Bitcoin Forum
June 17, 2024, 04:21:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Satılık S9 Sadece 1 Adet Hemen Teslim Gel Al!  (Read 560 times)
musa147 (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
December 31, 2017, 01:39:40 PM
Last edit: January 30, 2018, 12:14:44 AM by musa147

Merhaba arkadaşlar sadece 1 adet var hemen teslim stok cihaz testleri yapılıp hiçbir sorun görülmemiştir.

FİYAT DÜŞTÜ.

Cihazla beraber
GÜÇ KAYNAĞI
GÜÇ KABLOSU VERİLECEKTİR.

Cihazlar yeni versiyondur.
https://i.hizliresim.com/LOkWj1.jpg
https://i.hizliresim.com/rJWoGM.jpg

sahibinden ilanımız.
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-sunucu-server-antminner-s9-hemen-elden-teslim-sadece-1-adet-515599203/detay/

Sadece 1 Adet vardır 2-3 tane almak isterseniz ne yazikki yok elimizde hazır

fiyat 20,000TL
iletişim whatsap veya tel 05439654733

Satın Alma Elden Teslim

Kocaeli Gebze Dükkandan Gelip Alabilirsiniz!
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
December 31, 2017, 01:53:27 PM

Guzel ama fiyat cok pahali,  duserse talibim

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
musa147 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 31, 2017, 01:59:13 PM

hocam belki inanmazsın çinliler çok yükseğe satıyor ocak 20 demi ne çin tatilimi ne girecekmiş hiç bulamazsın diyorlar çinde malum türkiyeye getirene kadarda bi zahmet yinede fikrine saygılıyım.

Şuan 6bin$ satıyorlar ve 2 hafta bekletiyorlar güvenip parayı bağlarsan
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
December 31, 2017, 02:10:43 PM

hocam belki inanmazsın çinliler çok yükseğe satıyor ocak 20 demi ne çin tatilimi ne girecekmiş hiç bulamazsın diyorlar çinde malum türkiyeye getirene kadarda bi zahmet yinede fikrine saygılıyım.

neden açıklama yapma gereği duyuyorsun ki ? 5.8 bin çok uygun bir rakam arkadaşım. Herkes bilip bilmeden sallıyor bedavaya getirmeye çalışıyor malı. Emin ol 6k dan bile satabilirsin hiç kasma.

hayırlı satışar
musa147 (OP)
Newbie
*

View Profile
December 31, 2017, 02:24:36 PM

neden açıklama yapma gereği duyuyorsun ki ? 5.8 bin çok uygun bir rakam arkadaşım. Herkes bilip bilmeden sallıyor bedavaya getirmeye çalışıyor malı. Emin ol 6k dan bile satabilirsin hiç kasma.

hayırlı satışar

teşekkürler hocam bilen bilmeyen olabiliyor karşıdaki kişiyi art niyetli değilde gerçekten bilgi edinmek isteyen kişi olarak görüyoruz herkezi.Biz sadece bu işi yapmıyoruz esnafız şuan dediğin gibi 6bin$ ve 2 hafta çinden gelmesini beklersin bizim elimizde 1 tane hazırda var uygundan yardımcı olalım diye açtık sahibinden de ilan açtık 6 saate onaylanacakmış muhtemelen yarın gider burda işin ehilleri arkadaşlar olduğu için yardımcı olalım hemde biran önce satılsın diye konu açtım

herkeze teşekkürler çin konusunda sorusu olan varsa seve seve yardımcı olmak mahiyetinde cevaplarım.

Dip not şuan ruslar yoğun şekilde çinde geziniyor ve makineleri topluyorlar.

**ilanımız yayımlandı arkadaşlar yarın muhtemelen satılır herkeze iyi forumlar dilerim.
usakli64
Full Member

View Profile WWW
January 01, 2018, 02:30:36 PM

hayırlı satışar

Siz gibilerini gödükçe forumdan soğuyorum. neden açıklama yapmasın ki. mümkün ise talibim dedim. Vatandaşta güzel bir dille meseliyi açıklamış.
Hayır anlamadığım amacın ne. Alacak mısın satacak mısın? Yoksa boşta mı takılıyorsun? Fiyat güzelse 5800 usd degil 6000 dolardan buyur al. Kimse sana neden aldın demez. Ayrıca şunuda belirtmek isterim burası pazar alanı, Satıcı ürünü satılığa çıkarır, almak isteyende iletişime geçer alır. Siz nesiniz alıcı mı satıcı mı? Forum çok geniş, değerli görüşlerinizi forumun tükçe bölümünde madencilik kısmında uzun uzadıya dile getirebilirsiniz.

Ayrıca sizde de şunu söyliyeyim bilip bilmeden sallıyor diyorsunuz ya, elimde 11 tane s9 var 3 tane D3 2 tanede L3+ var. Bence insanları tanımadan böyle iddalı şeyler yazmamalısınız. Belki yaşınız küçük, belki eğitim seviyesinden belkide yetişme tarzınızdan kaynaklanıyor olabilir. Ama umudunuzu yitirmeyin bir gün sizde erdemli ve saygılı bir insan olabilirsiniz. Buna canı gönülden inanıyorum.

Bu arada yeni yılınızı kutlar, bol kazançlar dilerim

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
al3pay
Member
**

Activity: 286
Merit: 11

View Profile
January 01, 2018, 02:59:15 PM

en son subat batch 2725usd den ciktigini ve suan aktif batch olmadigini düşünürsek stok urun icin güzel fiyat , arayan bir çok kisi vardi forumda doğru aliciyi bulursunuz umarım . stok urun icin pahalı bulanlar bence cin deki şartları yeniden gozden geçirmeli . en son aralık batch icin 1500 usd gibi rakamlar isteyen bitmain in şubattaki batch icin 2725 usd yi istemesi nano chipleri temin ettigi taywanli firma TSMC in fiyat politikası sebebi ile oldugunu dusunuyorum piyasaya yeni giren ürünler tedarik konusunda karaborsa oluşturdu muhtemelen.
usakli64
Full Member

View Profile WWW
January 01, 2018, 06:07:57 PM

en son subat batch 2725usd den ciktigini ve suan aktif batch olmadigini düşünürsek stok urun icin güzel fiyat , arayan bir çok kisi vardi forumda doğru aliciyi bulursunuz umarım . stok urun icin pahalı bulanlar bence cin deki şartları yeniden gozden geçirmeli . en son aralık batch icin 1500 usd gibi rakamlar isteyen bitmain in şubattaki batch icin 2725 usd yi istemesi nano chipleri temin ettigi taywanli firma TSMC in fiyat politikası sebebi ile oldugunu dusunuyorum piyasaya yeni giren ürünler tedarik konusunda karaborsa oluşturdu muhtemelen.

Bitmain cip konusunda samsung ile anlasti.  Eger fiyattaki dalgalanma soylediginiz gibi Tayvan firmasindan kaynakli ise,  cip uretimi icin Samsung ile anlasilmasindan dolayi fiyatlar asagiya dusecektir. Bu bilgiyide paylasmis olayim.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
al3pay
Member
**

View Profile
January 01, 2018, 06:40:06 PM

Bitmain cip konusunda samsung ile anlasti.  Eger fiyattaki dalgalanma soylediginiz gibi Tayvan firmasindan kaynakli ise,  cip uretimi icin Samsung ile anlasilmasindan dolayi fiyatlar asagiya dusecektir. Bu bilgiyide paylasmis olayim.

Japon GMO un haberi ile ortalıkta bir samsung haberleri bende okudum fakat bitmain hala sitesinde yayinladigi gibi s9 larda TSMC ile devam ediyor samsung ile ilgili bir kaynak varsa paylasirsaniz sevinirim onemli bir haber çünkü. TSMC zaten 16nm ile 12nm konusunda 2017 in ikinci yarısında üretime geçeceği konusunda planlama yazmisti.Asil bizler icin bunun onemli oldugunu düşünüyorum .ben elimdeki s9 lar icin bu durumun daha iyi oldugunu düşünüyorum sebebi ise hali hazırda 16nm chiplerle üretilen bir üründe aralık 2017 batch ile şubat 2018 batch arasında olusan %75 lik artı fiyat degisimi bir sonraki jenerasyonun suan icin çok yakinimizda olmadigini dusunduruyor. Ebit te s9la ayni elektrik tüketimine sahip yeni modelini 3000 usd üstünde sundu piyasaya.
usakli64
Full Member

View Profile WWW
January 01, 2018, 07:25:30 PM

Japon GMO un haberi ile ortalıkta bir samsung haberleri bende okudum fakat bitmain hala sitesinde yayinladigi gibi s9 larda TSMC ile devam ediyor samsung ile ilgili bir kaynak varsa paylasirsaniz sevinirim onemli bir haber çünkü. TSMC zaten 16nm ile 12nm konusunda 2017 in ikinci yarısında üretime geçeceği konusunda planlama yazmisti.Asil bizler icin bunun onemli oldugunu düşünüyorum .ben elimdeki s9 lar icin bu durumun daha iyi oldugunu düşünüyorum sebebi ise hali hazırda 16nm chiplerle üretilen bir üründe aralık 2017 batch ile şubat 2018 batch arasında olusan %75 lik artı fiyat degisimi bir sonraki jenerasyonun suan icin çok yakinimizda olmadigini dusunduruyor. Ebit te s9la ayni elektrik tüketimine sahip yeni modelini 3000 usd üstünde sundu piyasaya.

Simdi tekrar baktim habere, bitmain degilmis baikal markasi icinmis,   biraz zaman gecti uzerinden haberin unutmusum.  14nm cipler kullanilacak.   2018 Ocak ayindan itibaret seri uretime baslayacagi yaziyor. Ayrica KUANGCHENG firmasinin da urettigi asic cihazlar icin ayri bir cip arastirmasi var.  Konu biraz karisti satici arkadasa ayip oldu,  kusura bakmasin artik. 
Hayirli satislar olsun

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
mustangy
Full Member

Activity: 333
Merit: 109

View Profile
January 01, 2018, 09:24:41 PM

valla fiyat iyi bile 2700 aldin diyenler o tarihteki btc fiyatina da baksinlar.
10nm chipler uzak bitfury piyasayi degistirir zannettik oda 50 th/s 16000.00 cekti ve ustelik  min 2m teslim haziran
bitmain samsungla anlassa bile 10nm hala uzak chip uretimi oyle kolay degil.
her nekadar apple x samsung note s8 ler 7nm urattik desede sadece ekrankarlarindaki memory ler 7nm.
amerika da ebay de 6.000 olna ilanar bile guven vermeyen saticilar.
kendim ebaye 6500 koydum bayagi satis var.
son 30 yakin makina galiba mining den s7 leri cikarip s9 larla devam edecegiz yer acmak icin.
saticiya bosuna yuklenmissiniz fiyat iyi bence.
su an icin bitcoin cash uretim $32 btc de $26
bayagi cihaz aldim calistirdaklrimizdan cok iyi kaldi alip sattilarimizda 2 yada 3 katinada satsak crytpo bazinda resmen zarar. Ustelik simdi birde ebay kargosu gumrugu vergisi cikacak.
btc al at cuzdana daha karli yada elektrigi olana caistirmak mantikli.

always have antminers and psu for sale please dm
katsube
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 06:27:45 AM

Ben de düşünüyorum ama başlangıç için doğru cihaz mı emin olamadım. Biraz daha araştırmam gerek.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
January 02, 2018, 09:14:21 AM

sizin ticaretinizdir sonuçta bana akıl vermek düşmez. ürün elinizde mevcutsa ve sıfır kapalı kutuysa ben 6500 usd lerden elden çıkarabilirsiniz diye dşünmekteyim.
şimdi sen al o vakit diyen olabilir. bana göre s9 a 6500 usd risk oranı yüksek yatırım karına göre. ama piyasa gerçeklerini benim değil tüm insanların tercihleri belirlemekte .
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
January 02, 2018, 07:06:35 PM

Hocam sanırım yeni çiplerle bir güç artışı olacak.
Yeni cihaza yeni çip.
Çünkü önceden stok bulamadığınız çinlilerde “kim ne derse desin”, “çindede yaşasa, çin uyrukluda olsa” bağlamaz kökeni yada çini ne kadar bildiği... stoklu 13.5 s9 ları azami 4850den satıyorlar. Hatta şans eseri çinde olan arkadaşımıda firmaya gönderdim ve evet “stok teslim dediği fiyata alınıyor”. Çinde stok yok falan ayaklarıyla itelemeye gerek yok.
Bizim türklerin temel prensibi bir üründen getirtince 5 kişi aradığından ikinci ürünü getirtip 10katına satmak.
Temel sorunumuz ürünü bir şekilde getirtenlerin çinde stok yok demesi ve acayip şekilde çinde fiyat katlanmazken bizimkilerin katlaması.

...
akiko6823
Member
**

Activity: 602
Merit: 12

View Profile WWW
January 02, 2018, 07:14:08 PM

Uygun fiyata Baikal x10 ve baikal giant B  varmi
musa147 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 02, 2018, 10:18:02 PM

Uygun fiyata Baikal x10 ve baikal giant B  varmi

sadece antminner kullandık şimdiye kadar elimizde sadece bu var bugün bir arkadaş aradı gelicekti geç oldu diye yarın gelirsiniz dedik ofise bakalım uygun fiyattan kimin nasibiyse o yararlanır.

Sadece antminner serisi ile ilgili sorunuz varsa alıntılayarak sorun cevaplayayım.
btcfrmcom
Newbie
*

Activity: 42

View Profile
January 02, 2018, 10:49:13 PM

bana çok uzak olmasa alırdım aslında.takipteyim konutu fiyat düşerse belkide düşünürüm o zaman
cantr
Member
**

Activity: 124
Merit: 10

View Profile
January 03, 2018, 01:02:23 AM

şu'an ki zorluğa ve kura göre 11 ay ROI çıkıyor
musa147 (OP)
Newbie
*

View Profile
January 03, 2018, 04:58:13 AM

kardeş ya bilgin yok ya da laf olsun diye yazmıssın ne kazıyorsun sen ?

örnek veriyorum bch kaz günlük 37$ 5,2 ay gibi bir sürede dönüşüm ki şuan coinler oldukça düşük seviyelerde bundan 1 ay kadar önce dönüşümü 2.5 aylara kadar gerilemişti bu süre artar kısalır kazdığın coinin fiyatına bağlı

/////////////////////////////////////

Bu yapılan yorumlardan talktan soğumaya başladım ne kadar bilgisiz hayatında ne çine gitmiş ne s9 kullanmamamış varsa yorum yapıyor yaptığınız gpu mininge devam edin derim asic bulaşmayın bilmeyenler çok vakit kaybettiriyorsunuz insanlara
al3pay
Member
**

View Profile
January 03, 2018, 06:12:16 AM

kardeş ya bilgin yok ya da laf olsun diye yazmıssın ne kazıyorsun sen ?

örnek veriyorum bch kaz günlük 37$ 5,2 ay gibi bir sürede dönüşüm ki şuan coinler oldukça düşük seviyelerde bundan 1 ay kadar önce dönüşümü 2.5 aylara kadar gerilemişti bu süre artar kısalır kazdığın coinin fiyatına bağlı

/////////////////////////////////////

Bu yapılan yorumlardan talktan soğumaya başladım ne kadar bilgisiz hayatında ne çine gitmiş ne s9 kullanmamamış varsa yorum yapıyor yaptığınız gpu mininge devam edin derim asic bulaşmayın bilmeyenler çok vakit kaybettiriyorsunuz insanlara

Yavas  2.5 ay roi suresi hic olmadi Smiley) en iyimser haliyle 4.5 5 aylarda oldu .  Madem dogrusunu anlatacaksin insanlara carpitmamak lazim Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: