Bitcoin Forum
May 08, 2024, 05:29:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  
Author Topic: Kendi işletmemin koinini çıkarmak istiyorum  (Read 713 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
December 30, 2017, 12:04:10 PM

merhaba
bir işletmem var ticari bunun üzerinden para kazanıyorum ancak kazandığım parayı bir bütçe ve gelir kağıtlarım üzerine endeksli kendi ürettiğim para üzerinde tutmak istiyorum. bu yüzden kendi işletme koinimi yaratıp işletmemin kar veya zarar oranına göre belirleyeceğim miktarla koin basacağım. yani kendi paramı kendi ticari kazancıma göre basıp bitcoin karşısında değerinin artıp düşmesini sağlayacağım. paramın değerlemesi global piyasalarda bitcoine endeksli olacaktır asla  dolar veya diğer banknotlar asla bu değerleme içine girmeyecek, bu yolla hem para basabileceğim, hemde değerleme veya yatırım alarak işletmemi büyütmek istiyorum. bu ilhamı binance coinden aldım.
işletmem zarar ederse koin miktarı artacak ve bitcoin karşısında değeri düşecektir kar edersem ise koin miktarı yakılarak koinimin fiyatın artması sağlanacaktır.
wawes tabanını kullanarak nasıl koin yaratabilirim ?
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715146141
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715146141
Reply with quote  #2

1715146141
Report to moderator
1715146141
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715146141
Reply with quote  #2

1715146141
Report to moderator
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
December 30, 2017, 01:13:39 PM

waves de bir token yaratmakta bir zorluk yok.
burada önemli olan geçerli alınıp satılabilen bir token olmak.
Size önerim öncelikle bir iş planı ortaya koymanız. Bu halde siz de ne istediğinizi net olarak bilmiyorsunuz.
Kolaylıklar dilerim.
dannyjr89
Sr. Member

Activity: 275
Merit: 250

View Profile
December 30, 2017, 09:31:54 PM

Waves olur erc 20 olur. Hatta madencilikte olsun diyorsan scrypt ya da sha 256 bile olur. Yeter ki planları sağlam yapın.
jungufle
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 03, 2018, 04:02:08 PM

erc20 için biraz daha fazla teknik bilgiye ihtiyaç var fakat waveste yaparsanız kolay çözebilirsiniz
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
January 04, 2018, 06:22:29 AM

güzel bir proje ve o projenin güzel bir tanıtımı olduktan sonra yapılabilir. bunun için de çalışkan işini bilen bir takım lazım.

uygulama tasarımcıları, blockchain tasarımcıları, insan kaynakları ile ilgili uzman kişiler, yasal prosedürü düzenleyebilecek kişiler.
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
January 04, 2018, 03:48:40 PM

Solidity yardımıyla Erc20 tokeni çıkarabilri ya da waves üzerinden asset ile kendi tokeninizi yaratıp işlem yapabilirsiniz çok basit bir şekilde.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 04, 2018, 04:28:47 PM

Nasıl yapacaksınız bunu? Eğer ürettiğiniz şey markete dahilse fiyatı sizin belirlemeniz mümkün değil. Eğer bir markete dahil etmeden yapacaksanız ERC20 bir coin üretip yapabilirsiniz ama bir peçeteye yazıp masanın üstüne koymaktan pek bir farkı olmaz.
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
January 05, 2018, 11:42:52 PM

Eger isletmeniz apple gibi facebook gibi tek bir guncelleme veya bir uygulama ile milyarlarca kisiye ulasabilecek kapasitede ise harika bir fikir..
HokageNanadaime
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
January 10, 2018, 05:35:34 PM

şevkinizi kırmak istemem ama kolay olacak bir şeye benzemiyor zaten token hali hazırda kullanılacaksa fiyatını sizin belirlemeniz olanaksız olacaktır ama asıl mesele işletmeniz ne üzerine bunun önemi büyük bence
GiannisTR
Member
**

Activity: 224
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 10, 2018, 09:27:56 PM

bir iş planı dahilinde alınıp satılabilen bir şey yapmayı planlıyorsanız işiniz zor ancak wawes üzerinden bir şey çıkarabilirsiniz. Fakat daha sağlam basamakları oturtmanız daha hoş olabilecektir diye düşünüyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
January 14, 2018, 02:09:33 PM

mesele coin cikarmak degil ki. zaten 10 dakikada hemen bir coin cikarabilirsiniz. mesele o coinin ne sekilde kullanilacagi. gercekten ihtiyac duyulan bir amaca hizmet etmeli
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
January 14, 2018, 03:54:50 PM

Proje bazlı bir coin yazılmadığı sürece bir işe yaramaz diye düşünüyorum sizde proje bazlı yazmaya çalışırsanız hem kendinizi hemde çok iyi referanslar elde edeceğinizi düşünüyorum.

Bol şans.

Haymac
Full Member

View Profile
January 14, 2018, 04:55:30 PM

Kendi ürününüzü değilde bulunduğunuz sektörü hedef alan bir coinin başarısı daha kolay olacaktır.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 06:05:02 PM

Hocam çok iyi bir fikir, tebrik ediyorum ve destekliyorum, helal olsun size. böyle yaratıcı fikirleri düşünüp düşünmekten öte hayata geçirmeyi planlayan insanları görmek, türkiyenin geleceği açısından umut verici.
GiannisTR
Member
**

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 14, 2018, 06:40:04 PM

mesele coin cikarmak degil ki. zaten 10 dakikada hemen bir coin cikarabilirsiniz. mesele o coinin ne sekilde kullanilacagi. gercekten ihtiyac duyulan bir amaca hizmet etmeli
Hocam arkadaş haklı bu konuda baya coinin bazı değerlendirme soruları var ekibi nasıl amacı ney whitepaper'ı var mı gibi coin çıkarmak kadar bu sorulara cevap verebilen bir  coin çıkarmak da daha faydalı olabilir

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
blockdragon
Member
**

Activity: 189

View Profile
January 14, 2018, 11:32:08 PM

Bu iş o kadar kolay değil maalesef web sitesi açmakla olmuyor. Sağlam takım, whitepaper, yol haritası vs. her şeyin iyi olması lazım öylesine çıkarma derdinde değilseniz.

▀▀▀▀▀▀     │      SWIPE      │      Monetizing Mobile Engagement Data     ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄▄▄       Whitepaper     Telegram     Twitter     Reddit       ▄▄▄▄▄▄
cemx
Member
**

Activity: 80

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
January 15, 2018, 11:11:03 AM

Hocam gereksiz riskli ve gereksiz uğraş ama umarım bir token üretirsiniz. Ülkeye katkı olarak yapmak isterseniz ilk alanlardan olurum. Şöyle türk coini olursa tadından yenmez . Madem kafa yordunuz hedefi de büyütelim Smiley

SimonBeCoinin
Sr. Member

Activity: 402

View Profile
January 15, 2018, 02:38:10 PM

Waves'den 1 Waves karşılığı yani yaklaşık olarka 14 dolar karşılığında basit bir şekilde kendi waves tokeninizi çıkarıp işlemlere bir an önce başlayabilirsiniz
birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
January 15, 2018, 03:29:13 PM

Ben de kargo işletmeleri için nasıl olur diye merak ediyorum bu tip işlemleri.
Whoisthelorax
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
January 15, 2018, 05:04:00 PM

Kendi işletmenizin coinini çıakrdığınızda kimlerin kullanıacağını ya da bunun işletmenize nasıl bir katkıda bulunabileceğinizi net olarak hesapladınız mı? Tam bir hayal kırıklığı olmasın sizin için.
binbash
Full Member

View Profile
January 15, 2018, 08:19:51 PM

Bence daha ileriyi düşünerek hareket etsen çok daha iyi olacağını düşünüyorum  bakarsın yarın kendi koinini çıkartırsın.

Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
January 20, 2018, 11:46:37 AM

Kendi işletmenizin coinini çıakrdığınızda kimlerin kullanıacağını ya da bunun işletmenize nasıl bir katkıda bulunabileceğinizi net olarak hesapladınız mı? Tam bir hayal kırıklığı olmasın sizin için.

bence söyle bir fikir geldi nacizane paylaşmak istedim umarım yanlış anlaşılmam ;

X işletmesine ait X coin herkese otomatik PPkey oluşturup bir adres vermekle başlanabilir bu adresler nasıl güvenli elde edilir bilemiyorum yani biri bana PPkeyi olan bir adres verse burda anca gereksiz şeyleri saklarım

yada değiştirilebilir olmasını isterim ki güvende hissedeyim kendimi

X işletmesi yaptığım her harcamada biriktiriebilen bir X coin hediyesi verebilir XXxx rakama ulaşınca o işletmeden istediğimi alabilirim

hediye edilebilmesi önemli olmalı insanlar bir birine transfer edilebilsin eksik varsa arkaşımdan tamamliyim
bir yerlerde de geçsin bu kadar yapmışken değil mi Smiley başka XY işletmeside bunu kullanmalı

vs vs ..

cptwalker
Jr. Member
*

Activity: 116

Simple Liquidity – Fueled by NEO

View Profile
January 21, 2018, 04:02:45 PM

Waves'te kolay yaparsın iyi şanslar hocam Smiley

●●▬▬  Spotcoin: Simple Liquidity. [ICO: MAY 1]  ▬▬●●
We make Digital Currencies work for Everyone [Fueled by NEO]
https://spotcoin.com/]
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
January 21, 2018, 09:30:37 PM

Öncelikle çok sağlam bir projeniz olması lazım. Daha sonra İCO yapmanız lazım. İCO yaparken projenize destek toplarsınız vs. Coin çıkartmak ondan sonra olabilir.
Madara1
Full Member

Activity: 457

View Profile
January 24, 2018, 02:32:05 PM

Wawes, erc20 falan fark etmez.ilk önce bu işin artısını  eksinini iyi hesaplamalı.sonra yapmak istiyorsanız projemiz için harekete geçilmeli. Proje düzgün ve sağlam bir yol haritası olmalı.Gerekirse ki gerekecek projenizi videolarla anlatarak desteklenmeli( bazı insanların hayal gücü, kafada canlandırması zayıf, ufku sorunu var Smiley ). Projeye sonuna kadar sadık kalmalısınız.
sikkepara
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
January 26, 2018, 10:16:31 PM

Merhaba. www.sikkepara.com ve https://bitcointalk.org/index.php?topic=2829087.0 takip etmenizi rica ederim.
Sikke Platforumundan kendi digital paranızı oluşturabileceksiniz.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
March 11, 2018, 05:28:40 AM

hocam bu iş için erc20 koinler tam anlamıyla biçilmiş kaftan bence bir erc20 token oluşturun en temizi bu olur.
akansaatler
Newbie
*

View Profile
March 13, 2018, 05:43:12 AM

Bu güzel bir fikir bunu beğendim, fakat bunu olgunlaşması için koinlerin tokenların biraz daha olgunlaşması gerekiyor hocam,
Drfalcon
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

Staker.network - POS Smart Contract ETH Token

View Profile WWW
March 13, 2018, 11:04:46 AM

Bu kadar çok coin, token çıkarmanın kime ne faydası olacak merak ediyorum. Hani bitcoin herkesin ortak parası olacaktı, hani her yerde o kullanılacaktı. Nereye gidiyor bu süreç, merak içerisindeyim doğrusu

ELONCITY    ❱ ❱ ❱ ❱    Power The world for FREE!
Public Sale Coming Soon  │  https://eloncity.io/
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
March 13, 2018, 08:54:15 PM

Bu kadar çok coin, token çıkarmanın kime ne faydası olacak merak ediyorum. Hani bitcoin herkesin ortak parası olacaktı, hani her yerde o kullanılacaktı. Nereye gidiyor bu süreç, merak içerisindeyim doğrusu

Parayı duyan zaten ico yapar duruma gelmiş vaziyetteyiz bence daha değişik şeylerin olması lazım proje vaat etse bile ekip den tut herşey etkiliyor bence işler çok karıştı.

Fevzi
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
March 14, 2018, 07:41:24 PM

hayırlısı
MorganFreemanBeard
Newbie
*

Activity: 83

View Profile
March 15, 2018, 10:11:09 PM

arkadaşların söylediği gibi piyasaya çıkarkamakta bir şey yok. insanların benimsemesi asıl olay.
nogoodcoin
Sr. Member

View Profile
March 15, 2018, 10:36:18 PM

hallowen666 gerçekten çok değişik bir adamsın senin şirketinin falan olacağını sanmıyorum ben ama eğer kitlen çok değilse veya bu tokeni kullanamayacak kişilerse böyle birşeye girişmemelisin.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336

View Profile
March 20, 2018, 11:33:27 PM

Kargo şirketleri bunun için şu anda araştırma ve yatırım üzerine çok kafa yoruyorlar hocam aklınızda olsun, kargo şirketinde üst düzey tanıdığınız varsa sorun
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 22, 2018, 07:53:51 PM

Merhaba. www.sikkepara.com ve https://bitcointalk.org/index.php?topic=2829087.0 takip etmenizi rica ederim.
Sikke Platforumundan kendi digital paranızı oluşturabileceksiniz.
yalanın kuyruklusu
daha matematik hesabı yapmayı bilmez
işkembeden atıp tutturmaya çalışıyorlar
sen ilk önce konuşmayı ve 2+2 öğren, ondan sonra okula yazıl cahil  herif
bol bol işkembeden atıyorlar milleti dolandırmak için

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
campingSider
Member
**

Activity: 108

View Profile
April 01, 2018, 11:49:51 PM

altcoin çıkarmak zor iş herkes yapamaz
cryptotamer01
Member
**

Activity: 653
Merit: 11

View Profile
April 02, 2018, 01:09:44 PM

Saniyorum uretilen coinler isletme icerisindeki tuvalet ve yemekhane icerisi hizmetler icin  gecerli olacak fena fikir deil.
alturay
Member
**

Activity: 90

View Profile WWW
April 02, 2018, 02:11:13 PM

Waves bu konuda sizin için uygun ve basit olacaktır. Ancak her şeye rağmen şartlar ne olursa olsun teknik bilginiz bu konuda yeterli mi ona bakmanız gerekmekte. Kontrol tam anlamıyla kendinizde olması gerekli. Bu konu zafiyete açık bir konu. Tavsiyem kimseye güvenerek böyle bir işin içine girmemeniz den yanadır.

Sectant
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 2

View Profile
April 03, 2018, 03:34:06 PM

Fikir olarak bir yön olmuş bu açıdan güzel ,teknik kısmı o işin mutfağı zaten bilgili arkadaşlar bu konuda ne düşünüyorlar gerçekten merak ediyorum.
benzinkokusu
Member
**

View Profile
April 04, 2018, 11:23:55 PM

şu an benim okuduğum ford bu konularla ilgiliymiş diye, yani onlarda bir nevi kendi işletmelerinin koinini çıkarıyor, bakalım ne olacak
karasaplisekerr
Member
**

Activity: 88
Merit: 12

View Profile
April 05, 2018, 11:09:34 AM

İleride her firma kendi koinini çıkaracak zaten,
önemli olan nokta; coin borsalarda hisse gibi takas aracı mı olmalı,
yoksa sadece kendi çıkardığınız cüzdanınızın içinde,
ürün alış verişinde kullanılmak için takas ve transfer aracı olarak mı kullanılmalı?

Moneyclub, bonus filan gibi uygulamalarda
bir nevi işleyiş olarak coin dünyasının kullanımına öncülük edecek harekette.

Sizin şirketinizin coinini satın aldığımda ve sizden alışveriş yaptığımda
indirim veya ayrıcalık mı sağlayacaksınız ?
Neden tercih edilmelisiniz ?
Tercih edilecek büyüklükte bir sektörde mi hizmet veriyorsunuz ?

Bu sorulara en azından cevap verecek şekilde projenizi dizayn etmeniz gerek.

Yoksa sadece borsalarda bir döngüye bırakmak istiyorsanız,
bunu şirketinizin değerine göre endekslemek imkansız şu günün şartlarında.
Tek bir borsada yer almanız gerekli,
çünkü merkezsiz hareketler sizin şirketinizin gelir gider durumuna göre eşitlenemez.
Piyasayı kontrol edemez ve yaptığınız emeğin bir anlamı da kalmaz.

Ama diyorsanız ki ben havadan para kazanacağım, scam bir projeye yelken açacağım borsaya girdikten sonra,
parayı da vurup, dolar olarak piyasadan çıkacağım, bu sizin bakış açınıza kalmış.

Onun içinde çok çaba harcamanız gerek ama bu çaba saygı hak eder mi tartışılır Smiley

etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
April 08, 2018, 01:15:11 PM

İşletmeye özel para birimi çıkarmak yerine, işletmenin yenilikçi girişimci bir fikri var ve proje geliştirmek istiyorsanız; proje için de kripto para gerekiyorsa çıkarın yoksa çok da bir mantığı yok.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
April 09, 2018, 01:16:30 PM

böyle birşeye neden ihtiyac duyduğunuzu bize anlatırmısınız Amacınız nedir ?bu size zorluktan başka birşey getirmez ki.
adam sizden bişey satın alcak para uzatıyo hatta btc uzatıyo ama sen yok benim paramla ödeme ypacan diycen. çok saçma.
benzinkokusu
Member
**

View Profile
April 10, 2018, 11:09:11 PM

mantıklı bir yaklaşım hocam  Kendi işletmenizin koinini çıkarmak bence çok fazla ilerici bir adım olur hani millet 3-4 sene sonrasına göre adım atıyor, siz ise 30 sene sonrasına göre...
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
April 11, 2018, 07:56:37 AM

Çıkardığınız coini hangi amaçla kullanacaksınız önemli kısmı bu bence   İşletme çalışanları arasında değiştokus mu yapacaksınız

yobit.net is banned from signatures
strescarki
Newbie
*

Activity: 128

View Profile
April 13, 2018, 09:25:58 AM

fikri sevdim inşallah başarılı olursunuz
rafsa
Member
**

Activity: 252

View Profile
April 20, 2018, 05:55:23 AM

fikriniz gayet güzel ama önemli olan fikrinizi oluşturacağınız proje takımınız ve reklamlarınızdır umarum başarılı olursun.
artecoz
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
April 25, 2018, 01:15:32 PM

bu coin işlerinde kullanım çok önemli. yeteri kadar kullanılmayan bir coinin itibarı olmaz. küçük işletmeler için şu an için pek cazip değil coin işleri bence.
algodeny
Member
**

Activity: 61

View Profile WWW
May 08, 2018, 07:53:47 AM

küçük işletme koini işe yaramayabilir
yerlivemillicoin
Newbie
*

Activity: 38

View Profile WWW
May 08, 2018, 03:56:18 PM

merhaba
bir işletmem var ticari bunun üzerinden para kazanıyorum ancak kazandığım parayı bir bütçe ve gelir kağıtlarım üzerine endeksli kendi ürettiğim para üzerinde tutmak istiyorum. bu yüzden kendi işletme koinimi yaratıp işletmemin kar veya zarar oranına göre belirleyeceğim miktarla koin basacağım. yani kendi paramı kendi ticari kazancıma göre basıp bitcoin karşısında değerinin artıp düşmesini sağlayacağım. paramın değerlemesi global piyasalarda bitcoine endeksli olacaktır asla  dolar veya diğer banknotlar asla bu değerleme içine girmeyecek, bu yolla hem para basabileceğim, hemde değerleme veya yatırım alarak işletmemi büyütmek istiyorum. bu ilhamı binance coinden aldım.
işletmem zarar ederse koin miktarı artacak ve bitcoin karşısında değeri düşecektir kar edersem ise koin miktarı yakılarak koinimin fiyatın artması sağlanacaktır.
wawes tabanını kullanarak nasıl koin yaratabilirim ?

Merhaba değerli forum üyesi,

Güncel ticaret ve sermaye mevzuatlarımız gereğince tam olarak söylediklerinizi yapmanız mümkün değil. Uluslararası bir proje ise, belirli düzenleme şartları altında kısmen yapılabilir.(Düzenlemeler de bağlı bulunulacak ülkeye göre değişiklik gösterecektir.)

Yerli ve milli coin platformumuz, kriptopara ve ico hakkındaki sorularınız için cevap niteliğinde olacaktır.
Razor5
Full Member

Activity: 322

View Profile
May 22, 2018, 03:25:09 PM

Güzel bir fikir ,girişimcilik için iyi ama üstünde baya çalışılması gereken bir konu.
Eğer belirli bir kitleye yada reklama ulaşılırsa iyi olabilir neden olmasın.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
nesso
Sr. Member

Activity: 629
Merit: 259

View Profile
May 22, 2018, 05:38:18 PM

Sistem sandığın kadar basit değil, belli bir bütçe ve ilgiye ulastığın taktirde neden olmasın ama bu süreçte nasil bir yol izleyeceğin konusunda tabikide zor konular seni bekliyor.. detay detay detay.
Pages: 1 2 3 [All]
  Print  

Jump to: