Bitcoin Forum
April 26, 2024, 06:29:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Ripple?  (Read 418 times)
ozm0823 (OP)
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
December 30, 2017, 03:18:34 AM

Selam,
Ripple ile ilgili ne dusunuyorsunuz? Su an itibariyle 2 dolari gecmis bulunmakta.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714156159
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714156159
Reply with quote  #2

1714156159
Report to moderator
alaaddin
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
December 30, 2017, 03:24:45 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2664619.0
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
December 30, 2017, 08:47:46 AM

Ripple son birkaç günde hacmini arttırarak Ethereum'u 2. sıradan indirerek bana büyük bir şok yaşattı. Bunu hiç beklemiyordum gerçekten. Dolar olarak fiyatı ise anlık olarak 2,63$. Şuan insanlar büyük bir spekülasyon yapıyorlar. Ripple'ın 5$ olacağı konuşuluyor. Ayrıca hacmini daha da arttırarak Bitcoini tahtından indireceği söyleniyor.

ozm0823 (OP)
Member
**

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
December 31, 2017, 01:12:45 AM

Ripple son birkaç günde hacmini arttırarak Ethereum'u 2. sıradan indirerek bana büyük bir şok yaşattı. Bunu hiç beklemiyordum gerçekten. Dolar olarak fiyatı ise anlık olarak 2,63$. Şuan insanlar büyük bir spekülasyon yapıyorlar. Ripple'ın 5$ olacağı konuşuluyor. Ayrıca hacmini daha da arttırarak Bitcoini tahtından indireceği söyleniyor.

Ben hala Ripple in cok iyi bir proje oldugunu dusunmuyorum. Al sat acisindan iyi ama yinede iyi takip etmek gerek.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 31, 2017, 03:05:14 AM

Forumda 40 tane ripple konusu var . Her ripple ismini duyan buraya gelip konu açacak ise cidden sıkıntı olacak . He söyledim yine söyliyim . Ripple ilk 100 de bulunan en büyük ÇÖP . Balinalar şişirdi şişirdi bi yerde ele verecekler . Hak ettiği yerde kesinlikle değil .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Spack17
Sr. Member

Activity: 1610
Merit: 271

View Profile
January 02, 2018, 07:51:08 PM

Ethereum'u geçip 2. sıraya yerleşmesini sürpriz olarak görüyorum ben de. Ama çok pumpladılar yani bu kadar olması da fazla bir süre içinde dump olabileceğini düşünenlerdenim ben de.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 02, 2018, 07:52:29 PM

riple bir dönem yine böyle atak yapmıstı sonrasında milletin elinde patladı yine aynı senaryoyu bekliyorum açıkcası ben
Suzukigsxr250
Member
**

Activity: 250
Merit: 13

Dextrust.org #Defi

View Profile
January 02, 2018, 10:40:37 PM

Bir anda yükseldi ama ben tutunacağını sanmıyorum geçmişteki gibi çok kötü bir dump yiyip gene insanların elinde patlar gibime geliyor ama bakalım

yns1903
Member
**

Activity: 742
Merit: 15

View Profile WWW
January 02, 2018, 11:20:09 PM

ripple çok iyi çıkış yakaladı devam edermi bilmiyorum keşke daha düşük iken alsaydık bence bir süre 2-3 dolar aralığında olacağını düşünüyorum

btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
January 02, 2018, 11:37:20 PM

bu durumda almanızı tavsiye etmem.fazla kalamaz gibi oralarda biraz gerileyecektir.
Pa1n
Member
**

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 03, 2018, 12:04:46 AM

Ripple ilgili konular var arkadaşlar , orada çok tecrübeli arkadaşların yorumlarını okuyun. Şuan için konuşursak , yerini bir süre daha koruyacaktır.

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 01:42:12 AM

Tekrar bı duzeltme yaparak ethereuma yerını verecektır tekrar en azından etherden bır hamle beklıyorum rıpple cook ıyı geldı devamlı boyle gıdemez
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
January 03, 2018, 01:48:43 AM

top50 coinlerin/tokenlerin sabit konusu olsa surada belki biraz kirlilik önlenebilir. Yada baslik acmak icin rütbe sistemi kullanilsa mesela member 1 baslik acabilir ayda diye. Ripplea gelirsek alma bosver ripple napacan git waves al monetha al türk oldugun belli olsun.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
January 03, 2018, 03:29:00 AM

Ripple ile ilgili kac tane başlık oluştu sayamadık. Sorunuzun cevabına gelince varolan başlıklardaki yorumları okuyarak az cok fikir edinirdiniz. Hoş forumda ripple fazla sevilen altlardan degil, çoğu kişi gönül bağı olan coini öve öve bitiremiyor.  
Ben bolca ripple vaktinde minicik centlerden toplamıştım, bu saatten sonra girilmez. Ama yine de sen bilirsin.

dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 03, 2018, 07:26:55 AM

Forum cidden çok sıkıcı olmaya başladı 3-4 tane birden aynı konu hakkında başlık açmak neden çok merak ediyorum. Biraz okuyun okumasanız bile en azından göz gezdirin arkadaşlar, aralarda önemli konular kaynıyor.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 03, 2018, 07:41:04 AM

Total supply si yüksek olduğu için bu rakamlara ulaşması beklenmiyordu, bu hareketi piyasayı takip eden herkesi şaşırtmıştır.
Kısa vade için zaten artmış coinlere girmek bana mantıklı gelmiyor, potansiyeli olan başka coinlere bakın.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
January 03, 2018, 09:31:54 AM

Dün itibariyle 2,13 çıkış yaptım. Bugün geldiğimde 2,35 görünce yine pişman etti. 0,5'den beri bekletiyordum. 2 kez alttan alıp üstte çıktım. Şimdi USD bekliyorum. Hızlı al satlar için uygun diye düşünüyorum. Ancak piyasada çok fazla sayıda olması ilerleyen süreçlerde kilitli tutulan kısımların bölümler halinde bırakılacak olması gibi şaşırtan bilgiler mevcut.

mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
January 03, 2018, 09:47:44 AM

Bence kripto para dünyasının ya da tarihin en büyük balonlarından biri olmaya aday Ripple çok saçma bir şekilde bunun fiyatını anlamsızca pumpluyorlar ve bu beni irrite ediyor başka hiçbir şey değil  Roll Eyes
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
January 03, 2018, 09:59:35 AM

Yani bu kadar kaliteli altcoin varken 2. sıraya yerleşmesi çok saçma değil mi? güzel bir pump yedikten sonra değeri de düşmedi, ben açıkcası 2,8 dolardan alan adamın kafasını yaşamak istiyorum
Hawker
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

View Profile
January 03, 2018, 10:05:46 AM

Yani bu kadar kaliteli altcoin varken 2. sıraya yerleşmesi çok saçma değil mi? güzel bir pump yedikten sonra değeri de düşmedi, ben açıkcası 2,8 dolardan alan adamın kafasını yaşamak istiyorum

bende aynı fikirdeyim ancak Ripple'ın sağlam bir teknoloji olduğu gerçeğini değiştirmez bu sanırım yakında daha da fazla fiyatı artabilir belki de Ripple'ı geçer kim bilebilri ki Smiley
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: