Bitcoin Forum
May 28, 2024, 03:22:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: SON FIRSATINIZ  (Read 1794 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
December 31, 2017, 12:11:43 PM
Last edit: June 10, 2018, 07:05:32 PM by halloweenn666
Merited by anonymous3x (10)

Eyy müslüman kardeşim beni dinlemek dinlememek sana kalmış bu bir yatırım tavsiyesi değildir , Altcoinleri satman için sana son bir fırsat diye uyarmak istedim . Satmazsanız batacaksanız çökeceksiniz Ey ahbaplarım coin dünyası altcoinler her an çökebilir yalnızca 1 veya 2 haftalık bir süre kaldı. Nakite geçiş için son FIRSATINIZ.
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 31, 2017, 12:15:07 PM

Keşke dayanağının ne olduğunu da söyleseydin. Zaten çok kolay kendisine yön verilen birisiyim, aklım kalacak acaba Bitcoin'e geçsem mi diye şimdi  Grin

dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
December 31, 2017, 12:15:58 PM

Yav he he, 2 yıldır aynı muhabbet. Hayır kaynağın ne? Onu da gösterseydin bi?
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
December 31, 2017, 12:18:17 PM

Bitcointalk üyeleri sizi sevdiğim için bu başlığı açtım yatırım tavsiyesi bu piyasada olmaz altcoinlere son 1 hafta veriyorum size nedenlerini anlatacak değilim 1 hafta sonra görüşürüz ne ripple kalacak ne de diğerleri altcoinler çökecek. Bitcoin ya aynı fiyatta kalacak ya da biraz gerileyecek , şubatta yeniden yükselecek mart aylarında 50 bin dolar olacak bunları kafanıza yazın bitcointalk üyeleri.
guney2100
Newbie
*

Activity: 21
Merit: 0

View Profile
December 31, 2017, 12:21:13 PM

bir burada troll yoktu burayı da keşfettiler.
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
December 31, 2017, 12:24:50 PM

Ey müslüman kardeşlerim halloweenn666 nickli kardeşimi dinlemeyin zira isminden bile trollüğü anlaşılıyor ve kendisi bitcointalkforum'da konu paylaşınca kaynak belirtmiyor.
halloweenn666 kötü bir analizci halloweenn666 gibi olmayın...
osmanismet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

Hakuna Matata

View Profile
December 31, 2017, 12:25:55 PM

Kaynak nedir beyefendi?

-hötüm efendim hötüm.

E ama  olmadı şimdi, nasıl güvenelim?

-Doğduğumdan beri arkamda efendim, çok güvenilir...
sessiz_gemi
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
December 31, 2017, 12:55:51 PM

Kaynağı belli olmadan çok asılsızca bir konu açmışsın, evet herkeste ki beklenti bitcoinin yılbaşı sonrası ani bir artış gösterebileceği, bunda haklı olabilirsin ve 50.000 dolar olması konusunda da haklı olabilirsin, altlar bir anda düşebilirde ama yok çökecek bitecek lafları hiç olmamış, kısa süreli inişler olabilir hatta 10-15 günde sürebilir ama bu demek değildir ki toparlanmayacak, boğa sezonu yeni gelmişken altlar için bu yorum yanlış olmuş.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 31, 2017, 01:05:39 PM

Dur bende son fırsat ilanı veriyorum bitcoin altcoin balondur sakın girmeyin abi taşşak konusu oluyonuz ne bunlar ya boş boş işlerle uğraşmayın varmı elinizde yazı bilgi her neyse kaynak paylaşın he bizde adam dogru veya yanlış söyleyelim diyelim yok o balon yok o bitiyo yok bu firlıyıcak babamda diyo yuan fırlıyıcak onu mu alıyım şimdi ben araştır bilgi paylaşımı yap boşu boşuna milleti boş kirlilikle doldurma.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
December 31, 2017, 01:10:49 PM

Adam ne kadar troll olsada bende öyle hissediyorum baktılar kırmaya çalıştılar 8k dedikoduları dediler cart curt derken yıl sonu geldi sağlamda düzelttiler şimdi 20k yoluna girecektir ve tabikide altcoinler satoshi olarak zarar yazacaktır, ocakta segwit2x yapılacak muhtemelen ona kalmadan btc çıkış yakalayacaktır 3-4 gun içinde 16k ya gelmesini bekliyorum
inanc
Member
**

Activity: 113

View Profile
December 31, 2017, 01:17:30 PM

tam tersi dostum bitcoin çöküyor dikkat et

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
December 31, 2017, 01:37:12 PM

Eskiden btc çöker diye ben de düşünüyordum ama artık fikrim değişti hiçbir coin btcyi bitiremez. Fiyat grafiğine bakarsanız 10 bin liradaki grafiği izliyor.  Bir süre sabit kalmış sonra büyük patlamayı yapmıştı.

yobit.net is banned from signatures
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
December 31, 2017, 01:38:17 PM

Fikirlerini belirtmen herkesi mutlu eder ama bu kadar kesin ifadeler kullanman insanları yanıltabilir. Keşke üslubumuza biraz daha dikkat etsek şurada zaman geçirirken  Undecided

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
December 31, 2017, 01:41:30 PM

ferhat1242 sen misin yau geçen sefer de uyarmıştın dinlememiştik  Cheesy hele bi müsaade et de şu bat bi çıksın ondan sonra ne oluyosa olsun

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 31, 2017, 01:45:33 PM

BTC bencede yukarı ivme alacak ama bu illaki altcoinleri bitirecek degil tethere geçenler ve piyasadan çıkanlar geri dönecekler. Yıl sonu şirketlar kapatma yaptıkları için piyasadan çıkmış olabilirler, korenin açıklamasıda unutulacaktır 1-2 iyi haberler btc 2018 de 60bin dolar olur
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
December 31, 2017, 01:51:58 PM

Ey müslüman kardeşlerim halloweenn666 nickli kardeşimi dinlemeyin zira isminden bile trollüğü anlaşılıyor ve kendisi bitcointalkforum'da konu paylaşınca kaynak belirtmiyor.
halloweenn666 kötü bir analizci halloweenn666 gibi olmayın...

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Elbette herkesin fikrine saygımız vardır. Ama bizler ancak tahmin ederiz. halloweenn666 arkadaşımız da bir tahmin yapmış ama sanki çok yerinde olmamış gibi. altcoinlerin çökmesi demek sistemin genel gidişatına dokunur. 10 gün olur 20 gün olur altlar sürünebilir, ama kökten bitmeleri demek, paranın yarısının ölmesi demek.

Arkadaşımız şöyle deseydi; Dikkat edin BTC çok yükselecek ve altcoinlerin BTC karşısında olan değerleri inanılmaz düşecek. 0.01 olanlar 0.001 olacak deseydi. Biraz daha inandırıcı olurdu...
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
December 31, 2017, 02:09:44 PM

Neyin kafasını yaşıyorsun sorması ayıp kardeş 😁

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
December 31, 2017, 02:10:41 PM

btcnin yukarı keskin çıkış yaptığı ve altları çökerttiği dönem tekrarlanırsa arkadaşımız haklı olabilir. bittrex için stop-losslar sevilen coinleri arttırma adına hazır tutulabilir. ama nisanda altları da yanında yukarı götürdüğü döneme benzerse, uzaktan yaşlı gözlerle izlemek zorunda kalabilirsiniz.

cryptopiadakiler zaten kendi aleminde  : )

Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 31, 2017, 02:30:43 PM

Herkes arkadaşa yüklenmiş fakat tahminine biraz trollük eklemiş sadece. Bence tam tersi bitcoin altcoinler karşısında etkisini kaybedecek ve altların büyümesini izleyeceğiz

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
December 31, 2017, 02:36:22 PM

Konu troll bu ap açık belli . Ancak '' Allah beni buraya gönderdi seni uyarıyorum '' o kadar ağır günahlı bir cümleki , kendinize cehennemden kombine aldım diyebilirsiniz .

Yaşınız kaç olursa olsun . 5 yaşındaki çocuk o lafı söylemez . Bunun affı yoktur açıklaması yoktur . Yazık . Bu hayatınızı iyi yaşayın . Öbür hayatınız sizin için iyi olmayacak . Troll olacağım dikkat çekeceğim diye dinden çıkan adamlar tanıyoruz . İnternet enteresan bir platform .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print