Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:02:58 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çoklu Cüzdan İsteyenler için bir site  (Read 204 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
December 28, 2017, 02:17:47 PM
Last edit: December 28, 2017, 05:33:14 PM by HARDCRACKERS

Çoklu Cüzdan İsteyenler için bir site buldum.Site yeni açılmış sanırım.Ben üye olalı 3-4 gün oldu site sürümü beta der örnek resimler atıyorum resim 1 de görünen toplam 23 coin var.
Ama işte hepsi çalışmıyor sanırsam bazısı ile anlaşma sağlamadılar daha ama çalışanları altta resimlere bakarak anlarsınız.Gene nerden baksanız rahat 12-13 tanesi çalışıyor.Her coin için örnek resimdeki gibi coine tıklayıp altta fare ile çekip bırakıp add tuluna basınca cüzdan açılıyor.Ve her cüzdanda içine girince size cüzdan wallet kod verir ve kod ile size coin yollanır sol tarafta olan. bakiye usd olarak yazar ve coin bakiyesi sol tarafta yazar ekran sağ yanda ise havale işlem menüsü var örnek bitcoin atacaksın diyelim oraya btc wallet yapıştır alt tarafada rakam girip  madenci fee yazar onları hesap ederek gönderip yapılır.Ben denemeye dogecoin yolladım ve sorun çıkmadı.Gerçi koniekese geç giriyor ama buradan madenci fesini falan altta yazanlara okey dedimi hesaba geçti.
İşte Çoklu cüzdan arayan varsa.İşinizi görecektir.
Siteye mail ile giriş yapılmaktadır…

https://www.coinvault.io/

Not: ben 4 adet sıralı cüzdan ismi verdim sebebi şu görünen 4-5 adet alıyor bir sırada yani no vererek açtım yoksa hepsini bir sıraya olmadı..
Sunum biraz acemice olmuş olabilir kusura bakmayın.. Shocked Grin

1715068978
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715068978
Reply with quote  #2

1715068978
Report to moderator
1715068978
Hero Member
*

Ignore
1715068978
Reply with quote  #2

1715068978
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715068978
Hero Member
*

Ignore
1715068978
Reply with quote  #2

1715068978
Report to moderator
1715068978
Hero Member
*

Ignore
1715068978
Reply with quote  #2

1715068978
Report to moderator
1715068978
Hero Member
*

Ignore
1715068978
Reply with quote  #2

1715068978
Report to moderator
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
December 28, 2017, 10:36:52 PM

Görünürde bayağıda coin ismi geçiyor hangileri aktif acaba deneyip görelim.

XxX
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
January 23, 2018, 05:31:16 PM
Last edit: January 23, 2018, 05:42:51 PM by HARDCRACKERS

Doge  - DSZvx9ifhqyEA

BTC  -  1JJLd8AdjFmHtE

ZYD  -   ZisYsB15fBwBRi6b7

PPC  -  PQhUjsTUngLs6q2d

RDD  - RaYuSQiGdyqBKHP9

STRAT - SZKA2ZCT2C2iY3M

DASH  -  Xn9i2mH26YVohVS

LTC   -   LdgEc4iD29P6ghb9

XPM  -  ATEpQcCRAZkVbD

ODN -  XMhhdGd6ADCjDLsj
------

güncelleme

dün gece siteyi inceledim 11 adet cüzdana kod aldık.Aldığım kod örnekleri üstte son kısımlarını sildim.
diğer coinlerde sanırım sistemine bağlantıda sorun var  zaten siteye üye olan görecektir çalışmayanda uyarı
işareti veriyor kırmızı olarak.bunlar görünürde çalışıyor.
Birde dikkat ettim btc de gönderme feesi 0.0001 der.sanırım aşırı yüksek değil. Grin
ilgilenen üstteki cüzdanlardan ihtiyacı olan kullansın..

Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
January 23, 2018, 05:57:27 PM

Sitenin güvenilirliği konusunda bir bilgi var mı? Ne zamandan beri kullanıyorsunuz?

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
January 23, 2018, 06:14:07 PM
Last edit: January 23, 2018, 06:48:30 PM by HARDCRACKERS

-Aralık başından beri ben kullanıyorum.
-Yalnız sitenin geçmişi 1-2 sene evvel var gibi twitter hesabı kaydı var altta oralara baktım.twitter 2014 de açılmış.
-Site üstte beta sürüm  der.İşin açıkçası bu siteyi ben şu amaçla kullanıyorum.
-üstte işte çeşit çok yani dün baktım 11 coine kod veriyorda denemeye doge falan attım ordan koineks attım yolladı geçen ay test ettim.
-Yani aşırı derecede de güvenmeyin şahsen bende coinbase -blockchain gibi sitelerdede hesaplar var  btc tutuyorum oralarda burayıda anca işte diğer coinlerde yollayan olursa o işe yarar.11 coin çeşidi  şu anda çalışıyor.bu coin walletleri bulmasıda dert .
-Kefil olurmusun diye sorarsan değil  buna coinbase-blockchaine info sitelerine bile kefil olmam Grin
 yani gün gelir site kapanır sap gibi kalırmıyız  kalırız oda ihtimal. Roll Eyes

coinbase 14 milyon
blockchain info 21 milyon

üyesi var deniyor.İşte helede onlardan biri havlu atsa btc ne olur bide bunu düşünmeli asıl. Grin Grin
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
January 23, 2018, 09:50:57 PM

Çoklu cüzdan desteklemesi güzel tabii ama insanı yinede sitelerde coin tutmak ürkütüyor. Bir yandan da uzun süre ve önemsenmeyecek tutarlar koyulabilir. Bazı durumlar da gerçekten ihtiyaç olabiliyor. Teşekkürler.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
atarliromantik38
Newbie
*

Activity: 266
Merit: 0

View Profile
January 23, 2018, 10:04:39 PM

sitede koin tutmak kadar tehlikeli bir şey yok, çok tehlikeli bir durum bu.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
January 24, 2018, 07:17:53 AM

kişisel private key veriyor mu? öyle değilse hacklenme olaylarında coinlere çalınabilir. sitenin geçmişi ne olursa olsun. açık arayan hacker grupları var. ben şahsen MEW'den bile şüpheleniyorum. en son kırmızı uyarı yazmışlar giriş bilgilerinin olduğu kısımda.

Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 24, 2018, 08:09:23 AM

Ben paramı Ledger dışında hiçbir cüzdanda tutmamaya çalışırken bu tür multi cüzdan sitelerinde paranızı nasıl tutuyorsunuz hayret ediyorum doğrusu. Eğer fiziksel bir cüzdan satın alırsanız çoğu kriptoparayı desteklediğinden dolayı zaten çok rahat edeceksiniz.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
January 24, 2018, 11:29:11 AM

Bu bilgisayar internet işinde hiç bir şeyin garantisi yoktur.Şimdi zamanında yaşadığımız birkaç olayı yazalım ve bugünkü ile karşılaştırıp bakalım nasıl yorum gelecek.

Sene 2008 yılında film ve dizi indirip arşiv yapmaya   başladım ve yaklaşık 3-4 sene download yaptım o dönem pahalıda olsa az gene 1 tb -1,5 tb hddler aldım.Maxtor-seagate-westerndigital-lg gibi değişik markalar sonra neler oldu.İlk önce 1tb maxtor içi film yüklü iken çalışmaz oldu sözde garanti var gittim o zaman electroworld mağazaları vardı şimdi kapandı ve bimeks oldu hepsi neyse maxtoru verdik 15 gün bekledik ve yeni hdd geldi aldık.Garanti var demi he var.Sonra 1.5 tb seagate topu attı onunda yerine yenisini aldık sonra westerndigital gene arıza onu ver yerine yenisini al hepsinde garanti var. Shocked

Bu arada 2 adet flash disk biri toshiba diğeri kingston gene topu attı yerine yenileri verildi garanti kapsamanında. Shocked

2 sene evvelde hp notebook aldık işte içinde veriler varken kasım 25 civarı havlu attı belgelere baktım garanti bitmesine 15-20 gün var İstanbul profilo avm mecidiköyde orda arıza servisi var oraya gittik notebooku verdik işte dediler içinde veriler varsa gider zaten ondada hdd de  arıza vardı neyse yerine yeni hdd takıp verdiler 10 gün sonra p eki bizim veriler ne oldu.Üstüne bir bardak soğuk su içtik. Grin Cry

Şimdi bunları niye anlattım bu işi ledgera trezor denen olaya bağlayalım bakalım.Diyelim ledger veya diğer birini aldın işte arkadaş demiş 20-30 coin destekliyor.İşte buna güvendin yatırım yaptın ve örnek 100.000 usd lik  coin aldın nano ya attın duruyor gün geldi taktın çalışmıyor.tık yok. Grin

Aynı üstte anlattığım olaya döndü diyelim verdin ledgerı yada trezoru firma burada kimisinde yok yurtdışında adam sana yeni sıfır yolladı aldın garanti kapsamında tamamda içindeki veriler coinler ne olacak.ulaşamıyorsun diyelim. Cry

Sözde garanti olayı sadece cihazın yenisi verilir.Ama asıl olay bizim için cihazın içindeki veriler değil mi??? Huh

İşte üsttekileri niye anlattım garanti varda  sözde garanti cihazın adam yenisini veriyor yani cihaz içindeki verinin garantisi yok onca film gitti hadi onları  geçtim hpde 2 senelik  işlemler vardı hepsi tarih oldu.Arada hdd ye yedek aldım ama misal son 6 ayın verileri tam tarih oldu. Sad

Peki bu olay ledger yada trezor denende olmazda oldu ve tarih oldu coinler duman oldu adam sana yeni sıfır cihaz yolladı verdi ama verilere ulaşamıyorsun olursa  sonuç nasıl olacak.gitti paralarmı olacak. Tongue

Şimdi bu kadar olaydan sonra zaten yedek hddler var arada oraya verileri ayda 1 çekiyorum üstüne 2 adet flash diskede 2-3 günde bir site giriş kayıtları txt ve değişik verileri kaydediyorum olmazki oldu hp gene havlu attı en azından zararın neresinden dönsek kar olayı.

Bu ledger yada trezor deneni diyelim 2 adet aldın ve 2 sinede aynı anda aynı verileri yüklenirmi şunun için soruyorum.
İşte üste dedikya ilki topu attı  Cry Tongue veriler gitti cihaz tam pelt o zaman işte diğer 2 ci yedek o zaman coinlere ulaşmayı sağlar diye düşünüyorum.
aynı anda 2 cihaza aynı veriler yüklenirmi?ve 2 cihazlada olsa ayrı ayrı bağlanıp o verilere ulaşabilirmiyiz. Huh
Bilenlerden  cevapları bekliyoruz.Yalnız duyum değil gerçekten bilenler cevaplasın.
 Cool Roll Eyes
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
January 24, 2018, 01:47:29 PM

her coini kendi ana cüzdanında veya güvenilir borsalarda işlem için tutun. Bu tür şeylerin garantisi yoktur bi sabah elinizde hiç bir şey kalmaya bilir. Heleki ne var ne yok hepsini bir yerde tutmak çok riskli
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
January 24, 2018, 02:04:41 PM

Çoklu cüzdan mantığı güzel ancak arkasında sağlam bir şirket olmalı ki bazen buda yetmeyebilir. Çalınma, hacklenme, hortumlama falan olabilir.
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
January 24, 2018, 02:25:47 PM

Böyle güvenilirliği tartışılır servisler yerine Exodus indirip kullanmak daha mantıklı.
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
January 24, 2018, 02:51:45 PM

Böyle güvenilirliği tartışılır servisler yerine Exodus indirip kullanmak daha mantıklı.

Exodus iyi güzel bende kullanıyordum baya da işe yarıyordu lakin fee ücretleri yüksek olduğu için bıraktım kullanmayı. Ancak ara ara kullanıyorum
tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
January 24, 2018, 06:41:19 PM

Çoklu cüzdan kullananlar için düzgün, güvenilir alt yapısı sağlam bir yapıya ihtiyaç var. Buradaki en önemli soru güven. Bana göre öyle bir sistem yok. Bu yüzden cüzdanların hepsini aynı yerde tutmaması taraftarının. Ayrı ayrı tutmak gerekli ne olur ne olmaz.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
Hasuta
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 24, 2018, 08:19:06 PM

Private keyleri veren çoklu cüzdan jaxx var.onuda kullanabilirsiniz bir araştırın isterseniz
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 24, 2018, 09:14:14 PM

Bilgilendirme için teşekkürler .Başarılı bir çalışmaya benziyor. : Wink
Pages: [1]
  Print  

Jump to: