Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:37:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Poloniex'de 20 XRP deposit saçmalığı  (Read 236 times)
tartibaya (OP)
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
December 31, 2017, 12:58:53 AM

İlk defa polo ya xrp gönderdim. 1 Yıla yakındır bu piyasadayım ancak yine de acı tecrübeler ile öğreniyoruz. Polo ya xrp yolladığımızda 1 defa ya mahsus 20 xrp alınıyormuş. Yok iplik titremesi engellenmek içinmiş falan filan. Her neyse işte binance de böyle birşey yok sonuçta. Açıklamada varmış gerçi ancak okumamıştım. Sonuç; dikkatsizliğe , ''aman canım bir şey olmaz'' demeye yer yok bu piyasada.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 31, 2017, 01:10:07 AM

neye göre alıyorlarmış 20 xrp i ?  iplik titremesini engellemekte neymiş ? cidden çok enteresan. yani şimdi siz 21 xrp yollasaydınız 20 xrp kesiceklerdi ve hesaba geçe geçe 1 xrp mi geçecekti? saçmalık..
işin kötüsü hiç bir şekilde destek taleplerine cevap vermiyorlar.. yalnız hocam siz binance dediniz, binance de aynı şekilde 10 gündür destek taleplerine cevap vermiyor.. bu çin, hongkong, hindistan tüm asya ülekelerinin borsaları bana pek güvenilir gelmiyor. yani genelde hacklendim diyenler, bakiyelere el koyanlar hep bu tarz yerlerden çıkıyor.. hakkımızda hayırlısı..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
December 31, 2017, 02:04:51 AM

20 üstü xrp yollayın yoksa 20 dolana kadar yansıma olmuyor. 20 xrp de epey bir para yapar sonuç 100 tl hava parası alıyorlar hayırlı işler
scoutcoin
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

View Profile
December 31, 2017, 02:57:04 AM

Xrp 10 katına çıktı bari güncelleme yapsalarmış 2 xrp diye.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 31, 2017, 03:03:51 AM

Eskiden 20 xrp insanlara koymuyordu . Şimdi kendini 2 ayda 15'e katlayınca dokunur oldu . Poloniex zaten soyguncu onu biliyoruzda geçmişte itiraz etmezken şimdi itiraz etmeniz saçma . Bişey ancak size dokunmaya başladığında yargılarsanız böyle olur . Dua edin 50 yapmasınlar .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
December 31, 2017, 07:44:30 AM

binance de alt coin çeşitliliği artıkça poloniex, bittrex gibi borsalar tarihe gömülecektir. umarım binancede bir müddet sonra bunlara benzemez. ama aslen burda hata sizde olmuş daha çok kesinti konusunda uyarıldıysanız. tabi uygulamada baya keyfi.
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 31, 2017, 07:51:16 AM

Poloniex hakkında en fazla şikayet duyduğum exchange sitesi.(bizim türk borsaları ve düşük hacimli borsalar hariç)Destek ekiplerine ulaşmak gerçekten imkansız.Adamlar yazın bazı kişilerin withdrawal işlemlerini iki ay gecikmeli gerçekleştirdi.

myortvyje
Member
**

Activity: 224
Merit: 52

View Profile
December 31, 2017, 10:20:41 AM

geçmiş olsun yazık olmuş, bu piyasa hereket etmeden önce 50 kere düşünmek gerekiyor gerçekten.
bul168
Jr. Member
*

Activity: 114
Merit: 1

View Profile
December 31, 2017, 11:06:17 AM

Bu 20 xrp olayı benim kullandığım ripple cüzdanında da var. Bu miktarı rezerv olarak tutuyor ve bunu harcamanın imkanı yok.
Antikais
Full Member

Activity: 236
Merit: 101

View Profile
December 31, 2017, 12:58:22 PM

poloneixten zaten uzak durmak lazım. haftalardır ticketları çözmüyorlar. zaten bittrexe geçmiştim tek seferlik düşük fiyattan almak için poloya para attım ama aldığım coini çekemiyorum 2 haftadır askıda kaldı cevap falanda vermiyorlar.

ASSETA - Blockchain based borderless crypto bank | ICO | DISCUSSION THREAD | BOUNTIES
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
December 31, 2017, 01:50:30 PM

poloneixten zaten uzak durmak lazım. haftalardır ticketları çözmüyorlar. zaten bittrexe geçmiştim tek seferlik düşük fiyattan almak için poloya para attım ama aldığım coini çekemiyorum 2 haftadır askıda kaldı cevap falanda vermiyorlar.

Poloniex, e-btc olayından sonraki dönemden beri bir türlü düzeltemedi kendisini. Zaten hacmin büyük bir kısmını da başka exchange'lere kaptırdı. Yalnzı diğer platformlarda da support ticket konusunun aynı şekilde sorunlu olduğunu söylemek lazım cidden.

klavyemaus52
Full Member

Activity: 571
Merit: 113

View Profile
December 31, 2017, 02:03:43 PM

Bittrextede şöyle bir saçmalık var mesela ben ether ile gönderme yapıyorum bana diyor ki minimum 0.1 ether göndermek zorundasın yoksa bu hesabına geçmez 0.06 etherim kaldı içerde yollamıyorlar
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
December 31, 2017, 05:44:09 PM

Buna benzer bir saçmalıkta bitgrail sitesinde var. Raiblock almak için istemesem de üye oldum.
Xrbleri (raiblock) cüzdana çektim. Daha sonra cüzdandan bitgrail borsasına xrb çekmek istedim. Deposit bölümünde en az 100 xrb gönderilmesi gerekiyor. Normalde fee ücreti yok. 1 xrb 15 $ ediyor. 2 tane gönderdim. Bunlar hesabıma geçmedi yandı gitti. 99 tane bile gönderseniz yanıyorMUŞ.
Spam saldırıları önlemek için böyle bir saçmalık varmış.

Ayrıca  fee ücreti yok. Ama cüzdandan borsaya çekerseniz 5 tane de xrb kesiyor. Siz hesaplayın!

yunusseymen16
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
December 31, 2017, 09:46:47 PM

Binance'nin gözünü seveyim. Uyarı için teşekkürler.
mmm01
Legendary
*

Activity: 973
Merit: 1053

View Profile
December 31, 2017, 10:26:20 PM

Poloniex dediğimiz terane bu piyasanın en büyük vurguncusudur ve dolandırıcısıdır. Sisteminde bulunan coinlerin birçoğunun spekülasyonunu da bu şerefsizler yapmaktadır o yüzden dolayı dikkat edin dikkat edin dikkat edin
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
January 01, 2018, 05:45:05 AM

Poloniex acemi ve küçük hesaplar yapmaya devam ederse varlığını uzun süre sürdüremez. Kafasına göre coinlerden kesinti yapması kabul edilir bir uygulama değil.
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
January 01, 2018, 08:02:21 AM

Yakında binance ve kucoin bunları geçerler. 6 aydır poloniexte tek güncelleme iyileştirme yapılmadı. Birde bu kadar yüksek kesinti yapması da kötü izlenim veriyor.

yobit.net is banned from signatures
piszozo
Jr. Member
*

Activity: 60
Merit: 1

View Profile
October 11, 2018, 07:02:06 PM

Hala da öyle ve daha da kötüsü transfer ortada yok. Birkaç farklı adrese xrp gönderdim ve sadece Poloniex'te sıkıntı yaşıyorum, adamı çıldırtırlar. Allah'tan deneme amaçlı az göndermiştim şimdi sıkıntımı çözseler bile kalanı göndermem. Bu süreci bana yaşatmaya hakları yok.

Zaten benim kullandığım hesaplar arasında ne saçma borsalar var da bi Poloniex yok, kısayolunu bile silmiştim... Şimdi hatırladım neden sildiğimi, iyi etmişim. Tekrar dan bye bye Polo, senden bi b*k olmaz!
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 11, 2018, 07:16:05 PM

O neymıs la öyle 20 xrp kesıyor senden hıcbır borsa da oyle bır sey yok resmen aç gözlu para kazanamadıkları ıcın böyle dandık ıvır zıvır seylerle yoluyorlar ınsanları.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: