Bitcoin Forum
June 23, 2024, 01:04:24 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Bitwala Debit Card alma ve aktif etme  (Read 386 times)
natureltiqqy (OP)
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
December 28, 2017, 06:44:58 PM

Bitwala hesabımı doğruladım sonunda ancak card siparişi ve aktif etmek için gerçek banka hesabindan eft yapmak mı gerekiyor anlamıdım

Buradaki iban bilgileri bizim TR ile başlayan iban bilgileri için geçerli midir bitwala kartını kullananlar yardımcı olabilirlerse sevinirim

mstkmstk
Full Member

Activity: 333
Merit: 101

View Profile
December 30, 2017, 10:48:00 PM

22 ağustostan beri türkiye ye kart gönderimi yapmıyorlarmış şimdi okudum sitesinde. advcash te kart gönderimi yapmıyor şuan. başka alternatifler var mıdır?
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
December 30, 2017, 11:49:14 PM

Neden göndermedikleri ile ilgili bir açıklama var mı? yoksa bankaların falan bitcoini engelleme girişimleri ile mi alakalı
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
December 31, 2017, 03:09:14 AM

22 ağustostan beri türkiye ye kart gönderimi yapmıyorlarmış şimdi okudum sitesinde. advcash te kart gönderimi yapmıyor şuan. başka alternatifler var mıdır?

BtcTurk ün kapandığı dönemde ben de onaylatmıştım 0,05 btc 5 euro idi sanırım kartın parasını da verdim ama halen gelen giden yok...
kingkonjac
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 31, 2017, 08:15:41 AM

Neden göndermiyorlarmış merak ettim.

mstkmstk
Full Member

View Profile
December 31, 2017, 09:01:12 AM

birtek onlar değil payeer de göndermiyor. bitwala da  bu şekilde açıklama var." New customers
New customers who are residents outside of the EEA region, Europe Microstates, and EEA Overseas Territories, Israel and Turkey will not be able to order a card starting August 22nd, 2017. "
heygidikaradeniz
Jr. Member
*

Activity: 135
Merit: 2

View Profile WWW
December 31, 2017, 10:41:57 AM

kartları aldık diyelim, ülkemizde kullanılması yönünden bir engel var mı? Bu kart belirli ülkeler dışında kullanılamaz anlamında bir ibare filan?
mstkmstk
Full Member

View Profile
December 31, 2017, 11:27:23 AM

kartları aldık diyelim, ülkemizde kullanılması yönünden bir engel var mı? Bu kart belirli ülkeler dışında kullanılamaz anlamında bir ibare filan?

herhangi bir engel yok istediğin yerden kullanabilrsin ama kart gönderen firmalar kısıtlamalara gidiyorlar yanlış hatırlamıyorsam payeer kart bugün türkiyede kullanıma kapatılacak.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 31, 2017, 11:53:59 AM

Arkadaşlar şimdi komple kapattılar mı bizim ülke defterini? Eski payeer sahipleri de kullanamayacak artık sanırım. Peki kart veren firma bilen var mı?
Bunlar neden kaçıyor teker teker? Paypal kapandı 2 senedir muallaktayız tekrar açılacak dendi açılmadı. Doğru mu yapılıyor bilmiyorum ama bunlara sarıyorlar galiba adamlarda mecbur yasaklıyorlar. Alternatifleri bilen yazarsa birşey kaybetmez bize de katkısı olmuş olur.
Crypto-Age
Member
**

Activity: 129
Merit: 15

View Profile
December 31, 2017, 12:38:57 PM

Artık bu kart kuruluşları Türkiye ile çalışmıyor.
Yasal düzenlemeler gereği.

Paypal'dan tutun AdvCash v.s tümü çekildi veya çekiliyor.
mr.oz
Member
**

Activity: 229

View Profile
December 31, 2017, 04:10:58 PM

yeni yılda bitwala kartı sipariş eder rahatıma bakarım diyordum .. az önce başka konuda görünce ayrıntılara baktım da göndermiyorlarmış buraya .. ne yapacağız

Türkiye'ye debit kart gönderen sağlam biryer var mı ? Bilen bilgilendiriRse seviniriz.
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
December 31, 2017, 05:56:54 PM

kart bende var
kullanılmıyormu şimdi ?
mr.oz
Member
**

View Profile
December 31, 2017, 07:48:41 PM

kart bende var
kullanılmıyormu şimdi ?

kullanılabiliyor da 22 ağustostan sonra üye olanlara göndermiyorlarmış
mr.oz
Member
**

View Profile
January 02, 2018, 06:25:53 PM

bitwalanın bir konusunda yetkili kişiye sorduğumda Türkiyeye kart gönderdiklerini söyledi. Umarım doğrudur

https://bitcointalk.org/index.php?topic=944782.msg27347625#msg27347625
mstkmstk
Full Member

View Profile
January 02, 2018, 07:47:39 PM

bitwalanın bir konusunda yetkili kişiye sorduğumda Türkiyeye kart gönderdiklerini söyledi. Umarım doğrudur

arkadaşlar iyi akşamlar. level 2 aktivasyon yaptım kart istedim onaylandı. bakalım kart gelirse konuya bilgi veririm.8 euro ödedim. sonradan bitwala sitesinde incelerken türkiyeye ücretsiz gönderim kodu "lokum" yazın diyor.kart isteyecekler bu kodu denesinler.

Bitcoin transferleri Türk kullanıcılarına özel tamamen ÜCRETSİZDİR!
Tek yapmanız gereken Bitwala üye olmak ve transfer yaparken lokum kodunu kullanmak. bu şekilde yazıyor.

https://www.bitwala.com/turk-kullanicilar-icin-ucretsiz-banka-transferi-ve-bitcoin-bankamatik-kartlari/
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 03, 2018, 09:14:18 AM

arkadaşlar iyi akşamlar. level 2 aktivasyon yaptım kart istedim onaylandı. bakalım kart gelirse konuya bilgi veririm.8 euro ödedim. sonradan bitwala sitesinde incelerken türkiyeye ücretsiz gönderim kodu "lokum" yazın diyor.kart isteyecekler bu kodu denesinler.

Tek yapmanız gereken Bitwala üye olmak ve transfer yaparken lokum kodunu kullanmak. bu şekilde yazıyor.

https://www.bitwala.com/turk-kullanicilar-icin-ucretsiz-banka-transferi-ve-bitcoin-bankamatik-kartlari/

Sağolun bilgilendirme için. Benim de evraklarım 3 haftadır onay bekliyor level 2 için. Şimdi gönderdiğiniz konuya yazdım. Koddan da haberim yoktu. Ücretsiz kart istemek için iyi olacak.
mstkmstk
Full Member

View Profile
January 03, 2018, 09:49:21 AM

Sağolun bilgilendirme için. Benim de evraklarım 3 haftadır onay bekliyor level 2 için. Şimdi gönderdiğiniz konuya yazdım. Koddan da haberim yoktu. Ücretsiz kart istemek için iyi olacak.

Hocam o kadar uzun sürmez onay beklemesi.destek ile iletişime geçtim ben geçen cumartesi evrakları yükledim yılbaşı diye1-2 gün gecikme oldu. türkiyeye kart gönderim yapıyormusunuz diye desteğe yazmıştım gelen cevapta level 2 için kimliğin tek dosyada olması gerekiyor dedi.yüklediğim dosyaları sildim tek dosya pdf yapıp yükledim tekrar gelen destek mailine bildirim yaptım 10 dakika içinde onaylandı.
shulio
Legendary
*

Activity: 1540
Merit: 1016

View Profile
January 03, 2018, 10:47:19 AM

Hocam o kadar uzun sürmez onay beklemesi.destek ile iletişime geçtim ben geçen cumartesi evrakları yükledim yılbaşı diye1-2 gün gecikme oldu. türkiyeye kart gönderim yapıyormusunuz diye desteğe yazmıştım gelen cevapta level 2 için kimliğin tek dosyada olması gerekiyor dedi.yüklediğim dosyaları sildim tek dosya pdf yapıp yükledim tekrar gelen destek mailine bildirim yaptım 10 dakika içinde onaylandı.

Aynen hocam. Ben resimlerle oynamak sıkıntı yaratır diye yapmamıştım ama konudaki arkadaş yardımcı oldu. Ehliyetin ön ve arka resmini birleştirip öyle yükledim, kabul ettiler onayladılar.
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 03, 2018, 03:29:59 PM

Haydi buyurun cenaze namazına..Arkadaş okumuş, sitede Türkiye'ye göndermiyoruz demişler, diğer arkadaş forumda sormuş, Bitwala Abi gönderiyoruz diye cevap yazmış, hangisi doğru bunların yahu?

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
mstkmstk
Full Member

View Profile
January 03, 2018, 07:02:46 PM

Haydi buyurun cenaze namazına..Arkadaş okumuş, sitede Türkiye'ye göndermiyoruz demişler, diğer arkadaş forumda sormuş, Bitwala Abi gönderiyoruz diye cevap yazmış, hangisi doğru bunların yahu?

doğru login olduktan sonra sitesinde kartlar bölümünde türkiyeye gönderim olmuyor yazıyor. hesabı onaylattım kart siparişini verdim kart başvurularıda onaylandı  beklicez bakalım kartı alırsam konuya yazıcam.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: