Bitcoin Forum
May 13, 2024, 03:06:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Waves diyenin ağzına kürekle vurma isteği hissiyatı  (Read 1151 times)
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 02, 2018, 10:43:26 AM

Nedir bu waves düşmanlığı bir türlü anlayamadım ? Hayır ne bekliyorsunuz ? Sağlamlaştırmadan bir anda fiyat yükselmeye başlayınca toparlayacaksınız sonra elinizde patlamasını mı istiyorsunuz ? Adamlar sağlam adımlarla her ay yerini sağlamlaştırıyor . İlla size balon olsun derdiniz o ..
1715569602
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715569602
Reply with quote  #2

1715569602
Report to moderator
1715569602
Hero Member
*

Ignore
1715569602
Reply with quote  #2

1715569602
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715569602
Hero Member
*

Ignore
1715569602
Reply with quote  #2

1715569602
Report to moderator
1715569602
Hero Member
*

Ignore
1715569602
Reply with quote  #2

1715569602
Report to moderator
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 02, 2018, 11:52:57 AM

Bu forumda bir kesim wavesi sonuna kadar desteklerken bir kısımda resmen wavesi karalama içinde bunu anlamıyorum bende kimse kimseye zorla birşeyler satmıyor ki insanlar istediğini alır sonuçta kendi parası.

thefunkybits
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1000

View Profile
January 02, 2018, 12:18:33 PM

Wavesten kimileri çok iyi kazandılar ve kazanmaya devam ediyorlar ama forumun birçoğuda burdaki tavsiyeler sayesinde biraz yüksekten aldığı için ya beklediği kadar edemedi yada zarar etti.Waves sağlam coin onda hemfikiriz ama bizim forumda çok abartıldığı da bi gerçek
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
January 02, 2018, 12:33:22 PM

Waves alacaksan, uzun vade tutacaksın. Bizdeki plan, arada 2-3, 5-10 alıp, toplamda portföyü 100 yaptıktan sonra kenara koyup bekletmek. Belki 1 yıl hiç dokunmayız. Hedef 100 tane almak ve saklamak. Diğer altcoinler gibi al-sat coini değil.

IOTA bence de Türklerin şişirmesi. Nereden duyuyorlar, nasıl inanıyorlar bilmiyorum ama 2.5 milyardan fazla token var, ne olacak da tanesi 100 dolara gelecek sanki, neyi bekliyor ki insanlar. Şu aşamada 5-6 dolar olması bile gerçekten mucize. Yıllardır General Electric gibi koca koca şirketler IOT üzerinde çalışıyorlar, IOTA bir anda çıkıp, biz yaptık mı diyecekler. 20 yıl beklersiniz, sonra tanesi 100 dolar olur belki.
yenilmez86
Member
**

Activity: 1256
Merit: 43

View Profile
January 02, 2018, 12:45:00 PM

Waves tutanlar her önüne gelene de aldırma çabasına girişti nerdeyse ve 1 yıldır da aynı ciddiyetle misyonlarını devam ettiriyorlar. TR bölümünde her başlıkta hatta her farklı başlıkta waves önerilmesinden ve sürekli pohpohlanmasını görmekten ben de bıktım. İşin özü; aynı hissiyat bende de var, yalnız değilsiniz.
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
January 02, 2018, 12:54:01 PM

200k sata çıkmasaydı kimse böyle isyan etmeyecekti aslında. Herkes beklerdi yavaş yavaş. Beğenmeyen çıkardı filan  Smiley Ama böyle gösterip de vermemek gibi oldu.  Genç kriptocular rahatsız  Cheesy
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 02, 2018, 12:55:57 PM

