Bitcoin Forum
June 17, 2024, 07:59:17 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: SON FIRSATINIZ  (Read 1797 times)
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
April 06, 2018, 09:42:12 PM

konuyu açan arkadaş biraz ciddi açsaydı gerçekten tam isabet olmuş derdik.Çöp olacak hepsi yok olacak diyerek ciddiyetten uzaklaşmış.Yoksa aralık ayında bunu yazdığını göz önüne alırsak altcoinlerden çıkanlar o tarihte sermayelerini korumuş oldular.Altların çoğu yüzde 50 civarı ve daha aşağı değer kaybetti.
mtahanci48
Full Member

Activity: 322
Merit: 154

View Profile
April 06, 2018, 10:09:47 PM

zamanlaması güzel bir tahmin olmuş. 1 btc attığın coin boğa dönemi 50 btc olur satmazsın yine 1 btc'n kalmış. tepelere yaklaşınca ara ara satış yapmak güzel. en tepeyi kestirmek zor oluyor.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
April 06, 2018, 10:41:32 PM

Başlığın atıldığı zamana bir şimdiki zamana bakıyorum benzer tablolar var ama altcoinler biteceeek paranızı btc çevirin demek tam olarak doğruluğu yansıtmıyor. Proje olarak sağlam tokenler de btc yükselişe geçtiğinde yukarı yönlü seyredebilir.
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
April 06, 2018, 10:50:54 PM

Sadece altlar kaybettirmiş gibi bir senaryo var herkesin ağzında fakat farkındaysanız bitcoin 6.000 dolarlarda seyrediyor. Şuan ki piyasada uzun vadeli hiç bir yol bize kazanç sağlayamaz.

therealbigcoin
Sr. Member

Activity: 729
Merit: 251

View Profile
April 06, 2018, 10:57:01 PM

Konu başlığının tarihine bakınca sinirlerim bozuldu, iyi denk getirmişsin doğrusu ama yazdıkların olasılıklardan biriydi. Yani nerden bildin diyemeyeceğim doğrusu fakat keşke şom ağzını açmasaydın:)))
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
April 06, 2018, 11:07:58 PM

Eyy müslüman kardeşim beni dinlemek dinlememek sana kalmış bu bir yatırım tavsiyesi değildir , Altcoinleri satman için sana son bir fırsat diye uyarmak istedim . Satmazsanız batacaksanız çökeceksiniz Ey ahbaplarım coin dünyası altcoinler her an çökebilir yalnızca 1 veya 2 haftalık bir süre kaldı. Bitcoine geçiş için son FIRSATINIZ.

Neyi savunduğunu yazsaydın çok güzel bir tartışma konusu olabilirmiş aslında. Ama böyle körü körüne konu açınca sanki FUD için konu açmışsınız gibi oluyor ve insanları tedirgin ediyor. Ben bu kadar ani olacağını düşünmüyorum ama yinede altcoinlere geçişin zamanı olduğunu düşünüyorum.
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
April 07, 2018, 04:36:14 AM

Vallz o tarihte okuduğumda kripto paraları kötülemek maksadıyla açılmış bir konu başlığı olduğunu düşünmüştüm. Her şeyin çok iyi gittiği bir zamanda düşüşün başlayacağı tarihi dahi tutturmuş arkadaş. Düşüşün ne zaman sona ereceği konusundaki fikrini merak ettim şimdi. Fakat paylaşımı yaparken neye dayanarak yazdığını da yazabilirdi ve güzel bir fikir alışverişi olabilirdi bu başlık altında. Denk gelmiş demekki.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
April 07, 2018, 10:36:23 AM

ben böyle düşünmüyorum tabi bitcoin illa artacaktır. ama kısa vadede artar mı bence artmaz ayrıca altcoinler bence bitcoin atak yaptıgından kısa süre sonra da altcoinlerde yükseliş trendine gececektir. biraz gec erken illa olacaktır.Biraz sabırlı olmak laım tabi bitcoin tam düşerse altcoinlerde çakılacaktır tabi..

ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
April 07, 2018, 10:38:30 AM

Son fırsatımız yoksa sermayeyi daha da küçültmeden çıkmak mı temelli olarak. Artık bunu da düşünmeye başladım. Daha fazla geç olmadan. Hiç bir olumlu işaret yok malesef. Bu ay sonunda bir karar verceğim.
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
April 07, 2018, 11:11:46 AM

Başlık açıldığında "son fırsatınız" denmiş ama ben kripto para piyasasında fırsatların bittiğini düşünmüyorum. Tamam bazı dönemler gerçekten zor anlar yaşıyoruz ama bir şekilde piyasa kendisini toparlamasını da biliyor.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
April 07, 2018, 11:50:30 AM

konunun açılma tarihinde bahsedilen 1-2 haftalık süre içerisinde coin, altcoinlerin batacağı söyleniyor. aradan geçen 3-4 ayda böyle gelişme yaşanmadı. Bu kriptoların arkasında merkez bankalarından daha büyük güç var. kendilerini internette arayabilirsiniz. balina falan değil. trilyon dolarlık servetleri olan bir zümre. onlar istemedikleri sürece bu kriptolar batıp gitmez. fiyat olarak göçer yalnızca.
TheEagle1903
Member
**

Activity: 154

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
April 07, 2018, 12:42:42 PM

Böyle başlıklar açmanın ne amacı var hiç anlamıyorum açıkcası. Ne destekleyeceği bir teknik-analiz grafiği var ne başka bir şeyi kuru kuru pesimistlik yapıp ortadan kayboluyorlar.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Easy2Mine
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

einc.io

View Profile
April 07, 2018, 01:23:42 PM

Arkadaş çok güzel denk getirmiş gerçekten. Fakat BTC ye geçmiş olsaydım bile zararım %60 olur şimdi %75 çokda bir fark yok yani Smiley

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
April 07, 2018, 05:16:13 PM

bu uzun uzun bahsettiğin olay zaten gerçekleşmiş durumda btc altları tamamen eritmiş durumda her şey ortada.

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
April 07, 2018, 05:23:59 PM

Ey müslüman kardeş batanlar battı satanlar sattı, 15 nisan ve sonrası için alt coinlere girilir mi?
Sen bilgili ve yetkili bir üyeye benziyorsun.

hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
April 07, 2018, 05:47:49 PM

eğer sistemde eksi merit verilecek olsaydı. kesinlikle şampiyon sendin eksi sonusza doğru ciddi bir yol alırdın.  Grin  dayanağın yok bolkeseden sallıyorsun. bari süsleme yapsaydın. gelecekten geldim falan diye. böyle bir iki defa daha saçma sapan başlık aç negatifi trust ı yersin dikkat et.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 07, 2018, 05:55:55 PM

Karı dolar bazında realize etmediğin zaman altı üstü btcsi ethı farketmez. Sonuç olarak ilk işlere girerken real para olarak giriyorsunuz ve bana göre endeks o olmak zorunda. Altlar piyasa düşüşe geçtiğinde btcye nazaran yüzde olarak daha çok etkileniyor olabilir. Ama yükseliş zamnaında da daha çok yükseliyor. Saçma konu saçma açıklama

ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
April 07, 2018, 07:05:13 PM

Yakında büyük bir fud gelecektir diye düşünüyorum.
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
April 07, 2018, 08:02:42 PM

Halen çökmedi altcoinler ancak btcnin ağır bir dump yemesi durumunda altcoinler çökme noktasına gelebilir. Eğer büyük ve karlı bir yatırım hedefiniz varsa btcden şaşmayın derim
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
April 07, 2018, 09:30:14 PM

Biraz olsun piyasada toparlanma ışıgı var umarım bu sefer yalancı bir pump değildir yoksa günden güne eriyişimiz artık sabrımı taşırmak üzere. Nisanda bir güven tazelemeli.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: