Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:35:50 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: TIERION (BU PROJEYE DİKKAT)  (Read 394 times)
legaltrk
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
January 23, 2018, 02:29:49 PM

Birgün gerçekten de microsoft ile gerçek mana da anlaşmış bir coin çıkacak karşımıza ve bizde inanmıcaz heralde. Abi bütün coinler mi anlaşmış Her çıkan altcoin için bunu demeye başladılar  Grin
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
January 23, 2018, 04:58:41 PM

Ilk defa duyuyorum takipte kalicam. Basligi gorunce hirozoki faraday acti sandim konuyu malum bazi tokenleri ozellikle soyluyor ama sizin dikkatinizden kacmamis tesekkurler bilgilendirme icin  Cheesy
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
January 24, 2018, 11:29:15 AM

geçen biraz yükselince satmıştım BTC düşüyor buda düşer diye ama hala yükseliyor. Ben şahsen binance'ta olan, fiyatı bir doların altında olan ve projesi iyi görünen altlara azda olsa yatırım yapmayı tercih ediyorum. Bugün yarın olmasa da üç beş ay elbet bir dolarları görecektir.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
January 24, 2018, 11:34:38 AM

hocam IOTA içinde microsoftun adı geçmiyor muydu? sonrasında yalanlandı böyle bir gelişme, alınan karar yok gibisinden. Resmi olarak her iki taraftanda doğrulayıcı açıklama gelmediği sürece ben açıkçası inanmıyorum. Bildiğiniz gibi IOTA uçtu gitti, en son hesap bilgilerinin çalınması gibi olayların ardından düşüşe geçti.

internaldr
Full Member

Activity: 378
Merit: 100

View Profile
January 24, 2018, 12:56:12 PM

Bu projenin microsoft ve philips ile anlaşması var mış ?Binancede mevcut.
fiyatı 25 cent.Hakkında bilgisi olanlar varsa alalım.

bu tip haberler direk pump nedeni. haber gerçek olmasa bile haberin kendisi bile pump yaptırabiliyor. yakından takip etmek lazım.
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
January 24, 2018, 01:18:31 PM

bence iyi bir araştımak lazım ne çöp rojelerden neler çıktı sonuç olarak ummadık taş baş yarar yalan haber  olabilir yada sadece Microsoft ile anlaşma yapmış olabilir

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
unihamburg
Member
**

Activity: 411
Merit: 21

View Profile
January 24, 2018, 01:24:00 PM

Allah Allah... hala Microsoft haberi yalan dolan diyen var ya!
Üsenmeyip Tierion'un sayfasina baksa görecek halbuki yalan mi dolan mi.
Hadi onu da yapmadin bari Google'a Tierion Microsoft yaz bir arastir mübarek adam.

Tamam üsengecsin arastirmak istemiyorsun, ulen o zaman buraya gelip niye millete bilmedigin konuda yanlis bilgi veriyorsun!

https://azure.microsoft.com/en-us/blog/blockchain-identity-proofs/
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
January 24, 2018, 01:36:57 PM

Ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi yok diye biliyorum microsoftun ama bi araştırmak lazım.
kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
January 24, 2018, 01:41:48 PM

Ben baya soğuğum bu tokene. İcosuna katılmıştım 7 centten aylarca 5 centlerde süründürdü beni en sonunda sinirlenip çıkmıştım. Icoya göre 4 kat yapmış şuan, çokta bişey değil aslında.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
January 24, 2018, 04:07:02 PM

Tierion 0.06 civarinda iken bir arkadasim tarafindan tavsiye edilmisti ve biraz arastirim belli bir yatirim yapmistim. Bence de bu projenin degeri daha da yukselecek. Su anki dusuk fiyatlardan alinmasi mantikli bir coin.
coinpool_de
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 250

View Profile
January 24, 2018, 04:52:08 PM

Microsofttan başka bir şey konuşulmadığına göre bu detay dışında kimsenin dikkatini çeken bir şey olmadı herhalde. Biraz araştırmakta fayda var,  kaçırıp sonradan üzülmeyelim Smiley
atima
Member
**

Activity: 350

View Profile
January 24, 2018, 08:45:06 PM

projelerin gerçekliği ve başarısı borsalara girmeden anlamak mümkün mü?
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
January 24, 2018, 08:46:51 PM

İlk kez burada gördüm bu coini büyük şirketler ile bağlantısı olması yükselmesinde yararlı olacaktır

kirkcoin
Full Member

Activity: 336

View Profile
February 05, 2018, 06:50:27 AM

İlk kez burada gördüm bu coini büyük şirketler ile bağlantısı olması yükselmesinde yararlı olacaktır

Aslına bakarsan tam olarak bağlantısı olduğu söylenemez sadece bu adı geçen şirketlerin altyapılarını kullandığı söyleniyor.

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 05, 2018, 09:38:40 PM

bu coini blockchain bogaziçi 2017 buluşmasında, konuşmacılardan biri istemeyerekte olsa (benim tahminim) ico iken aldıığını ağzından kaçırdı. bende ilk kez orada duymustum. videolar alp ışığın youtube sayfasında var. sonra bir miktar aldım yaklaşık 1000 adet bekliyorum. düşüş trendi tabi her coini olduğu gibi onuda etkiledi ama elden çıkarmayı hiç düşünmüyorum.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: