Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:02:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Waves diyenin ağzına kürekle vurma isteği hissiyatı  (Read 1151 times)
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
January 01, 2018, 07:11:18 AM

ya insanları anlamk zor bi coin alıyorlar hemen çıksın diyorlar kardeşim sabredeceksin wawes uzun vade her türlü kazandırır
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 01, 2018, 07:49:37 AM

1 yıldır wavesin artmasını bekleyenler var, daha kac gun oldu kı waves artmıyor dıye sıkayet etmeye baslamıssın:) ben alalı 2-3 ay oldu, aylardır tutanlarla aynı mıktarda kar ettım resmen baya sure yerınde saymıs durmus, benım gorusum 1 yıla 50-100 dolar arası olacagı, beklemek gerek.
hypocrete
Newbie
*

Activity: 52

View Profile
January 01, 2018, 07:58:15 AM

bence kripto para dünyasının karlılığı biraz şımarttı bizi arkadaşlar.

ben waves ile ilgili olumlu yorumlardan dolayı (sırf popüler diye) 500 tane almıştım 4 dolardan. yazdan beri 3 katını geçti.

ama işte beğenmiyoruz çünkü şımardık Cheesy
afmfk06
Member
**

Activity: 365
Merit: 10

View Profile
January 01, 2018, 08:12:12 AM

Waves diğer koinlerle kıyaslandığında coinmarketcap da sıralaması aşağıya doğru inen bir coin. Kripto piyasasında tüm koinler kazandırıyor. Sorun waves diğerleriyle kıyaslandığında kazancının yetersiz oluşu. Wavesten kazanmak için uzun süre tutmaya gerek yok. Artacağı zamanlar belli takip et o zamanda al ve çık. Kısaca bir al sat coini diyebilirim.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 01, 2018, 08:13:59 AM

Bnede ilk başladığımda herkes waves diyodu bi sıkıntı bastı ama sonra alışıyosun elden bişey gelmiyor vuramıyosunda kürekle Cheesy
Prisis
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
January 01, 2018, 08:33:51 AM

Bir defa Waves diğer coinler ile kıyaslanınca dolar bazında daha az katlamış olabilir fakat bu çöp bir coin olduğu anlamına gelmez. Sürekli Waves diye tekrarlanması benim de pek hoşuma gitmiyor fakat Waves potansiyel bir coin uzun vadede mutlaka kazandıracaktır. X coin 10'a katlar Y coin 15'e katlar ayrı mesela ama Waves de az yada çok değer kazanacaktır.

premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 01, 2018, 08:39:44 AM

Bizim ülkede kakalanan coinler var, kaynağı nereden bilmiyorum ama waves, monetha ikilisi ön planda olmakla birlikte stratis de sayabilirim.

Yani dünya genelinde portföylerin %1 ini oluşturuyorsa bu coinler. Bizimkilerde bu oran %40 civarı. O nedenle herkesin ağzında. Halbuki waves ve monetha ikilisi hatta stratis bile btc bazında ya kaybettirmiş ya da çok az kazandırmış projeler.

Bu yatırım fikirleri kimden çıkıyor, herkes birbirini mi gazlıyor bilmiyorum ancak ben kimsenin lafıyla yatırımlarımı yönlendirmiyorum. Siz de yönlendirmeyin.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
January 01, 2018, 10:24:36 AM

Bizim ülkede kakalanan coinler var, kaynağı nereden bilmiyorum ama waves, monetha ikilisi ön planda olmakla birlikte stratis de sayabilirim.

Yani dünya genelinde portföylerin %1 ini oluşturuyorsa bu coinler. Bizimkilerde bu oran %40 civarı. O nedenle herkesin ağzında. Halbuki waves ve monetha ikilisi hatta stratis bile btc bazında ya kaybettirmiş ya da çok az kazandırmış projeler.

Bu yatırım fikirleri kimden çıkıyor, herkes birbirini mi gazlıyor bilmiyorum ancak ben kimsenin lafıyla yatırımlarımı yönlendirmiyorum. Siz de yönlendirmeyin.
Son cıkıslara kadar hepsı btc bazında zarardalardı hocam haklısınız, son bıkac haftadır bıraz topladılar ıste. Ben de bunlara yatırım yaptım ama yaptıgım ıcın pısman degılım, ucuz fıyatlardan aldım cunku, kımsenın gazına gelmeden takımı projeyı, globalde neler oluyor neler bıtıyor bunlara bakarak karar vermek lazım, yoksa localde cok yanlıs seylere yatırım yaptırıyorlar goruyoruz.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 01, 2018, 10:29:00 AM

Evet herkesin dilinde waves stratis dolanıp duruyor. Waveslerimi önceden elimden çıkardım cidden yerinde sayıyor çok yavaş artıyor stratis elimde bulunduruyorum daha çok potansiyeli var bana göre.
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 01, 2018, 10:34:13 AM

Forumun eskilerinin elinde 10-30c aralıgından aldıkları çok fazla yüzbinlerce adet diyelim bulunduğundan dolayı süreki bir waves övgüsü oluyor ama waves adam olsa 1 yıldır adam gibi dex çıkartabılırdı ama naptı hiç milleti yönlendirmek için bounty kampanyası yaptı. Bana göre iyi bir coin ama çalışmıyorlar.
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 01, 2018, 11:07:30 AM

Evet herkesin dilinde waves stratis dolanıp duruyor. Waveslerimi önceden elimden çıkardım cidden yerinde sayıyor çok yavaş artıyor stratis elimde bulunduruyorum daha çok potansiyeli var bana göre.

Yaklaşık 1000 tane potasniyeli olan coin var. Hangisinin projesine baksan iyi gözüküyor ama önemli olan en çok veya en iyi kazandıranları bulmak. Şu ana kadar stratis waves ve monethada harcanan zaman zarar. Yarın 10ar x yaparlar iş değişir ama şu ana kadar durum bu.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
January 01, 2018, 11:12:30 AM

Herkes waves diyor artık birçok kişide herkes waves dediği için yönelmeyeceğim vb. laflar sarfediyor. Ben hala wavesden umutluyum yavaşda artsada yükselsede geçtigimiz aylarda 3x gibi bir rakam yükselme yaşadı. Yani ben umutluyum. (her coinin arttığı zamandan bahsediyorum.)

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
January 01, 2018, 11:14:52 AM

gokhan17 cok dogru yazmis waves i pazarlamaya calisan forumda hep ayni adamlar, bende de var waves ve almamin tek sebebi forumdakilerin waves projesine olan yonlendirmeleri.
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 01, 2018, 11:36:08 AM

gokhan17 cok dogru yazmis waves i pazarlamaya calisan forumda hep ayni adamlar, bende de var waves ve almamin tek sebebi forumdakilerin waves projesine olan yonlendirmeleri.

Forumda twitterda bazı hesaplar var hep benzer tokenları kakalıyorlar. Waves, stratis, monetha. Her yerde görüyorum. Bir sürü 5e 10a katlayan ico varken adamlar milleti monethaya soktular.

Yazık milletin parasına.

polingopool
Member
**

Activity: 62

View Profile WWW
January 01, 2018, 11:43:33 AM

Icoya girmek için ne yapılır?
premium_domainer
Legendary
*

View Profile
January 01, 2018, 11:51:22 AM

Icoya girmek için ne yapılır?

Her iconun şartı farklı. Genelde düzgün icolar kyc istiyorlar ve bunun için çoğu zaman pasaport gerekiyor. Onun haricinde çok acayip bir olayları yok. Siteye üye olup verdikleri ethereum adresine ethereum yolluyorsun.

Segomo
Member
**

Activity: 126

View Profile
January 01, 2018, 11:51:47 AM

Bir dünya coin var. x lar havada uçuşuyor. Waves alan adam tabiki waves dicek adam güveniyor ki almış. Sen aldığın ayakkabı güzel olsa arkadaşın sorduğunda tavsiye etmez misin? Waves te uzun vadede yakalayacağın x lerı başka coinlerde kısa vadede yakalarsın(1-2 günde) ama gidip waves e yatırdığın gibi büyük paralar yatıramazsın, yemez. Burda ağzına kürekle vurulması gereken halen forum forum dolanıp, sohbet gruplarında ekşiyen waves alınır mı tayfası.  Lan nerdeyse milli coninimiz haline gelmiş heryerde önerilmiş halen ne soruyon. Çıkar küreği vur.

polonzo (OP)
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
January 01, 2018, 12:31:12 PM

Bir dünya coin var. x lar havada uçuşuyor. Waves alan adam tabiki waves dicek adam güveniyor ki almış. Sen aldığın ayakkabı güzel olsa arkadaşın sorduğunda tavsiye etmez misin? Waves te uzun vadede yakalayacağın x lerı başka coinlerde kısa vadede yakalarsın(1-2 günde) ama gidip waves e yatırdığın gibi büyük paralar yatıramazsın, yemez. Burda ağzına kürekle vurulması gereken halen forum forum dolanıp, sohbet gruplarında ekşiyen waves alınır mı tayfası.  Lan nerdeyse milli coninimiz haline gelmiş heryerde önerilmiş halen ne soruyon. Çıkar küreği vur.

işte sorduğum soru bu, olayda bu
millet tavsiye ediyor ya... kimse nesini tavsiye ettiğini bilmiyor.  
Şöyle diyeyim:  
Delinin biri kuyuya taş atıyor, herkes  peşinden kuyuya atlıyor. sorsan atlamamızı da tavsiye ediyorlar, atlamassak hatta gözlerinde enayi oluyoruz.  Kuyunun  dibinde ne var diyoruz  cevap veren yok.
Milli Coinimz diyorlar en fazla Smiley
lBenhuRl
Member
**

Activity: 79

View Profile
January 01, 2018, 01:30:49 PM

işte sorduğum soru bu, olayda bu
millet tavsiye ediyor ya... kimse nesini tavsiye ettiğini bilmiyor.  
Şöyle diyeyim:  
Delinin biri kuyuya taş atıyor, herkes  peşinden kuyuya atlıyor. sorsan atlamamızı da tavsiye ediyorlar, atlamassak hatta gözlerinde enayi oluyoruz.  Kuyunun  dibinde ne var diyoruz  cevap veren yok.
Milli Coinimz diyorlar en fazla Smiley

Kimse anlatmıyor mu yoksa araştırıp bakmadan balıklama daldın mı?
Wavesin nesi var demişsin ben söyliyim sana:

• wavesin NGsi var, (gönder saniyede diğer cüzdanda. bu başka nerde var?!)
• wavesin  sağlam alt yapısı var (ethereumun kedi oyunu, hacklenme vb durumları Yok!)
• Wavesin dex'i var. (Merkezsiz borsa bunun önemini anlatmaya gerek Yok herhalde)
• Wavesin çoklu cüzdan özelliği var
• Wavesin TL'si, USD, Euro ve eklenecek daha bir sürü gateawayi var
• Wavesin kolay arayüzü var (en yeni kişi bile girdiğinde ne neymiş anlayabiliyor, sen gir Neo'ya stratise bişey anlayabilecen mi bakalım)
• Wavesin kolay ve kullanışlı şu an ve gelecekte iyi  kazandıracak  leasing getirisi var (dash gibi 1kya senelik 100k dolar kazandırdığında ağlama duvarı yapmayın burayı!)
• Wavesin kolay Token üretme özelliği var
• Wavesin deloitte gibi bir firma ile ortaklığı var (ico çılgınlığıymış  sınırmış hepsi wavesin tekerinde olacak)
• Wavesin Sasha gibi ceosu  var (yılın CEO'su ödülü onda)
• Wavesin sağlam community (topluluğu) ve holderı var
• Waves son bir iki haftadır artık bir İsviçre şirketi (icolara ev sahipliği açısından bu önemli, bu daha ayrıntılı anlatılmalı ama şu an geçecem)
• wavesin daha ne kadar potansiyele sahip olduğunu görmek için 2018 yol haritasına bi zahmet bakıverin şu an üşendim uğraşmaya afbuyurun

Şimdi gelelim "abi bu kadar şeyi anlattın bir olumsuz yanı Yok mu" diyenlere cevap vermeye:

• waveste pazarlama ve reklam eksik (tabi platform tam oturmadığı için ekibin bilinçli beklemesinden mi tembelliğinden mi bilinmez)
• waves bazı coinlere kıyasla daha az yükseldi beklentilerin aşağısında kaldı sıralaması, doğrudur
• waves bazı kısa vadecilerin (dump pump coini olmadığı için) hedefi oldu

Benim için en önemli madde:

• waves deyip deyip durduk yatırımımız var kârımız var beklentimiz var ama herşeyde olduğu gibi kripto aleminde de temkinli olun güvenmediğiniz araştırmadıgınız projeye yatırım yapmayın hiçbirşeyin garantisi yok.
umutdmrx
Member
**

Activity: 104

View Profile
January 01, 2018, 01:44:00 PM

Arkadaslar stratis ve wavese yatirim yapan insanlarda biliyor , piyasada belli basli coinler var belli zaman araliklariyla x3-5 atip yerine oturuyor  ama simdi bu tur coinlere yuklu miktarda yillarca calisip biriktirdigi ana sermayesinden yatirim yapacak cesareti olan var mi? ya da o tarz coinlere uzun vade giricek? Bir terste kalinsa yillarin emegi bosa gidicek. Su an hala karda olup, her ay ufaktan ufaktan waves ve stratise yatirim yapan insanlar var aramizda ve bu piyasa eger balon degilse, stratis ve waves er ya da gec hakketigi yere gelecektir. Herseyden once sabir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: