Bitcoin Forum
May 22, 2024, 12:20:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler Kazandırıyor mu ?  (Read 2373 times)
HadadC (OP)
Jr. Member
*

Activity: 266
Merit: 1

View Profile
December 31, 2017, 11:10:07 PM

Arkadaşlar merhaba , herkes twitter dan imza dan sürekli bir stake kasma derdinde . Bu bounty olayları kazandırıyor mu gerçekten ?

❤   humancoin   ❤ (https://www.humancoin.net/)
Join our whitelist!
█A new era of charity █
seymenyunus1654
Member
**

Activity: 224
Merit: 14

View Profile
December 31, 2017, 11:21:10 PM

Benim de çok merak ettiğim bir olay çünkü zaman harvıyorsun. Bilgili arkadaşlar aydınlatır inşallah.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
December 31, 2017, 11:25:55 PM

Kazandırmasa bu kadar kişi bu iş ile uğrasırmı sizce tabiki kazandırıyor ama daha çok kazanmak için iyi icolar bulmak lazım. kazanmak için kurallara uygun işlemler yapmak lazım eğer kuralları ihlal ederseniz 1 kuruş bile kazanamazsınız kuralları güzelce okuyun ödemeyi de hemen beklemeyin biraz sabırlı olursanız buradan güzel kazançlar elde edilir.

uzayli
Full Member

Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
December 31, 2017, 11:27:11 PM

Bountyler eskiden kazandırıyormuş benim anladığım kadarıyla çok kişi girdmeye  başladığı için toplanan parada o kadar bölünüyor ve kazanç düşüyor. Bu projeyede bağlı aslında

yns1903
Member
**

View Profile WWW
December 31, 2017, 11:31:23 PM

Bountyler eskiden kazandırıyormuş benim anladığım kadarıyla çok kişi girdmeye  başladığı için toplanan parada o kadar bölünüyor ve kazanç düşüyor. Bu projeyede bağlı aslında
hocam bu şimdi kazandırmadığı anlamına gelmezki sonuçta kazandırıyor bu arada birkaç cümle yazarak güzel paralar kazanmak mümkün sonuçta taş atıpta kolumuz yorulcak değil bu arada sizde de var imza kazandırmıyorsa niye girdiniz Cheesy

uzayli
Full Member

View Profile
December 31, 2017, 11:34:41 PM

hocam bu şimdi kazandırmadığı anlamına gelmezki sonuçta kazandırıyor bu arada birkaç cümle yazarak güzel paralar kazanmak mümkün sonuçta taş atıpta kolumuz yorulcak değil bu arada sizde de var imza kazandırmıyorsa niye girdiniz Cheesy
Kazandırmıyor artık yazdığımı ben göremedim. Kazandırıyormuş yazdım e sonuç olarak akmasada damlıyor. Burda 3-4 cümle kurup para kaznıyoruz işte. Sırtımızda taş taşımıyoruz.

yns1903
Member
**

View Profile WWW
December 31, 2017, 11:41:56 PM

Kazandırmıyor artık yazdığımı ben göremedim. Kazandırıyormuş yazdım e sonuç olarak akmasada damlıyor. Burda 3-4 cümle kurup para kaznıyoruz işte. Sırtımızda taş taşımıyoruz.
eskiden kazandırıyormuş demişsiniz ilk başta neyse tartışmaya girmek istemiyorum. rütbeniz benden yüksek arkadaşlara daha detaylı bilgiler aktarmayı deneyin. 

cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
January 01, 2018, 12:30:00 AM

Kazandırmıyor ağa INS'deki başlığı okudum adamlar para toplamış hardcap yapmışlar iyi güzel ilk ödül 500k INS token 2-3Milyon dolar ediyo tokenın değeri sonra 500K Dolar'a çevirmişler üstüne imzaya girenlerdende kimlik bilgileri istemişler yani vermemek için ellerinden geleni yapıyo adamlar buna kimse kazandırıyo diyemez. 2 ayda cips kolay para çıkar.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
January 01, 2018, 02:25:40 AM

10 tane projeye giriyosun 1 yılda maksimum . 1 Tanesi adam akıllı para veriyor . Açıkcası twitter ve facebook daha karlı gibime geliyor . Şuan bi hesap açsanız benim rütbeme 10 ayda geliyor birisi . Ama twitter ve face'de böyle birşey yok .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 01, 2018, 02:31:15 AM

eğer ki işe yarar bir proje bulursanız evet kazandırıyor. O yüzden bounty sine katılacağınız projeyi inceleyip öyle katılın. Yoksa boşa zaman harcamış olursunuz.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
January 01, 2018, 02:31:25 AM

Kazandıranıda var, aylarca çalıştırıp türlü bahanelerle stakeleri ödemeyenide var açıkçası. Bir kısmı da parayı toplayıp kaçıyor. Bazen aylarca çalışıp havanızı da alabiliyorsunuz. Kısmet..
SecurityShark
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
January 01, 2018, 07:21:50 AM

İyi proje kazandırıyor. Ayrıca birde şöyle düşünün özellikle imza icin, forumda vakit harcayıp, yazıp ciziyorsaniz boş boş mesaj atcaginiza reklam almış oluyorsunuz. Ayrıca imza dışındaki bountyler rütbe aramıyor eşit dağıtıyor ama onda da katılımcı sayısı çok oluyor.

Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 01, 2018, 07:46:00 AM

Millet hala uyanmadı heralde, imzaya bitarafımı yırtsam uc kurus para verıyorlar fakat content yazdıgım zaman ımzadan daha cok kazanıyorum bırcok projede. Imzalar eskıden cok daha kazanclıymıs sımdı 300-500 kısı katılıyor ımzaya, onun yerıne gıdıyorum content yazıyorum 50-100 kısı katılan oluyor tertemız. Onlara da ayrılan az ama en azından bır ay boyunca post kasıp durmaktan ıyıdır, oncekı ımzada bır ay kaldım ortada excel bıle yok dıye cıktım en sonunda, basa sureklı boyle seyler gelıyor, suankı ımzadan da kazanmazsam sadece content yazarım artık ımzayla ugrasmam dıye dusunuyorum.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
January 01, 2018, 08:29:44 AM

Şöyle örnek vereyim. Ülkede AŞ’leri ücret 1600 tl oldu. Ben ilk jr.member. Ken ctr bin bounty sine gedim rütbem düşük olduğu için bana 252 tane ctr verdi 1 ayda. 2 ay bekledim şuanda 2.20 dolar bir ctr tl karşılığı 2100 tl ben bunun için ne yaptım YAPICI anlamlı 60 mesaj attım
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
January 01, 2018, 09:23:24 AM

Offf yine bu konudan acmislar yeter arkadaslae sagir sultan duydu artik. Imzalar sansiysan kazandirir ama cok sansli olman lazim. Turlu dolap ceviriyorlar artik hakettigini vermemek icin. 6 aydir bitclave imzasinda olanlar var aldiklari rakamlar komik resmen
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
January 01, 2018, 09:30:30 AM

Bountyler herkes için ve özellikle öğrenciler için bence biçilmez kaftan. Aslında bu piyasa çok enteresan bir çok para kazanma yöntemi mevcut. hattta bir arkadaş çok güzel söylemişti. bu piyasa para yatırmadan para kazanabileceğiniz bir yer. bunlarda bounty ve airdroplar..hatta ben bu piyasadan en iyi parayı coinlere yatırım yaparak değil, bounty ve airdroplara katılarak kazandım ve kazanmaya devam ediyorum.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
January 01, 2018, 09:43:10 AM

boounty nin kazandırabileceğini düşünüyorum. sonuçtan para vermeden alınan bir bedava bir coin. fakat durum şöyle bazen emeğinizin karşılığını alamadığınızı okudum. borsada işlemler sırasında dump yapıp sizlerin sabrını zorluyorlar. düşük rütbeli üyeliklere az bir coin düşüyor genelde. benim de pek bir bilgim yok açıkçası.

HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 01, 2018, 10:31:06 AM

İşe yarar projelerle cidden iyi paralar kazanabilirsiniz. Iconun topladığı para , o bountylerde kaç kişi olduğu bunların hepsi bir değişken bu duruma göre kazancağınız para değişir artar veya azalır rütbenize görede iyi paralar kazanabilirsiniz.
uzayli
Full Member

View Profile
January 01, 2018, 10:36:53 AM

eskiden kazandırıyormuş demişsiniz ilk başta neyse tartışmaya girmek istemiyorum. rütbeniz benden yüksek arkadaşlara daha detaylı bilgiler aktarmayı deneyin. 
Rütbe olayına fazla takılan birisi değilim benim bilmediğim bilgiler olabilir sizde sizde pek fazla takılmayın derim. Ama cidden projeden projeye değişiyor. Tamma diyorsun bu projeden güzel para alırım ama herşey bitiyor sonra bounty ödüllerinde değişikliğe gidiliyor.

SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
January 01, 2018, 10:40:09 AM

Bounty'ler tabi ki para kazandırıyor. Lakin bu katıldığın bounty'e göre değişir. Kimisinden çok kimisinden ise az para kazanırsın. Mesela benim katıldığım Digilira imza kampanyası gerçekten çok kaliteli ve iyi de kazandırıyor. Ödemeleri haftalık olarak yapıyor. Ama son bir haftanın içerisine girdik. Bitmesini hiç istemiyorum açıkçası. Sad Bağımlılık yapıyor resmen Smiley

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »  All
  Print  

Jump to: