Bitcoin Forum
May 23, 2024, 08:03:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Etoro  (Read 138 times)
Rongda (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
December 28, 2017, 08:28:36 AM
 #1

Salut, de curand am investit in etoro si am vazut ca mi-au trimis email pentru verificare. Am trimis poze cu datele cerute si acum astept confirmarea lor, care dureaza pana la 5 zile lucratoare. A mai investit cineva in etoro si a reusit au a ramas cu "buza umflata"? De ce oare nu iti confirma prima oara contul si dupa sa poti face depozit? Citisem ca dupa 15 zile iti inchid actiunile sau cum se numesc alea si iti inchid contul.
inoxi
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 31
Merit: 0


View Profile
December 28, 2017, 08:38:25 AM
 #2

La mine scrie Pending Verification de vre-o 3 saptamani. Noroc ca n-am depus nimic inca.
Rongda (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
December 28, 2017, 09:19:00 AM
 #3

La mine scrie Pending Verification de vre-o 3 saptamani. Noroc ca n-am depus nimic inca.
. La mine vad ca mai au sa verifice proof of adress. Restu' sunt bifate.
oviudiu
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 0


View Profile
December 28, 2017, 02:39:55 PM
 #4

Salut, de curand am investit in etoro si am vazut ca mi-au trimis email pentru verificare. Am trimis poze cu datele cerute si acum astept confirmarea lor, care dureaza pana la 5 zile lucratoare. A mai investit cineva in etoro si a reusit au a ramas cu "buza umflata"? De ce oare nu iti confirma prima oara contul si dupa sa poti face depozit? Citisem ca dupa 15 zile iti inchid actiunile sau cum se numesc alea si iti inchid contul.

Mie mi-au verificat in cateva zile, dar asta prin Iunie. Acum, de cand cu hype-ul asta pentru Bitcoin, toata lumea doreste sa investeasca, asadar, dureaza ceva timp pana isi fac treaba. Plus ca eToro atribuie fiecarui cont cate un "Manager", ce discuta cu tine despre ceea ce faci, in puncte mai critice adica: cand vrei sa mai pui bani in cont, cand vrei sa retragi o suma mare, cand investesti cu risc prea mare si tot asa. eToro e o platforma foarte buna pentru inceapatori si nu numai. Recomand.
Rongda (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
December 28, 2017, 03:21:10 PM
 #5

Salut, de curand am investit in etoro si am vazut ca mi-au trimis email pentru verificare. Am trimis poze cu datele cerute si acum astept confirmarea lor, care dureaza pana la 5 zile lucratoare. A mai investit cineva in etoro si a reusit au a ramas cu "buza umflata"? De ce oare nu iti confirma prima oara contul si dupa sa poti face depozit? Citisem ca dupa 15 zile iti inchid actiunile sau cum se numesc alea si iti inchid contul.

Mie mi-au verificat in cateva zile, dar asta prin Iunie. Acum, de cand cu hype-ul asta pentru Bitcoin, toata lumea doreste sa investeasca, asadar, dureaza ceva timp pana isi fac treaba. Plus ca eToro atribuie fiecarui cont cate un "Manager", ce discuta cu tine despre ceea ce faci, in puncte mai critice adica: cand vrei sa mai pui bani in cont, cand vrei sa retragi o suma mare, cand investesti cu risc prea mare si tot asa. eToro e o platforma foarte buna pentru inceapatori si nu numai. Recomand.
. Sper sa nu pierd banii investiti stiu ca citisem ceva ca dupa 15 zile de la depozit daca nu le dai informatiile cerute iti inchid contul.... U vreau sa mi se intample asta... Multumesc pentru raspuns
Alin998
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile
December 28, 2017, 07:32:16 PM
 #6

Am de 2 săptămâni contul în verificare la ei.
Pe Binance în aceeași zi am avut confirmarea verificării.
Dacă nu ai nevoie să retragi mai mult de 2 btc/zi nu e obligatoriu să îți oferi detaliile.
Rongda (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 14
Merit: 0


View Profile
December 29, 2017, 07:36:26 AM
Last edit: January 06, 2018, 09:27:37 AM by Rongda
 #7

Am de 2 săptămâni contul în verificare la ei.
Pe Binance în aceeași zi am avut confirmarea verificării.
Dacă nu ai nevoie să retragi mai mult de 2 btc/zi nu e obligatoriu să îți oferi detaliile.
Astept 5 zile lucratoare si o sa le trimit ticket . Sunt ingrijorat un pic.

Edit: Mi-au confirmat contul etoro dupa ce am primit email ca in 5 zile o sa imi blocheze contul daca nu le dau documentele, ceea ce eu facusem din prima zi. Am trimis ticket si au rezolvat. Acum astept un withdraw de 25 $.

Edit 2: Am primit si cei 25 $ din 50$ deoarece 25$ reprezinta comisionul... Cam maricel, cred ca sunt alti brokeri avand comisionul mult mai mic, dar daca am apucat sa bag bani in etoro asta e. Merg inainte... Deci etoro nu e scam, doar ca o sa aveti cateva batai de cap pana va verifica contul. Se poate inchide acest topic. Multumesc
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!