Bitcoin Forum
June 22, 2024, 09:18:00 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Monetha hakkında fikir alışverişi  (Read 387 times)
hisalih (OP)
Jr. Member
*

Activity: 101
Merit: 2

View Profile
January 01, 2018, 09:57:53 AM

Merhabalar;

Alternatifcoin forumunu elimden  geldiğince takibini yapıyorum nerede ise önerilen birçok coin içerisinde Monetha yerini almış durumda, bazıları bir-iki sene içerisinde 3-4 doları bulur derken bazı kişiler ise kesin artış olacağı yönünde fikirlerini paylaşmışlar. nerede ise olumsuz bir yorum görmedim diyebilirim. Ben waves 'e yatırım yapmaktan yana olduğum için 4-5tl zamanlarında baya bir waves alımı yaptım tabi kendi borsasında al-sat yaparak bunu biraz katladım. waves içinde bir-iki sene içerisinde dahada güzel artışlar bekleniyor ama hazır fiyatı uygun olduğu için bir-kaç bin Monetha almayı amaçlıyorum.

Monetha konusunda sizin fikirlerinizi'de merak ediyorum açıkçası sizce bir-kaç waves almak yerine aynı fiyata bir-kaç bin Monetha almak daha mı doğru olur? birde ben 800 adet Monetha binance üzerinden satın aldım ama borsalara pek güvenmediğim için bu Monetha saklayabileceğim kendi cüzdanını bulamadım saklama işlemini nasıl yapabilirim?
dhmi
Member
**

Activity: 191
Merit: 10

View Profile
January 01, 2018, 10:19:47 AM

Zaten monetha ana konusu vardı konu açmana gerek yoktu ama bildiklerimi ben de yazayım..

Monetha çıkışını durdurdu diyebiliriz, utrust coin yerini alacak diyorlar ve gümbür gümbür geliyor gerçekten. Waves mi MTH mi dersen uzun vade de, tabii ki waves derim. Uzun vade de wavesten güveniliri yok bence.
hisalih (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 01, 2018, 10:34:49 AM

Zaten monetha ana konusu vardı konu açmana gerek yoktu ama bildiklerimi ben de yazayım..

Monetha çıkışını durdurdu diyebiliriz, utrust coin yerini alacak diyorlar ve gümbür gümbür geliyor gerçekten. Waves mi MTH mi dersen uzun vade de, tabii ki waves derim. Uzun vade de wavesten güveniliri yok bence.

yorum için teşekkürler açılan ana konuların çoğunda genelde bir-kaç o coine yatırım yapmış kişiler artışı için diğer kişilere sürekli satın almaları yönünde yorumlar yapıyorlar birde özellik ile cüzdan kullanımı konusunda tam bir öneri yoktu her ikisi içinde bir başlık açmak istedim.
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
January 01, 2018, 11:28:45 AM

Monetha hakkında açılmış başka Türkçe konular da var. Ben ödül kampanyasından gelen Monetha'larımı hala tutuyorum ve gelişmeye çok açık görüyorum.
En azından 1 dolar olması çok uzak değil gibi geliyor, ekip iyi çalışıyor
yunusseymen16
Member
**

Activity: 210

View Profile
January 01, 2018, 11:32:10 AM

Monetha candır ama arkadaşın da dediği gibi waves gibi bir olay var ve daha çok güven veriyor.
hisalih (OP)
Jr. Member
*

View Profile
January 01, 2018, 11:44:19 AM

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ben zaten waves projesine güveniyorum ama şuan fiyatına göre daha fazla kenara atma imkanım yok waves projesinde tek pişmanlığım daha fazla stok yapmamış olmama zamanında aynı pişmanlığı gözüme kestirdiğim monetha 'dada yaşamamak adına bir-iki senelik bir stok yapmayı düşünüyorum en azından bir 10k almayı amaçlıyorum ileride 20tl üstüne çıkma durumu olur mu acaba diye düşünüyorum bir diğer düşüncem ise acaba şuan bulunduğu fiyatın biraz daha altına düşmesinimi beklemeliyim
erendmr
Member
**

Activity: 112

View Profile
January 01, 2018, 05:48:34 PM

İnanılmaz çalışkan bir ekipleri var.İlk çıktığında insanlar çok fazla güveniyordu.Sonra sürekli bir düşüş ve hoop 500 satoshiler.İnsanlar bu kadar düşünce tedirgin oldular doğal  olarak.Ama projeye güvenip o fiyatlardan  satın alanlar şu an x4 yaptı ve bence uzun vadede daha da çok kazandırır.

Kripto_adam
Full Member

Activity: 350
Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
January 01, 2018, 09:18:49 PM

monetha yakiti dolduruyor gibi duruyor bi yukari bi asagi sonradan tekrar bir patlama yapabilir heran beklemedeyiz bakalim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
January 01, 2018, 11:05:18 PM

monetha ve utrust birbirlerini takip edeceğini düşünüyorum. Fiyatlar arasında aşırı bir fark olmaz bence. Monetha ekibi ilgili ve çalışma istekleriyle projenin bir yerlere gelmesini istiyor.

sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
January 01, 2018, 11:08:55 PM

monethanın daha çok yolu var bana göre çıkışı devam edecek.2018 Yılı en iyi prim yapan coinler arasında yerini alacaktır. son  1 ay içerisinde dip rakamı ile arasında 5 x fark var.Yavaş yavaş hacim kazanmaya başladı.

yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
January 01, 2018, 11:43:24 PM

Monetha bu seviyelerde biraz oyalanır gibi geliyor.Bu seviyeyi sağlamlaştırdıktan sonra yola devam edecek gibi gözüküyor.Yatırımcısını gerçekten çok bekletti.Utrus 3 günde x4 yaptı.Monetha başarılı geçen Ico'suna rağmen bu başarıyı yakalayamadı.Artık her şey nasip.
Bitcoin-Turkiye
Sr. Member

Activity: 1667
Merit: 271

View Profile
January 02, 2018, 01:29:19 AM

dibi bulmuştu iyice yükseldi 30 cent oldu, dersen ki, daha yükselir mi? evet yükselir ama bu yükselme 1 yıl içinde yavaş yavaş olur diye düşünüyorum, çünkü monetha açıklama yapmıştı bununla ilgili, yakın zamanda bi şey beklemeyin gibi..

Turkey Asic miner Best Seller Telegram @Miningci
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
January 02, 2018, 06:04:48 AM

Monetha ufaktan kıpırdanmaya başladı dip fiyatlardan alamadığıma yanıyorum 24 centten aldım ama yinede karda şuan.dip fiyatlarda başka yöne kaydırmış yatırımımı keşke diyorum şimdilerde.bundan 4-5 ay sonra bu fiyatlara keşke diyebiliriz.takipte olmakta fayda var.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
January 02, 2018, 07:04:01 AM

Bence ikisi de iyi yatırım olur waves daha bilinir olduğu için daha hızlı çıkış yakalayabilir, monetha çok güzel bir proje. Ekip bir şeyler geliştirdikten sonra çok bilinir hale gelecektir.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
January 02, 2018, 10:47:19 AM

Zamanında toparlamadık ölü fiyatlardan şimdi yardırmaya başlıyor monetha . 2018 in 1.2 çeyreğinde tamamen zirve yapacağı net projelerden duruyor . Ekip halen aktif ve çalışmalarını yürütüyor . Çok rahat bir şekilde 2 $ bandına gelecektir düşüncem ..
murado
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
January 02, 2018, 10:58:27 AM

mth için bende alttan toplayacaktım bende kaçırdım ama geç değil gibi

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 02, 2018, 11:28:36 AM

MTH ico zamanın dan beri yatırımcısını çok bekletti ve üzdü bunlardan birde benim. Ancak MTH olan inancım tam. tabiki arkadan sağlam projeler geliyor ekibi biraz elini sıkı tutsa da farkı biraz açsa süper olacak. Beklentim 3-4$ seviyeleri idi 1 yıl içinde ancak şimdi arkadan gelen projeleride gördükten sonra içimde bazı soru işaretleri yok değil. Tahminim harekete geçerse bir daha giriş için düzeltme düzeltme derken ZCL de ki gibi treni kaçırabiliriz.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 02, 2018, 02:10:38 PM

Basta bıraz 0.2 dolar cıvarından almıstım sonrasında 6 cente kadar dustu, dususu fırsat bılmek lazım dıye konustuk ve o fıyatlardan bır ay boyunca azar azar topladık. Sımdı yavastan karsılıgını verıyor daha yenı baslıyor monetha ıns.
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
January 02, 2018, 02:20:27 PM

mart ayı monetha için önemli gelişmeler olacak, 2018 yılında güzel seviyeler görebilir monetha, bu fiyatlar bence hala geç kalınmış fiyatlar değil arkadaşlar.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 02, 2018, 02:33:12 PM

Monetha'yı Ekim ayından beri takip ediyorum. Kasım ayında $0.06'dan alım yaptım. Binance'de tutuyorum. ERC20 token olduğu için kendi cüzdanı yok. Zamanında ben de cüzdan aradım, MyEtherWallet tavsiye etmişlerdi ama oraya da güvenemedim. Private Key'ler bile hacklenebiliyor artık. Bir de transfer ücretleri arttı. Mesela eskiden 1 MTH alınırken şimdi 35 MTH olmuş.
Monetha mart ayından itibaren yüksek hareketler yapabilir. Ekip sosyal medyadan sürekli paylaşım yapıyor ve tokenlerin %50'sini elinde tutuyor. Ben güveniyorum, $10'a kadar yolu var, hatta geçebilir de... YTD
Şu konuya da bir göz atın: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2426872.msg24839818#msg24839818
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: