Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:55:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler Kazandırıyor mu ?  (Read 2373 times)
trako
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
March 02, 2018, 09:39:43 AM

kazandırıyor arkadaşım. eğer icoları  ve bountylerini iyi incelersen hangi alanda çalışmalar olacağını görebilirsin. zaten icoların en önemli takipçisi bounty kazancı sağlama maksatlı ilgilenen kişiler. imza, çeviriler twiter gibi çok alanda bounty mevcut. ama bundan kazanacağın mebla bir döngüye oturmaz.  mesela pundi. başlangıcından  satış bitişine kadar olan süreç bitti ve  hala dağıtmadı ve geçen süre 5 ay civarı.  ama başka bir örnek gbx satışa çıktı 2. hafta tamamlanmadan gerekli yatırımı toplayıp kapattı. 2. hafta bountye dahil olanlar muhtemelen alamadı hiç bir şey.
demem o ki kazanırsın. ama ne zaman ne kadar kazanacağın belli olmayan bir döngü de olursun.
bir de şu tarafından bak olaya "taş atıp da kolun mu ağrıyacak" Huh
bence; kazandırır  mı diye düşünmek yerine araştırıp iyi projeleri sağlam ico"ları incelemek fikir sahibi olup dahil olmak daha mantıklı.
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 02, 2018, 09:54:09 AM
Last edit: March 02, 2018, 10:54:47 PM by ophyrim

pindfy'ın telegram ve twitterına girdim, twitter olayını 1 hafta yapıp unuttum sonra, suan twitterdan 450 dolar telegramdan 300 dolar geliyor.bence 5 twitt atıp asgari ücret almak çok abes bir olay hele telegramına giripde girdiğini belirtmek totalde 30 snlik işti 30 saniyede 1000 tl den fazla kazanan meslek çok azdır.umarım yeterince açıklayıcı olmuştur ben bile çok saskınım suan Cheesy Cheesy

aynı durum bende de var hocam Smiley bende pindfye bountyhiveden girdim güzel bir getirisi olacak şimdi kafamı vuruyorum twitter face ve dieğr etkinliklerini yapmadığıma Smiley bende diğerlerine katılmaya başladım hemen Cheesy

Hayal kırıklığı olacak ama yanılıyorsunuz. O token ları bahsettiğiniz fiyattan satmanız mümkün olmayacak. Bahsettiğiniz fiyatlar ICO fiyatları. Yani tokenları ICO'da o fiyattan sattılar, ancak piyasaya girdiğinde o fiyatlar hayal olacak. 10'da 1'ine satarsanız çok şanslısınız.
Coin'in ICO'su başarılı olamadı. Satılması gereken coin miktarının 7'de birini bile satamadılar. Hatta softcap yaptığı bile şüpheli. Piyasada şu an yaklaşık 47.000.000 tane PIN token var (gerisi imha edilecek satılamadığı için) ve bunun 11.000.000 tanesi kampanya avcılarında ve herkes coini dumplamak için sotada bekliyor. Borsaya girer girmez ölümüne dumplanacak. Alıcı çıkacağınıda hiç sanmıyorum. Tek umut Pindify'ın dediğine göre (sitede S.S.S larda bulabilirsiniz) toplanan fonun%15'inin fiyat düşüşlerinin engellenmesi için kullanılacağı yönünde açıklaması ki bunuda yapacaklarını, yapsalar bile ellerindeki fonun fiyatı toparlamaya yeteceğini hiç sanmıyorum.

Cryptoya hoş geldiniz...

Edit: Şu an, merkezi olmayan borsalarda ICO fiyatının yaklaşık 20'de 1'i üzerinden işlem görüyor.
esgec
Jr. Member
*

Activity: 156
Merit: 1

View Profile
March 04, 2018, 02:44:15 PM

para kazandıran bountiler ödül vermeye gelince değişiklik yapıp kazancı bölüyorlar böyle bitane eşimin başına geldi
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
March 04, 2018, 06:36:25 PM

Evet bu soruna cevabı aşağıdaki fotoğraf versin. Gerçekten hesaba geliyor. Bazıları ise markete girdi. Tabi burada Airdrop ve Bounty var.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
March 04, 2018, 07:08:50 PM

arada önceden kazanılan bountyleri yazalım, örnek olsun.

cdt ilk girdigim imza kampanyası idi. 11.000 adet cdt token geldi, ilk zaman satysaydım o zaman ki para 8000 tl gelecekti, yükselir diye bekledim düştüde düştü. sonra 1200 tll denk gelecek şekilde sattım.

Baltazaar
Full Member

Activity: 168
Merit: 106

Smart Micro-Insurance

View Profile
March 04, 2018, 07:24:04 PM

bizde denedik repux ile bakalım ne kazandıracak emin değilim bu ilk imza kampanyam açıkcası bir seyler oluyor ama elimizden geldiğince yapmaya gayret ediyoruz ama sanlı olanlar hardcap yapan imza kampanyaları sanırım

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
March 04, 2018, 10:03:38 PM

Henüz kazandırdığını söyleyemiyorum malesef.

meridan daha gelmedi elime (proje ölü doğdu toplamda 47 btc topladılar, hava alacağız buradan da)
Envion gelmedi (gelse de çok az geleccek)

Mevcut kapmanya iyi gidiyordu, stake ler düşmeye başladı (artık ico da 1 dolara satılan coin 0,5 0,2 dolara gittiği için umduğunuz kadar kazanmamış oluyorsunuz)

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
a.sena
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile
March 04, 2018, 10:25:08 PM

Henüz kazandırdığını söyleyemiyorum malesef.

meridan daha gelmedi elime (proje ölü doğdu toplamda 47 btc topladılar, hava alacağız buradan da)
Envion gelmedi (gelse de çok az geleccek)

Mevcut kapmanya iyi gidiyordu, stake ler düşmeye başladı (artık ico da 1 dolara satılan coin 0,5 0,2 dolara gittiği için umduğunuz kadar kazanmamış oluyorsunuz)

pindify mesala 0.5 $ 'dan satıldı ico'da şu anda ether deltadan 0.25-0.33 $ arasında değişen fiyatlarla 7.2 ETH'lik token toplamak mümkün.
sanırım bunun en büyük sebebi de bounty hunterların sabırsız olması havadan geldi nasılsa mantığıyla bilinçsiz bir şekilde fiyatları diplere gömmek.
cryptobr4in
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 1

View Profile
March 05, 2018, 05:33:55 AM

Biraz kazandırıyordu ama artık o da olmayacak sanırım. Özellikle Twitter, Donanımhaber, Ekşi sözlük yüzünden insanlar bu işe bedava para gözüyle bakar oldu. Bu işe yeni girenler bir baksın bakalım bir bountynin Twitter Facebook kısmında kaç kişi var? En az 5000 kişinin katıldığı bountylerin öderse vereceği para maksimum 200 dolar ediyor o da en iyi ihtimal yani en üst seviye stakes alırsanız (10K takipçi 5K arkadaş gibi) en düşük stakesin kazanacağı ücret 20 dolar bile değil. Orada burada okuduğunuz şeylere itibar etmeyin bounty bedava ve kolay para değildir, en basit Telegram bountyleri bile hafta da en az 3 kaliteli mesaj istiyor bu da sorumluluk gerektirir, devamlılık gerektirir sonucunda alacağınız para sizi tatmin etmeyebilir bunları düşünerek kararlar alın. Şu an kazandıran yöntemler çeviri ve imza kampanyaları, çeviriyi herkese vermedikleri gibi imza içinde en azından Full Member seviyesinde olursanız ancak iyi bir kazanç elde edersiniz. Merit sistemiyle birlikte Full Member olmanız da hiç kolay değil.
Soslumisir
Newbie
*

Activity: 196

View Profile
March 05, 2018, 10:04:26 PM

Kazandırmaz olur mu ya, arkadaş ısrarına rağmen başlamayan insan var burada, yapın yaptırtın.  Cheesy
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
March 06, 2018, 07:53:25 AM

Twitterde 2500 takipçim var facebookta 1000 arkadasim var. Telegramı, redditi aktif kullaniyorum. Ciddi bounty projelerine zaman harcıyorum. Şu ana kadar bir şey kazanmadım.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
March 06, 2018, 08:22:40 AM

Twitterde 2500 takipçim var facebookta 1000 arkadasim var. Telegramı, redditi aktif kullaniyorum. Ciddi bounty projelerine zaman harcıyorum. Şu ana kadar bir şey kazanmadım.

eğer hesap ana hesapsa şu ana kadar kazanmamış olman gayet normal. kampanya bitecek. hesaplar yapılacak. sonrası ico ekibinin insafına kalmış.
ben bu reddit olayını çözememiştim. onunla ilgili özel mesaj atıyorum kafama takılan bazı şeyler var. cevaplayabilirsen sevinirim.
cryptomehtap
Newbie
*

Activity: 34

View Profile
March 07, 2018, 04:17:59 PM

airdroptan 1000dolar kazanmiş biri olarak tavsiye üzerine bounty e katılmaya karar verdim.Bakalım denildiği gibi kazandırıyo mu deneyip görücem
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]  All
  Print  

Jump to: