Bitcoin Forum
May 05, 2024, 10:27:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: ETH bye bye,Sıradaki BTC!!!!  (Read 888 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
January 01, 2018, 09:07:56 PM

şu son zamanlarda birçok yeni yatırımcı girdi piyasaya, ilk girdiğimde ben de umutluydum ripple'dan hatta kavga dövüş de ettik, 4 dolara kadar yolu var deyince kızıyorlardı ama şu an bu kadar artması
+tamamen spekülasyon
+ripple'ın btc bazında oynayabileceği alanda oynatılması ve sıcak paranın ripple'a kaydırılması
+güney kore, çin rusya falan artık baydı, bunlar da bitcoin derinlerinin (kapital sahiplerinin) ne kadar nüfuzlu olduklarını gösteriyor
+ 2-3 dolardan satmayanların eline kucağına bırakırlar ilk fırsatta
bol kazançlar...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714948030
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714948030
Reply with quote  #2

1714948030
Report to moderator
1714948030
Hero Member
*

Ignore
1714948030
Reply with quote  #2

1714948030
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714948030
Hero Member
*

Ignore
1714948030
Reply with quote  #2

1714948030
Report to moderator
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
January 01, 2018, 09:28:28 PM

Ripple filan bilmemde bu Ether bazlı tokenlarda sona gelmisiz gibi bir his var icimde..gecen seferde Nisan-Mayıs döneminde 2 aylık bir yükselis döngüsü akabinde fena gömülmeler olmuştu. Özellikle Bitcoin kafayı yukarı kaldırdığı an ortalığı kan götürecekmiş gibi geliyor
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 01, 2018, 10:08:43 PM

Ripple'ın kesinlikle hakettiği yerde oldugunu düsünmüyorum . İlk 10 da olmayı bile hak etmiyor bana kalırsa. Balinası bol oldugu icin istedikleri gibi oynuyorlar . Ethereum nerede ripple nerede . Yapmayın .

balinası bol değil bence.bilakis ripple corp. elindeki xrp ler yuzunden ripple a cok bulaşmıyorlar diye biliyorum.kontrol edemiyorlar cunku.

ethereum nere ripple nere derseniz cok yanılırsınız.
eth onlarca rakibi var daha bir o kadarda cıkcak onumuzdeki senelerde,onlarca ünvan maçına cıkacak alt edilebilme ihtimali olaiblir.(umarım olmaz,full eth ve eth bazlı tokenlardyım bende)

ripple tek bir rakibi yok.hiçbir zamanda olmayacak.kimse cesaret edemez o kulvara girmeye bu saatten sonra ripple gibi bir dev varken.girsede şansı olmayacak.

ETH ile ripple'ın amaçları bile ayrı . Ve ether emin olun uzun vadede ripple falan bırakmaz ortada .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
January 02, 2018, 12:44:16 AM

Ethereum’a bye bye diyebilecek bir pozisyonda degiliz, ripple karşıtı değilim aksine bolca almıştım çok uzun zaman önce. Bu yükseliş mali olarak beni de sevindirmesine rağmen ethereumun önüne gecmesi baya şaka gibi.
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 02:27:12 AM

Ethereum by by demişsinde şuan kendi rekorunu kırdı ve 914 dolar ile ripple ı geçti hayırlı olsun gelsin paralar.
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
January 02, 2018, 04:50:10 AM

Bitcoin ve Ethereum farklı değerlendirilmesi gereken coinler. Ethereumun kolay kolay bye bye denilebilecek bir coin olmadığını düşünüyorum. Her ikiside yatırımcısına kazandırmaya devam edecektir.
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 02, 2018, 05:16:14 AM

kızdırdınız ethereumu bakın ataga kaltı, btc 20k olursa o zaman ether 1500 e dayayacak derhalde dünden beri bir atak içerisinde
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 02, 2018, 08:14:03 AM

Ripple gerçekten beklenmedik şekilde hepimizi şaşırttı ve market kapasitesi Ethereumu geçti ancak Ethereum harekete geçtiğinde yeniden tahtına oturur.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 02, 2018, 10:35:32 AM

Asıl bombayı ethereum ' dan gelmesini beklemiyor değilim aslında . Ripple atağını yaptı . Vitalik bomba gibi düşecektir yakın zamanda .. ETH ' ye bye bye demek zor bu saatten sonra ..
Commendatore
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 07:13:23 PM

Kalite asla tesadüf değildir. hepsi gelip geçicidir ama Ethereum asla Wink
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
January 02, 2018, 07:25:59 PM

şu son zamanlarda birçok yeni yatırımcı girdi piyasaya, ilk girdiğimde ben de umutluydum ripple'dan hatta kavga dövüş de ettik, 4 dolara kadar yolu var deyince kızıyorlardı ama şu an bu kadar artması
+tamamen spekülasyon
+ripple'ın btc bazında oynayabileceği alanda oynatılması ve sıcak paranın ripple'a kaydırılması
+güney kore, çin rusya falan artık baydı, bunlar da bitcoin derinlerinin (kapital sahiplerinin) ne kadar nüfuzlu olduklarını gösteriyor
+ 2-3 dolardan satmayanların eline kucağına bırakırlar ilk fırsatta
bol kazançlar...

Yazılanlara katılmakla beraber insanlar ne kadar kesin kesin konuşmaya başlamış yine cidden hayret ediyorum. Sanırsın ki ETH'nin veya ripple'ın %10 payı onlara ait. Arkadaşlar crypto dünyasında bu kadar kesin öngörüler var mı yahu? Yarın ripple çıkıp 1$'a inse veya BTC gitse 20 bin dolar'a çıksa çok mu şaşırtır sizi cidden?
Spack17
Sr. Member

Activity: 1624
Merit: 271

View Profile
January 02, 2018, 07:59:52 PM

Bu şekilde bir süre daha devam edebileceğini düşünüyorum ben. Biraz daha artış yaşayacaktır ama sonrasında dump gerçekleşecek gibi geliyor bana. Ethereum varken ripplea güvenmeyin derim ben. Ethereum sağlam bir coindir kesinlikle.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
January 02, 2018, 08:10:50 PM

Kafadan 1 sene bekletti yatırımcısını. Bence biraz sakin olun. Gram pişman değilim 100 dolar olacağını bileyim yine yatırım yapmam.. Bu oranda kazandıran kaç coin varmış kontrol ettiğimizde tablo ortaya çıkıyor.
Şu çıkışı yapmadan önce yatırımcısının dahi savunmadığı bir coindi Smiley
Bari burada fanatizm yapmayalım. Her konunun altında yavaş yavaş oluşmaya başladı, bir tek bizim milletimizde olan üzerinde söz sahibi olmadığımız herşey hakkında sidik yarışı.

Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
January 02, 2018, 08:18:24 PM

Eger ulkemiz insanina kazandirdiysa gercekten seviniyorum. Sonucta insanlar para yatiriyor ve kar etmek icin bu isi yapiyor. Eger bazi seyleri gorup degerlendirdiyse ayrica tebrik etmek gerekir fakat İşin garip tarafi yapilan yorumlar. Takim tutar gibi token tutuyorsunuz.. Uzulursunuz, yapmayin insanlari da yanlis bir sekilde etki altina almayin derim.. bu piyasada degil yarin sabaha karsi siz uyurken bile ne olacagi belli olmaz..
muratos
Member
**

Activity: 202

View Profile
January 03, 2018, 07:37:34 AM

oncelikle cok tebrik ederim ripple kazanclarindan dolayi. darisi basimiza  Cheesy

ama eth konusunda katilmiyorum. bence en az x2, x3 yapma potansiyeli var 2018 icinde.
sebebi de buna yatirim yapan cok fazla buyuk ico'lar olmasi. cok fazla scam tokenlar da var tabii ki.
ama bunlar elenince ve eth sistemindeki yuklenmelerde olusan yavasliklar cozulurse eth'nin de gelecegi parlak.

pro2017
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

View Profile
January 03, 2018, 07:50:32 AM

Ripple bence yalanlar üzerine inşa edilmiş bir coin ve hiç inancım yok rippleye, bitcoin dün gece şahlandı gördük ripple falan ne güzel diyenler toz oldu anında. Bitcoin 2018 de domine edecek sektörü yanında da ethereum
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 08:59:47 AM

ether havada karada eritir gider. ripple filan hic bişe kalmaz ortada, hatta btc bile kalmaz uzun dönemde, şu anda sadece reklamının ekmeğini yiyor. Bu fiyatlar bile güzel fiyatlar eth icin
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
January 03, 2018, 09:16:46 AM

ripple'ın başında olan kişiler kripto dünyasının en zenginleri haline gelmiş.

https://www.forbes.com/sites/laurashin/2018/01/02/meet-the-crypto-billionaires-getting-rich-from-ripples-xrp/

tebrikler, sizde ülkeye giren üç kuruş para için sevine durun.
seymenyunus1654
Member
**

Activity: 224
Merit: 14

View Profile
January 03, 2018, 10:26:27 AM

Ripple out xlm in hocam Smiley bence biraz bekleyip 5300 lere çıkan xlm yi diplerden toplarsak ripple dan daha yukarılara gittiğini görebiliriz. Ekip zaten xrp nin ekip. Xlm kademeli toplayacağım 2000 sats tan 1400 sats a kadar. Projesine inanıyorum
xumit
Full Member

Activity: 406
Merit: 102

View Profile
January 03, 2018, 11:38:06 AM

bana gore ethrum dha iyi gelıyor rippleden
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: