Bitcoin Forum
May 27, 2024, 07:57:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Simdaq - Ico sürecinde bir waves projesi daha  (Read 1326 times)
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 26, 2018, 07:01:14 AM

Waves projeleri pek tutulmuyor waves in bu yavaş hareketlerinden dolayı. Ancak Simdaq adını iyi duyurmayı başardı. Sağlam projelerin artaması tabi ki iyi ancak Waves te bunu bir şekilde desteklemeli artık kısa zaman içinde bir hareket yapması lazım ki tekrar eski günlerinde ki gibi olabilsin şu sıralar çok sessizler.
Sefatih
Member
**

Activity: 150
Merit: 11

The Great Trader

View Profile WWW
January 26, 2018, 07:39:24 AM

Wavese icoda girenler dışında pek yüz güldürmedi . Waves tabanlı icolar da hayata malesef bir sıfır geriden başlıyor . Simdaq biraz ses getirdi fakat akibeti ne olacak bilinmez . Takip etmek lazım. Yakılacak tokenler varmış galiba , Yanlız waves kendini tam anlamıyla kanıtlayamadığı için waves tabanlı icolarda dikkat çekmiyor malesef.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
January 26, 2018, 08:09:08 AM

Waves Simdaq'ı destekliyor. Simdaq da adını duyurdu. Kim bilir belki simdaq projesi waves'in bile yükselmesine sebep olacak Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
HDIMI
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 10:39:58 AM

kısa süre önce waves yatırımımın tümünü elden çıkarttım ve bir daha waves ve icolarına bulaşmamak üzere elimi eteğimi çektim. bundan sonra çok büyük bir patlama olmadığı sürece de bulaşmayı düşünmüyorum.

yorgundemokrat
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

View Profile
January 26, 2018, 02:53:18 PM

Hatırı sayılır bir miktar simdaq aldık bakalım. Ico sonrası güzel bi roket bekliyorum. Ancak bu proje uzun vadeli tabi ki bunu da unutmamak lazım.

BUY THE RUMOR, SELL THE NEWS.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 26, 2018, 05:17:06 PM

5 milyon toplandı. Hard cap'e ulaşıldı. Bir waves projesi için büyük bir başarı bence. Tebrikler ekibe gidiyor.

electronic981
Member
**

Activity: 126

View Profile WWW
January 26, 2018, 05:46:29 PM

Waves projelerine ilgi az ama bu proje yüksek para toplamış. Simdaq incelediğim platformlardan biri. Ico dan satın almak için geç kalmadım herhalde. Güzel projeler her zaman bulunmuyor.
formator
Sr. Member

Activity: 285
Merit: 250

View Profile
January 26, 2018, 07:38:27 PM

vay be , hemen hemen kimse bir waves projesinin hard cap yapmasını beklemezdi benim gibi... yatırımcılarını ve imzacılarını tebrik ederim. umarım hak ettiğinizi kazanırsınız.
BurakXel
Member
**

Activity: 238
Merit: 30

View Profile
January 26, 2018, 08:25:26 PM

şahsen ben wawes tabanlı hiçbir ivoya katılmıyorum şu sıra neo tabanlı icolar sağlam hardcap yapıo aynı furya wawestede başladı desenize.
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
January 26, 2018, 08:48:49 PM

Açıkçası ben de hard cap yapmasını beklemiyordum yapsa bile bu kadar kısa sürede tamamlanması hepimiz için sürpriz oldu diyebilirim. Sanırım Hard Cap 7 milyon dolardı 5 milyon dolara düşürdüler yanılıyor muyum yoksa ön satıştan toplanan parayı mı eklediler.
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
January 26, 2018, 08:51:40 PM

Wavesin kendi tokenları bile hardcap yapar oldu ama waves hala aynı yerinde sayıyor, valla sonumuz hayrolsun diyorum ama kaçan fırsatların arkasından öyle bakıyorum resmen, wavesi beklerken.

yorgundemokrat
Member
**

View Profile
January 26, 2018, 09:42:27 PM

valla simdaqdan herkes çok ümitli inşallah patlamayız

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
January 26, 2018, 09:49:12 PM

patladık Smiley

24 saatte hard cap yaptı malesef. alanlara hayırlı olsun. dex gırısı gelecek haftaya. ardından dıger borsalara da gırecek. anlastıkları 4 borsa daha vardı daha ıcodan once. ancak asıl patlamasını tradıng botları sürdüklerinde yapacak.
yorgundemokrat
Member
**

View Profile
January 26, 2018, 09:53:10 PM

patladık Smiley

24 saatte hard cap yaptı malesef. alanlara hayırlı olsun. dex gırısı gelecek haftaya. ardından dıger borsalara da gırecek. anlastıkları 4 borsa daha vardı daha ıcodan once. ancak asıl patlamasını tradıng botları sürdüklerinde yapacak.

Aztec hem telegramda hem burda karşıma çıkıyorsun yav Cheesy Bu trading bot sürülmesi hangi çeyrekte?

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
January 26, 2018, 10:04:31 PM

patladık Smiley

Aztec hem telegramda hem burda karşıma çıkıyorsun yav Cheesy Bu trading bot sürülmesi hangi çeyrekte?

Q2 yada Q3 2018. ama proje hızına bakılırsa daha erkende olabılır.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
January 26, 2018, 10:37:37 PM

Waves projelerinden tutsa tutsa bu tutar waves'in altyapısını kullanıpta fırlayan bi proje duymadım ama bunda öyle bi potansiyel var.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
January 26, 2018, 10:43:55 PM

Bir yerlerde karşınıza çıkıp dikkat  çekmemesi mümkün değil. Waves tabanlı olup olmamasıyla ilgili bir sıkıntı yok bana göre beklemeyi bilenler için güzel bir getirisi olabilir.
PHI1618 (OP)
Legendary
*

View Profile
January 27, 2018, 07:00:23 PM

Waves projelerinden tutsa tutsa bu tutar waves'in altyapısını kullanıpta fırlayan bi proje duymadım ama bunda öyle bi potansiyel var.
Simdaq bence waves'i bile hareketlendirecek bir proje haline gelecek bi kaç ay içinde. Waves ağır sakin gidiyor diye eleştiriyor millet ama simdaq bu eleştirileir bozabilir.

AztecGoldHero
Hero Member

View Profile WWW
January 27, 2018, 08:35:19 PM

Simdaq bence waves'i bile hareketlendirecek bir proje haline gelecek bi kaç ay içinde. Waves ağır sakin gidiyor diye eleştiriyor millet ama simdaq bu eleştirileir bozabilir.

waves labdan cıkma ve sashanın bızzat destekledıgı bır proje. botlar grafıkler vs once dex e eklenecek. waves bu proje ıle hareketlenecek. wavesın cekırdegı gıbı bırsey olacak sımdaq.

guzel kazanc gelecegını umuyorum yatırımcılarına. Wink sebeblerını telegramda anlatmıstım Smiley
tthero
Member
**

Activity: 266
Merit: 11

Hata Yoksa Hareket Yok, Hareket Yoksa Ölüm Var..

View Profile
January 28, 2018, 12:42:20 AM

projeyi inceledim, Bu projede 2019'da  yapılması planlanan uygulamaların çoğunun bitmiş hali ve geliştirilmeye devam edilen  "Coinfono" projesi var. Ekip türklerden oluşuyor. Bu projeyi ico yu begendiyseniz eger bunuda basarılı bulacaksınız. Sitesinden ve telegram kanalından gerekli bilgiyi alabilirsiniz. CoinFono' nun tek eksiği su an icin, marketplace ve social platform. Bu yıl içinde onuda yol haritalarına aldılar. Trading bot bitmek üzere.Hatta bitti şu an test aşamasında. Ayrıca kullandığı algoritmalar sayesinde siz trading botun çalışması için "coin" seçmeyeceksiniz. Bot yükselmekte olan coini kullandığı algoritmalar sayesinde kendi seçecek. Sitedeki bür sürü araçta ücretsiz sunuluyor öyle ico falanda yok. İnceleyin aklınıza takılan birşey olursa cevaplamaktan mutluluk duyarım.
www.coinfono.com

❇️ E N İ G M A ❇️
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: