Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:59:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa için küçük, bizim için büyük adım.  (Read 728 times)
whynotBTC (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 10:02:20 AM

Kardeişm başarın daim olsun inşallah. Bu konuyu takip edeceğim ben de 10 da 1 i ile başladım sabırla kazanırsın inşallah.
Sabırın önemini her gün artan coinleri görüp kendi yatırım yaptığın coindeki hareketsizlikten sıkılıp çıktıktan sonra artışa geçmesiyle anladım. Teşekkürler
Sabırın yazmışım sabrın yerine yav. Türkçe hocamı severdim dayanamadım düzeltiyim dedim.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
January 03, 2018, 09:21:21 AM

Bittrex, Poloniex, Yobit gibi borsalar bu gibi miktarlarda paraların üzerine atlayabilir. Size tavsiyem paranızı birkaç borsaya bölerek dağıtın veya alacağınız coinleri kısa vadeli almayacaksanız online&oflline bir cüzdan içerisinde saklayın. Ayrıca yerli borsalardan da işlem yapacaksanız Koineks borsasından uzak durmanızı şiddet ile tavsiye ediyorum.
whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 03, 2018, 04:55:25 PM

Bittrex, Poloniex, Yobit gibi borsalar bu gibi miktarlarda paraların üzerine atlayabilir. Size tavsiyem paranızı birkaç borsaya bölerek dağıtın veya alacağınız coinleri kısa vadeli almayacaksanız online&oflline bir cüzdan içerisinde saklayın. Ayrıca yerli borsalardan da işlem yapacaksanız Koineks borsasından uzak durmanızı şiddet ile tavsiye ediyorum.
Halihazırda Bittrex kullanıyorum ama 100lerce BTC ile Bittrex'te işlem yapan tanıdıklarım var hiç sorun yaşamadılar ama ihtimal var diyorsunuz siz de. Kısa vadeli bir yatırım olacak 2 ay gibi. Bittrex işimi görür diye düşünüyorum ama aslında Digilira kullanacağım için fee sorunu olmaksızın waves'lerimi binance ve bittrex'e bölebilirim. Teşekkürler.
ozm0823
Member
**

Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
January 03, 2018, 10:45:05 PM

Kademeli alim-satim yap. ETH den korkma, ara ara parani USDT ye cevir. Bitcoin e fazla guvenme va diger arkadaslarin da dedigi gibi tek borsada tutma butun coinlerini. Kendi bilgisayarina wallet indirebilirsin, ama temiz bir bilgisayar olsun. Spyware ya da keylogger yukettirirsen wallettan cekebilirler parani. ICO projelerini takip et, mantikli olanlara yatirim yaparsin. Pre-sale den girebilirsen kazancin artar.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
January 03, 2018, 11:45:11 PM

Piyasanın büyüsüne kapılıp hepsiyle bir anda giriş yapmayın. Alternatif-Kripto paralar bölümünde sizin gibi yardım isteyen kişilere yapılmış güzel tavsiyeler var. Ben yerinde olsam paramı bölüp sepet yapma yoluna giderdim. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli düşünebilinecek coinleri eklerdim. Mutlaka icolara katılmak içinde pay bırakırdım. Çok kazançlı çıkabilirsiniz.
cemx
Member
**

Activity: 80

https://i.imgur.com/0dgtBou.png

View Profile
January 04, 2018, 05:25:57 AM

Çoğunluk olarak sepetinizin %70'i btc %30'u altcoin olması gerekir diyen yatırım uzmanları var.

efeyigit399
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 05:32:59 AM

bu piyasa için olağan üstü bir miktar.kısa vadede bir anda katlayabilirsin,tabi bunun için riskte alman gerek.bence 5'te 1'ine altcoinlere girip ordan katlama yapmak şuan daha kolay sanki.çünkü büyük coinler eskisi gibi yüksek dalgalı hareket etmiyorlar.
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 04, 2018, 07:14:06 AM

Arkadaşlar bahsetmişler zaten parayı tek borsada tutmak riskli. Bir kaç bin dolar ile aldığınız riski 150 bin ile bir tutmayın yüklü işlem yapmayın. Parayı uzun vade ve günlük yatırımlar için 2 ye bölmekte fayda var.

whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 04, 2018, 09:12:08 AM

Herkese teşekkürler. Bugün Digilira ile 100 bin TL değerinde Wtry alıp onu Waves'e çevireceğim. Yarısını Binance'ye yarısını Bittrex'e atacağım. Waves'in bu gerilemiş dönemi benim için bir fırsat. Geriye kalan 60 bin de BTC olarak bekleyecek acil bir fırsatta girebilme ihtimaline karşı. Bakalım neler olacak.
VaramiR
Member
**

Activity: 144
Merit: 16

View Profile
January 04, 2018, 01:09:33 PM

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim sen de hoşgeldin bu dünyaya ama daha gelir gelmez bittrex'ten başlayacam diyorsan eğer bence iyi düşün çünkü komisyonu fazla alıyorlar ve daha iyisi var örneğin binance gibi ama tabi sen bilirsin Smiley

whynotBTC (OP)
Full Member

View Profile
January 05, 2018, 08:31:42 AM

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim sen de hoşgeldin bu dünyaya ama daha gelir gelmez bittrex'ten başlayacam diyorsan eğer bence iyi düşün çünkü komisyonu fazla alıyorlar ve daha iyisi var örneğin binance gibi ama tabi sen bilirsin Smiley
İmza için post kasmak yerine konuyu okuyup öyle yorum yapsanız çok mu zor? Ya da yapmayın yani ne gerek var?
Asmilker
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
January 05, 2018, 05:00:38 PM

Hem bir kaç portfoy yapmanı,hem de farklı yerlerde bu portfoyleri yapmanı oneririm nacizane.Bol sabırlar,başarılar
falapella
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
January 09, 2018, 09:09:20 PM

Hayırlısı olsun kardeşim. önün açık olsun
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
January 09, 2018, 09:23:19 PM

tek korkum 18 yaşında bir çocuğun eline bu kadar para verilmesi ve btc den köşeyi vuranlara kapılması inan göründüğü gibi değil !

radagast34
Member
**

Activity: 89

View Profile
January 09, 2018, 11:30:16 PM

Kardeşim  ilk giriş için gerçekten büyük para. Borsa'da şu vardır ; gider de borsaya üye olup paranı orda kullanırsan senin sahip olmuş olduğun coin borsada durmaktadır. Borsa kapanır giderse geçmiş olsun. Ha cüzdan indirdin coinleri orda tuttun diyelim, borsa kapatıp giderse zaten senin elindeki coinin çöp olması ihtimalide yüksek. Bana kalırsa Waves Wallet indir ve Waves platformdaki coinlerden al sat. Waves platformun borsası merkezi değildir ve kimse hadi ben kapattım gittim diyemez. Blockchain teklonojisinin hakkını veren borsa gibi borsadır. En azından 50.000 ile waves ve alt token'lardan almanı tavsiye ederim. Neye niçin yatırım yapacağını bilmen gerektiğini unutma. Geri kalan 100 bin le al sat yaparsın kazadıkça TL'ye dönersin. iyice araştır şuan yatırımdan önce gerektiğince bilgi lazım sana. bol bol kazanman dileğiyle Sevgiler.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Astandra
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
January 10, 2018, 01:18:31 AM

Birden fazla borsa kullan ve direk hemen butun hepsiyle altcoinlere girme muhtemelen hicbir tecruben yoktur. Ben boyle baslamistim.
mick42
Member
**

View Profile
January 10, 2018, 06:57:16 PM

bence de miktarı biraz azaltman da fayda var çünkü yeni başlayanlar için kaybetme kaçınılmaz oluyor çoğu zaman umarım fazla kayıp yaşamadan çabucak kavrarsın piyasayı şimdiden bol kazançlar
cagcug
Newbie
*

Activity: 95

View Profile
January 11, 2018, 08:33:49 PM

150 bin TL çok iyi bir para kardeşim . Ama zaten borsa yapıyormuşsun biliyorsundur al sat olaylarını lakin parayı  bir kaç borsaya dağıtmakta fayda var . ytd
Balang
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
January 12, 2018, 10:11:20 AM

Binance hesabı açabilirim evet. Alt coin de alıcam ama BTC pump yaptıktan sonra. Bu miktardaki bir yatırım için WTRY'nin hacim kazanıp orda işlem yapmayı beklemek ödeyeceğim kesintilere değer mi acaba
themystick
Full Member

eHarvestHub

View Profile
January 12, 2018, 10:23:18 AM

En önemli olay hedef koyup ne olursa olsun hedeften sapmamak. 150bin TL lik bir sermaye de %5'lik kar dilimleri bile çok ciddi bir kazanç sağlayacaktır. Bu nedenle tavsiyem dünya yansa yinede hedeflerinden vazgeçme!

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: