Bitcoin Forum
June 23, 2024, 02:58:32 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: QLİNK(qlc)  (Read 628 times)
Cleverjunta (OP)
Full Member

Activity: 1018
Merit: 146

View Profile
December 29, 2017, 11:10:03 AM
Merited by vezirrr (1)

Token tipi: NEO BLOCKCHAIN
ICO Token Fiyat: 1 QLC = 0,10 USD (0,00192 NEO)
Hardcap Hedefi: 19.300.000 USD (360.000 NEO) (tamamlandı)
Toplam Token sayısı : 600.000.000 Token Satış için: 40%
Müşterinizi Tanır (KYC): EVET
Min / Max Kişisel Kapak: İLK 6 SAATTE 1 NEO / 15 NEO
Kucoin borsasında saat 3 itibari ile işlemeye başlayacak olan Neo tabanlı yanlış bakmadıysam Çin merkezli Sigapur üzerindne bir ico.Hardcap tamamlamış olup ilgi çekici olacağını düşünmekteyim.isteyen gelir birlikte batarız.umaırm yakayalaiblirim işten güçten.
0.15 USD e kadar gözlerimi bağlar girerim derim.
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
December 29, 2017, 11:17:28 AM

https://medium.com/@Qlink/reward-for-the-top-qlc-trader-9373ddbebf73 çok iyide bir ödül kampanyası oalcak şurdan bakabilirsiniz.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
December 29, 2017, 04:19:02 PM

https://www.kucoin.com/#/trade/QLC-NEO

alıcı tarafında tek bir emir bile yok .bug filan mı var acaba?
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
December 29, 2017, 04:56:09 PM

Şan 0.28 cent civarında işlem görüyor. ICO fiyatının 2.5x katında fazla. Sağlam projeleri bulup ICO dan girmek gerekli
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
December 29, 2017, 04:59:25 PM

bir bu bide deepbrainchain ya arkadaş ikisinide buldum inceledim sırf şu üşengeçliğimden ikisinide kaçırdım neo ile katilacaksiniz dediler daha önce hiç katilmadigim için araştirip incelemek süreci takip etmek zor geldi sonra neyse dedim araştirdim bu seferde girmeye üşendim valla mallık gelip vurunca kitleniyor insan yazik bana yuh bana diyorum iyi akşamlar diliyorum Smiley
Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 04, 2018, 02:31:22 PM

25 ocak-3şubat tarihleri arası en iyi 200 tradera sağlam ödüller var.kucoin borsası üzerinden yapılacak hesaplamalar.güzel fiyat alabilir o tarihlerde.örnek olarak 1.ye tesla otomobil gibi vergiler dahildi sanırım Cheesy
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 04, 2018, 03:15:06 PM

Gözü kapalı giremem belki 1 ay sonra giricem umarım kazanırız

ap3311
Sr. Member

Merit: 300

View Profile
January 04, 2018, 03:19:20 PM

25 ocak-3şubat tarihleri arası en iyi 200 tradera sağlam ödüller var.kucoin borsası üzerinden yapılacak hesaplamalar.güzel fiyat alabilir o tarihlerde.örnek olarak 1.ye tesla otomobil gibi vergiler dahildi sanırım Cheesy

ahaha süpermiş o. diğer borsalarda yapsa keşke böyle  yarişmalar birinci olacağimizdan değil de belki ödülleri çeşitendirirlerdi diye dedim . arada aslinda çekiliş tarzinda şeyler yapilsa ve kullanicilara ara ara ödüller verilse cok daha iyi olabilir gibi düşüyorum. bu arada qlink bugun 0.5 seviyesini gördü sanirim ilk yazilan mesajdan bu yana 3 katini aşti valla fırsat vardi değerlendiremedik yine .

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 04, 2018, 03:41:43 PM

ahaha süpermiş o. diğer borsalarda yapsa keşke böyle  yarişmalar birinci olacağimizdan değil de belki ödülleri çeşitendirirlerdi diye dedim . arada aslinda çekiliş tarzinda şeyler yapilsa ve kullanicilara ara ara ödüller verilse cok daha iyi olabilir gibi düşüyorum. bu arada qlink bugun 0.5 seviyesini gördü sanirim ilk yazilan mesajdan bu yana 3 katini aşti valla fırsat vardi değerlendiremedik yine .
ytd tabiki ama bügün tekrar 0.00048 eth fiyatından girdim bir miktar bugün yine ay sonu ciddi bir yükseliş yapabilir diye düşünüyorum.ve tesla değil sadece güzel ödül yanında iphonelar ipadler samsung note lar vsvs çok sağlam ödüller var.ödül bizim olmasın arada yukarı yönlü bir tırmanış olur ise o yeterli Cheesy
vmeihcmm
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 1

View Profile
January 05, 2018, 07:30:32 AM

Merhaba Arkadaşlar,
qlink için şu anda nasıl bir yol izlememiz lazım. Yani bounty mi, ico mu artık siz ne diyorsunuz bilmiyorum ama bedava Qlink için yapıalcak iş ve işlemler var mı? Yoksa şu anda sadece Qkoin üzerinden mi alabiliriz.. Teşekkürler.
nekominer
Full Member

Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 05, 2018, 07:47:21 AM

Neo tabanlı projeler ilk olarak kucoine giriyor. binance furyası biterse (ki bitecek) sıra kucoindeki neo tabanlı coinlere gelecek.

Cleverjunta (OP)
Full Member

View Profile
January 18, 2018, 01:39:26 PM

projesi hoşuma gitmişti merkezi olmayan global mobil ağ https://bitcoincryptocurrency.com/qlink-qlc/ buradan daha detaylı bakabilir merak edenler.25 ocakta kucoin tiracet işlemleri ödül töreni başlıyor.23-24 ocak gibi fiyatta zirveyi bekliyorum açıkcası bu füşüş günlerinde bile btc eth neo bazlı olarak fiyatta yukarı haraketlilik ufakta olsa devam etti.belki birilerinin ilgisini çeker.ödül listesinede https://medium.com/@Qlink/reward-for-the-top-qlc-trader-9373ddbebf73 buradan bakabilirsiniz.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 21, 2018, 09:52:22 AM

Şuan 0.4 doların üstünde ki bu düşmüş hali. Qlc geleceği çok parlak bence, 2-3 gün önce yatırım yaptım bakayım başlığı var mı dedim varmış. Qlc ve bitclave 2018de büyük beklentim olan yeni yatırımlarım.

Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
February 21, 2018, 09:09:03 PM

Bu fiyatlardan alinir mi? Gelcegi nasildir?
Sync485
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 21, 2018, 11:02:45 PM

ocak başında aldım almaz olaydım. kucoin'de olan diğer coinler gibi bu coinde ağır çöpe gitti.  çöp niyetine kenarda bekletiyorum artık.
tinywestler
Full Member

Activity: 308

View Profile
February 22, 2018, 03:25:02 AM

NEO tabanlı tokenların başarılı olacağını düşünmüyorum, ben genelde erc -20 tabanlı koinlere (tokenlara) yatırım yapıyorum, mesela yüklü miktarda OAX aldım, artış bekliyorum.
Baneful3458
Member
**

Activity: 370

View Profile
February 22, 2018, 06:03:55 AM

Yalniz ekip gercekten cok iyimis.Sanirim azsr azar toplamak en iyisi olucak.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 22, 2018, 08:23:01 AM

NEO tabanlı tokenların başarılı olacağını düşünmüyorum, ben genelde erc -20 tabanlı koinlere (tokenlara) yatırım yapıyorum, mesela yüklü miktarda OAX aldım, artış bekliyorum.

Neyin artacağı hiç belli olmuyor şimdi Çinlilerin yeni yılı geldi hepsi iş başı yaptı. Belki de bu NEO ve assets lerinin pirim yapmasını sağlayabilir. QLC den güzel hareketler bekliyordum ama yükseldiği  yerden -3x gibi geri geldi bekliyorum bakalım neler olacak.
DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 22, 2018, 09:25:53 AM

NEO Tabanlı ıcolar gün yüzüne geliyor yavaş yavaş. Bunun haricinde NEO 120$ bence bu fiyattan toparlamak lazım bu yıl NEO için çok iyi yerlere gelecek diyor çoğu kişi umarım ters köşe yapmaz NEO..

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 22, 2018, 12:57:18 PM

twitterda bir arkadaş flood yapmış enine boyuna anlatmıştı. bende ufak bi yatırım yapmıştım. onun yazdıklarını okuduktan sonra biraz daha fazla aldım. bakalım neler olacak umarım iyi yerlere gelirde zarar etmeyiz.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: