Bitcoin Forum
April 24, 2024, 03:31:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Jak kupic BTC za dolary  (Read 225 times)
macio916 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 1


View Profile
December 28, 2017, 10:10:39 AM
 #1

Witam. Jestem nowy na forum i dlatego chcialbym sie dowiedziec jak kupic btc za dolary a dolary za pln, poniewaz chcialbym zaczac przygode z kryptowalutami tzn. krok po kroku (zakladanie kont itp.) jezeli ktos moze niech ladnie rozpisze caly proces, no i wiadomo zeby wszystko bylo anonimowe (jezeli jest taka mozliwosc) Jezeli temat byl prosze moderatora o usuniecie.
Pozdrawiam

DeepOnion - Tor integrated - 100% anonymous
===> Join DeepOnion Airdrop NOW! <===​  (https://deeponion.org/apply.php?ref=1430822)
1713972684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713972684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713972684
Reply with quote  #2

1713972684
Report to moderator
1713972684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713972684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713972684
Reply with quote  #2

1713972684
Report to moderator
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713972684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713972684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713972684
Reply with quote  #2

1713972684
Report to moderator
1713972684
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713972684

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713972684
Reply with quote  #2

1713972684
Report to moderator
wgd
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1815
Merit: 1005


View Profile
December 28, 2017, 05:36:05 PM
 #2

Witam. Jestem nowy na forum i dlatego chcialbym sie dowiedziec jak kupic btc za dolary a dolary za pln, poniewaz chcialbym zaczac przygode z kryptowalutami tzn. krok po kroku (zakladanie kont itp.) jezeli ktos moze niech ladnie rozpisze caly proces, no i wiadomo zeby wszystko bylo anonimowe (jezeli jest taka mozliwosc) Jezeli temat byl prosze moderatora o usuniecie.
Pozdrawiam

Ale po co kupowac dolary za zlotowki i potem btc skoro mozna odrazu btc? Najpopularniejsze polskie wymiany ti bitbay oraz bitmarket, kazda z nich wymaga weryfikacji tożsamości  Roll Eyes

Masz takze kantory takie jak inpay, lecz tam srogo przeplacasz  Cool


            ▄██▄▄
        ▄▄█████████▄
    ▄▄████████████████▄▄
 ▄▄██████████████████████▄▄
 ▀█████████▀▀   ▀▀████████▀▀
█▄▄ ▀▀█▀▀           ▀▀█▀ ▄▄██
█████▄     ▄▄███▄▄     ██████
██████    ▄▀▀███▀▀▄    ██████
██████    ███▄ ▄███    ██████
██████    ████ ████    ██████
██████     ▀▀█ █▀▀     ██████
███████▄▄              ██████
██████████▄▄    ▄▄     ██████
 ▀▀██████████▄▄███     ███▀▀
     ▀████████████     ▀
        ▀█████████
           ▀▀██▀
 
qortal

Decentralized Internet
Infrastructure of the Future
 
████████████
           ▄▄██████▄▄                       ▄▄█████▄▄
     ▄▄█████████████▄▄                ▄▄█████████████▄▄
   ██████████▀▀█████████▄          ▄██████████████▀▀▀████▄
   ████▀▀         ▀▀ ████          █████████▀▀▀     ▄█████
   ███               ▀███          ████▀▀          ▄██████
   ██▀   ▄███  ███    ███          █████▄▄         ███████
   ██    ▀██▀  ▀█▀    ▀██          █████████▄     ████████
   ██  ▀▄▄       ▄▄█▀ ▄██          ██████████▄   █████████
   ▀███▄▄██████████▄▄███▀   ▄▄▄▄   ▀███████████▄▄████████▀

██▄▄  ▀█████████████▀▀  ▄▄████████▄▄  ▀▀█████████████▀▀  ▄▄███
█████▄▄   ▀█████▀▀   ▄▄███████████████▄   ▀▀█████▀▀   ▄███████
▀████████▄▄  ▀   ▄▄████████▀▀  ▀▀████████▄▄   ▀   ▄▄████████▀▀
   ▀▀████████▄▄████████▀▀  ▄▄██▄▄  ▀▀████████▄▄▄█████████▀
       ▀▀██████████▀▀  ▄▄██████████▄▄  ▀▀████████████▀▀
           ▀▀██▀▀  ▄▄███████████▀▀▀████▄▄ ▀▀█████▀▀
                   ████▀▀█████▀      ▀███
                   ████▄  ▀▀▀█      ▄████
                   ████  ▀          █████
                   █████▄          ▄█████
                   ██████▄        ▄██████
                   ████▀        ▄████████
                    ▀▀████▄▄▄█████████▀▀
                         ▀▀██████▀▀
 
████████████
 
     ▄▄▄██▄▄▄
▄▄██████████████▄▄▄
▀▀████████████████▀
   ▄ ▀▀████▀▀ ▄ ██
   ██▄▄    ▄▄██ ██
   ████████████ ██
    ██████████  ▀▀
     ▀▀▀▀▀▀▀▀
 
QORTAL PROJECT WIKI

   
██▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀▀▀▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀█▀▀▀█
█ █▀▀▀█   █▀ ▄██████▄ ▀█   █▀▀▀█▄ █
██▄   █▀▀  ██▀  █   ▀██ ▀▀██   ██▀█
█ █████   ██    █     ██   █████  █
██▀   █▄▄ █   ▄███▄    █ ▄██   ██▄█
█▀█▄▄▄█   █   ▀███▀    █   █▄▄▄█▀ █
█ █  ▀█▄▄ ██    █      █  ▄█▀▀▀█▄ █
███  ▄█▀▀  ▀██▄ █ ▄▄   █ ▀▀█   ██▀█
█ █▀▀██   █▄  ▀███▀█   █   ██▀▀█  █
███   █████    ▄▄  █  ▄█ ███   ████
█ █▄▄██   ██▄▄█▀   █▄██▀   █▄▄▄█  █
██▄▄▄▄█▄▄▄█▄▄▄▄█▄▄█▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄█▄▄█
 
QORTECTOR

Obtain a QORTector Device...
Enjoy Free Internet... eventually.
  ....JOIN....
MaxEnergizer
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
December 28, 2017, 06:15:24 PM
 #3

Witam. Jestem nowy na forum i dlatego chcialbym sie dowiedziec jak kupic btc za dolary a dolary za pln, poniewaz chcialbym zaczac przygode z kryptowalutami tzn. krok po kroku (zakladanie kont itp.) jezeli ktos moze niech ladnie rozpisze caly proces, no i wiadomo zeby wszystko bylo anonimowe (jezeli jest taka mozliwosc) Jezeli temat byl prosze moderatora o usuniecie.
Pozdrawiam

Jeśli chcesz być anonimowy musisz pierwsze bitcoiny kupić od kogoś bezpośrednio, najlepiej za gotówkę. Aczkolwiek nie ma co kombinować, i tak bezpieczniej będzie jeśli jednak się rozliczysz z ewentualnie wypracowanego zysku.
dodgrad
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1067
Merit: 501



View Profile
December 29, 2017, 12:32:58 PM
 #4

JA omge sprzedac face2face, jestem z Kuj-pom, w razie czego pisz na pm. Ile generalnie chcesz zainwestowac? Wink tylko nie mow ze 300zl Tongue

.
.7 BTC  WELCOME BONUS!..
███████████████████████████
██████████▀▀▄▄▄▄▄ ▄▀▀██████
█████████▄██████ ████ ▀████
██████▀▀ ▄▄▄▄ ▀▀███▀▄██ ███
████▀   ██████   ▀██████ ██
███ ▄▄▄████████▄▄▄ ██▄▄▄ ██
██ █████▀    ▀█████ ████ ██
██  ▀██        ███▀ ███ ███
██   ▄██▄    ▄██▄   █▀▄████
███ ▄████████████▄ ████████
████▄▀███▀▀▀▀███▀▄█████████
██████▄▄      ▄▄███████████
███████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████████████████████████████████
██████████▄█████▄█▄███▄█▄██████████▄██▀▀▀████████████████████████████████████████████████████
██████████████▀████▄████▀██████████████████████████▄█████▄██▄█████▄████▄████▄████▄████████
█████████████████▐█████▌███████████▄█████▀███▀▀████████▀▀▀▀█████▀▀▀██████▀▀███▀▀███████████
██████████████▄████▀████▄██████████████████▄▄▄▄▄███▄▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████
████████████████▀█▀███▀█▀██████████▀███████▀█████████▀█████▀██▀█████▀███████████████████████
██████████████████████████████▀▀▀████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████
████████▀▀  ▐█▌  ▀▀████████
██████▄     ▐█▌     ▄██████
████ ▀██▄▄███████▄▄██▀ ████
███    ██▀▀  ▄  ▀▀██    ███
██    ██   ▄███▄   ██    ██
████████  ███████  ████████
██    ██  ▀▀ █ ▀▀  ██    ██
███    ██▄▄ ▀▀▀ ▄▄██    ███
████ ▄██▀▀██████▀▀▀██▄ ████
██████▀     ▐█▌     ▀██████
████████▄▄  ▐█▌  ▄▄████████
███████████████████████████
.
.30+  ALTCOINS AVAILABLE..
macio916 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 1


View Profile
December 29, 2017, 05:40:56 PM
 #5

chcialem zainwestowac ok 10k tylko ze mam do Ciebie kawal drogi ze slaska Cheesy

DeepOnion - Tor integrated - 100% anonymous
===> Join DeepOnion Airdrop NOW! <===​  (https://deeponion.org/apply.php?ref=1430822)
Helsing
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 102



View Profile WWW
December 29, 2017, 07:50:31 PM
 #6

chcialem zainwestowac ok 10k tylko ze mam do Ciebie kawal drogi ze slaska Cheesy
10k$ i chciałbyś F2F spotkać się z nieznajomym? Czyli co Ty masz przy sobie 10k w gotówce a ktoś telefon i gotów do przesłania Ci BTC (zawsze mnie zastanawiało jak się odbywa wymiana F2F). Może się mylę ale czy nie jest to aby trochę niebezpieczne?? Smiley

macio916 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 1


View Profile
December 29, 2017, 08:23:57 PM
 #7

chcialem zainwestowac ok 10k tylko ze mam do Ciebie kawal drogi ze slaska Cheesy
10k$ i chciałbyś F2F spotkać się z nieznajomym? Czyli co Ty masz przy sobie 10k w gotówce a ktoś telefon i gotów do przesłania Ci BTC (zawsze mnie zastanawiało jak się odbywa wymiana F2F). Może się mylę ale czy nie jest to aby trochę niebezpieczne?? Smiley

Nie ogladasz amerykanskich filmow? spotkanie na obrzezach miasta z klamka za pazucha, wiesz jeden falszywy krok... a tak serio to skoro zyjemy w XXI wieku raczej wiekszosc skupia sie na interesach a nie puszczaniu brzydkich bąków.

DeepOnion - Tor integrated - 100% anonymous
===> Join DeepOnion Airdrop NOW! <===​  (https://deeponion.org/apply.php?ref=1430822)
dodgrad
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1067
Merit: 501



View Profile
December 29, 2017, 10:00:48 PM
 #8

chcialem zainwestowac ok 10k tylko ze mam do Ciebie kawal drogi ze slaska Cheesy
10k$ i chciałbyś F2F spotkać się z nieznajomym? Czyli co Ty masz przy sobie 10k w gotówce a ktoś telefon i gotów do przesłania Ci BTC (zawsze mnie zastanawiało jak się odbywa wymiana F2F). Może się mylę ale czy nie jest to aby trochę niebezpieczne?? Smiley

Mniej wiecej tak to sie odbywa, malo jeszcze widziales Tongue w polsce jest sporo bitomatow wypchanych samymi 100, nawet po 100k zl Wink)) skumaj wyplate z czegos takiego w srodku galeri gdzie ludzie patrza sie na Ciebie jak na kosmite Cheesy

.
.7 BTC  WELCOME BONUS!..
███████████████████████████
██████████▀▀▄▄▄▄▄ ▄▀▀██████
█████████▄██████ ████ ▀████
██████▀▀ ▄▄▄▄ ▀▀███▀▄██ ███
████▀   ██████   ▀██████ ██
███ ▄▄▄████████▄▄▄ ██▄▄▄ ██
██ █████▀    ▀█████ ████ ██
██  ▀██        ███▀ ███ ███
██   ▄██▄    ▄██▄   █▀▄████
███ ▄████████████▄ ████████
████▄▀███▀▀▀▀███▀▄█████████
██████▄▄      ▄▄███████████
███████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████████████████████████████████
██████████▄█████▄█▄███▄█▄██████████▄██▀▀▀████████████████████████████████████████████████████
██████████████▀████▄████▀██████████████████████████▄█████▄██▄█████▄████▄████▄████▄████████
█████████████████▐█████▌███████████▄█████▀███▀▀████████▀▀▀▀█████▀▀▀██████▀▀███▀▀███████████
██████████████▄████▀████▄██████████████████▄▄▄▄▄███▄▄▄▄█████▄▄▄████████████████████████
████████████████▀█▀███▀█▀██████████▀███████▀█████████▀█████▀██▀█████▀███████████████████████
██████████████████████████████▀▀▀████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████
████████▀▀  ▐█▌  ▀▀████████
██████▄     ▐█▌     ▄██████
████ ▀██▄▄███████▄▄██▀ ████
███    ██▀▀  ▄  ▀▀██    ███
██    ██   ▄███▄   ██    ██
████████  ███████  ████████
██    ██  ▀▀ █ ▀▀  ██    ██
███    ██▄▄ ▀▀▀ ▄▄██    ███
████ ▄██▀▀██████▀▀▀██▄ ████
██████▀     ▐█▌     ▀██████
████████▄▄  ▐█▌  ▄▄████████
███████████████████████████
.
.30+  ALTCOINS AVAILABLE..
coconutbounty
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
December 30, 2017, 12:24:25 AM
 #9

Od jakiej kwoty zaczyna się kombinowanie. Dla 100 zł nie warto.
caex
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 824
Merit: 512



View Profile
December 30, 2017, 08:39:14 AM
 #10

BTC można kupić na localbitcoin to tak jak F2F.Parę razy korzystałem z tego i bez problemów kupno-sprzedaż.
macio916 (OP)
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 1


View Profile
December 30, 2017, 02:32:22 PM
 #11

BTC można kupić na localbitcoin to tak jak F2F.Parę razy korzystałem z tego i bez problemów kupno-sprzedaż.

sprawdze dzieki za pomysly hehe Smiley narazie sa spadki wiec chyba warto kupic, pozdrawiam

DeepOnion - Tor integrated - 100% anonymous
===> Join DeepOnion Airdrop NOW! <===​  (https://deeponion.org/apply.php?ref=1430822)
StacyKo
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 56
Merit: 0


View Profile
January 10, 2018, 08:15:48 PM
 #12

Ale po co kupowac dolary za zlotowki i potem btc skoro mozna odrazu btc? Najpopularniejsze polskie wymiany ti bitbay oraz bitmarket, kazda z nich wymaga weryfikacji tożsamości  Roll Eyes

Masz takze kantory takie jak inpay, lecz tam srogo przeplacasz  Cool

Bardzo dziękuję za tak fajnie przedstawioną informację!!!
ethergeek
Member
**
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 11


View Profile
January 13, 2018, 07:29:48 PM
 #13

WOW! Panowie, Jestem świezo po 2 sezonach El Chapo i wyobraźnia zaczeła pracować  Grin

Sa jakieś giełdy na których da się kupić BTC albo jakiekolwiek krypto w większej ilości bez KYC? Chyba na większości z jakimi się spotkałem limit bez KYC jest na €50.
coconutbounty
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
January 14, 2018, 05:15:17 PM
 #14

Tak, jak wcześniej napisali - localbitcoins. Transakcje negocjowane ze sprzedawcą, wszystkie szczegoly do ustalenia, szczegonie te dotyczace anonimowosci.
contractus325
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 84
Merit: 0


View Profile
January 19, 2018, 04:56:49 PM
 #15

Jakie są prowizje pobierane przy tego rodzaju transakcjach?
Connemara
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 6


View Profile
February 01, 2018, 01:49:00 PM
 #16

A jakie giełdy/kantory sprawdzone (!) żeby za USD (konkretnie USD, nie żadna inna waluta) kupić krypto - ale za wyjątkiem BTC? Mogą być LTC, ETH, DASH, XRP, wszystko jedno. Byleby działało, nie było oszustwem, i nie miało chorych prowizji?
Amar HighIm
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
February 06, 2018, 02:56:59 PM
 #17

Wkrótce wprowadzą bankomaty, w których będzie można przeliczać złote na dolary. W niektórych bankach i tak skonwertowane. W Krakowie jest już bankomat.
Connemara
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 61
Merit: 6


View Profile
February 06, 2018, 05:14:51 PM
 #18

Wkrótce wprowadzą bankomaty, w których będzie można przeliczać złote na dolary. W niektórych bankach i tak skonwertowane. W Krakowie jest już bankomat.
Ale ja nie chcę przeliczać, bo to mogę zrobić sam.
Chcę albo przelać USD na konto giełdy albo zrobić charge karty, ale w USD.
Nie chodzi mi o przewalutowanie.
dantes37
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 20


View Profile
February 11, 2018, 10:47:28 AM
Last edit: February 11, 2018, 01:03:34 PM by dantes37
 #19

Używam do kupowania BTC za dolary, dobrej prowizji, niskiej prowizji i niezawodnego portfela.
smajler
Member
**
Offline Offline

Activity: 125
Merit: 14


View Profile
February 11, 2018, 07:51:28 PM
 #20

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest kupno TetherUSD. Jak ja to widzę... Zakładamy najpierw konto tutaj https://tether.to/ następnie weryfikujemy je. Jeśli udało nam się to zrobić wystarczy, że mamy teraz konto bankowe polskie i walutowe w dolarach najlepiej w tym samym banku. Wymieniamy PLN na USD np. na walutomat.pl cały proces trwa około 30 minut. (tutaj też musimy mieć zweryfikowane konto) W następnym kroku przesyłamy nasze $ na nasze konto na tether.to (czas księgowania to bodajże 2-3 dni robocze) za nie kupujemy Tether. (wymiana jest 1:1). Kolejno przesyłamy nasze Tether np. na Binance.com ( bądź na innej dowolnej giełdzie gdzie cena jest aktualnie najlepsza sprawdzić to możemy na coinmartketcap) i tam już finalizujemy zakup BTC.

Od siebie dodam jeszcze, że najlepiej opłaca się kupować Btc za Tether gdy cena nam spada. Można wtedy zauważyć, że na polskich giełdach cena utrzymuje się wyżej niż np. na takim Binance czy Bitfinex czy Bittrex. I w takich momentach na samym arbitrażu można coś skubnąć.


▐▐   ▬▬▬▬▬   Own ONION   ▬▬▬▬▬   ▌▌
████    Highly Secure & TOR INTEGRATED    ████
▬▬▬▬   (✔) DeepVault Blockchain Notary •  SegWit Wallet Released  •  deeponion.org   ▬▬▬▬
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!