Forumun en meşhur coini waves olsa gerek, bunu pohpohlayanlarında birçoğunun aynı kişi olduğunu düşünüyorum multi hesaplarla, bi analiz yapılsa eğer mümkünmüdür bilmiyorum ama holderlarında çoğu türk çıkabilir
gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
January 02, 2018, 12:58:30 PM

waves buyuk bir kiteleye sahip bir coin ve uzundur piyasada yükseliş dönemimden önce çıktığı ve kendi zinciri olduğundan, altyapısının hızlı ve kullanımı kolay oldugundan tercih edilen bir coin ayrıca gönderdigi assetler falanda zamanla değerlenebilir olacağından iyi bir yatırım aracı olarak gorunuyor
murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
January 02, 2018, 01:11:39 PM

vay arkadaş ya kim bilmezse 1 doalr inmiş sanacak zaten bol bol katladı ve eğer btc varolacaksa tüm coinler gibi oda gidecektir veya düşecektir hiçbir coin daima düşmez veya yükselmez

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
January 02, 2018, 01:14:06 PM

Arkadaş kime ne vuruyorsunuz kafanız mı güzel? Dolar grafiğini açın bakın. 3 ay önce 3 dolardan aldığım waves olmuş 12 dolar.
Kimse bana "sat önemli, btc önemli" demesin. Sokakta btc geçmiyor şimdilik. Dolara bakarım ben.

Şükür net tespit. Bana ne BTC karşısındaki değerinden. Ben dolar olarak aldım. Önce dolar fiyatına, sonra da USD/TL oranına bakarım. 3-4 ay önce 3.87 USD'den almışım. 17.50 USD lere kadar çıktı. Ben 15 USD civarlarında sattım. Daha ne olacak.

O wavesi haziran ayında 6 dolar fiyattan alan da sizin mantık ile bakarsak 2 katı kar yapmış. Bitcoin bazında ise 2 katı zararda. Yani dolar olarak bakarsak bitcoin almış olsaydı 24 doları olacaktı. Bardağın dolusu boşu muhabbeti burada oluyor işte.  Grin

Doğru doğru, ama o hesaplara girersek bin küsür coin arasında, herhâlde trilyon tane daha iyi kâr yapılacak kombinasyon bulunur. Ben sadece mevzu waves'in alımı ve satımı üzerinden kâr durumu olduğu için öyle yazdım.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
January 02, 2018, 01:37:41 PM

Silmeyin bu postları, ileride bakar bakar güleriz Smiley

waves bir coin değil. waves bir platform. Ethereum un ilk günleri gibi şimdilerde,
waves'in artıları;
1. madenciliği yok
2. ng ile birlikte süper hızlı transferler
3. kullanmasını bilene multi pair wallet
4. cüzdan ile bütünleşik, merkezisiz borsa
5. Kullanımı kolay, bir token yaratmak için oturup programlama yapmanız gerekmiyor.

ve daha onlarca şey gelecek bu yapının üzerine.
zamanla anlaşılacak.
mokoko
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
January 02, 2018, 02:09:23 PM

Silmeyin bu postları, ileride bakar bakar güleriz Smiley

waves bir coin değil. waves bir platform. Ethereum un ilk günleri gibi şimdilerde,
waves'in artıları;
1. madenciliği yok
2. ng ile birlikte süper hızlı transferler
3. kullanmasını bilene multi pair wallet
4. cüzdan ile bütünleşik, merkezisiz borsa
5. Kullanımı kolay, bir token yaratmak için oturup programlama yapmanız gerekmiyor.

ve daha onlarca şey gelecek bu yapının üzerine.
zamanla anlaşılacak.

Bizim ömrümüz yeticekmi anlamak için ?
mokoko
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
January 02, 2018, 02:11:26 PM

Forumun en meşhur coini waves olsa gerek, bunu pohpohlayanlarında birçoğunun aynı kişi olduğunu düşünüyorum multi hesaplarla, bi analiz yapılsa eğer mümkünmüdür bilmiyorum ama holderlarında çoğu türk çıkabilir

tek değil 5-10 kişi var bunlar zamanında 0.5 dolardan alanlar
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 02, 2018, 02:16:34 PM

Daha önce yazdığım gibi sevmediğim ve yatırım yapmayı düşünmediğim bir coin waves.

