Bitcoin Forum
June 16, 2024, 04:44:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Etherdelta Icosu Hakkında!  (Read 550 times)
premium_domainer (OP)
Legendary
*

Activity: 1764
Merit: 1012

View Profile
January 01, 2018, 09:26:42 PM

Arkadaşlar haberiniz var mı bilmiyorum ancak etherdelta ico yapıyor.

Olur da sağda solda görürsünüz araştırmadan girerseniz diye uyarı amaçlı bu başlığı açtım. Katılmayın.

Neden mi?

Aldığınız token'ın hiç bir işlevi yok. Ne fee paylaşıyorlar ne fee indirimi yapıyor hiç bir şey yok. Sadece sattıkları tokenların yarısını geri alacaklarmış zamanla ve ayrıca ileride belki feelerde indirim işlevi ekleyebilirlermiş.

Şurada hacklendikten hemen sonra bu şekilde sadece cebini doldurma amaçlı ico yapan etherdeltanın ekmeğine yağ sürmemenizi öneririm. Zaten katılanlar zararlı çıkacaklardır saçma sapan bir pump olmazsa.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
January 01, 2018, 09:53:20 PM

Radardelay , paradex ve idex  gibi rakip borsalar var . Çalışan iyi olmasada iş gören bir sistemleri var niye ICO yapıyorlarki . Binance, Kucoin big.one gibi borsalar açılırken ICO yapmadılar sonuçda.
premium_domainer (OP)
Legendary
*

View Profile
January 01, 2018, 09:58:55 PM

Radardelay , paradex ve idex  gibi rakip borsalar var . Çalışan iyi olmasada iş gören bir sistemleri var niye ICO yapıyorlarki . Binance, Kucoin big.one gibi borsalar açılırken ICO yapmadılar sonuçda.

Tek sebebi aç gözlülük, daha çok zengin olmak. Başka hiç bir mantığı açıklaması yok. Mobile application çıkartacaklarmış gibi salak saçma şeyler yazmışlar.

| 500+ Premium Crypto domains for sale | CryptoMagazine.org | Advertise in my Signature for free by PM'ing me | BitcoinsChannel.com | CryptoUniversity.org  | Are you able to see this?
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 01, 2018, 10:06:45 PM

hard cap çok yüksek. tokenlerin %40'ı özel satışta satılmış ve özel satıştan girenlerin ne kadar bonus aldıkları meçhul.

o yüzden çok fazla para toplayabileceklerini sanmıyorum.
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
January 01, 2018, 10:18:19 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. herkesin dikkatlı olması lazım yatırım yapılmaz eğer bir işe yaramıyorsa verdikleri token alıp ne yapacağız. Ben şöyle düşünmüştüm hack olayı olduktan sonra biz ıco yapıp gözleri tekrar üzerimize çekelim gibisinden.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
January 01, 2018, 10:38:39 PM

abicim hackten sonra tek bi açıklaması var son bi vurgun zaten millet artık güvenmiyor bu güvensizliğin üstüne iyi cesaret ico yapıyorlar...
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
January 01, 2018, 10:41:25 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. herkesin dikkatlı olması lazım yatırım yapılmaz eğer bir işe yaramıyorsa verdikleri token alıp ne yapacağız. Ben şöyle düşünmüştüm hack olayı olduktan sonra biz ıco yapıp gözleri tekrar üzerimize çekelim gibisinden.

Tokenler ilerleyen aşamalarda daha düşük fee ödeyebilmek için kullanılacak diyorlar, bir de token burn olayı var.

Her ne kadar ico ile ilgili düşüncem oldukça olumsuz olsa da, eğer fazla para toplayamazlarsa ilginç bir şekilde yatırımcılara kazandırabilir. Takip etmek lazım.
vakator15
Newbie
*

Activity: 7

View Profile
January 02, 2018, 12:31:28 AM

Hack olayı sonrası imaj düzeltme için olabilir. Bende saçma bir pump yapabileceğini düşünüyorum.
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
January 02, 2018, 02:10:04 AM

hacklendikten 2 hafta (yanlış hatırlamıyorsam) sonra ICO yapmak pekte mantıklı olmamış. Hele ki hack olayında ve sonrasında hacklenenlere hiç bir şey dememiş olması da cabası.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
January 02, 2018, 02:19:35 AM

İlk önce ellerindeki borsayı düzeltsinler adam gibi kullanamıyoruz mecburen kullanıyoruz çünkü bütün dandik küçük tokenler direk burda çıkabiliyor onlarda bildiklerinden bişey yapmıyolar.
premium_domainer (OP)
Legendary
*

View Profile
January 02, 2018, 04:57:11 AM

Tokenler ilerleyen aşamalarda daha düşük fee ödeyebilmek için kullanılacak diyorlar, bir de token burn olayı var.

Her ne kadar ico ile ilgili düşüncem oldukça olumsuz olsa da, eğer fazla para toplayamazlarsa ilginç bir şekilde yatırımcılara kazandırabilir. Takip etmek lazım.

Kullanılacak demiyorlar, kullanılabilir diyorlar ancak bunun nasıl yapılacağı belli değil.

Beş para etmeyen airdrop tokenlarından farkı yok. Azıcık satsa bile anlamı yok, kimseye faydası olmaz.

HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
January 02, 2018, 07:59:34 AM

Alelacele ve neye hizmet edeceği belli olmayan icolar çok var ortalıkta. Bir çoğunun amacı kripto paralara olan ilgi sebebiyle kendi ceplerini doldurmak. İlk önce zarar gören kullanıcıların zararlarını karşılasınlar.
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 02, 2018, 08:42:26 AM

Para toplama amaçlı olduğu belli ama, güzel bir road map koymuşlar önümüze yeni arayüz çalışması, mobil uygulama falan var.
Katılımcılara getirisi iyi olabilir.

Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
January 02, 2018, 08:54:32 AM

Bende ufak bir araştırma yaptım neden böyle bir işe girdiklerini pek anlayamadım. Yarısını geri alıp fiyatı yükseltmeyi hedefliyorlar. Ama burada herşey fiyat yükseltmek olmamalı. Sonuçta borsa olarak işlerinin daha farklı şeyler olması lazım.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
January 02, 2018, 08:58:17 AM

Hemen yerden yere vurmamak lazım belki birşeyler olabilir etherdelta herkesin nefret ettiği ama mecburen kullandığı borsa bir anda herkes tarafından sevilen ve kullanılan borsa olabilir. Road map'da ara yüz değişecek denmiş mobile uygulama denmiş güzel şeyler ama dikkat etmek lazım birazda.
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
January 02, 2018, 10:32:41 AM

bu hacklenme muhabbeti sonrası ICO yapmaları cidden büyük cesaret ve hiçbir şey belirtmemişlerde diyorsunuz yatırım yapanlar niye yaptılar çok merak ediyorum bir şey çıkmaz bu ICO'dan.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
January 02, 2018, 02:43:45 PM

Pek de bisey toplayamamıslar sanırım, onların para sorunu olmaz dıye dusunuyorum ne dıye boyle bır ıco yapma ıhtıyacı hıssettıler bılemıyorum da, su sıteyı adam edebılırler umarım.
badtrip
Newbie
*

Activity: 14

View Profile
January 02, 2018, 02:52:22 PM

Para toplasalar bile bu ekibe güven olmaz. Kendi coinleriyle P&D yapabilirler.
Pa1n
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!

View Profile
January 02, 2018, 03:27:43 PM

Heralde bir de ico dan sonra hacklenecekler Cheesy
Bunlara güven olmaz , bir kere kırıldı mı güven bağı daha kimse güvenemez yani . Zaten pek bir katılım yok sanırım

PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
January 02, 2018, 03:51:04 PM

kim yapiyor bilmiyorum da media marketing customer trust vs bi boktan anladiklari yok belli ki. ulan ico yapmadan 1 hafta önce hacklenmişsin zaten binlerce dolarını kaptırdı insanlar tamam hack olayı cok farkli bir şekilde yapıldı fakat yapıldımı yapıldı senin sisteminden adamlar müşterilerinin cüzdanlarini boşalttimi boşaltti. ee şimdi kalkmiş dingil ico ya soyunuyor. o kadar gereksiz bir zaman da yapmiş ki açıkca söylemem gerekirse bende ki algı şöyle oluştu zaten hacklendik boku yedik biz en iyisi bi ico yapalim da oradan da biz vuralim sonra siktir olup gidelim demişler  gibi. şu hack vs olaylarından cok daha önce etherdelta bu ico sürecini başlatmiş olsaydi gözüm kapali girerdim.ama şimdi nah!.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████