Bitcoin Forum
June 07, 2024, 06:08:09 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: İlk Hedef 10.000$ Sonra 100.000$  (Read 1756 times)
Cafex
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 21, 2018, 01:48:30 PM

Hocam bu kadar heyecanlı olmamak gerekiyor misal 2.hedefi 100.000 $ değil de 40.000$ koyarsak daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.
Cafex
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 21, 2018, 01:49:37 PM

Bir yılda bu pıyasada 100k dolar olabılır x50 yapmak asırı zor bısey degıl eger ıyı bır arastırma yapılırsa, nelere yatırdıgını da gormek ıyı olabılır para nelerde duruyor ona gore yorum yapar ınsanlar.
x50 yapmak nasıl zor bir şey değil hocam. Eğer bahsettiğiniz kadar zor değilse bize de bir yatırım tavsiyesei yapabiliyorsunuzdur umarım Smiley
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
April 21, 2018, 03:22:46 PM

Onceden zor degildi ama pu piyasada zor. Inisler ve cikislar ani. Ya da gireceğiniz projeye istediğiniz kadar yatirim yapamıyorsunuz. Yaptiniz diyelim, proje 5 kati cikmiyor eskisi gibi. Good luck!!
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
April 21, 2018, 03:25:56 PM

Artık bana da zor geliyor bu süreçler, ciddi anlamda gözümde büyüyor. Şikayet etmek istemiyorum ama eskiden çok daha rahatmış gerçekten de. Ben çok daha ufak hedeflerle ilerliyorum ve bunu parça parça yapıyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
April 21, 2018, 03:31:13 PM

40-50 kat 1 yılda yapılır arkadaşlar, yaptığımdan söylemiyorum yapanları gördüğüm için söylüyorum. Mesela boğada çıkmayı beceren birisi 5-6 kat düşükten topluyor minimum, bazılarını 10 kat düşükten hatta. Hem çıkışları hem inişleri değerlendirenler bukadar katlama yapabiliyor.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
April 22, 2018, 07:24:04 PM

Bir yılda bu pıyasada 100k dolar olabılır x50 yapmak asırı zor bısey degıl eger ıyı bır arastırma yapılırsa, nelere yatırdıgını da gormek ıyı olabılır para nelerde duruyor ona gore yorum yapar ınsanlar.
x50 yapmak nasıl zor bir şey değil hocam. Eğer bahsettiğiniz kadar zor değilse bize de bir yatırım tavsiyesei yapabiliyorsunuzdur umarım Smiley
Ben yatırım tavsiyesi vermem hocam. Elimdekileri sayarım : Neblio, Ins, Bcpt, Flixx, Ing ve Pundix ilk 6 portfoyumde. Pundıx son bır haftada 6-7ye katladı ılk sıraya gectı, onun dısındakıler hala ucuz. Bunlar bogada 5-6 kat yapsa satsak, sonra ayıda guzel yerden gırsek bunu yılda 2 kez basarsak 50 kat yaparsın, zor gorunse de bıraz sans bıraz da ıyı arastırmayla olabılcene ınanmaya basladım.
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 22, 2018, 07:33:05 PM

Ben yatırım tavsiyesi vermem hocam. Elimdekileri sayarım : Neblio, Ins, Bcpt, Flixx, Ing ve Pundix ilk 6 portfoyumde. Pundıx son bır haftada 6-7ye katladı ılk sıraya gectı, onun dısındakıler hala ucuz. Bunlar bogada 5-6 kat yapsa satsak, sonra ayıda guzel yerden gırsek bunu yılda 2 kez basarsak 50 kat yaparsın, zor gorunse de bıraz sans bıraz da ıyı arastırmayla olabılcene ınanmaya basladım.