Ancak beğenen arkadaşlardan bazıları gerçekten çok güzel ve bilgili şekilde anlatıyorlar neden Waves dediklerini. Onlara saygım sonsuz.

Sağda solda waves okuyup 0 bilgi ile waves alıp millete uçacak kaçacak diye gazlayanlara tepki bence.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
January 02, 2018, 02:35:06 PM

Çok konuşulduğu gerçek, asıl sıkıntı waves bu kadar konuşulurken ondan daha iyi projelrin çok az konuşulması veya hiç konuşulmaması.Yatırımcısına zaten çok iyi kazndırdı waves özellikle 1 dolar altı alan adamlar ihya oldu ama foruma ve bitcoine olan ilgi sonradan patladığı için biçok kişi yükselten girdi piyasaya.ucuza toplayanların ise çoğu eski üyeler
majezik
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
January 02, 2018, 02:36:35 PM

Ben de kürekle vuran taraftayım. Uzunca bir müddet buralarda kalacağım sanırım Sad Sad
premium_domainer
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 02, 2018, 04:35:08 PM

Çok konuşulduğu gerçek, asıl sıkıntı waves bu kadar konuşulurken ondan daha iyi projelrin çok az konuşulması veya hiç konuşulmaması.Yatırımcısına zaten çok iyi kazndırdı waves özellikle 1 dolar altı alan adamlar ihya oldu ama foruma ve bitcoine olan ilgi sonradan patladığı için biçok kişi yükselten girdi piyasaya.ucuza toplayanların ise çoğu eski üyeler

Waves 1 doların altındayken abuk subuk projelerden birine girmediyseniz, neye girdeyseniz kazanırdınız zaten. Her şey deli gibi katlandı şu son 1 senede.

Problem burada dünya genelinde waves'in konuşulma oranı ve tutulma oranı (rakamlar sallama) %0.1 iken türk kullanıcılarda bunun %30 civarı olması.İnsanları bayan da bu.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
January 02, 2018, 04:45:15 PM

Wavesin yeniliklerini konusmaya gerek yok. Zaten burda globalden cok konusuldu dex smart contract transaction hizi cuzdani vs. Bizim kripto paralarla ilgilenmemizin birinci sebebi para kazanmak. Bu acik ve net. Ve burada 3 5 kisi haric aksini iddia edecek yoktur. Dolayisiyla bu kitleye proje degil fiyati manipule edebilecek balinalar ve alis duvari koyarak fiyatin dusmesini engelleyecek bir proje ekibi lazim. Ben parami katliyayim ondan sonra isterse waves nasayla ortaklik yapip blokchain uzerinden uzaya ucsun farketmez.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 02, 2018, 05:21:23 PM

buralarda bu kadar konusuldu da kotu mu oldu, bakin waves platformu uzerinde aktif olarak kendi yerel para birimi ile islem yapabilen kac tane gateway war? bu kadar talep gormesi digilira nin platforma yerel fiat olarak gw eklenmesiyle sonuclandi. kotu mu oldu?

daha local fiat gw ler bile hazir degilken durum bu. ceo su rus ama henuz ruble bile gw olarak eklenmedi farkindaysaniz Smiley
cny ruble japon yeni falan eklense kontrat sistemi 2018 bitmeden gelse bu kadar aykiri gorus olmayacak buralarda.
jekyde
Member
**

Activity: 252
Merit: 16

View Profile
January 02, 2018, 05:59:34 PM

Her hangi bir düşmanlığımız yok ama bu waves sempatizanlığı nedir anlayamıyoruz waves de waves waves de waves insanlar coinlere bağlanmayın dedikçe millet wavesçiliğiyle iotacılığıyla ne bileyim ripplecılığıyla gurur duymaya başladı. kazan paranı geç ne bu bir grubu kendini ait hissetme zorunluluğu. matah bir şey değll bu arkadaşlar.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 »  All
  Print  

Jump to: