Bitcoin Forum
May 11, 2024, 07:33:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: DeepOnion  (Read 2078 times)
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 05, 2018, 02:39:31 PM
 #41

naravno da jesmo Cheesy
1715412822
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715412822

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715412822
Reply with quote  #2

1715412822
Report to moderator
1715412822
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715412822

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715412822
Reply with quote  #2

1715412822
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715412822
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715412822

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715412822
Reply with quote  #2

1715412822
Report to moderator
1715412822
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715412822

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715412822
Reply with quote  #2

1715412822
Report to moderator
ShuttIe
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
January 07, 2018, 09:08:46 AM
 #42

Nisam,previse je shady
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
January 07, 2018, 07:30:37 PM
 #43

Toliko je shady da je upravo prešao 10 USD.
Već imamo DO milionere, a kada dođe do 100 USD biće ih nekoliko desetina. Nemojte da ulazite, ostaće više za nas. Cheesy

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
January 08, 2018, 11:09:09 AM
 #44

Da da nemojte ulazit bit ce vise za nas xD

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
ramanatrav
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 92
Merit: 0


View Profile
January 08, 2018, 07:39:23 PM
 #45

Smanjio se broj oniona potrebnih za ucestvovanje na airdropu. Sada je to 50 oniona!
Zirnitra
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 178
Merit: 7


View Profile
January 08, 2018, 09:24:17 PM
Last edit: January 08, 2018, 09:42:04 PM by Zirnitra
 #46

Evo ponovo sam nominovan za MVP člana pa ako neko bude htio neka baci oko na pinovanu temu u Deep Onion Talk sekciji i nabaci naki glas da ne pokupe sve ovi trulo bogati zapadnjaci. Cheesy
Prva trojica dobijaju nagradu.

Mozes li molim te postati kakve upute? Nisam jos sudjelovao u Deep Onion airdropovima. Bio sam ih kupio nesto na Cryptopiji prije nesto preko mjesec dana kad su jos bili jeftini, ispod dollara i sad ih gledam motaju se vec oko 12. Skinuo sam wallet ali ga jos nisam pokrenuo. Sto se dade dobiti na 400-injak ONION-a i sto moram napraviti za airdropove?
Samo ne zelim dozivjeti kao sto je netko rekao da mi oduzmu ONION-e. Pocetnik sam pa mi je ovo ujdeno najveci kapital u kriptacima koji imam. Smiley

 *Image Removed*  (https://signals.network/join/13CA82)
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
January 08, 2018, 11:29:02 PM
 #47

Mozes li molim te postati kakve upute? Nisam jos sudjelovao u Deep Onion airdropovima. Bio sam ih kupio nesto na Cryptopiji prije nesto preko mjesec dana kad su jos bili jeftini, ispod dollara i sad ih gledam motaju se vec oko 12. Skinuo sam wallet ali ga jos nisam pokrenuo. Sto se dade dobiti na 400-injak ONION-a i sto moram napraviti za airdropove?
Samo ne zelim dozivjeti kao sto je netko rekao da mi oduzmu ONION-e. Pocetnik sam pa mi je ovo ujdeno najveci kapital u kriptacima koji imam. Smiley

-Treba da imaš više od 50 Oniona u walletu na adresi sa kojom se registruješ na Airdrop - imaš 400, znači možeš
-Trebaš istu tu adresu da staviš kao svoju BTC adresu u profil na ovom forumu
-Treba da staviš DeepOnion signature za Jr.Membera (i mijenjati potpis svaki put kada ti rank poraste ovdje). Potpis imaš ovdje: https://deeponion.org/view_signatures.php (treba da zamijeniš XXXXXX sa svojim BTCtalk Id brojem.
-Posle toga se registruješ na DeepOnion forumu: https://deeponion.org/community/apply.php Treba da uneseš svoj BTCtalk Id broj i adresu na kojoj imaš Onione koja mora biti ista kao ona što si je unio i na profil na ovom forumu
-Po novom pravilu treba da imaš minimalno jedan post sedmično na ovom forumu i 5 na DeepOnion forumu a da nisu u offtopic sekciji (gleda se period od subote do petka i postaj malo više da budeš siguran)
-Svakog četvrtka je tzv no move period kada se provjerava stanje na adresama koje su prijavljene na airdrop i petkom se dobija 4-5% iznosa koji imaš u novčaniku. (cifra se mijenja zavisno od broja učesnika te sedmice, ali u pravilu blago pada kako vrijeme prolazi zbog sve više učesnika)

Ovdje u prvom postu imaš sve potrebne informacije i linkove:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2683530.0

Ako trebaš još nešto slobodno pitaj.

Pozdrav!

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Darkslix
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 238
Merit: 106



View Profile
January 09, 2018, 01:15:06 AM
 #48

auuu8 pa to stvarno znaci to da nas ne treba vishe na DeepOnionu Huh :-)   ma samo navalite bice dovolno za sve nas jer je svejedno shto se cifra smanjuje kada cena raste :-)

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion    Anonymous and Untraceable Cryptocurrency    TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️        VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ramanatrav
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 92
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 08:18:46 AM
 #49

Mozes li molim te postati kakve upute? Nisam jos sudjelovao u Deep Onion airdropovima. Bio sam ih kupio nesto na Cryptopiji prije nesto preko mjesec dana kad su jos bili jeftini, ispod dollara i sad ih gledam motaju se vec oko 12. Skinuo sam wallet ali ga jos nisam pokrenuo. Sto se dade dobiti na 400-injak ONION-a i sto moram napraviti za airdropove?
Samo ne zelim dozivjeti kao sto je netko rekao da mi oduzmu ONION-e. Pocetnik sam pa mi je ovo ujdeno najveci kapital u kriptacima koji imam. Smiley

-Treba da imaš više od 50 Oniona u walletu na adresi sa kojom se registruješ na Airdrop - imaš 400, znači možeš
-Trebaš istu tu adresu da staviš kao svoju BTC adresu u profil na ovom forumu
-Treba da staviš DeepOnion signature za Jr.Membera (i mijenjati potpis svaki put kada ti rank poraste ovdje). Potpis imaš ovdje: https://deeponion.org/view_signatures.php (treba da zamijeniš XXXXXX sa svojim BTCtalk Id brojem.
-Posle toga se registruješ na DeepOnion forumu: https://deeponion.org/community/apply.php Treba da uneseš svoj BTCtalk Id broj i adresu na kojoj imaš Onione koja mora biti ista kao ona što si je unio i na profil na ovom forumu
-Po novom pravilu treba da imaš minimalno jedan post sedmično na ovom forumu i 5 na DeepOnion forumu a da nisu u offtopic sekciji (gleda se period od subote do petka i postaj malo više da budeš siguran)
-Svakog četvrtka je tzv no move period kada se provjerava stanje na adresama koje su prijavljene na airdrop i petkom se dobija 4-5% iznosa koji imaš u novčaniku. (cifra se mijenja zavisno od broja učesnika te sedmice, ali u pravilu blago pada kako vrijeme prolazi zbog sve više učesnika)

Ovdje u prvom postu imaš sve potrebne informacije i linkove:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2683530.0

Ako trebaš još nešto slobodno pitaj.

Pozdrav!

Znaci treba da stavimo deeponion wallet adresu kao svoju BTC adresu na ovom forumu! Kako ja to nisam skuzio prije Huh Hvala, promijenio sam adresu.
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
January 09, 2018, 01:35:34 PM
 #50

Evo Onion trenutno 13.83$ i to dok traje airdrop, ja još ne vjerujem Cheesy kak cu se smijat svima kojima sam govorio da kupuju Onion uživo dok je bio 30ak centi u jedanajstom mjesecu pa su mi govorili ma ništa to haha

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Kule90RS
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 09, 2018, 06:18:17 PM
 #51

Eh tuge, početnik sam u svemu ovome, zapao mi je za oko taj deeponion pre 20 dana kad je bio na oko 2 dolara...
Međutim nisam nikako uspeo da nađem način kako da ih kupim sa karticom, sve preko nekih berzi, a sve berze prebukirane i ne primaju nove članove...
Danas odličim da uložim u njih nekih 20-30 dolara kad ono cena otišla sa 2 na 12...
A onda još naiđoh na ovu temu i vidim da ih dobijate za džabe pod uslovom da se ima 50 komada Sad
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
January 09, 2018, 06:54:45 PM
 #52

Moraš skupiti barem 50 ONIONa sad ako ih nemaš, možeš ih kupiti, možeš pratit givewayeve na DO forumu pa sudjelovat i zaradit,minimalno moraš imati jr member na btctalku i onda postaviti potpis ovdje kojeg možeš naći na DO forumu pod airdrop , ovih min 50 ONIONa moraš držati na svojem novčaniku i adresu na kojoj se nalaze prijavit na DeepOnion forumu pod DO adress, i na btctalku pod bitcoin adresu također uneseš DO adresu i mislim da pet postova tjedno na btc talku i tri posta tjedno na do forumu s više od pedeset znakova moraš imati inače preskačeš airdrop za ovaj tjedan, i da kad ispuniš sve uvjete na do forumu pod airdrop gore u meniu se registriraš prijaviš za njega i to je to, ne moraš se više prijavljivati ali moraš ispunjavat uvjete postanja po forumu i potpis i ne micati onione s računa kada krene provjera stanja

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
nightstalker91
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 79
Merit: 0


View Profile
January 10, 2018, 02:32:45 AM
 #53

Triba ih skupiti 50 ja iman 37 help me

Ddkoq3Vy4QHxHJqQmsUGCURFL2gwyY8XkT Grin
dadach3
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
January 10, 2018, 07:44:52 AM
 #54

Pozdrav Svima, evo pocinjem i ja s DeepOnion.. nadam se da nije kasno.. kupio ih jesam sada moram nabiti Jr. Membership..
Shade6999 (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 179
Merit: 11


View Profile
January 10, 2018, 07:51:29 AM
 #55

Skupis 30 aktivnosti i pridruzis se to airdropu u petkom i miran si samo ih skupljas lijepo.... sam da ti dam savjet nemoj i prodavat drzi ih sto duze dok ne postignu dobru cjenu.....

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
Tunjevina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 4


View Profile
January 10, 2018, 04:53:30 PM
 #56

Mozes li molim te postati kakve upute? Nisam jos sudjelovao u Deep Onion airdropovima. Bio sam ih kupio nesto na Cryptopiji prije nesto preko mjesec dana kad su jos bili jeftini, ispod dollara i sad ih gledam motaju se vec oko 12. Skinuo sam wallet ali ga jos nisam pokrenuo. Sto se dade dobiti na 400-injak ONION-a i sto moram napraviti za airdropove?
Samo ne zelim dozivjeti kao sto je netko rekao da mi oduzmu ONION-e. Pocetnik sam pa mi je ovo ujdeno najveci kapital u kriptacima koji imam. Smiley

-Treba da imaš više od 50 Oniona u walletu na adresi sa kojom se registruješ na Airdrop - imaš 400, znači možeš
-Trebaš istu tu adresu da staviš kao svoju BTC adresu u profil na ovom forumu
-Treba da staviš DeepOnion signature za Jr.Membera (i mijenjati potpis svaki put kada ti rank poraste ovdje). Potpis imaš ovdje: https://deeponion.org/view_signatures.php (treba da zamijeniš XXXXXX sa svojim BTCtalk Id brojem.
-Posle toga se registruješ na DeepOnion forumu: https://deeponion.org/community/apply.php Treba da uneseš svoj BTCtalk Id broj i adresu na kojoj imaš Onione koja mora biti ista kao ona što si je unio i na profil na ovom forumu
-Po novom pravilu treba da imaš minimalno jedan post sedmično na ovom forumu i 5 na DeepOnion forumu a da nisu u offtopic sekciji (gleda se period od subote do petka i postaj malo više da budeš siguran)
-Svakog četvrtka je tzv no move period kada se provjerava stanje na adresama koje su prijavljene na airdrop i petkom se dobija 4-5% iznosa koji imaš u novčaniku. (cifra se mijenja zavisno od broja učesnika te sedmice, ali u pravilu blago pada kako vrijeme prolazi zbog sve više učesnika)

Ovdje u prvom postu imaš sve potrebne informacije i linkove:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2683530.0



Ako trebaš još nešto slobodno pitaj.

Pozdrav!

U sjajno objasnjeno! Smiley Hvala Zmaku! Da li znate mozda od cega zavisi da li ce neko biti odbijen za Deep Onion Airdropove? Da li mali broj kometara na Deep Onion sajtu moze da utice na to, npr u slucaju kad se neko tek prijavi na Deep Onion sajt?
fruitspirit
Member
**
Offline Offline

Activity: 164
Merit: 13


View Profile
January 11, 2018, 12:03:15 AM
 #57

Mislim da nema veze osim da ispuniš ove uvjete na bitcointalku, i naravno koliko 2/3 posta na Deeponionu i možeš se prijaviti

   ⚡⚡ PRiVCY ⚡⚡   ▂▃▅▆█ ✅ PRiVCY (PRIV) is a new PoW/PoS revolutionary privacy project ● ☞ ✅ Best privacy crypto-market! ● █▆▅▃▂
    Own Your Privacy! ─────────────────║ WebsiteGithub  |  Bitcointalk  |  Twitter  |  Discord  |  Explorer ║─────────────────
   ✯✯✯✯✯                 ✈✈✈[Free Airdrop - Starts 9th June]✅[Tor]✈✈✈ ║───────────║ Wallet ➢ ✓ Windows  |  ✓ macOS  |  ✓ Linux
mihaels
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 8
Merit: 0


View Profile
January 11, 2018, 03:03:45 PM
 #58

Pozdrav, što mislite kakva je perspektiva deeponiona usporedno s drugim privacy coinsima? Čini mi se jako zanimljiv ali još vagam hoću li uložit ili ne...
Tunjevina
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 23
Merit: 4


View Profile
January 11, 2018, 04:22:42 PM
 #59

Pozdrav, što mislite kakva je perspektiva deeponiona usporedno s drugim privacy coinsima? Čini mi se jako zanimljiv ali još vagam hoću li uložit ili ne...

Pozdrav!  Smiley

Danas sam bas pricala na tu temu sa par ljudi i mnogi smatraju da ce DeepOnion jos rasti. Naravno najbolje su prosli oni koji su ulozili kada je jako malo vredeo, ali verujem da i dalje nije kasno. E sad sto se tice drugih coina i ja bih volela da ulozim u neke koji sada malo vrede, pa mi predstoji istrazivanje i dojave od ljudi koji su u istrazivackim vodama.
Zmaku
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 350
Merit: 102



View Profile
January 11, 2018, 11:00:07 PM
 #60

S obzirom da su upravo u svoje redove doveli poznatog blockchain developera i da uskoro izlazi mnogo novih poboljšanja (novi sajt, DeepVault samostalna aplikacija, WooCommerce plugin za web trgovinu, VoteCentral sistem, mobilni walleti i još toga) ovaj projekat se čini sve ozbiljnijim. Cijena se odlično drži i pored ovih problema na tržištu tako da mislim da će to da ide gore bez problema.

DeepOnion    ▬▬  Anonymous and Untraceable  ▬▬    ENJOY YOUR PRIVACY  •  JOIN DEEPONION
▐▐▐▐▐▐▐▐   ANN  Whitepaper  Facebook  Twitter  Telegram  Discord    ▌▌▌▌▌▌▌▌
Get $ONION  (✔Cryptopia  ✔KuCoin)  |  VoteCentral  Register NOW!  |  Download DeepOnion
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!