Hocam ağzınızdan bal damlıyor vallaha inşallah dediğiniz gibi yaparızda bizde kazanırız lakin pundixi nasıl kaçırdım yanarım yanarım ona yanarım çok sağlam getirdi girene
Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
April 22, 2018, 07:38:14 PM

ilk hedefi bulması kolay oldu psikolojik hedefler bunlar 100bin doları bulması demek bu piyasanın şaha kalkması demek malum btc gitmeden diğerleride gitmiyor o yüzden bitcoinin yükselmesi en çok altcoinlere yarayacaktır.
panteraforlife
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
April 22, 2018, 07:43:39 PM

Şu bir gerçek ki kriptolarla ilgilenen herkesin kendince bir planı var ve nereye kadarını gerçekleştirebiliriz belli değil. Kendi planımız haricinde onlarca faktör var gerçekleşmesine etki eden. Açıkçası bu aralar ben de kendi planımı ne derece başarabileceğimi anlama çabası içindeyim, kafa karışık Grin
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 31, 2018, 08:21:42 PM

Hala bu 100 bin dolar hedefi gecerli midir? Yani buna inanan hala var mi? Ben inanmak istiyorum ama inanamiyorum ne yazik ki?
mustafa1876
Newbie
*

Activity: 191

View Profile
May 31, 2018, 08:27:09 PM

Bence tamamen yatırım yapılan zamanla alakalı  aralıkta yatırım yapan birisi için çok zor zaten tersten 10x yapmış oluyor neredeyse.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
May 31, 2018, 08:33:15 PM

piyasaya girdiğin zaman çok ta yüksek olan bir zamana denk gelmiş ama ozamandan sonra bir türlü toparlanamadı sürekli düşüş grafiği seyrediyor.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 31, 2018, 08:40:47 PM

Hala bu 100 bin dolar hedefi gecerli midir? Yani buna inanan hala var mi? Ben inanmak istiyorum ama inanamiyorum ne yazik ki?

700$ iken 10.000$ konuşuluyordu ve kimse ben de dahil inanamıyordu. 20.000$'ı görünce yok artık demiştim. Şimdide 100.000$ çok büyük bir hedef gibi görünse de bir kaç yıl içinde geçecektir.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1519

View Profile
May 31, 2018, 09:52:31 PM

Tepeden alım yaptığı için 50'ye katlaması zor, yoksa 50'ye katlamak o kadar zor bir iş değil. Ama arkadaşın alım yaptığı nokta sıkıntılı. 100 bin dolar yapar ama çok uzun zaman beklemesi gerekecek.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
June 01, 2018, 12:02:07 AM

Hep bu Mcafee gibi 100k-500k diye diye milleti kazığa oturttular.Bir gün belki olur ancak bunu bizi sırtından attıktan sonra yapacaktır.Kimseye faydası olmadan şuursuzca alacaklarda alacaklar.Küçük yatırımcı her zaman en yukardan girer piyasaya.Bu tüm piyasalarda böyledir.O yüzden 100k da olsa bize faydası olacağını düşünmüyorum.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
June 01, 2018, 01:42:37 AM

Aga sonra guncellememiş ne oldu sepet 500 dolarları gördumu sımdıde yazık oldu yaa ınanılmaz hezımete ugrattı herkesı piyasa sımdıde duzelmeesını beklıyoruz
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 01, 2018, 04:30:07 AM

Ben anlamıyorum ya tam bu sefer oldu feraha erdim diyorum bitcoin saolsun
Ortamın a. Koyup gidiyor
Ulan tepetaklak ediyor ya
Bir an önce sakince artıp altlara nefes vermesi lazım
asd1224
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
June 01, 2018, 04:43:13 AM

Yakin zamanda guncelleme yok, tekrar paylsirmisiniz diyecegimde ben de asa yukari o zamanlarda girdim. Asa yukari yari yariya durumdayim su anda. Piyasanin hareketlenmesini bekliyoruz
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
June 01, 2018, 07:31:59 AM

konu başlığını okuyan var mı? 2 bin dolar ocak 2018'de yatırım yaptım hedef 10 bin dolar diyor. Ocak ayında alıp da şu zamana kadar neyi satmadıysan elinde kaldı demektir. Kötümser olmak istemiyorum ama satman gereken yeri bilmiyorsan almamalısın. 15k dan aldın örneğin %50 gibi zarardasın eğer satmadıysan. bugün satsan 2x yapacak coin bulmalısın ki ilk baştaki rakama ulaş.
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
June 01, 2018, 10:27:57 AM

acıga satış yani vadeli işlemlerden sonra bu olay cok zor oraya ulasması yıllar alabilir cunku piyasanın buyukleri artık btc duserkende kazanıyor

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: