 #37

Meni se vise svidja xspec, nekako objedinjuje sve sta imaju security coinovi, a trenutno je po meni jako jeftin...

drago mi je vidjeti da si dio zajednice, ocekuj lijep profit u ovoj godini i buducnosti, kad 2.0 wallet dode i stealth staking izade sto jos nitko nema niti planira onda ces biti  jako sretan sto si holdao xspec  Grin
kunsh
Member
**
Offline Offline

Activity: 145
Merit: 16


View Profile WWW
January 04, 2018, 11:20:01 AM
 #38

Ne kosta vas nista da ucestvujete u svemu oko oniona, malo citanja, community za primer, naucicete nesto a mozda i zaradite. Forum ima perko 10000 aktivnih clanova koji ucestvuju u airdropu. DeepOnion nije novcic za bogacenje preko noci.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
January 05, 2018, 10:32:00 AM
 #39

Upozorenje za sve učesnike u DO airdropu da trebaju staviti nove potpise koji imaju link na novi DO thread jer stari više nije pod DO kontrolom.
Link imate ispod:

https://deeponion.org/view_signatures.php

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
AnnarioN
Member
**
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 12


View Profile
January 05, 2018, 12:54:37 PM
 #40

Hvala kolega Zmaku.
Da, promjenio sam signature na vrijeme Cheesy
Ljudi, ukljucite se jos dok mozete ostalo 14 airdropova jos, nista vas ne kosta a sa dobrim radom i kvalitetnim postovima mozete zaraditi! Pozdrav Smiley
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!