Bitcoin Forum
May 11, 2024, 09:26:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kullandığınız power markaları nelerdir?  (Read 323 times)
elektronikposta (OP)
Member
**

Activity: 177
Merit: 10

View Profile
December 31, 2017, 06:10:40 PM

Aslında bu kadar konu içerisinde kullanılan powerların ömürleri hakkında ve dayanıklıkları hakkında herhangi bir konu yok bece açayım dedim

kendi içimizde ülkemizde hangi powerları almalıyız sizce ?
1715462772
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715462772
Reply with quote  #2

1715462772
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
neolila
Newbie
*

Activity: 73
Merit: 0

View Profile
December 31, 2017, 06:38:17 PM

CoolerMaster 80Plus ne olsa alınır  Grin
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 01, 2018, 03:17:46 PM

corsair 750 lik almistim ilk rigimde hala tas gibi calisiyor bir gun olsun sikinti cikartmadi.
1000 lik moduler versiyonundan da almistim pcie port cikislarindan biri erimisti. sanirim bi baglanti hatasi yapmistim ilk kurulumda, servisi sorunsuz birebir degisimini yapmisti.
psu alirken global bir marka almak servis anlaminda en az sikintiya sebebiyet veriyor.
corsair olur evga olur bunlar saglam ureticiler. zaten kendi sitelerinde de 5 yil 10 yil global garanti var derler.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 01, 2018, 07:27:27 PM

Bende de 4 tane corsair var 750 ve 650 wattlık. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Power supply lar oldukça sessiz.

BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
January 02, 2018, 06:34:54 AM

Corsair problemsiz şimdilik benim açımdan. Sessizliğine ise paha biçilmez herhalde Smiley Orta karar bir psu için gayet güzel.
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
January 02, 2018, 09:08:33 AM

Frisby, Aerocool, Gamemax gibi düşük segmentli PSU'lar kullandım bir arıza veya başka sorun yaşamadım. Ancak her ne kadar 80+ yazsa da gerçek değerlerde ve verim açısından bakıldığında çok da iyi olmadığını gördüm.

2 tane Corsair HX1000 ve 1 tane Corsair CS750M aldım, verimleri çok daha iyi. Şu anlık bir sorun yaşamadım, umarım da yaşamam.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
January 02, 2018, 02:03:06 PM

8 adet FSP Hydro 750w 80+ Bronze kullanıyorum 9 aydır.
aynalitarak
Newbie
*

Activity: 129

View Profile
January 02, 2018, 02:43:05 PM

elimde ne kadar eski power war ise onu kullanıyorum
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
January 02, 2018, 05:42:02 PM

Aslında bu kadar konu içerisinde kullanılan powerların ömürleri hakkında ve dayanıklıkları hakkında herhangi bir konu yok bece açayım dedim

kendi içimizde ülkemizde hangi powerları almalıyız sizce ?

corsair.
evga

psu sistemin en önemli parçasıdır.
ucuza alıp pahalıya mal etmeyin. mümkünse tek parça alın. gold altı almayın.
mantarman
Newbie
*

Activity: 36

View Profile
January 04, 2018, 04:23:44 PM

Corsair HX1000'lerden çok memnunum.
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
January 04, 2018, 10:02:24 PM

Corsair ve Evga kullanıyorum. Corsair 1200 W var bende. Evga'nın ise 1600, 1000, 850, 750 W var. İki markadan da şimdilik memnunum. Henüz canımı cıkan bir sorun ile karşılaşmadım. İki markada beklediğim performans da. PSUların genelinde sanırım sıkıntı yeterli kadar kablonun çıkmaması. En azından çıkan kablolar bana yeterli gelmedi.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
January 04, 2018, 10:36:03 PM

Bir çoğunu kullandım ama aerocool kadar kalitesini sessizini bu güne kadar görmedim.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
January 04, 2018, 11:13:58 PM

Evga iyidir. G3 kullanıyorum hiç problem yaşamadım. Thermaltake kullandım kesinlikle kullanmayın.Servisi servis değil tam bir mal sürüsü. 2 SATA kablo yolladım girişleri eridiği için. Birde PSU durmadan açmaya çalışıyordu PCyi. 1 SATA , 1 Molex yollamışlar. SATA benim psuya uygun değil ve hala elektriği kesince anakarta elektrik gönderiyor.
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 06, 2018, 08:57:23 PM

Şuan Elimde 4 Tane Corsair 1000lik Moduler Power Supply Var.2 Aydır Sıkıntısız Gidiyor.ÇizgiElektronikten Aldığım Power Vardı O Arıza Çıkarttı Bir Ara Onuda Onarım Yaptırıp Elimden Çıkardım

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386

View Profile
January 06, 2018, 09:43:23 PM

http://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-rgb-550-80plus-gold-550w-full-moduler-rgb-guc-kaynagi.html

Bu yukarıdaki PSU hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce riglerde kullanılabilir mi? Fiyatı çok uygun geldi bana 80+ Gold sertifikalı ve Full Modüler!.
Kullananlar varsa yorumlarını alabilir miyim?
bileq
Legendary
*

View Profile
January 06, 2018, 09:52:17 PM

http://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-rgb-550-80plus-gold-550w-full-moduler-rgb-guc-kaynagi.html

Bu yukarıdaki PSU hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce riglerde kullanılabilir mi? Fiyatı çok uygun geldi bana 80+ Gold sertifikalı ve Full Modüler!.

bana kalirsa bunu rig icin kullanma. bu psu lari oyun icin pc toplayanlar bile tercih etmez. 1pcie cikis standart olarak tek ekran karti calistirmak icin dizayn edildigini gosteriyor. her tarafi moduler olsa ne yazar Smiley
ATAK T-129
Sr. Member

View Profile
January 06, 2018, 10:24:14 PM

bana kalirsa bunu rig icin kullanma. bu psu lari oyun icin pc toplayanlar bile tercih etmez. 1pcie cikis standart olarak tek ekran karti calistirmak icin dizayn edildigini gosteriyor. her tarafi moduler olsa ne yazar Smiley

Yorumunuz için teşekkür ederim.
http://prntscr.com/hx05ok Yalnız 4 Pci-e çıkışı var, yani resimde öyle gözüküyor Smiley
bileq
Legendary
*

View Profile
January 06, 2018, 10:26:39 PM

http://prntscr.com/hx05ok Yalnız 4 Pci-e çıkışı var, yani resimde öyle gözüküyor Smiley

Everest Rampage RGB-550 550W 80 Plus Gold Sertifikalı RGB Ledli Full Moduler Power Supply ; Tüm bileşenlerinize yetecek güç maksimum bağlantı ile emrinizde. Anakart bağlantıları 3 adet IDE, 6 adet SATA ve 1X PCI Express, 4+4 Pin, FDD Connector, 20+4 Pin ile toplamda 13 Adet güç bağlantısı sunan RGB-550 siyah kaplamalı kabloları ile görsel bütünlük sağlar.

4+4 dedigi 2 tane cpu beslemesi
1 tane pcie diyor onda da 2 uc vardir muhtemelen
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
January 07, 2018, 08:17:59 AM

Seasonic Prime Platinum

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
ATAK T-129
Sr. Member

View Profile
January 07, 2018, 10:31:23 AM

Everest Rampage RGB-550 550W 80 Plus Gold Sertifikalı RGB Ledli Full Moduler Power Supply ; Tüm bileşenlerinize yetecek güç maksimum bağlantı ile emrinizde. Anakart bağlantıları 3 adet IDE, 6 adet SATA ve 1X PCI Express, 4+4 Pin, FDD Connector, 20+4 Pin ile toplamda 13 Adet güç bağlantısı sunan RGB-550 siyah kaplamalı kabloları ile görsel bütünlük sağlar.

4+4 dedigi 2 tane cpu beslemesi
1 tane pcie diyor onda da 2 uc vardir muhtemelen
Ozaman görsel de mi sıkıntı var yoksa kutu içeriğinde sadece 1 tane pci-e güç kablosu koymuşlar ondan mı bahsediyorlar. Çünkü anlamıyorum resim de 4 pci-e çıkışı gözüküyor. Açıklamada 1 tane pci-e olduğunu yazmışlar..
Sanırım kablo 1 tane var içinde.

Bu üründen kullanan kimse var mı acaba forumda?
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: