Bitcoin Forum
June 25, 2024, 12:31:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Ripple'dan tarihi rekor: En büyük ikinci kripto para oldu  (Read 484 times)
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
January 08, 2018, 03:10:57 AM

Rippledan güzel kar eden arkadaşlar oldu ikinci kripto para oldu ripple ama oda cok durucagını zannetmiyorum ethereum varken ripple a düşmez 2. lik Smiley

redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
January 08, 2018, 08:00:03 AM

Evet bu bir çılgınlık  , XRP nin bu yaptığı gerçekten de inanılmaz ben inanamıyorum şahsen. Merak ettiğim şey bunu koruyabilecek mi ? Yada ne kadar daha koruyabilecek? ETH den değil asıl btc den çekinmesi lazım. Zira BTC hareket eder etmez şu anda ki bütün altlar özellikle inanılmaz hareketler yapanlar aynı hareketi tersten yapabilir.
frtmr
Full Member

Activity: 616
Merit: 108

View Profile WWW
January 08, 2018, 08:33:55 AM

Ethereum tekrar 2. liğe geri yükseldi. Normalde cümlede araya biryerlere "hakkettiği" kelimesini sıkıştıracaktım ama son dönemde ciddi network sorunları var.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
January 08, 2018, 08:58:42 AM

sonunda 2.liği eth elinden aldı yine, fakat ağ sorunu çok fazla fee olarak btc den fazla keser oldu, önceden hız ve az fee açısından kullanışlıydı fakat artık bi anlamı kalmadı transfer ederken.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
January 08, 2018, 10:43:35 AM

sonunda 2.liği eth elinden aldı yine, fakat ağ sorunu çok fazla fee olarak btc den fazla keser oldu, önceden hız ve az fee açısından kullanışlıydı fakat artık bi anlamı kalmadı transfer ederken.
Eth leş bir coin nefret ediyorum kusuyorum.Dün ağ yüzünden 200$ fee harcadım ve 5 adet TXID bad fail oldu havaya gitti paralar.
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 08, 2018, 10:45:53 AM

merak etmeyin ripp lınşu an ikinci olabilir ama ben buna eminimki eth en kısa zamanda ripp le geceçektir buna emin olun
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
January 08, 2018, 11:04:25 AM

Ripplenin sürpriz şekilde gerçekleşen fiyat çıkışı karşısında  Bitcoin severler ve Ethereum severler ripple nefretine dayalı ortak noktada buluştular nihayet,  ripple işte böyle birleştirici ve piyasaya çok faydası olan bir coindir Grin
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
January 08, 2018, 11:17:32 AM

ethereum hantal bir şekilde rippleyi tahtından etti ve yeni bir spekülasyona kadar 2.liği ripplenin elinden aldı. ripplenin yeni rakibi bence bitcoin cash olmalı.
Kutup Ayisi
Full Member

Activity: 196

View Profile
January 13, 2018, 11:02:37 AM

Evet güzel yükseldi ethereum'u kısa süreliğine 3. sıraya attı şimdi güzel düştü ethereum geri geldi 2.sıraya ama ripple moneygram anlaşması ile yine bir pump gelecektir diye tahmin ediyorum.

freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 03:45:58 PM

Peak yaptıktan sonra aşağı doğru inmeye devam ediyor. Biraz daha inerse yatırımı düşüneceğim. Böylesine peak yapan bi coin tekrar yükselişe geçecektir.

kukoc
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile
January 13, 2018, 04:00:34 PM

Onemli olan bundan sonraki durusu aldik
Bekliyoruz ne seviyeye gidecek gorecegiz
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
January 13, 2018, 04:35:47 PM

arkadaşlar ripple balondur. bu balonun şişme aşamasında ne kadar kar aldıysanız çıkın . bakın 10 dolarlar hikaye asla o miktarları göremeyecek . firmalara test/pilot uygulama önerisiyle gidip testi kabul edenleri partner olarak duyuruyorlar. çok büyük patlayabilir iyi araştırın iyi düşünün YTD
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
January 13, 2018, 08:00:15 PM

arkadaşlar ripple balondur. bu balonun şişme aşamasında ne kadar kar aldıysanız çıkın . bakın 10 dolarlar hikaye asla o miktarları göremeyecek . firmalara test/pilot uygulama önerisiyle gidip testi kabul edenleri partner olarak duyuruyorlar. çok büyük patlayabilir iyi araştırın iyi düşünün YTD

Bunu bilmiyordum araştıracağım. Bu kafadaysalar guvenim sarsilir. Olmayan bir seyi olmuş gibi gostermek...Uckagitcilik.

jakdanyel
Sr. Member

Activity: 1652
Merit: 304

kycfree

View Profile
January 13, 2018, 09:07:42 PM

Evet güzel yükseldi ethereum'u kısa süreliğine 3. sıraya attı şimdi güzel düştü ethereum geri geldi 2.sıraya ama ripple moneygram anlaşması ile yine bir pump gelecektir diye tahmin ediyorum.
Ben de sizin gibi düşünüyorum açıkçası. Değeri baya düştü muhtemelen bir pump daha gerçekleştirilecektir. Ama ne zaman olur ben de bunu bekliyorum. Biraz daha düşmesini bekleyip alsam mı diye düşünüyorum ama birkaç gün içinde olabilir bence bu yükseliş.

▄▄███████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
███████████▀▌▄▀██████████
███████▄▄███████▄▄███████
██████▄███▀▀██▀██████████
█████████▌█████████▌█████
█████████▌█████████▌█████
██████████▄███▄███▀██████
████████████████▀▀███████
███████████▀▀▀███████████
█████████████████████████
▀█████▀▀████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
Available in
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
January 13, 2018, 09:13:09 PM

Ripple da artış bekliyorum bayağı çok geri planda kaldı ripple yine uçuracaklar bu gidişle tekrardan hep aynı oyun dönüyor düşürüp artırıyorlar
dolagani
Member
**

Activity: 140
Merit: 10

View Profile
January 14, 2018, 06:11:20 AM

XRP 3 dolar seviyesine yakında tekrar gelir. Bir ara bizim gibi Xrp yatırımcıları için çok iyi artış oldu.
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
January 14, 2018, 06:17:43 AM

Bazilari saniyorum bitcoinin 3-5$ dan baslayip 15.000$ olmasi gibi ripple boyle olur diye dusunuyor Cheesy Imkansiz. Ethereum yazin ortasinda hacimde bitcoini gecmisti. Olur arada boyle seyler. 1 ay once bitcoin cash mi ne oyle bisey vardi bitcoinin yerine gececek diyenler vardi burda simdi yoklar
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
January 14, 2018, 06:26:57 AM

Bazilari saniyorum bitcoinin 3-5$ dan baslayip 15.000$ olmasi gibi ripple boyle olur diye dusunuyor Cheesy Imkansiz. Ethereum yazin ortasinda hacimde bitcoini gecmisti. Olur arada boyle seyler. 1 ay once bitcoin cash mi ne oyle bisey vardi bitcoinin yerine gececek diyenler vardi burda simdi yoklar

kimse alınmasın üzülmesin ama ripple'ı zaten ayakta tutan bana kalırsa deneyimsiz ve piyasaya yeni giren yatırımcılar. Birden fazla konuda ve yerde " ripple 1 yıla 100 dolar olur " içerikli en az 50 tane mesaj gördüm. Zaten "yakında inanılmaz önemli bir açıklama yapacagız" tarzı tweetler atıp borsaları manipüle etmeye çalışanlar bir coinden ne bekliyorsunuz. İnanın yatırımlarınızı hakkınızla katlayacağınız çok daha güzel coinler ve tokenlar var
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 06:59:22 AM

Bu başlık 30 kasımda açıldığında ben de görmüştüm, yani en büyük 2. kripto para oldu tamamda, hacmen en büyük 2. kripto para bile olsa gene bu bir şey ifade etmiyor, önemli olan fikren olması ve insanların bunu benimsemesi, kaç tane insana sattılar bu koini, alma amaçları sırf daha zengin olmak daha zengin olmaktı.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 14, 2018, 07:03:59 AM

Oldu da noldu geri indirdiler, bıhalt yapmasına gerek yok ilk 10 coini sırayla pump da pump yapıyor balinalar, hadı bu sefer ripplea ıyıce abanalım dedıler cıkardılar sonra da ındı asagı gerı.
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: