Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:05:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasanın son zamanlardaki riski  (Read 291 times)
dewildance (OP)
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 27, 2017, 07:21:58 PM

Arkadaşlar iyi günler bu günlerde Btc tahtını kaybetti gibi altcoinlere çok fazla yön veremiyor ve altcoinler aynı gün içinde x2 x3 yapmaya başladı.
1 günde bu kadar fark oluyorsa para kaybedende olur sizcede son günlerde piyasa çok riskli değil mi?
"Your bitcoin is secured in a way that is physically impossible for others to access, no matter for what reason, no matter how good the excuse, no matter a majority of miners, no matter what." -- Greg Maxwell
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714665926
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714665926
Reply with quote  #2

1714665926
Report to moderator
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
December 27, 2017, 07:30:42 PM

Bitcoin 10000 e geldiğinde de ben çok riskli olduğunu düşünüyordum. İyi bir geri çekilme yapar bir süre dinlenir diyordum. bir baktım 20000 e dayanmış. Bu piyasa çok enteresan, sanki ne zaman alsan da alınır ve hep yükselir hissiyatı oluyor insan da. Çözmek zor..
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
December 27, 2017, 07:32:54 PM

Pİyasa sadece son zamanlarda her zaman riskliydi ve hala öyle uzun zamanda öyle olmaya devam edecek.dünya üzerinde hangi finansal araçta varki bu kadar değişkenlik.bakıyorsun bi coin %500 prim yapabiliyor bir günde veya tam terside olabiliyor.Adrenalin tutkunu gibi hissediyorum kendimi coin piyasasına girdiğimden beri
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 07:36:58 PM

altlar zaten çok düşmüştü hemde on kat on beş kat düşen coinler gormüşüm o yüzden daha çok çıkacak
mariogomer
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
December 27, 2017, 07:39:07 PM

Şu Bitcoin'i öğrenene kadar dolarlarla Eurolarla boşuna zaman kaybetmişim. Bir terste kalıyordun aylarca telafi etmek için çabalıyordun, böylesi çok daha keyifli ve verimli bence  Cheesy

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
December 27, 2017, 07:41:05 PM

Bence Ağustostan bu yana dibe çöken altlara yukarıda yeni bir taban oluşturma için fırsat verildi diye düşünüyorum .Eski verilere baktığımızda yavaş yavaş bahar yaklaşıyor gibi.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
December 27, 2017, 07:55:29 PM

bi işin içinde para varsa kazanç ve kaybetme durumunda risk her zaman vardır. yapacak bişi yok bu konuda dikkatli olmak lazim. iyice araştirmada etmeden her projeye ico ya girilmemeli onu artik bi öğrenelim. saçma sapan pump gruplarından yok arkadaşim dedi yok şu dedi ile bu işler olmaz bunuda anlayın. cok bilseydi herkes bu olayları ve gerçektende iyi bilselerdi herkes zengin olurdu zaten kimsenin işi olmazdi burayla. benim cok tanidigim var buralardan önceden konusupta şimdi göremedim Smiley o yüzden piyasa her zaman risk altında aslinda risk altında olan piyasa değil bizleriz..

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

heroise
Member
**

Activity: 224

View Profile
December 27, 2017, 08:13:47 PM

Piyasa bence her zaman riskli ancak son günlerde daha da riskli.. Böyle zamanlarda her şeyin yerine oturması için ben beklemeyi tercih ediyorum ama güzel al sat fırsatları da doğuyor değerlendirebilenler için.

kaserya70
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
December 27, 2017, 08:17:35 PM

aslında dalgaları doğru takip edemeyenler için riskli. ama işi bilenler bu dönemi iyi değerlendiriyorlar.
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
December 27, 2017, 08:21:53 PM

Yatırımın doğasında olan bir faktör, risk. Kazanmak istiyorsanız bazen risklere gözünüzü kapatmanız gerekir. Kayıplardan etkilenmemek için de proje bazlı coinleri seçmeniz yararınıza olur. Neo'nun son yükselişi sayesinde anaparamı sistemden çekme fırsatı yakaladım. Şimdi sıfır riskle daha geniş bir hareket alanına sahibim. Bu şekilde porföyde 1000 usd'lik düşüşlere bile hiçbir tepki vermiyorum. Smiley
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
December 27, 2017, 08:28:12 PM

Para pastada pay arttıkça bu risk her sektörde artacaktır düşünsenize bir para var ortada birileri para kazanıyorr. Para sadece yer değiştiriyor.. Yani benden çıkıyorsa sana giriyor.. İçeri ilave bir para gelmiyor yani anlayacağın.. Sadece belki yeni yatırımcılar varsa anca öyle para giriyor.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1664
Merit: 271

View Profile
December 27, 2017, 09:13:27 PM

aralık ayı genelde altcoinlerin çıktığı aydır. şaşırmamak gerek.. bitcoin içinse hodl yapcak bir şey yok Smiley

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
Delinquency
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
December 27, 2017, 10:02:41 PM

aralık ayı genelde altcoinlerin çıktığı aydır. şaşırmamak gerek.. bitcoin içinse hodl yapcak bir şey yok Smiley
Aynen hocam bencede öyle çünkü tam yıl sonuna geldik ve genelde cümleler şöyle başlar "bitcoin in yıl sonu tahmini değeri" yıl sonlarında spekülasyon daha çok oluyo sanırsam
HDIMI
Full Member

Activity: 196

View Profile
December 27, 2017, 10:32:23 PM

Bu piyasada sabır çok önemli çok kayıp ile öğrenim ben bunu siz aynı hataya düşmeyin sabır edin bekleyin elbet birgün artış sağlanacak. Sadece bekleyin zararda olsanız dahi satmayın bekleyin.

PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
December 28, 2017, 02:15:48 AM

Evi arabayı satıp , ilk düşüşte panikten kalp krizi geçirecek bir insansanız eğer asla girmememiz gereken bir piyasa bu. Fakat halihazırda riske girmeye hazır olduğunuz ve ufak bi ihtimalde olsa kaybetmeye hazır olduğunuz parayı yatırmanız gerekiyor. Aksi halde bu piyasa panik adama göre değil..

nontoxic
Member
**

Activity: 70
Merit: 11

View Profile
December 28, 2017, 04:43:30 AM

Bitcoine girilecek paranın kaybolması durumunda bir zararı olmayacak para olması lazım. Kredi çekip bitcoin almalar falan riski katlayan işler..

★ ★ ★ ★ ★   DeepOnion  ✔  Anonymous and Untraceable Cryptocurrency  ✔  TOR INTEGRATED & SECURED   ★ ★ ★ ★ ★
› › › › ›  JOIN THE NEW AIRDROP ✈️    ★    ✔ VERIFIED WITH DEEPVAULT  ‹ ‹ ‹ ‹ ‹
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ANN  WHITEPAPER  FACEBOOK  TWITTER  YOUTUBE  FORUM   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
December 28, 2017, 05:08:14 AM

piyasa şu aşamada çok riskli özellile bitcoin. ama diğer alt coinler yükseliste 2x 3x 5x kadar yükselen coinler var yatırımcılar daha dikkatli olmalı
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
December 28, 2017, 05:38:02 AM

Risk her zaman vardır. Özellikle böyle dalgalı bir piyasada, acemi yatırımcılarla, spekülatif insanlarla her zaman olacak. Milyon, milyar dolarlar dönüyor piyasada ve herşey anlık oluyor. O yüzden çok araştırıp uzun dönem beklemesini bilmeli insan yoksa riskten zararlı olarak çıkar. Herkese bol kazançlar dilerim.
srmecdes
Full Member

Activity: 266
Merit: 108

View Profile
December 28, 2017, 06:12:59 AM

Ben son zamanlarda ekstra bir risk göremiyorum. Bu piyasada her zaman risk yüksek. Bunun bilincinde olmak lazım.
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
December 28, 2017, 06:13:12 AM

Risk ayrıca fırsattır diye düşünülebilir.Riskin olduğu yerde fırsat vardır.Bunu yakalamak sıkı bir fiyat takibi ve güzel bir yerden coine yatırım yapmakla mümkün.Tepe noktasından alıp bu coin niye düşüyor diye sızlanmak mantıksızlık zaten.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: