Bitcoin Forum
June 18, 2024, 03:20:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Haberturk Bitcoin söyleşisi Canlı yayın da 30.12.2017  (Read 187 times)
Bitcoin-Turkiye (OP)
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 29, 2017, 09:53:49 PM
Last edit: December 30, 2017, 03:30:38 PM by Bitcoin-Turkiye

Haber Türk de şu anda Bitcoin üzerine 3 ekonomistin konuşması var, gayet güzel bilgiler verildi veriliyor, sadece kaan bey ve sunucu bayan bitkoyun dedi gibime geldi. Smiley  başlayalı oldu biraz ama hepsini baştan sona izlemek isterseniz youtube linkini veriyorum https://www.youtube.com/watch?v=Xg1vZNoylzc

programı izledikten sonra üzerine konuşmak isterseniz bu post altından yazışalım.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
felmitof
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile
December 29, 2017, 11:46:38 PM

Olumlu ve eleştiren görüşler ortaya atılsın, Btc nin değerini anlayan çoğalır.
scoutcoin
Member
**

Activity: 109

View Profile
December 30, 2017, 05:06:30 AM

Bu tarz programlar gittikçe yayılıyor bu btc için olumlu.
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
December 30, 2017, 06:01:35 AM

ben inanıyorum ki programı izleyen bitcoini ayrıca internetten de araştırmasını yapacaktır. ama bazıları "banane, ilgilenmiyorum" da diyecektir. Bizim Merkez Bankamız "kayıtsız kalamayız" diye açıklama yapıyorsa eğer bir şekilde kendi kriptomuzu oluşturacağımız anlamına gelir ki İTÜ sanırım bu işle uğraşan. Belki ilerde TL ile değil de kripto paralar ile hisse senetlerinde satış işlemi de uygulanabilir.
uzumsirkesi
Member
**

Activity: 240

View Profile
December 30, 2017, 10:51:58 AM

geçenlerde de trt radyoda bir programda konuşuluyordu bitcoin bence bu güzel birşey konuşuldukça kavranacak yanlış düşünceleri yok edecek.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
December 30, 2017, 02:12:47 PM

Buyrun bu da linki; https://www.youtube.com/watch?v=Xg1vZNoylzc kaçıran arkadaşlar tekrar izleyebilir. Önümüzdeki hafta içinde izleyeceğim ben. Şuan başka işlerim var.

mypat3op
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
December 30, 2017, 02:37:48 PM

Habertürk kanalındaki konuklar yararlı ve doğru bilgiler verdi. İzleyici sayısı yüksek oldu. Ulusal bir kanal akşam saatini BTC ve kripto paralara ayırdı. Faydalı olacak. Moderatör konu hakkında ortalama bilgiye sahipti.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
December 31, 2017, 11:38:48 AM

Ben bu programı kaçırdım ama verdiğiniz linklerden şöyle bir göz atacağım. En çok seyirci kitlesinin olduğu saatlerde ülkenin önde gelen televizyon kanallarından birisinin Bitcoin üzerinde uzun uzadıya durması çok güzel bir gelişme.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 31, 2017, 12:02:28 PM

Son zamanlarda izlediğim televizyon programlarında çok iyi değerlendirmeler izliyorum. Türkiye'de Hakikaten bu işlerden anlayan profesyonel insanları gördükçe seviniyorum Türkiye'nin bu konuda Daha fazla ileriye gitmesi gerekiyor

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
December 31, 2017, 12:04:53 PM

Habertürk bitcoin anlatılması konusunda bu tarz programlarla insanları bilgilendiriyor bu sevindirici ama arka tarafında da büyük bir potansiyel topluluğun olmasından dolayı da bu programlar rağbet görüyor. Bitcoinin anlatılması konusunda oluşturulan her türlü alanı destekliyorum.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
December 31, 2017, 12:10:37 PM

Bitkoyun'un tanıtımı açısından güzel olmuş Smiley Hacim son 1 senede 17 milyar dolardan 600 milyar dolara çıktı. Boşa değil sabah akşam tv'de bitcoin konuşulur oldu. Gelecek kripto paralarda. Erken gören erken yol alır.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
December 31, 2017, 01:14:35 PM

Programdaki konuklardan Eylem Çulculoğlu tradingview sitesinde de teknik analizlerini paylaşıyor. Takip ettiğim birisidir.
https://www.tradingview.com/u/EylemCulculoglu/
Bitcoin-Turkiye (OP)
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 31, 2017, 08:14:37 PM

genel olarak program iyiydi, sırf muhalefet olmak adına gelen arkadaş bile, aslında içten içe şu bitcoinden alayım gireyim der gibi bir elektrik verdi sonlara doğru bana Smiley

Programdaki konuklardan Eylem Çulculoğlu tradingview sitesinde de teknik analizlerini paylaşıyor. Takip ettiğim birisidir.
https://www.tradingview.com/u/EylemCulculoglu/

Eylem culculoğlunun analizlerine daha önce denk gelmiştim bende. teşekkürler. Bende size bu linki atayım, faydalı bulacağınıza eminim Smiley https://www.tradingview.com/u/tcbeg/

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
harsak06
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 31, 2017, 10:28:33 PM

programı izleme fırsatı bulmuştum o anda bence çoğu haber ve programdan daha yararlı bilgiler verildi program da bu tür haberleri görüp de bitcoin neymiş diye araştırmayan yoktur herhalde zaten bir kısmını izleseniz bile kafanıza milyonlarca soru geliyor
financialgoal
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 01, 2018, 08:32:45 AM

Yararlı oldu, devamı gelsin.
TheUnknownMan
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 04:37:44 PM

Bitcoin'in haber kanallarında çıkması ve üzerine tartışmalar yapılması Bitcoin'in tanınırlığının artması gayesine olumlu bir katkı yapacaktır.Daha çok insan tanırsa daha çok yatırımcısı ve destekçisi olur.Belki de bir gün ülkemizde de yasallaştırılır.
Kazanova1453
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
January 10, 2018, 06:41:13 PM

Be oldum olası bu tarz bu tarz söyleşileri severim bunlara bi de zengin olup da bu işlerin inceliklerini anlatınca da tadından yenmiyor
Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
January 10, 2018, 08:38:56 PM

Borsayla ilgili bir hikaye vardır ;
Hisse senetlerinin yükselmeye başladığı dönemlerde evreler vardır ,
Birinci evrede fiyatların yeterince düştüğü alım için uygun görüldüğü seviyeler
İkinci evre yükselişin başladığı ve belli bir ivme kazandığı seviyeler
Ve sonuncu evre yükselişin artık genele yayıldığı, mantığın bittiği , hergün rekorlar kırılan aşamadır.

Ünlü bir borsacı bir gün yolda gördüğü bir ayakkabı boyacısına ayakkabılarını boyatmak için durur. Bu sırada boyacı ile sohbete başlarlar, bu dönemde borsaların yükseldiği ve rekorlar kırdığı günlerdir. havadan sudan derken, boyacı " abi hisse senetleri yükseliyor, gidip hisse almak lazım " der. Bunu duyan borsacı hisse senetleri piyasasında bir balon oluştuğu ve eninde sonunda patlayacağı düşüncesiyle elindeki tüm senetleri satar. Çünkü hisse senedi hakkında hiçbir bilgisi olmayan sade bir vtandaş bile bu konud fikir yürütebiliyorsa bu işin sonu gelmiştir. Zaten kısa bir süre sonrada borsacının öngörüsü gerçekleşir ve borsalarda inanılmaz bir çöküş başlar.

Amacım kimseyi yermek falan değil, Kimsede anasının karnında bu işleri öğrenmiyor. Sadece bir gözlemi paylaştım.
Ama bu durum bana birazda borsalardaki durumu hatırlatıp biraz ürkmeme sebep oluyor. Umarı yanılıyorumdur.

intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
January 10, 2018, 10:43:52 PM

Valla neden bu tarz programlara Alp Işık gibi Bitcoin'i daha sade bir şekilde anlatabilecek ve işin içinde olan kişiler çıkarılmıyor anlamıyorum ayrıca Özgür Demirtaş'ta sevdiğim, beğendiğim, takip ettiğim bir ekonomist.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: