Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:56:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Robotların geliştirdiği coin'e yatırım yapılır mı  (Read 270 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
December 31, 2017, 07:13:20 AM

Yapay zeka tarafından belirli bir sisteme göre tasarlanan bir coin çıkarılsa Bitcoin gibi insanlar robotlara güvenip yatırım yapar mı. roger ver charlie lee ye mi yoksa robotlara mı güvenirsiniz.
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
December 31, 2017, 09:58:18 PM

Robot doktorların yapıldığını bunların sertifikalanma sürecinde ilerleme kaydettiğini 1-2 ay gibi bir süre önce öğrenmiştim. Önemli olan yapay zeka  bir coin geliştirmesi değil, neler yapıyorlar onu da yapabilirler. Ancak o yapay zekanın ne kadar zeka sahibi olduğu, onu geliştirenin kim olduğu coin üretilmesi yapılırken neye göre yapacağı gibi şeyler önemli. İnsanlar soracak diyecek ki ya bunu geliştiren yapay zekanın veya robotun pili biterse. Smiley

Coin amacına hizmet ediyor mu, güven veriyor mu ? Aksi takdir de kimin geliştirdiği çok önemli değil. Bitcoin mesela adam yazmış senelerdir gidiyor. Robot yazsa senelerce gidebilecek mi geliştirmeleri neye göre yapacaklar vs.. Bir çok soru olacaktır. Ancak şu bir gerçek böyle bir coin birçok kişiye cazip gelecek ve iyi bir yatırım toplayacaktır kanaatindeyim.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
December 31, 2017, 11:36:38 PM

projesi iyi olursa neden olmasın?

yoksa bu yapay zeka, türlü açıklamalar yapıp, sonra fiyat 3 katına çıktığında kendi elindeki coinleri satıp, daha sonra dipten alıp tekrar fiyatı yükseltecek olan bir spekülatör mü olacak ? Smiley

Robotlar coini hangi yönde geliştirecek? insanlığa yararı olursa, fiyatına etki ederse, neden olmasın her türlü yatırım yaparım.

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
cagcug
Newbie
*

Activity: 95
Merit: 0

View Profile
January 04, 2018, 10:31:39 AM

Yapay zekanın sayesinde üretilmiş olacak coin olursa bile kazanç varsa insanlar yatırımını yapar . Şimdi durum çok da farklı değil bilgisayarlar telefonlar da bir çeşit yapay zeka ürünü sayıla bilir onlara da güveniyoruz  Grin
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
January 04, 2018, 01:12:55 PM

Yapay zekaya ruhumu satarım ben ruhumu. Bırak para yatırmayı canını yerim o yapay zekaların. İnşallah yakın gelecekte bizi yok edecekler .Imparatorlar

BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 04, 2018, 04:44:35 PM

Fantastik tarafını bir kenara bırakırsak bu söylediğin şeyin hiçbir esprisi yok dostum. Yapay zeka ürünlerinin üçle beşi toplamayı aşmalarını izleyelim önce. Sonra bu konuya tekrar geri döneriz.
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
January 10, 2018, 10:07:07 PM

Yapay zeka aşırı muallak bir konu spekülasyonlar cenneti baya. Örneğin kimisi oturabilen bir robot bile geliştiremediler derken kimis doktor sertfikasından bahsediyor. Konuya dönersek hocam coin konusunda insanlar çok bilmeden yatırım yapıyor hep çok robot konusuna takılcaklarını zannetmiyorum iyi pazarlamayla ona da yatırırlar Cheesy

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
oguzhangazi
Member
**

Activity: 308

View Profile
January 11, 2018, 11:27:23 AM

yapay zekadan çok onu üretenine bakarlar gibi geliyor bana, şirket iyiyse proje güzelse girilir. yapay zeka o bu hepsi bir furya yakalarsa tutar yakalayamazsa batar gider
Iamrobot
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 11, 2018, 12:16:18 PM

gerçek bir yapay zeka olursa bu sadece coinle ilgilenmez aynı zamanda bi spekülatör de olur. elinde iyi bi btc olursa oynar bu piyasayla kedinin fare ile oynadığı gibi.

o yapay zekayı bir bilim adamı topluluğu üretsede ortaya çıkan ürün insandan çok daha zeki olacak. sen birkaç haberi irdeleyebilirken bunların işlemcisi binlerce haberi inceleyip tarayabilir.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 11, 2018, 06:44:12 PM

Robotlar insanları çatır çatır kesiyor sonra da geri dikiyor neden güvenmeyelim ki Smiley Proje güzel olduktan sonra gözüm kapalı yatırım yaparım
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
January 11, 2018, 10:28:36 PM

Yapay zeka hala üzerinde çalışılan ve geliştirilmesi gereken bir teknoloji, yapay zeka blockchain teknolojisini kavrayıp üstüne birde nasıl kriptopara çıkarabilir bilmiyorum ama henüz erken diye düşünüyorum.
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
January 12, 2018, 09:50:58 AM

Yapay zeka hala üzerinde çalışılan ve geliştirilmesi gereken bir teknoloji, yapay zeka blockchain teknolojisini kavrayıp üstüne birde nasıl kriptopara çıkarabilir bilmiyorum ama henüz erken diye düşünüyorum.

yapay zekanin ogrenme hizi insanin binlerce kati. satranci hic bilmeyen bir yapay zeka 4 5 saat egitimden sonra normal bir insana gore cok daha iyi satranc oynayabiliyor. blockchain de de ayni seyler olacaktir.

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
ChevyImpala
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 4

View Profile
January 13, 2018, 08:54:34 PM

Yapay zekanın bu kadar geliştiğini bilmiyordum  Grin

◣◣◣     CryptoBank     ◢◢◢
Revolutionary Financial System Based On The Blockchain (https://cryptobank.co)
Habercoin
Jr. Member
*

Activity: 39
Merit: 3

View Profile WWW
January 13, 2018, 08:59:51 PM

Bence de proje mantıklıysa yatırım yapılabilir. Ancak bu aşamada projeyi görmeden bir şey demek doğru olmaz.
dolagani
Member
**

Activity: 140

View Profile
January 14, 2018, 06:12:39 AM

Ekibe projeye amaca iyi bakmak gerek. Talep olur diyorsan yatırım yapabilirsin.
edora
Full Member

Activity: 314
Merit: 101

View Profile
January 14, 2018, 01:59:47 PM

kimin gelistirdiginin ne onemi var. onemli olan destek gorup gormedigidir
laserguy
Member
**

Activity: 98

"Highest ROI crypto infrastructure"

View Profile
January 14, 2018, 02:11:22 PM

Hangi yılın sorusu bu 2500 mü?  Grin Mantıklı bir şey olduktan sonra neden olmasın. İt bile yapsa yatırım olur. Kimin yaptığına değil fikrine bakmak önemli.

otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 14, 2018, 06:33:02 PM

Yapılır tabi, yapay zeka kendi kendine koin geliştirecek kadar gelişirse bir gün neden yatırım yapılmasın elbette yapılır diye düşünüyorum.
Jordan23
Sr. Member

Activity: 382
Merit: 311

View Profile
January 15, 2018, 02:56:18 PM

yapılır hatta bu daha güvenilir olur bana kalırsa sonuçta hiçbir insan eli değmeyecek ve güvenirliği konusunda kimsenin aklında herhangi bir şüphe olmayacak yani başarılı olma ihtimali bana kalırsa çok yüksek
Whoisthelorax
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 251

View Profile
January 15, 2018, 05:03:11 PM

Arkasında ne robotların ya da insanların yer aldığı herhangi bir coine girmek bana kalırsa eşit derece de risk. Satoshi gibi kendi kim belli olmayan sistemler bana kalırsa daha mantıklı.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: